Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju Pokal Boberček
27.06.2015, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BARTH Ema, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    17.   

0:48,29

    118

   os.rek. (0:49,29; 2.07%)

 

 

100PZ

    14.   

2:04,17

    139

   os.rek. (2:07,55; 2.72%)

 

 

50DZ

    12.   

0:56,05

    89

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    17.   

1:57,94

    119

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

GERDEJ Nija, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:41,54

    186

   os.rek. (0:42,37; 1.99%)

 

 

100PZ

    1.   

1:49,57

    203

   os.rek. (1:54,70; 4.68%)

 

 

50DZ

    4.   

0:49,27

    131

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    2.   

1:43,56

    176

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

KAJŽER Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:36,13

    283

   os.rek. (0:37,85; 4.76%)

 

 

100PZ

    5.   

1:34,91

    313

   os.rek. (1:41,89; 7.35%)

 

 

50DZ

    7.   

0:37,54

    297

              (0:37,51; -0.07%)

 

 

100HZ

    9.   

1:31,58

    255

   os.rek. (1:34,57; 3.26%)

 

 

200MZ

    7.   

3:06,66

    308

              (3:04,42; -1.2%)

     

4.  

KOKOŠINEK Taja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:36,94

    265

   os.rek. (0:37,92; 2.65%)

 

 

100PZ

    5.   

1:48,88

    207

   os.rek. (2:12,37; 21.57%)

 

 

50DZ

    4.   

0:47,21

    149

              (0:46,63; -1.22%)

 

 

100HZ

    5.   

1:38,19

    207

              (1:36,28; -1.94%)

 

 

200MZ

    2.   

3:25,00

    233

   os.rek. (3:28,89; 1.89%)

     

5.  

KOKOT Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:53,93

    85

   os.rek. (0:58,30; 8.1%)

 

 

100HZ

    12.   

1:57,11

    122

   os.rek. (2:12,09; 12.79%)

     

6.  

LAJBAHER Maja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:51,62

    97

   os.rek. (0:53,15; 2.96%)

 

 

100PZ

    18.   

2:18,13

    101

   os.rek. (2:24,74; 4.78%)

 

 

100HZ

    14.   

2:04,90

    100

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

MARKAČ Zoja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:34,11

    336

   os.rek. (0:34,43; 0.93%)

 

 

100PZ

    12.   

1:44,92

    231

   os.rek. (1:53,81; 8.47%)

 

 

50DZ

    4.   

0:35,69

    346

   os.rek. (0:36,62; 2.6%)

 

 

100HZ

    2.   

1:21,70

    360

   os.rek. (1:23,01; 1.6%)

 

 

200MZ

    4.   

3:02,49

    330

   os.rek. (3:03,72; 0.67%)

     

8.  

MEDVED Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:45,51

    141

   os.rek. (0:52,09; 14.45%)

 

 

100PZ

    9.   

2:06,05

    133

              (2:04,25; -1.42%)

 

 

100HZ

    9.   

1:52,15

    139

   os.rek. (2:03,77; 10.36%)

     

9.  

MERKAČ Julija, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:42,39

    175

   os.rek. (0:45,66; 7.71%)

 

 

100PZ

    8.   

2:02,63

    145

   os.rek. (2:13,84; 9.14%)

 

 

50DZ

    6.   

0:55,77

    90

   os.rek. (0:55,91; 0.25%)

 

 

100HZ

    4.   

1:45,48

    167

   os.rek. (1:50,61; 4.86%)

     

10.  

ODER Tinkara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:35,93

    288

   os.rek. (0:37,04; 3.08%)

 

 

100PZ

    9.   

1:39,38

    272

   os.rek. (1:44,12; 4.76%)

 

 

50DZ

    11.   

0:40,55

    236

   os.rek. (0:43,69; 7.74%)

 

 

100HZ

    8.   

1:29,59

    273

   os.rek. (1:29,99; 0.44%)

     

11.  

PERUŠ Tia, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:35,35

    302

              (0:33,90; -4.1%)

 

 

100PZ

    12.   

1:35,94

    303

              (1:34,13; -1.88%)

     

12.  

PŠENIČNIK Neli, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:41,25

    190

   os.rek. (0:43,52; 5.5%)

 

 

100PZ

    5.   

1:56,74

    168

   os.rek. (2:22,55; 22.1%)

 

 

50DZ

    5.   

0:51,00

    118

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    7.   

1:49,82

    148

              (1:47,68; -1.94%)

 

 

200MZ

    3.   

3:54,52

    155

              (3:45,85; -3.69%)

     

13.  

REMIC Metka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:35,35

    302

              (0:34,79; -1.58%)

 

 

100PZ

    1.   

1:39,81

    269

              (1:37,57; -2.24%)

 

 

50DZ

    1.   

0:38,27

    281

   os.rek. (0:39,71; 3.76%)

 

 

100HZ

    1.   

1:28,12

    286

   os.rek. (1:29,14; 1.15%)

 

 

200MZ

    1.   

3:12,65

    280

              (3:09,41; -1.68%)

     

14.  

SAGERNIK Teja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:35,65

    294

   os.rek. (0:36,09; 1.23%)

 

 

100PZ

    10.   

1:39,83

    269

   os.rek. (1:43,29; 3.46%)

 

 

50DZ

    15.   

0:44,25

    181

   os.rek. (0:50,77; 14.73%)

 

 

100HZ

    7.   

1:29,00

    278

   os.rek. (1:31,28; 2.56%)

     

15.  

SEDAR Manca, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:34,35

    329

              (0:33,83; -1.51%)

 

 

100PZ

    7.   

1:37,28

    290

   os.rek. (1:40,56; 3.37%)

 

 

50DZ

    8.   

0:37,75

    292

   os.rek. (0:41,23; 9.21%)

 

 

100HZ

    6.   

1:27,65

    291

   os.rek. (1:28,14; 0.55%)

 

 

200MZ

    5.   

3:05,09

    316

              (3:02,25; -1.53%)

     

16.  

SEKAVČNIK Taja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:35,24

    305

              (0:34,61; -1.78%)

 

 

50DZ

    16.   

0:40,83

    231

              (0:39,45; -3.37%)

 

 

100HZ

    12.   

1:27,36

    294

              (1:23,85; -4.01%)

     

17.  

SEKUTI Hana, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:40,94

    194

              (0:40,57; -0.9%)

 

 

100PZ

    3.   

1:55,89

    172

   os.rek. (2:02,26; 5.49%)

 

 

50DZ

    2.   

0:45,71

    164

   os.rek. (0:49,80; 8.94%)

 

 

100HZ

    11.   

1:55,15

    128

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MZ

    4.   

3:55,52

    153

              (3:55,25; -0.11%)

     

18.  

SLAVIČ Gini, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:33,70

    349

              (0:32,65; -3.11%)

 

 

100PZ

    7.   

1:30,07

    366

   os.rek. (1:35,08; 5.56%)

 

 

50DZ

    11.   

0:37,03

    310

   os.rek. (0:38,89; 5.02%)

 

 

100HZ

    7.   

1:21,12

    367

              (1:20,52; -0.73%)

 

 

200MZ

    7.   

2:55,80

    369

              (2:52,12; -2.09%)

     

19.  

ŠEGEL Nuša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:31,64

    421

              (0:31,15; -1.54%)

 

 

100PZ

    6.   

1:28,71

    383

   os.rek. (1:28,76; 0.05%)

 

 

50DZ

    5.   

0:33,97

    401

   os.rek. (0:36,73; 8.12%)

 

 

100HZ

    9.   

1:25,03

    319

   os.rek. (1:31,08; 7.11%)

 

 

200MZ

    6.   

2:55,69

    370

              (2:51,46; -2.4%)

     

20.  

TRBOVŠEK Ana, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:45,03

    146

   os.rek. (0:47,55; 5.59%)

 

 

100PZ

    16.   

2:06,72

    131

   os.rek. (2:11,14; 3.48%)

 

 

50DZ

    13.   

0:56,55

    87

   os.rek. (1:00,75; 7.42%)

 

 

100HZ

    14.   

1:52,24

    138

   os.rek. (2:00,21; 7.1%)

     

21.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    15.   

0:40,48

    237

   os.rek. (0:46,48; 14.82%)

 

 

100HZ

    9.   

1:25,03

    319

              (1:24,62; -0.48%)

     

22.  

TUŠEK Gaja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    18.   

0:35,93

    288

              (0:35,06; -2.42%)

 

 

100PZ

    17.   

1:47,59

    214

   os.rek. (1:48,75; 1.07%)

 

 

50DZ

    14.   

0:40,28

    241

   os.rek. (0:55,86; 38.67%)

 

 

100HZ

    14.   

1:27,46

    293

   os.rek. (1:29,63; 2.48%)

     

23.  

VALENTER ZDOVC Julija, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:41,16

    191

   os.rek. (0:43,67; 6.09%)

 

 

100PZ

    15.   

2:05,20

    136

   os.rek. (2:17,51; 9.83%)

 

 

50DZ

    6.   

0:47,61

    146

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    11.   

1:46,67

    161

   os.rek. (1:49,62; 2.76%)

     

24.  

VIDERŠNIK Atina, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:35,67

    294

   os.rek. (0:36,02; 0.98%)

 

 

100PZ

    19.   

1:52,26

    189

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DZ

    17.   

0:41,05

    227

   os.rek. (0:47,24; 15.07%)

 

 

100HZ

    15.   

1:27,79

    290

   os.rek. (1:29,32; 1.74%)

     

25.  

ZIMIC Lara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:54,98

    80

              (0:51,51; -6.31%)

 

 

100PZ

    20.   

2:20,72

    96

   os.rek. (2:29,26; 6.06%)

 

 

100HZ

    17.   

2:12,27

    84

   os.rek. (brez rezultata)

     

26.  

BERLOŽNIK Jaš, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:30,28

    329

              (0:29,81; -1.55%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:30,37

    326

              (0:29,81; -1.84%)

 

 

100PM

    3.   

1:20,15

    388

   os.rek. (1:23,96; 4.75%)

 

 

50DM

    7.   

0:31,74

    352

              (0:31,58; -0.5%)

 

 

100HM

    8.   

1:15,34

    327

   os.rek. (1:18,81; 4.6%)

 

 

200MM

    6.   

2:38,99

    368

              (2:34,97; -2.52%)

     

27.  

GREGOR Gašper, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    13.   

0:30,36

    326

   os.rek. (0:30,37; 0.03%)

 

 

100PM

    4.   

1:20,89

    377

   os.rek. (1:21,28; 0.48%)

 

 

50DM

    15.   

0:35,09

    261

   os.rek. (0:35,20; 0.31%)

 

 

100HM

    15.   

1:20,59

    267

              (1:16,84; -4.65%)

     

28.  

KELAIDIS Luka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:32,65

    262

              (0:32,43; -0.67%)

 

 

100PM

    9.   

1:33,03

    248

              (1:30,79; -2.4%)

 

 

50DM

    9.   

0:36,81

    226

   os.rek. (0:37,86; 2.85%)

 

 

100HM

    8.   

1:28,64

    201

   os.rek. (1:30,72; 2.34%)

     

29.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:27,22

    453

   os.rek. (0:27,53; 1.13%)

 

 

100PM

    1.   

1:11,33

    550

   os.rek. (1:12,51; 1.65%)

 

 

50DM

    1.   

0:29,34

    446

   os.rek. (0:29,94; 2.04%)

 

 

100HM

    3.   

1:12,60

    366

   os.rek. (1:17,06; 6.14%)

 

 

200MM

    1.   

2:26,25

    473

   os.rek. (2:27,09; 0.57%)

     

30.  

KOKOT Jan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    13.   

0:34,28

    226

   os.rek. (0:34,82; 1.57%)

 

 

100PM

    10.   

1:34,09

    239

   os.rek. (1:38,47; 4.65%)

 

 

50DM

    11.   

0:39,02

    189

   os.rek. (0:39,21; 0.48%)

 

 

100HM

    13.   

1:37,02

    153

   os.rek. (1:44,28; 7.48%)

     

31.  

KOROŠ Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:33,98

    233

              (0:33,30; -2%)

 

 

100PM

    3.   

1:26,18

    312

   os.rek. (1:29,53; 3.88%)

 

 

50DM

    5.   

0:34,82

    267

   os.rek. (0:35,28; 1.32%)

 

 

100HM

    4.   

1:21,06

    263

   os.rek. (1:35,04; 17.24%)

 

 

200MM

    5.   

2:52,55

    288

   os.rek. (3:00,46; 4.58%)

     

32.  

MAGER Klemen, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:29,95

    340

   os.rek. (0:30,53; 1.93%)

 

 

100PM

    1.   

1:23,89

    338

   os.rek. (1:26,41; 3%)

 

 

50DM

    1.   

0:32,41

    331

   os.rek. (0:32,91; 1.54%)

 

 

100HM

    7.   

1:25,46

    224

   os.rek. (1:33,32; 9.19%)

 

 

200MM

    2.   

2:45,21

    328

   os.rek. (2:46,40; 0.72%)

     

33.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:29,93

    340

              (0:29,07; -2.87%)

 

 

100PM

    2.   

1:19,23

    401

   os.rek. (1:21,13; 2.39%)

 

 

50DM

    6.   

0:31,11

    374

   os.rek. (0:33,35; 7.2%)

 

 

100HM

    5.   

1:13,68

    350

   os.rek. (1:14,11; 0.58%)

 

 

200MM

    8.   

2:42,13

    347

              (2:38,60; -2.17%)

     

34.  

MERKAČ Žiga, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:31,84

    283

              (0:31,60; -0.75%)

 

 

100PM

    14.   

1:32,94

    248

   os.rek. (1:34,22; 1.37%)

 

 

50DM

    13.   

0:33,86

    290

              (0:33,79; -0.2%)

 

 

100HM

    11.   

1:18,02

    295

              (1:16,32; -2.17%)

     

35.  

MERZDOVNIK Nejc, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    19.   

0:32,58

    264

              (0:31,91; -2.05%)

 

 

100PM

    18.   

1:40,96

    194

   os.rek. (1:46,85; 5.83%)

 

 

50DM

    17.   

0:37,26

    218

              (0:37,05; -0.56%)

 

 

100HM

    12.   

1:18,67

    287

   os.rek. (1:19,58; 1.15%)

     

36.  

OVČAR Ožbej, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    43.   

0:54,01

    58

   os.rek. (1:02,21; 15.18%)

 

 

100PM

    39.   

2:26,28

    63

              (2:24,96; -0.9%)

 

 

100HM

    44.   

2:23,65

    47

              (2:22,45; -0.83%)

     

37.  

OZANIČ Rene, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    13.   

1:32,60

    251

   os.rek. (1:34,68; 2.24%)

 

 

50DM

    14.   

0:33,94

    288

   os.rek. (0:34,91; 2.85%)

 

 

100HM

    16.   

1:20,69

    266

   os.rek. (1:25,31; 5.72%)

     

38.  

PETRIČ Lovro, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    41.   

0:50,62

    70

              (0:49,78; -1.65%)

 

 

100PM

    40.   

2:28,07

    61

              (2:25,91; -1.45%)

 

 

100HM

    34.   

1:54,56

    93

   os.rek. (brez rezultata)

     

39.  

PODRŽAVNIK Žan, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    45.   

0:54,43

    56

              (0:53,01; -2.6%)

 

 

50DM

    30.   

1:03,85

    43

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    43.   

2:13,61

    58

   os.rek. (brez rezultata)

     

40.  

ROTOVNIK Tine, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:37,36

    175

   os.rek. (0:37,67; 0.82%)

 

 

100PM

    15.   

1:49,40

    152

   os.rek. (1:51,31; 1.74%)

 

 

50DM

    9.   

0:41,94

    152

   os.rek. (0:43,61; 3.98%)

 

 

100HM

    15.   

1:39,22

    143

   os.rek. (1:43,55; 4.36%)

     

41.  

ROŽEN Tine, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    47.   

0:54,73

    55

   os.rek. (0:57,69; 5.4%)

 

 

100PM

    30.   

2:01,87

    110

   os.rek. (2:06,46; 3.76%)

     

42.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:27,40

    444

   os.rek. (0:28,27; 3.17%)

 

 

100PM

    5.   

1:24,76

    328

   os.rek. (2:05,63; 48.21%)

 

 

50DM

    9.   

0:33,83

    291

   os.rek. (0:34,26; 1.27%)

 

 

100HM

    3.   

1:10,47

    400

   os.rek. (1:11,06; 0.83%)

 

 

200MM

    5.   

2:36,60

    385

   os.rek. (2:36,62; 0.01%)

     

43.  

URŠNIK Tomaž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:29,07

    372

              (0:29,02; -0.17%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:28,99

    375

   os.rek. (0:29,02; 0.1%)

 

 

100PM

    11.   

1:29,87

    275

   os.rek. (1:43,21; 14.84%)

 

 

50DM

    8.   

0:32,37

    332

              (0:31,09; -3.95%)

 

 

100HM

    17.   

1:22,04

    253

   os.rek. (1:30,45; 10.25%)

     

44.  

ZMAGAJ Nace, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    42.   

0:51,50

    66

              (0:49,62; -3.65%)

 

 

100PM

    33.   

2:04,72

    102

              (2:02,31; -1.93%)

 

 

50DM

    27.   

1:01,53

    48

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    42.   

2:10,15

    63

   os.rek. (brez rezultata)


Back