Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju 3. kolo troboja BM-FR-VV
20.12.2015, Velenje, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BARTH Ema, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    34.   

0:39,89

    197

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200KZ

    40.   

3:42,19

    125

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    20.   

1:49,80

    183

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    35.   

3:47,07

    147

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

GERDEJ Nija, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    29.   

0:37,79

    232

   os.rek. (0:38,82; 2.72%)

 

 

200KZ

    27.   

3:10,20

    199

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    12.   

1:42,09

    227

              (1:41,63; -0.45%)

 

 

200HZ

    24.   

3:15,27

    232

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

HOVNIK MEZGA Tamara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    53.   

0:55,28

    74

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    40.   

4:43,81

    75

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

KAJŽER Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:33,38

    337

   os.rek. (0:33,87; 1.46%)

 

 

100DZ

    2.   

1:20,40

    320

   os.rek. (1:20,99; 0.73%)

 

 

400MZ

    4.   

6:04,62

    366

   os.rek. (6:34,75; 8.26%)

     

5.  

KOKOŠINEK Taja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    21.   

0:35,19

    288

   os.rek. (0:36,02; 2.35%)

 

 

200KZ

    18.   

2:47,75

    291

              (2:45,88; -1.11%)

 

 

100PZ

    19.   

1:47,55

    194

   os.rek. (1:52,92; 4.99%)

 

 

200HZ

    14.   

3:00,72

    292

   os.rek. (3:05,89; 2.86%)

     

6.  

KOKOT Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    39.   

0:42,95

    158

   os.rek. (0:46,03; 7.17%)

 

 

200KZ

    31.   

3:22,14

    166

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    26.   

1:54,30

    162

   os.rek. (2:08,00; 11.98%)

 

 

200HZ

    28.   

3:26,79

    195

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

KUŠEJ Špela, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:34,89

    295

              (0:34,59; -0.85%)

 

 

200KZ

    15.   

2:41,82

    324

   os.rek. (2:55,42; 8.4%)

 

 

100DZ

    4.   

1:33,46

    204

              (1:29,50; -4.23%)

 

 

200HZ

    15.   

3:00,92

    292

   os.rek. (3:04,51; 1.98%)

     

8.  

LAJBAHER Maja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    38.   

0:42,94

    158

   os.rek. (0:45,76; 6.56%)

 

 

200KZ

    37.   

3:38,26

    132

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    33.   

2:05,78

    121

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    33.   

3:43,50

    154

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

MEDVED Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    33.   

0:39,70

    200

   os.rek. (0:57,96; 45.99%)

 

 

200KZ

    30.   

3:19,29

    173

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    22.   

1:51,59

    174

   os.rek. (2:03,23; 10.43%)

     

10.  

MERKAČ Julija, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    26.   

0:36,79

    252

   os.rek. (0:37,09; 0.81%)

 

 

200KZ

    25.   

3:04,26

    219

   os.rek. (3:56,16; 28.16%)

 

 

100PZ

    13.   

1:42,44

    225

              (1:41,85; -0.57%)

 

 

200HZ

    22.   

3:10,24

    251

   os.rek. (brez rezultata)

     

11.  

PERUŠ Tia, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:33,54

    332

              (0:33,44; -0.29%)

 

 

200KZ

    17.   

2:42,97

    317

   os.rek. (2:51,14; 5.01%)

 

 

100PZ

    5.   

1:33,62

    295

              (1:33,11; -0.54%)

     

12.  

PŠENIČNIK Neli, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    28.   

0:37,70

    234

              (0:37,42; -0.74%)

 

 

200KZ

    22.   

2:58,20

    242

   os.rek. (3:38,64; 22.69%)

 

 

100PZ

    15.   

1:43,37

    219

              (1:40,85; -2.43%)

 

 

200HZ

    23.   

3:12,23

    243

   os.rek. (4:10,94; 30.54%)

     

13.  

REMIC Metka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:33,05

    347

              (0:32,27; -2.36%)

 

 

200KZ

    13.   

2:41,07

    328

              (2:39,78; -0.8%)

 

 

100PZ

    6.   

1:33,89

    292

              (1:32,66; -1.31%)

 

 

200HZ

    12.   

2:55,83

    318

   os.rek. (3:12,51; 9.48%)

     

14.  

SAGERNIK Teja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:34,67

    301

   os.rek. (0:35,06; 1.12%)

 

 

200KZ

    12.   

2:39,85

    336

   os.rek. (2:46,87; 4.39%)

 

 

100PZ

    7.   

1:33,98

    292

   os.rek. (1:35,25; 1.35%)

 

 

200HZ

    13.   

2:56,35

    315

   os.rek. (3:03,48; 4.04%)

     

15.  

SEDAR Manca, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:33,46

    335

              (0:32,57; -2.65%)

 

 

200KZ

    11.   

2:38,80

    343

   os.rek. (2:50,95; 7.65%)

 

 

100PZ

    4.   

1:32,76

    303

              (1:31,31; -1.56%)

 

 

100DZ

    3.   

1:25,07

    270

   os.rek. (1:26,41; 1.57%)

     

16.  

SEKAVČNIK Taja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:33,49

    334

   os.rek. (0:33,50; 0.02%)

 

 

200KZ

    7.   

2:34,67

    371

   os.rek. (2:46,20; 7.45%)

 

 

200HZ

    10.   

2:50,54

    348

   os.rek. (2:55,26; 2.76%)

     

17.  

SEKUTI Hana, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    27.   

0:37,28

    242

              (0:37,15; -0.34%)

 

 

200KZ

    23.   

3:02,52

    225

   os.rek. (4:01,06; 32.07%)

 

 

100PZ

    25.   

1:54,02

    163

              (1:50,46; -3.12%)

 

 

100DZ

    5.   

1:35,29

    192

   os.rek. (1:49,40; 14.8%)

     

18.  

SLAVIČ Gini, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:32,70

    358

   os.rek. (0:33,68; 2.99%)

 

 

200KZ

    6.   

2:33,30

    381

   os.rek. (2:35,77; 1.61%)

 

 

100PZ

    2.   

1:30,26

    329

              (1:29,64; -0.68%)

 

 

200HZ

    4.   

2:37,74

    440

   os.rek. (2:39,19; 0.91%)

 

 

400MZ

    1.   

5:49,22

    416

   os.rek. (6:05,16; 4.56%)

     

19.  

TRBOVŠEK Ana, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    41.   

0:43,36

    153

   os.rek. (0:44,47; 2.55%)

 

 

200KZ

    33.   

3:23,58

    162

   os.rek. (3:32,84; 4.54%)

 

 

100PZ

    30.   

1:58,67

    145

   os.rek. (2:00,20; 1.28%)

 

 

200HZ

    32.   

3:40,41

    161

   os.rek. (brez rezultata)

     

20.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:31,63

    396

   os.rek. (0:32,99; 4.29%)

 

 

200KZ

    4.   

2:25,05

    450

   os.rek. (2:25,36; 0.21%)

 

 

200HZ

    7.   

2:43,63

    394

   os.rek. (2:43,77; 0.08%)

 

 

400MZ

    3.   

5:54,09

    399

   os.rek. (6:19,54; 7.18%)

     

21.  

TUŠEK Gaja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:33,68

    328

              (0:33,63; -0.14%)

 

 

200KZ

    8.   

2:35,25

    367

              (2:34,42; -0.53%)

 

 

200HZ

    11.   

2:51,81

    340

   os.rek. (3:03,98; 7.08%)

     

22.  

VALENTER ZDOVC Julija, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    32.   

0:39,28

    207

              (0:38,76; -1.32%)

 

 

200KZ

    29.   

3:14,91

    185

   os.rek. (4:03,21; 24.78%)

 

 

200HZ

    25.   

3:16,80

    226

   os.rek. (brez rezultata)

     

23.  

ZABEV Monika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:30,73

    432

   os.rek. (0:31,21; 1.56%)

 

 

200KZ

    3.   

2:22,63

    473

   os.rek. (2:26,62; 2.79%)

 

 

200HZ

    8.   

2:44,25

    390

   os.rek. (2:49,52; 3.2%)

     

24.  

ZIMIC Lara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    49.   

0:52,22

    88

   os.rek. (0:53,98; 3.37%)

 

 

200KZ

    43.   

4:10,63

    87

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    39.   

2:18,60

    91

   os.rek. (2:30,42; 8.52%)

 

 

200HZ

    38.   

4:08,21

    113

   os.rek. (brez rezultata)

     

25.  

ŽVIKART Zoja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    51.   

0:53,27

    83

              (0:53,14; -0.24%)

 

 

200KZ

    42.   

4:09,46

    88

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    39.   

4:17,72

    101

   os.rek. (brez rezultata)

     

26.  

BERLOŽNIK Jaš, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:28,25

    371

   os.rek. (0:28,43; 0.63%)

 

 

200KM

    3.   

2:10,96

    436

   os.rek. (2:30,10; 14.61%)

 

 

100PM

    3.   

1:16,19

    388

   os.rek. (1:17,51; 1.73%)

 

 

100DM

    2.   

1:06,29

    391

              (1:06,15; -0.21%)

 

 

200HM

    8.   

2:30,66

    349

   os.rek. (3:13,60; 28.5%)

     

27.  

GORENJAK Anej, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    54.   

0:42,45

    109

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200KM

    49.   

3:36,03

    97

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    45.   

2:06,96

    84

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    42.   

3:55,31

    91

   os.rek. (brez rezultata)

     

28.  

GREGOR Gašper, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:28,20

    373

              (0:27,83; -1.31%)

 

 

200KM

    4.   

2:15,00

    398

   os.rek. (2:45,19; 22.36%)

 

 

100PM

    4.   

1:17,59

    368

              (1:15,40; -2.82%)

 

 

100DM

    5.   

1:13,54

    286

   os.rek. (1:13,76; 0.29%)

 

 

200HM

    4.   

2:22,38

    413

   os.rek. (2:23,66; 0.89%)

     

29.  

KELAIDIS Luka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    20.   

0:31,52

    267

              (0:31,14; -1.2%)

 

 

200KM

    19.   

2:38,12

    248

   os.rek. (2:38,40; 0.17%)

 

 

100PM

    7.   

1:27,37

    257

   os.rek. (1:27,82; 0.51%)

 

 

100DM

    11.   

1:26,50

    176

              (1:22,12; -5.06%)

     

30.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:26,18

    466

              (0:25,96; -0.84%)

 

 

200KM

    2.   

2:04,98

    502

              (2:04,60; -0.3%)

 

 

100PM

    1.   

1:08,64

    531

              (1:06,85; -2.6%)

 

 

100DM

    1.   

1:05,11

    412

              (1:03,85; -1.93%)

 

 

200HM

    6.   

2:27,21

    374

   os.rek. (2:43,80; 11.26%)

     

31.  

KNEZ Ožbej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    24.   

0:31,99

    255

              (0:31,82; -0.53%)

 

 

200KM

    14.   

2:32,97

    274

              (2:31,83; -0.74%)

 

 

100DM

    7.   

1:19,62

    225

              (1:18,36; -1.58%)

 

 

200HM

    15.   

2:43,76

    272

              (2:43,42; -0.2%)

     

32.  

KOKOT Jan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    26.   

0:32,65

    240

   os.rek. (0:33,61; 2.94%)

 

 

200KM

    17.   

2:35,01

    263

   os.rek. (2:44,94; 6.4%)

 

 

100PM

    11.   

1:30,58

    231

   os.rek. (1:32,97; 2.63%)

     

33.  

KOROŠ Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    25.   

0:32,51

    243

   os.rek. (0:32,94; 1.32%)

 

 

100PM

    9.   

1:29,33

    241

              (1:28,49; -0.94%)

 

 

100DM

    12.   

1:26,81

    174

   os.rek. (1:27,02; 0.24%)

 

 

200HM

    17.   

2:49,02

    247

   os.rek. (brez rezultata)

     

34.  

MAGER Klemen, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:28,88

    347

   os.rek. (0:29,12; 0.83%)

 

 

200KM

    12.   

2:29,32

    294

   os.rek. (2:41,84; 8.38%)

 

 

100PM

    6.   

1:21,67

    315

              (1:18,66; -3.68%)

 

 

100DM

    6.   

1:13,60

    285

              (1:11,93; -2.26%)

     

35.  

MARIČ Bastian, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    73.   

0:53,13

    55

   os.rek. (1:01,24; 15.26%)

 

 

200KM

    58.   

4:12,82

    60

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    43.   

2:03,94

    90

   os.rek. (2:10,72; 5.47%)

     

36.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:27,69

    394

   os.rek. (0:27,70; 0.03%)

 

 

200KM

    8.   

2:21,22

    348

   os.rek. (2:43,24; 15.59%)

 

 

100PM

    2.   

1:13,23

    437

              (1:10,39; -3.87%)

 

 

100DM

    3.   

1:09,12

    345

              (1:07,52; -2.31%)

 

 

200HM

    10.   

2:31,44

    343

   os.rek. (2:35,19; 2.47%)

     

37.  

MERKAČ Žiga, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:30,29

    301

              (0:30,25; -0.13%)

 

 

200KM

    10.   

2:26,75

    310

              (2:24,05; -1.83%)

 

 

100PM

    12.   

1:30,89

    229

              (1:28,77; -2.33%)

 

 

200HM

    13.   

2:39,98

    291

              (2:36,71; -2.04%)

     

38.  

OVČAR Ožbej, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    63.   

0:49,06

    70

   os.rek. (0:50,52; 2.97%)

 

 

200KM

    51.   

3:53,18

    77

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    46.   

2:08,37

    81

   os.rek. (brez rezultata)

     

39.  

OZANIČ Rene, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:29,95

    311

              (0:29,93; -0.06%)

 

 

200KM

    13.   

2:30,82

    286

              (2:30,00; -0.54%)

 

 

100PM

    8.   

1:28,21

    250

              (1:26,09; -2.4%)

 

 

100DM

    8.   

1:19,72

    224

   os.rek. (1:49,04; 36.77%)

     

40.  

PETRIČ Lovro, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    53.   

0:42,44

    109

   os.rek. (0:45,37; 6.9%)

 

 

200KM

    48.   

3:34,55

    99

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    37.   

3:36,33

    118

   os.rek. (brez rezultata)

     

41.  

PODRŽAVNIK Žan, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    71.   

0:52,04

    59

   os.rek. (0:52,61; 1.09%)

 

 

200KM

    55.   

4:04,88

    66

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    44.   

2:04,50

    89

   os.rek. (2:12,12; 6.12%)

     

42.  

REZAR LESNIK Žan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    34.   

0:34,87

    197

              (0:34,82; -0.14%)

 

 

200KM

    24.   

2:45,73

    215

   os.rek. (2:54,07; 5.03%)

 

 

100PM

    15.   

1:34,54

    203

              (1:33,13; -1.49%)

 

 

200HM

    24.   

3:05,62

    186

   os.rek. (3:12,08; 3.48%)

     

43.  

ROŽEN Tine, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    64.   

0:49,10

    70

   os.rek. (0:52,40; 6.72%)

 

 

200KM

    54.   

4:04,66

    67

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    40.   

1:55,08

    112

   os.rek. (2:00,82; 4.98%)

     

44.  

SEKAVČNIK Nejc, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    67.   

0:50,18

    66

   os.rek. (0:55,77; 11.13%)

 

 

100PM

    53.   

2:19,41

    63

   os.rek. (brez rezultata)

     

45.  

SKRIVARNIK Jošt, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    65.   

0:49,77

    67

   os.rek. (0:55,87; 12.25%)

 

 

200KM

    52.   

3:58,95

    71

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    28.   

1:48,60

    134

   os.rek. (1:52,98; 4.03%)

     

46.  

URŠNIK Tomaž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    13.   

0:28,86

    348

              (0:27,87; -3.43%)

 

 

200KM

    11.   

2:29,09

    296

              (2:27,02; -1.38%)

 

 

100DM

    4.   

1:09,69

    336

   os.rek. (1:10,11; 0.6%)

 

 

200HM

    18.   

2:49,35

    245

   os.rek. (3:32,52; 25.49%)

     

47.  

VETTER Miha, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    70.   

0:51,53

    61

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    41.   

1:55,20

    112

   os.rek. (brez rezultata)

     

48.  

ZMAGAJ Nace, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    55.   

0:43,48

    101

   os.rek. (0:47,32; 8.83%)

 

 

200KM

    47.   

3:32,31

    102

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    42.   

1:56,50

    108

   os.rek. (2:00,15; 3.13%)

 

 

200HM

    41.   

3:49,07

    99

   os.rek. (brez rezultata)


Back