Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju Združeno prvenstvo Slovenije
28.01. - 31.01.2016, Maribor, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BRITOVŠEK Janja, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    8.   

0:28,10

    565

              (0:27,81; -1.03%)

 

 

50KZ

    (finale) 7.   

0:28,14

    563

              (0:27,81; -1.17%)

 

 

100KZ

    10.   

1:01,99

    557

              (1:01,18; -1.3%)

 

 

100KZ

    (finale) 4.   

1:00,46

    600

   os.rek. (1:01,18; 1.19%)

 

 

50HZ

    4.   

0:31,03

    568

              (0:30,02; -3.25%)

 

 

50HZ

    (finale) 1.   

0:30,66

    588

              (0:30,02; -2.08%)

 

 

100HZ

    4.   

1:06,40

    575

              (1:05,35; -1.58%)

 

 

100HZ

    (finale) 1.   

1:05,08

    611

   os.rek. (1:05,35; 0.41%)

 

 

200HZ

    3.   

2:26,44

    550

              (2:22,33; -2.8%)

 

 

200HZ

    (finale) 1.   

2:22,45

    598

              (2:22,33; -0.08%)

     

2.  

HANCMAN Mojca, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:28,80

    525

              (0:28,40; -1.38%)

 

 

100KZ

    4.   

1:00,59

    596

              (0:59,88; -1.17%)

 

 

100KZ

    (finale) 4.   

0:59,90

    617

              (0:59,88; -0.03%)

 

 

200KZ

    2.   

2:07,25

    666

              (2:06,79; -0.36%)

 

 

200KZ

    (finale) 1.   

2:06,15

    684

   os.rek. (2:06,79; 0.5%)

 

 

400KZ

    2.   

4:25,94

    685

              (4:22,83; -1.16%)

 

 

400KZ

    (finale) 1.   

4:21,96

    717

   os.rek. (4:22,83; 0.33%)

 

 

800KZ

    (finale) 2.   

8:55,37

    717

              (8:54,09; -0.23%)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

9:04,06

    683

              (8:54,09; -1.83%)

 

 

1500KZ

    (finale) 2.   

17:02,32

    745

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    6.   

0:32,61

    489

              (0:32,30; -0.95%)

 

 

50HZ

    (finale) 5.   

0:32,49

    494

              (0:32,30; -0.58%)

 

 

100HZ

    3.   

1:09,03

    512

              (1:08,38; -0.94%)

 

 

100HZ

    (finale) 3.   

1:07,46

    548

   os.rek. (1:08,38; 1.36%)

     

3.  

HANCMAN Urška, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:28,79

    525

   os.rek. (0:29,61; 2.84%)

 

 

50HZ

    1.   

0:31,33

    551

              (0:31,27; -0.19%)

 

 

50HZ

    (finale) 1.   

0:30,99

    570

   os.rek. (0:31,27; 0.9%)

 

 

100HZ

    2.   

1:07,28

    553

   os.rek. (1:08,16; 1.3%)

 

 

100HZ

    (finale) 2.   

1:07,00

    560

   os.rek. (1:08,16; 1.73%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:06,37

    576

   os.rek. (1:08,16; 2.69%)

 

 

200HZ

    1.   

2:22,76

    594

   os.rek. (2:25,35; 1.81%)

 

 

200HZ

    (finale) 1.   

2:22,40

    598

   os.rek. (2:25,35; 2.07%)

     

4.  

JAMŠEK Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:06,27

    682

   os.rek. (2:06,31; 0.03%)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

9:01,48

    693

              (8:58,92; -0.47%)

 

 

1500KZ

    (finale) 1.   

16:59,24

    752

   os.rek. (17:20,14; 2.05%)

 

 

50HZ

    1.   

0:29,78

    642

              (0:29,11; -2.24%)

 

 

50HZ

    (finale) 3.   

0:29,24

    678

              (0:29,11; -0.44%)

 

 

100HZ

    1.   

1:02,06

    704

              (1:01,43; -1.01%)

 

 

100HZ

    (finale) 1.   

1:01,37

    728

   os.rek. (1:01,43; 0.09%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:02,84

    678

              (1:01,43; -2.24%)

 

 

200HZ

    1.   

2:14,57

    709

              (2:11,38; -2.37%)

 

 

200HZ

    (finale) 1.   

2:10,70

    774

   os.rek. (2:11,38; 0.52%)

 

 

100MZ

    4.   

1:04,94

    692

   os.rek. (1:05,03; 0.13%)

 

 

100MZ

    (finale) 6.   

1:03,82

    729

   os.rek. (1:05,03; 1.89%)

 

 

200MZ

    3.   

2:20,41

    675

   os.rek. (2:20,89; 0.34%)

 

 

200MZ

    (finale) 5.   

2:17,80

    714

   os.rek. (2:20,89; 2.24%)

     

5.  

MENCINGER Saša, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:28,76

    527

              (0:28,51; -0.86%)

 

 

100KZ

    5.   

1:01,10

    581

   os.rek. (1:01,20; 0.16%)

 

 

100KZ

    (finale) 6.   

1:01,33

    575

              (1:01,20; -0.21%)

 

 

200KZ

    4.   

2:12,71

    587

   os.rek. (2:13,87; 0.87%)

 

 

200KZ

    (finale) 5.   

2:13,50

    577

   os.rek. (2:13,87; 0.27%)

 

 

50PZ

    5.   

0:35,94

    514

              (0:35,23; -1.97%)

 

 

50PZ

    (finale) 4.   

0:35,51

    533

              (0:35,23; -0.78%)

 

 

100PZ

    6.   

1:17,30

    525

   os.rek. (1:17,63; 0.42%)

 

 

100PZ

    (finale) 3.   

1:16,97

    531

   os.rek. (1:17,63; 0.85%)

     

6.  

MLINAR Maruša, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:27,55

    600

              (0:27,32; -0.83%)

 

 

200KZ

    9.   

2:06,45

    679

              (2:03,39; -2.41%)

 

 

50DZ

    5.   

0:28,79

    607

   os.rek. (0:28,80; 0.03%)

 

 

50DZ

    (finale) 7.   

0:28,46

    628

   os.rek. (0:28,80; 1.19%)

 

 

100DZ

    4.   

1:02,93

    669

              (1:02,30; -1%)

 

 

100DZ

    (finale) 3.   

1:02,31

    689

              (1:02,30; -0.01%)

 

 

200DZ

    3.   

2:16,84

    687

   os.rek. (2:18,31; 1.07%)

 

 

200DZ

    (finale) 2.   

2:15,59

    706

   os.rek. (2:18,31; 2%)

 

 

200HZ

    5.   

2:18,10

    656

   os.rek. (2:18,37; 0.19%)

 

 

200HZ

    (finale) 4.   

2:16,62

    678

   os.rek. (2:18,37; 1.28%)

 

 

100MZ

    10.   

1:06,34

    649

   os.rek. (1:06,50; 0.24%)

 

 

200MZ

    10.   

2:24,16

    624

   os.rek. (2:31,14; 4.84%)

     

7.  

NAGLIČ Diana, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:27,50

    603

              (0:27,02; -1.74%)

 

 

50PZ

    8.   

0:33,65

    626

              (0:33,09; -1.66%)

 

 

50PZ

    (finale) 8.   

0:33,67

    625

              (0:33,09; -1.72%)

 

 

50DZ

    10.   

0:29,07

    589

              (0:28,50; -1.96%)

 

 

100DZ

    3.   

1:02,44

    685

              (1:02,12; -0.51%)

 

 

100DZ

    (finale) 4.   

1:02,37

    687

              (1:02,12; -0.4%)

 

 

200DZ

    2.   

2:16,05

    699

              (2:15,22; -0.61%)

 

 

200DZ

    (finale) 3.   

2:15,82

    703

              (2:15,22; -0.44%)

 

 

100MZ

    13.   

1:06,92

    632

              (1:04,99; -2.88%)

 

 

200MZ

    4.   

2:19,99

    681

              (2:18,40; -1.13%)

 

 

200MZ

    (finale) 6.   

2:18,99

    696

              (2:18,40; -0.42%)

 

 

400MZ

    2.   

4:51,23

    718

   os.rek. (4:51,27; 0.01%)

 

 

400MZ

    (finale) 3.   

4:49,87

    728

   os.rek. (4:51,27; 0.48%)

     

8.  

NATLAČEN Gaja, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:27,05

    634

              (0:26,71; -1.25%)

 

 

100KZ

    8.   

0:58,13

    675

              (0:57,02; -1.9%)

 

 

100KZ

    (finale) 7.   

0:57,70

    690

              (0:57,02; -1.17%)

 

 

200KZ

    4.   

2:03,35

    732

              (1:58,66; -3.8%)

 

 

200KZ

    (finale) 5.   

2:01,14

    772

              (1:58,66; -2.04%)

 

 

400KZ

    4.   

4:17,26

    757

              (4:06,56; -4.15%)

 

 

400KZ

    (finale) 4.   

4:12,07

    805

              (4:06,56; -2.18%)

 

 

800KZ

    (finale) 2.   

8:32,48

    818

              (8:27,38; -0.99%)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

8:38,68

    789

              (8:27,38; -2.17%)

 

 

1500KZ

    (finale) 2.   

16:14,41

    860

   os.rek. (16:45,39; 3.17%)

 

 

50DZ

    19.   

0:30,34

    518

              (0:29,82; -1.71%)

 

 

200DZ

    8.   

2:22,09

    614

              (2:21,66; -0.3%)

     

9.  

NOVAK Neja, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    64.   

0:32,54

    364

              (0:32,00; -1.65%)

 

 

50PZ

    14.   

0:37,69

    446

   os.rek. (0:39,03; 3.55%)

 

 

100PZ

    17.   

1:23,77

    412

   os.rek. (1:24,12; 0.41%)

 

 

200PZ

    13.   

3:01,43

    408

   os.rek. (3:02,95; 0.83%)

 

 

100MZ

    28.   

1:16,79

    418

   os.rek. (1:17,74; 1.23%)

 

 

200MZ

    22.   

2:44,99

    416

   os.rek. (2:50,03; 3.05%)

     

10.  

ODER Tjaša, 1994

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    42.   

0:28,74

    528

              (0:27,58; -4.03%)

 

 

200KZ

    5.   

2:03,58

    727

              (2:00,53; -2.46%)

 

 

200KZ

    (finale) 3.   

2:00,75

    780

              (2:00,53; -0.18%)

 

 

400KZ

    2.   

4:16,53

    764

              (4:06,09; -4.06%)

 

 

400KZ

    (finale) 2.   

4:06,04

    866

   os.rek. (4:06,09; 0.02%)

 

 

800KZ

    (finale) 1.   

8:25,31

    853

              (8:19,58; -1.13%)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

8:33,13

    815

              (8:19,58; -2.64%)

 

 

1500KZ

    (finale) 1.   

16:11,01

    869

              (15:58,50; -1.28%)

 

 

200DZ

    5.   

2:19,29

    651

              (2:16,38; -2.08%)

 

 

200DZ

    (finale) 5.   

2:16,70

    689

              (2:16,38; -0.23%)

 

 

200HZ

    4.   

2:17,34

    667

              (2:13,76; -2.6%)

 

 

200HZ

    (finale) 2.   

2:13,02

    734

   os.rek. (2:13,76; 0.55%)

 

 

400MZ

    3.   

4:52,52

    709

              (4:41,78; -3.67%)

 

 

400MZ

    (finale) 1.   

4:43,16

    781

              (4:41,78; -0.48%)

     

11.  

RAČNIK Sara, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:28,43

    546

              (0:27,51; -3.23%)

 

 

50KZ

    (finale) 2.   

0:27,49

    604

   os.rek. (0:27,51; 0.07%)

 

 

100KZ

    1.   

0:58,94

    648

   os.rek. (0:58,94; 0%)

 

 

100KZ

    (finale) 1.   

0:58,71

    655

   os.rek. (0:58,94; 0.39%)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

0:59,77

    621

              (0:58,94; -1.38%)

 

 

200KZ

    1.   

2:04,65

    709

              (2:02,59; -1.65%)

 

 

200KZ

    (finale) 8.   

2:06,71

    675

              (2:02,59; -3.25%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:04,98

    703

              (2:02,59; -1.91%)

 

 

400KZ

    1.   

4:18,49

    746

   os.rek. (4:20,44; 0.75%)

 

 

400KZ

    (finale) 7.   

4:23,76

    702

              (4:20,44; -1.25%)

 

 

800KZ

    (finale) 1.   

8:51,45

    733

   os.rek. (8:55,00; 0.66%)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

9:04,88

    680

              (8:55,00; -1.81%)

 

 

1500KZ

    (finale) 1.   

16:58,84

    753

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DZ

    5.   

0:31,26

    474

              (0:31,23; -0.09%)

 

 

50DZ

    (finale) 5.   

0:30,92

    490

   os.rek. (0:31,23; 1%)

 

 

200DZ

    7.   

2:37,80

    448

              (2:36,37; -0.9%)

     

12.  

SEKAVČNIK Taja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    76.   

0:33,66

    329

              (0:33,49; -0.5%)

 

 

100KZ

    57.   

1:11,07

    369

   os.rek. (1:12,05; 1.37%)

 

 

200KZ

    43.   

2:34,12

    375

   os.rek. (2:34,67; 0.35%)

 

 

400KZ

    20.   

5:19,96

    393

   os.rek. (5:32,23; 3.83%)

 

 

50HZ

    42.   

0:38,15

    305

              (0:37,71; -1.15%)

 

 

100HZ

    40.   

1:20,62

    321

              (1:20,12; -0.62%)

 

 

200HZ

    20.   

2:47,67

    366

   os.rek. (2:50,54; 1.71%)

     

13.  

SLAVIČ Gini, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    37.   

0:30,89

    425

   os.rek. (0:32,70; 5.85%)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:06,66

    448

   os.rek. (1:10,89; 6.34%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:28,39

    420

   os.rek. (2:33,30; 3.3%)

 

 

50HZ

    13.   

0:33,77

    440

   os.rek. (0:34,30; 1.56%)

 

 

100HZ

    16.   

1:13,11

    431

   os.rek. (1:13,94; 1.13%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:13,31

    427

   os.rek. (1:13,94; 0.85%)

 

 

200HZ

    8.   

2:33,63

    476

   os.rek. (2:37,74; 2.67%)

 

 

200HZ

    (finale) 8.   

2:33,99

    473

   os.rek. (2:37,74; 2.43%)

 

 

100MZ

    20.   

1:15,23

    445

   os.rek. (1:17,07; 2.44%)

 

 

200MZ

    14.   

2:39,56

    460

   os.rek. (2:45,62; 3.79%)

 

 

400MZ

    12.   

5:46,08

    428

   os.rek. (5:49,22; 0.9%)

     

14.  

ŠEGEL Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:26,27

    692

              (0:25,85; -1.59%)

 

 

50KZ

    (finale) 5.   

0:26,13

    703

              (0:25,85; -1.07%)

 

 

100KZ

    1.   

0:56,56

    733

              (0:55,05; -2.66%)

 

 

100KZ

    (finale) 1.   

0:55,26

    786

              (0:55,05; -0.38%)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

0:55,59

    772

              (0:55,05; -0.97%)

 

 

200KZ

    1.   

2:01,00

    775

              (1:58,11; -2.38%)

 

 

200KZ

    (finale) 1.   

1:57,12

    855

   os.rek. (1:58,11; 0.84%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

1:59,24

    810

              (1:58,11; -0.94%)

 

 

50PZ

    3.   

0:33,36

    643

              (0:33,13; -0.68%)

 

 

50PZ

    (finale) 7.   

0:33,26

    649

              (0:33,13; -0.39%)

 

 

200PZ

    3.   

2:36,50

    635

              (2:34,64; -1.18%)

 

 

200PZ

    (finale) 7.   

2:35,84

    643

              (2:34,64; -0.77%)

 

 

50HZ

    2.   

0:30,11

    621

              (0:29,85; -0.86%)

 

 

50HZ

    (finale) 4.   

0:29,68

    649

   os.rek. (0:29,85; 0.57%)

 

 

100MZ

    2.   

1:04,30

    713

   os.rek. (1:04,39; 0.13%)

 

 

100MZ

    (finale) 5.   

1:03,61

    736

   os.rek. (1:04,39; 1.22%)

     

15.  

ŠEGEL Nuša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:28,47

    543

   os.rek. (0:29,65; 4.14%)

 

 

50KZ

    (finale) 7.   

0:28,68

    532

   os.rek. (0:29,65; 3.38%)

 

 

100KZ

    18.   

1:04,50

    494

   os.rek. (1:06,96; 3.81%)

 

 

200KZ

    21.   

2:23,21

    467

   os.rek. (2:41,65; 12.87%)

 

 

100PZ

    15.   

1:22,42

    433

              (1:22,18; -0.29%)

 

 

200PZ

    14.   

3:01,47

    407

   os.rek. (3:04,44; 1.63%)

 

 

50DZ

    14.   

0:32,41

    425

   os.rek. (0:33,12; 2.19%)

 

 

100MZ

    7.   

1:12,54

    496

   os.rek. (1:14,65; 2.9%)

 

 

100MZ

    (finale) 8.   

1:15,15

    446

              (1:14,65; -0.66%)

 

 

200MZ

    17.   

2:41,64

    442

              (2:40,11; -0.94%)

     

16.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    42.   

0:30,98

    422

   os.rek. (0:31,51; 1.71%)

 

 

100KZ

    23.   

1:05,58

    470

   os.rek. (1:07,98; 3.65%)

 

 

200KZ

    20.   

2:22,93

    470

   os.rek. (2:25,05; 1.48%)

 

 

400KZ

    11.   

4:57,63

    489

   os.rek. (4:59,38; 0.58%)

 

 

800KZ

    (finale) 7.   

10:03,84

    500

   os.rek. (10:08,30; 0.73%)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

10:17,24

    468

              (10:08,30; -1.44%)

 

 

1500KZ

    (finale) 6.   

19:27,43

    500

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MZ

    25.   

1:16,55

    422

   os.rek. (1:18,79; 2.92%)

 

 

400MZ

    14.   

5:56,79

    390

              (5:54,09; -0.75%)

     

17.  

TUŠEK Gaja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    67.   

0:32,83

    354

   os.rek. (0:33,52; 2.1%)

 

 

100KZ

    53.   

1:10,09

    385

   os.rek. (1:11,90; 2.58%)

 

 

200KZ

    36.   

2:30,41

    403

   os.rek. (2:34,42; 2.66%)

 

 

400KZ

    19.   

5:17,15

    404

              (5:15,85; -0.4%)

 

 

800KZ

    (finale) 14.   

10:43,14

    414

   os.rek. (10:50,69; 1.17%)

 

 

50HZ

    35.   

0:37,11

    332

   os.rek. (0:37,78; 1.8%)

 

 

100HZ

    39.   

1:20,47

    323

   os.rek. (1:21,20; 0.9%)

     

18.  

ZABEV Monika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    26.   

0:29,98

    465

   os.rek. (0:30,71; 2.43%)

 

 

100KZ

    31.   

1:06,21

    457

   os.rek. (1:07,67; 2.2%)

 

 

200KZ

    16.   

2:20,12

    499

   os.rek. (2:22,63; 1.79%)

 

 

400KZ

    10.   

4:53,35

    510

   os.rek. (5:00,08; 2.29%)

 

 

800KZ

    (finale) 8.   

10:08,15

    489

   os.rek. (10:26,86; 3.07%)

 

 

50HZ

    19.   

0:34,82

    402

   os.rek. (0:34,90; 0.22%)

 

 

100HZ

    30.   

1:16,57

    375

   os.rek. (1:17,56; 1.29%)

     

19.  

DUGONJIĆ Damir, 1988

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    1.   

0:26,97

    820

              (0:26,03; -3.48%)

 

 

50PM

    (finale) 1.   

0:26,74

    841

              (0:26,03; -2.65%)

 

 

100PM

    1.   

0:59,80

    804

              (0:57,06; -4.58%)

 

 

100PM

    (finale) 1.   

0:58,49

    859

              (0:57,06; -2.44%)

     

20.  

KORDEŽ Gal, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:24,91

    541

   os.rek. (0:25,29; 1.52%)

 

 

50KM

    (finale) 2.   

0:24,51

    568

   os.rek. (0:25,29; 3.18%)

 

 

100KM

    4.   

0:54,61

    557

   os.rek. (0:55,99; 2.52%)

 

 

100KM

    (finale) 4.   

0:54,30

    566

   os.rek. (0:55,99; 3.11%)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:57,69

    472

              (0:55,99; -2.94%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:00,73

    557

              (1:59,99; -0.61%)

 

 

50DM

    2.   

0:26,56

    552

   os.rek. (0:26,84; 1.05%)

 

 

50DM

    (finale) 2.   

0:26,18

    577

   os.rek. (0:26,84; 2.52%)

 

 

100DM

    3.   

0:59,24

    548

   os.rek. (0:59,85; 1.02%)

 

 

100DM

    (finale) 3.   

0:58,42

    571

   os.rek. (0:59,85; 2.44%)

 

 

200DM

    3.   

2:13,31

    540

   os.rek. (2:15,02; 1.28%)

 

 

200DM

    (finale) 2.   

2:11,18

    566

   os.rek. (2:15,02; 2.92%)

     

21.  

MOŽE Matija, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    2.   

0:30,81

    550

   os.rek. (0:30,89; 0.25%)

 

 

50PM

    (finale) 1.   

0:30,32

    577

   os.rek. (0:30,89; 1.87%)

 

 

100PM

    2.   

1:05,88

    601

   os.rek. (1:06,84; 1.45%)

 

 

100PM

    (finale) 8.   

1:06,79

    577

   os.rek. (1:06,84; 0.07%)

 

 

200PM

    1.   

2:22,57

    606

              (2:19,34; -2.26%)

 

 

200PM

    (finale) 3.   

2:19,02

    653

   os.rek. (2:19,34; 0.23%)

 

 

100MM

    2.   

1:01,33

    565

              (1:00,62; -1.15%)

 

 

100MM

    (finale) 3.   

1:00,88

    577

              (1:00,62; -0.42%)

 

 

200MM

    2.   

2:10,69

    590

   os.rek. (2:13,36; 2.04%)

 

 

200MM

    (finale) 7.   

2:09,14

    611

   os.rek. (2:13,36; 3.26%)

 

 

400MM

    1.   

4:31,73

    650

   os.rek. (4:40,37; 3.17%)

 

 

400MM

    (finale) 6.   

4:34,61

    630

   os.rek. (4:40,37; 2.09%)

     

22.  

NOVAK Blaž, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    62.   

0:29,10

    339

              (0:28,76; -1.16%)

 

 

50PM

    23.   

0:35,02

    374

   os.rek. (0:35,50; 1.37%)

 

 

100PM

    19.   

1:16,61

    382

   os.rek. (1:19,53; 3.81%)

 

 

200PM

    18.   

2:47,13

    376

   os.rek. (2:49,66; 1.51%)

 

 

100MM

    31.   

1:09,87

    382

   os.rek. (1:11,16; 1.84%)

 

 

200MM

    18.   

2:31,83

    376

   os.rek. (2:42,96; 7.33%)

     

23.  

ODER Gašper, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:25,03

    533

              (0:24,74; -1.15%)

 

 

50KM

    (finale) 5.   

0:24,63

    559

   os.rek. (0:24,74; 0.44%)

 

 

100KM

    7.   

0:53,69

    586

              (0:53,54; -0.27%)

 

 

100KM

    (finale) 1.   

0:52,95

    611

   os.rek. (0:53,54; 1.11%)

 

 

200KM

    2.   

1:54,07

    661

              (1:53,92; -0.13%)

 

 

200KM

    (finale) 4.   

1:52,25

    693

   os.rek. (1:53,92; 1.48%)

 

 

400KM

    1.   

4:00,97

    683

              (3:59,60; -0.56%)

 

 

400KM

    (finale) 4.   

3:56,83

    719

   os.rek. (3:59,60; 1.16%)

 

 

800KM

    (finale) 1.   

8:14,31

    721

   os.rek. (8:21,80; 1.51%)

 

 

100DM

    16.   

1:02,30

    471

   os.rek. (1:05,42; 5%)

 

 

50HM

    6.   

0:28,68

    489

              (0:28,64; -0.13%)

 

 

50HM

    (finale) 3.   

0:28,54

    497

   os.rek. (0:28,64; 0.35%)

 

 

100HM

    7.   

1:01,40

    506

   os.rek. (1:02,05; 1.05%)

 

 

100HM

    (finale) 6.   

1:02,36

    483

              (1:02,05; -0.49%)

     

24.  

PODRIČNIK Niko, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    14.   

0:28,22

    460

   os.rek. (0:29,29; 3.79%)

 

 

100DM

    11.   

1:00,67

    510

   os.rek. (1:03,58; 4.79%)

 

 

100DM

    (finale) 7.   

1:00,77

    507

   os.rek. (1:03,58; 4.62%)

 

 

200DM

    11.   

2:20,77

    458

              (2:19,68; -0.77%)

 

 

200DM

    (finale) 5.   

2:17,50

    492

   os.rek. (2:19,68; 1.58%)

 

 

200MM

    8.   

2:16,50

    518

   os.rek. (2:19,48; 2.18%)

 

 

200MM

    (finale) 7.   

2:16,69

    515

   os.rek. (2:19,48; 2.04%)

 

 

400MM

    6.   

4:52,16

    523

   os.rek. (5:01,59; 3.22%)

 

 

400MM

    (finale) 4.   

4:49,01

    541

   os.rek. (5:01,59; 4.35%)

     

25.  

RIHTER Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    38.   

0:27,19

    416

   os.rek. (0:27,81; 2.28%)

 

 

200KM

    10.   

2:03,34

    522

              (2:02,80; -0.43%)

 

 

400KM

    6.   

4:16,07

    569

              (4:15,69; -0.14%)

 

 

400KM

    (finale) 5.   

4:15,76

    571

              (4:15,69; -0.02%)

 

 

800KM

    (finale) 4.   

8:51,40

    581

   os.rek. (9:02,02; 1.99%)

 

 

100DM

    22.   

1:07,85

    364

   os.rek. (1:13,01; 7.6%)

 

 

50HM

    11.   

0:29,86

    434

              (0:29,61; -0.83%)

 

 

100HM

    5.   

1:04,18

    443

              (1:03,33; -1.32%)

 

 

100HM

    (finale) 6.   

1:03,10

    466

   os.rek. (1:03,33; 0.36%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:03,25

    463

   os.rek. (1:03,33; 0.12%)

 

 

200HM

    4.   

2:15,44

    480

   os.rek. (2:15,68; 0.17%)

 

 

200HM

    (finale) 5.   

2:14,85

    487

   os.rek. (2:15,68; 0.61%)

     

26.  

RUPAR Aleksander, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:24,59

    562

   os.rek. (0:25,47; 3.57%)

 

 

50PM

    5.   

0:29,20

    646

   os.rek. (0:29,48; 0.95%)

 

 

50PM

    (finale) 6.   

0:29,25

    643

   os.rek. (0:29,48; 0.78%)

 

 

50HM

    3.   

0:26,68

    608

              (0:26,58; -0.37%)

 

 

50HM

    (finale) 2.   

0:26,21

    641

   os.rek. (0:26,58; 1.41%)

 

 

100HM

    4.   

0:57,79

    607

              (0:57,52; -0.46%)

 

 

100HM

    (finale) 3.   

0:56,96

    634

   os.rek. (0:57,52; 0.98%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

0:57,09

    629

   os.rek. (0:57,52; 0.75%)

 

 

100MM

    6.   

0:58,75

    643

   os.rek. (0:58,76; 0.01%)

 

 

100MM

    (finale) 6.   

0:58,30

    658

   os.rek. (0:58,76; 0.78%)

     

27.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    25.   

0:26,65

    441

              (0:26,63; -0.07%)

 

 

100KM

    22.   

0:58,59

    451

   os.rek. (0:59,27; 1.16%)

 

 

50HM

    13.   

0:30,19

    420

   os.rek. (0:30,34; 0.49%)

 

 

100HM

    10.   

1:04,77

    431

   os.rek. (1:06,07; 2%)

 

 

200HM

    12.   

2:22,56

    412

   os.rek. (2:26,32; 2.63%)

     

28.  

ŠTEHARNIK Dejan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    1.   

0:29,87

    604

              (0:29,45; -1.4%)

 

 

50PM

    (finale) 8.   

0:29,64

    618

              (0:29,45; -0.64%)

 

 

100PM

    1.   

1:04,20

    649

              (1:03,21; -1.54%)

 

 

100PM

    (finale) 6.   

1:03,71

    665

              (1:03,21; -0.78%)

 

 

200PM

    2.   

2:24,17

    586

              (2:20,28; -2.69%)

 

 

200PM

    (finale) 4.   

2:23,16

    598

              (2:20,28; -2.01%)

 

 

50DM

    6.   

0:26,77

    540

   os.rek. (0:27,88; 4.14%)

 

 

50DM

    (finale) 5.   

0:26,44

    560

   os.rek. (0:27,88; 5.44%)

 

 

100DM

    5.   

1:00,14

    523

              (0:59,38; -1.26%)

 

 

100DM

    (finale) 4.   

0:58,63

    565

   os.rek. (0:59,38; 1.27%)

 

 

100MM

    6.   

1:02,18

    542

              (1:02,06; -0.19%)

 

 

100MM

    (finale) 5.   

1:02,41

    536

              (1:02,06; -0.56%)


Back