Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Torpedo Ljubljana na tekmovanju Pokal Ribnica
15.10.2016, Ribnica, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ĐORĐEVIČ Tara, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    21.   

1:10,79

    35

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    15.   

1:04,90

    87

   os.rek. (1:07,77; 4.42%)

     

2.  

KOCJANČIČ Anja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    34.   

1:27,55

    196

   os.rek. (1:44,33; 19.16%)

 

 

100PZ

    28.   

1:39,01

    249

   os.rek. (1:41,39; 2.4%)

 

 

100HZ

    33.   

1:37,55

    179

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

MIHELČIČ Nika, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    41.   

0:41,67

    173

   os.rek. (0:48,83; 17.18%)

 

 

50PZ

    37.   

0:53,22

    158

   os.rek. (0:55,01; 3.36%)

 

 

50HZ

    44.   

0:50,36

    132

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

MIHEVC Lara, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    28.   

1:16,92

    289

   os.rek. (1:18,51; 2.06%)

 

 

100PZ

    20.   

1:35,92

    274

   os.rek. (1:42,73; 7.09%)

 

 

100DZ

    16.   

1:32,88

    203

   os.rek. (1:43,45; 11.38%)

 

 

100HZ

    12.   

1:21,71

    305

   os.rek. (1:24,64; 3.58%)

     

5.  

VRBINC Ema, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:43,93

    148

   os.rek. (1:02,26; 41.72%)

 

 

50PZ

    1.   

0:51,28

    177

   os.rek. (0:56,51; 10.19%)

 

 

50HZ

    7.   

0:51,67

    122

   os.rek. (brez rezultata)

     

6.  

ĐORĐEVIČ Jaka, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:35,81

    181

              (0:34,83; -2.73%)

 

 

50PM

    2.   

0:43,44

    196

              (0:42,62; -1.88%)

 

 

50DM

    3.   

0:40,55

    155

              (0:39,57; -2.41%)

     

7.  

PAUČIČ Jakov Peter, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

1:02,45

    34

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    17.   

1:05,24

    57

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

PAUČIČ Janej Luka, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    36.   

0:42,31

    109

   os.rek. (0:45,94; 8.57%)

 

 

50PM

    38.   

0:55,99

    91

   os.rek. (0:58,60; 4.66%)

     

9.  

PAUČIČ Jurin Filip, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    37.   

1:18,29

    189

   os.rek. (1:26,53; 10.52%)

 

 

100PM

    41.   

1:47,00

    140

   os.rek. (1:50,63; 3.39%)

 

 

100DM

    26.   

1:36,71

    125

   os.rek. (1:39,42; 2.8%)

 

 

100HM

    27.   

1:27,96

    172

              (1:26,38; -1.79%)

     

10.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    45.   

1:21,15

    169

   os.rek. (1:24,87; 4.58%)

 

 

100PM

    36.   

1:42,62

    159

   os.rek. (1:48,81; 6.03%)

 

 

100HM

    34.   

1:31,88

    150

   os.rek. (brez rezultata)

     

11.  

VRBINC Gašper, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:38,16

    149

   os.rek. (0:43,79; 14.75%)

 

 

50PM

    28.   

0:53,24

    106

   os.rek. (0:55,90; 4.99%)

 

 

50HM

    23.   

0:47,21

    104

   os.rek. (0:56,45; 19.57%)


Back