Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju MM Dr. Fig
21.01.2017, Kranj, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

AVRAMOVIČ Lana, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    23.   

0:35,87

    271

   os.rek. (0:36,12; 0.69%)

 

 

50PZ

    38.   

0:49,31

    195

     

2.  

BABIČ Pika, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    128.   

0:53,09

    83

 

 

50PZ

    100.   

0:57,40

    124

 

 

50HZ

    114.   

1:00,00

    78

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

BAU GRABNAR Ajda, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    131.   

0:56,63

    69

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    120.   

1:02,88

    94

   os.rek. (1:04,22; 2.13%)

     

4.  

DERNULC Izabela Martina, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    87.   

0:42,04

    168

   os.rek. (0:42,41; 0.88%)

 

 

50PZ

    83.   

0:54,12

    148

   os.rek. (0:55,09; 1.79%)

 

 

50DZ

    50.   

0:48,44

    127

 

 

50HZ

    83.   

0:49,10

    142

   os.rek. (0:51,26; 4.39%)

     

5.  

DOLENC Manca, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    126.   

1:08,94

    71

   os.rek. (brez rezultata)

     

6.  

ĐEŠEVIĆ Minea, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    127.   

1:09,22

    70

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

GREGORČIČ Kaja, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    86.   

0:42,02

    169

   os.rek. (0:45,35; 7.92%)

 

 

50PZ

    64.   

0:51,52

    171

   os.rek. (0:52,53; 1.96%)

 

 

50DZ

    82.   

1:00,06

    66

   os.rek. (1:01,51; 2.41%)

 

 

50HZ

    89.   

0:49,98

    135

   os.rek. (0:51,11; 2.26%)

     

8.  

HABIČ Nika, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    24.   

1:09,70

    389

   os.rek. (1:14,19; 6.44%)

 

 

100HZ

    32.   

1:22,10

    301

 

 

100MZ

    30.   

1:20,40

    350

   os.rek. (1:30,78; 12.91%)

     

9.  

HAJDINJAK Ana, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:33,71

    327

   os.rek. (0:34,49; 2.31%)

 

 

50PZ

    8.   

0:43,16

    292

 

 

50PZ

    (finale) 7.   

0:42,66

    302

 

 

50DZ

    8.   

0:37,19

    281

   os.rek. (0:37,23; 0.1%)

 

 

50HZ

    14.   

0:40,32

    258

     

10.  

JUVANČIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    117.   

0:47,86

    114

   os.rek. (0:54,42; 13.7%)

 

 

50PZ

    110.   

0:58,90

    114

   os.rek. (1:02,47; 6.06%)

     

11.  

LESTAN Iza, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    23.   

0:35,87

    271

   os.rek. (0:36,60; 2.03%)

 

 

50PZ

    14.   

0:44,55

    265

 

 

50DZ

    16.   

0:39,39

    237

   os.rek. (0:40,27; 2.23%)

 

 

50HZ

    36.   

0:43,60

    204

   os.rek. (0:44,60; 2.29%)

     

12.  

LEVIČ Niki, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    123.   

0:50,59

    96

 

 

50PZ

    39.   

0:49,35

    195

   os.rek. (0:49,64; 0.58%)

 

 

50HZ

    104.   

0:53,40

    111

   os.rek. (0:56,18; 5.2%)

     

13.  

MLAKAR Eva Lara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    72.   

0:40,70

    186

   os.rek. (0:44,43; 9.16%)

 

 

50PZ

    31.   

0:47,10

    224

   os.rek. (0:50,25; 6.68%)

 

 

50HZ

    87.   

0:49,89

    136

   os.rek. (0:50,61; 1.44%)

     

14.  

MUŠIČ PETKOVIČ Iza, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    109.   

0:58,86

    115

 

 

50HZ

    108.   

0:55,09

    101

     

15.  

OKORN Zala, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    49.   

1:13,65

    330

   os.rek. (1:19,55; 8.01%)

 

 

100PZ

    7.   

1:21,11

    454

 

 

100HZ

    21.   

1:19,59

    330

   os.rek. (1:23,29; 4.64%)

 

 

100MZ

    37.   

1:21,51

    336

   os.rek. (1:23,15; 2.01%)

     

16.  

OMERČEVIĆ Juno, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    38.   

1:12,13

    351

   os.rek. (1:14,80; 3.7%)

 

 

100PZ

    13.   

1:25,35

    390

   os.rek. (1:28,13; 3.25%)

 

 

100HZ

    17.   

1:17,99

    351

   os.rek. (1:18,24; 0.32%)

 

 

100MZ

    24.   

1:17,91

    384

   os.rek. (1:21,11; 4.1%)

     

17.  

PIRJEVEC Reina, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    35.   

1:11,76

    357

 

 

100PZ

    16.   

1:28,58

    348

   os.rek. (1:28,68; 0.11%)

 

 

100HZ

    37.   

1:24,22

    278

   os.rek. (1:32,67; 10.03%)

 

 

100MZ

    41.   

1:22,39

    325

     

18.  

PRIMC Tia, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    5.   

1:04,40

    494

   os.rek. (1:06,22; 2.82%)

 

 

100DZ

    5.   

1:12,57

    426

   os.rek. (1:16,69; 5.67%)

 

 

100DZ

    (finale) 4.   

1:11,32

    448

   os.rek. (1:16,69; 7.52%)

 

 

100MZ

    16.   

1:16,50

    406

   os.rek. (1:17,52; 1.33%)

     

19.  

RIHTMAN Nika, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    19.   

1:08,35

    413

   os.rek. (1:10,74; 3.49%)

 

 

100DZ

    10.   

1:15,45

    379

 

 

100HZ

    14.   

1:17,42

    359

 

 

100MZ

    15.   

1:16,46

    407

   os.rek. (1:16,87; 0.53%)

     

20.  

SBRIZAJ Tina, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    113.   

0:47,52

    116

   os.rek. (0:50,72; 6.73%)

 

 

50PZ

    93.   

0:55,32

    138

 

 

50DZ

    70.   

0:55,17

    86

   os.rek. (0:55,35; 0.32%)

     

21.  

SNOJ Brina, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    52.   

0:38,67

    217

   os.rek. (0:39,40; 1.88%)

 

 

50DZ

    59.   

0:50,89

    109

   os.rek. (0:51,52; 1.23%)

 

 

50HZ

    50.   

0:45,45

    180

   os.rek. (0:45,89; 0.96%)

     

22.  

STROJANŠEK Isabela, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    100.   

0:44,45

    142

   os.rek. (0:49,52; 11.4%)

 

 

50PZ

    97.   

0:56,46

    130

   os.rek. (0:57,13; 1.18%)

 

 

50HZ

    65.   

0:47,67

    156

   os.rek. (0:51,24; 7.48%)

     

23.  

URANJEK Zoja, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    26.   

0:36,01

    268

 

 

50HZ

    18.   

0:41,13

    243

     

24.  

VERČ Saša, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    51.   

0:38,47

    220

 

 

50PZ

    59.   

0:51,15

    175

 

 

50HZ

    52.   

0:45,80

    176

     

25.  

BABIČ Maks, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    35.   

1:08,43

    283

 

 

100HM

    23.   

1:18,36

    243

 

 

100MM

    37.   

1:18,47

    263

     

26.  

ČATIĆ Ismar, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    88.   

0:38,75

    142

   os.rek. (0:39,14; 1%)

 

 

50PM

    70.   

0:49,25

    134

   os.rek. (0:54,52; 10.7%)

 

 

50DM

    109.   

0:55,89

    59

   os.rek. (0:58,46; 4.59%)

     

27.  

DOLENC Matija, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    52.   

0:35,34

    188

   os.rek. (0:35,38; 0.11%)

 

 

50PM

    4.   

0:39,63

    258

   os.rek. (0:39,64; 0.02%)

 

 

50PM

    (finale) 3.   

0:38,07

    291

   os.rek. (0:39,64; 4.12%)

 

 

50DM

    25.   

0:38,02

    188

     

28.  

GREGORČIČ Nejc, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    147.   

0:50,29

    65

   os.rek. (0:53,43; 6.24%)

 

 

50PM

    147.   

1:02,36

    66

   os.rek. (1:05,08; 4.36%)

     

29.  

GREGORIČ Jakob, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    116.   

0:42,57

    107

   os.rek. (0:43,77; 2.81%)

 

 

50PM

    101.   

0:53,98

    102

   os.rek. (0:57,98; 7.41%)

 

 

50DM

    110.   

0:55,94

    59

   os.rek. (1:01,33; 9.63%)

 

 

50HM

    118.   

0:51,97

    78

   os.rek. (0:53,13; 2.23%)

     

30.  

GREGORIČ Mitja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    113.   

0:41,97

    112

   os.rek. (0:42,13; 0.38%)

 

 

50PM

    121.   

0:56,90

    87

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    88.   

0:49,78

    83

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    73.   

0:44,74

    122

   os.rek. (0:48,42; 8.22%)

     

31.  

HAMBERGER Vall, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    125.   

0:43,71

    99

   os.rek. (0:50,06; 14.52%)

 

 

50PM

    120.   

0:56,83

    87

   os.rek. (0:57,13; 0.52%)

     

32.  

HUDOVORNIK Erik, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    95.   

0:39,53

    134

   os.rek. (0:40,00; 1.18%)

 

 

50DM

    113.   

0:58,45

    51

 

 

50HM

    95.   

0:47,52

    102

     

33.  

KOCIČ Nikola Tin, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    57.   

0:35,78

    181

   os.rek. (0:36,00; 0.61%)

 

 

50PM

    62.   

0:47,88

    146

 

 

50DM

    28.   

0:38,61

    179

   os.rek. (0:40,58; 5.1%)

 

 

50HM

    46.   

0:41,93

    148

   os.rek. (0:42,90; 2.31%)

     

34.  

KRAJNC Martin, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    46.   

1:44,23

    151

   os.rek. (1:44,59; 0.34%)

 

 

100HM

    40.   

1:29,55

    163

   os.rek. (1:33,16; 4.03%)

     

35.  

MUNDA Alen, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    77.   

0:37,33

    159

   os.rek. (0:37,51; 0.48%)

 

 

50PM

    90.   

0:52,39

    111

   os.rek. (0:59,28; 13.15%)

 

 

50DM

    82.   

0:49,10

    87

     

36.  

PIRTOVŠEK Svit, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    65.   

1:19,17

    182

   os.rek. (1:19,84; 0.84%)

 

 

100HM

    43.   

1:33,74

    142

   os.rek. (1:39,03; 5.64%)

 

 

100MM

    58.   

1:34,17

    152

   os.rek. (1:34,93; 0.8%)

     

37.  

PODOBNIK Filip, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    31.   

0:33,59

    219

 

 

50PM

    41.   

0:45,54

    170

 

 

50DM

    22.   

0:37,80

    191

 

 

50HM

    26.   

0:39,45

    178

     

38.  

POŽENEL Jan, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    107.   

0:41,18

    119

 

 

50PM

    96.   

0:53,23

    106

 

 

50DM

    108.   

0:55,44

    60

 

 

50HM

    105.   

0:49,45

    90

   os.rek. (0:49,46; 0.02%)

     

39.  

POŽENEL Tim, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:32,47

    242

 

 

50PM

    33.   

0:44,63

    181

   os.rek. (0:49,92; 11.85%)

 

 

50DM

    16.   

0:36,35

    215

   os.rek. (0:36,39; 0.11%)

     

40.  

RODMAN PONIKVAR Ian, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    160.   

0:56,61

    45

   os.rek. (1:03,67; 12.47%)

 

 

50PM

    145.   

1:01,95

    67

     

41.  

SNOJ Jaka, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    33.   

1:07,45

    295

 

 

100PM

    28.   

1:28,95

    244

 

 

100MM

    22.   

1:13,72

    317

   os.rek. (1:15,50; 2.41%)

     

42.  

ŠKRLEP Jan, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    32.   

0:33,62

    218

 

 

50PM

    30.   

0:44,31

    185

   os.rek. (0:45,61; 2.93%)

 

 

50HM

    55.   

0:42,63

    141

     

43.  

VERČ Peter, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:28,21

    370

 

 

100KM

    8.   

1:01,78

    384

 

 

100DM

    11.   

1:09,20

    335

   os.rek. (1:10,59; 2%)

 

 

100MM

    19.   

1:13,10

    325

     

44.  

ZIMIC Urban, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    163.   

0:57,90

    42

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    131.   

0:58,92

    78

   os.rek. (brez rezultata)


Back