Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju 3. kolo troboja BM-FR-VV
15.05.2015, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BARTH Ema, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

200PZ

    8.   

4:17,88

    158

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    12.   

0:52,75

    134

   os.rek. (1:07,21; 27.41%)

     

2.  

BRITOVŠEK Janja, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    0.   

4:58,80

    512

   os.rek. (5:12,01; 4.42%)

 

 

50HZ

    0.   

0:33,44

    529

              (0:31,57; -5.59%)

     

3.  

GERDEJ Nija, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    2.   

3:54,36

    211

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    7.   

0:47,08

    189

   os.rek. (0:58,66; 24.59%)

     

4.  

HANCMAN Urška, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    0.   

5:16,62

    430

              (5:07,36; -2.92%)

 

 

200PZ

    0.   

3:19,78

    341

              (3:11,15; -4.31%)

 

 

50HZ

    0.   

0:34,29

    491

              (0:32,76; -4.46%)

     

5.  

KAJŽER Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    5.   

3:25,26

    314

   os.rek. (3:34,22; 4.36%)

 

 

100DZ

    2.   

1:25,93

    276

              (1:23,08; -3.31%)

 

 

50HZ

    14.   

0:42,15

    264

   os.rek. (0:43,67; 3.6%)

 

 

400MZ

    3.   

6:39,74

    302

   os.rek. (brez rezultata)

     

6.  

KOKOŠINEK Taja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    2.   

6:22,23

    244

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    5.   

0:46,40

    198

              (0:46,28; -0.25%)

     

7.  

KOKOT Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    11.   

4:20,03

    154

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    17.   

0:58,05

    101

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

KUŠEJ Špela, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    12.   

6:07,02

    276

   os.rek. (7:07,79; 16.55%)

 

 

100DZ

    8.   

1:38,82

    181

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    9.   

0:41,19

    283

   os.rek. (0:41,50; 0.75%)

     

9.  

LAJBAHER Maja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    16.   

4:50,68

    110

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    18.   

0:58,61

    98

   os.rek. (brez rezultata)

     

10.  

LOČIČNIK Neža, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    16.   

4:04,20

    186

              (4:00,43; -1.54%)

 

 

50HZ

    22.   

0:50,31

    155

   os.rek. (0:52,54; 4.43%)

     

11.  

MARKAČ Zoja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    5.   

5:43,87

    336

   os.rek. (5:58,37; 4.21%)

 

 

100DZ

    1.   

1:24,71

    288

              (1:23,99; -0.84%)

 

 

50HZ

    3.   

0:38,36

    351

   os.rek. (0:39,43; 2.78%)

     

12.  

MEDVED Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    13.   

4:31,18

    136

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    15.   

0:55,80

    114

   os.rek. (1:06,68; 19.49%)

     

13.  

MENCINGER Saša, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    0.   

4:54,67

    534

   os.rek. (5:07,28; 4.27%)

 

 

200PZ

    0.   

2:59,55

    469

              (2:56,96; -1.44%)

 

 

50HZ

    0.   

0:35,95

    426

   os.rek. (0:38,01; 5.73%)

 

 

400MZ

    0.   

5:40,29

    490

   os.rek. (6:04,48; 7.1%)

     

14.  

MLINAR Maruša, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    0.   

4:32,15

    678

              (4:25,74; -2.35%)

 

 

100DZ

    0.   

1:04,62

    650

              (1:03,49; -1.74%)

 

 

50HZ

    0.   

0:33,63

    520

              (0:32,39; -3.68%)

     

15.  

NAGLIČ Diana, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    0.   

4:36,83

    644

              (4:31,06; -2.08%)

 

 

100DZ

    0.   

1:04,61

    650

              (1:02,94; -2.58%)

 

 

50HZ

    0.   

0:33,58

    523

              (0:33,06; -1.54%)

     

16.  

NOVAK Neja, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    0.   

3:08,06

    408

   os.rek. (3:09,95; 1%)

 

 

50HZ

    0.   

0:39,24

    327

              (0:38,67; -1.45%)

 

 

400MZ

    0.   

6:17,96

    358

   os.rek. (brez rezultata)

     

17.  

ODER Tinkara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    9.   

5:51,41

    315

   os.rek. (5:59,15; 2.2%)

 

 

200PZ

    9.   

3:35,86

    270

   os.rek. (3:39,61; 1.73%)

 

 

100DZ

    6.   

1:37,48

    189

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    13.   

0:41,94

    268

   os.rek. (0:48,49; 15.61%)

     

18.  

PŠENIČNIK Neli, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    3.   

3:59,28

    198

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    6.   

0:46,57

    196

   os.rek. (1:05,61; 40.88%)

     

19.  

REMIC Metka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    1.   

5:49,61

    320

   os.rek. (5:52,78; 0.9%)

 

 

200PZ

    1.   

3:30,07

    293

   os.rek. (3:49,22; 9.11%)

 

 

100DZ

    1.   

1:39,01

    180

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    1.   

0:41,18

    283

   os.rek. (0:42,23; 2.54%)

     

20.  

SAGERNIK Teja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    10.   

5:52,62

    311

   os.rek. (5:53,52; 0.25%)

 

 

200PZ

    8.   

3:34,03

    277

   os.rek. (3:39,61; 2.6%)

 

 

50HZ

    15.   

0:42,25

    262

   os.rek. (0:45,02; 6.55%)

     

21.  

SEDAR Manca, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    8.   

5:49,57

    320

   os.rek. (6:32,19; 12.19%)

 

 

200PZ

    6.   

3:31,69

    286

   os.rek. (3:58,56; 12.69%)

 

 

100DZ

    4.   

1:32,89

    218

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    7.   

0:40,30

    302

   os.rek. (0:45,91; 13.92%)

     

22.  

SEKAVČNIK Taja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    7.   

5:46,29

    329

   os.rek. (6:17,34; 8.96%)

 

 

100DZ

    5.   

1:36,41

    195

   os.rek. (1:57,46; 21.83%)

 

 

50HZ

    5.   

0:39,92

    311

   os.rek. (0:40,42; 1.25%)

     

23.  

SEKUTI Hana, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    5.   

4:05,56

    183

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    9.   

0:49,32

    165

   os.rek. (1:23,59; 69.48%)

     

24.  

SLAVIČ Gini, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    3.   

3:19,58

    342

   os.rek. (3:34,96; 7.7%)

 

 

50HZ

    1.   

0:37,65

    371

   os.rek. (0:39,19; 4.09%)

 

 

400MZ

    1.   

6:09,16

    384

   os.rek. (brez rezultata)

     

25.  

ŠEGEL Nuša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    4.   

5:28,08

    387

   os.rek. (5:52,25; 7.36%)

 

 

200PZ

    1.   

3:12,75

    379

   os.rek. (3:26,72; 7.24%)

 

 

400MZ

    2.   

6:17,27

    360

   os.rek. (brez rezultata)

     

26.  

TRBOVŠEK Ana, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    10.   

4:19,76

    155

   os.rek. (4:49,56; 11.47%)

 

 

50HZ

    13.   

0:54,18

    124

   os.rek. (0:57,51; 6.14%)

     

27.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    1.   

5:19,44

    419

   os.rek. (5:22,61; 0.99%)

 

 

200PZ

    4.   

3:24,91

    316

   os.rek. (3:30,61; 2.78%)

 

 

50HZ

    4.   

0:39,00

    334

   os.rek. (0:40,57; 4.02%)

     

28.  

TUŠEK Gaja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    3.   

5:26,77

    391

   os.rek. (5:43,60; 5.15%)

 

 

50HZ

    10.   

0:41,37

    279

              (0:40,31; -2.56%)

     

29.  

VALENTER ZDOVC Julija, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    14.   

4:38,92

    125

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    8.   

0:48,31

    175

   os.rek. (0:59,64; 23.45%)

     

30.  

VIDERŠNIK Atina, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    14.   

3:53,59

    213

   os.rek. (4:24,26; 13.12%)

 

 

50HZ

    6.   

0:40,06

    308

   os.rek. (0:41,68; 4.04%)

     

31.  

ZABEV Monika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    0.   

5:08,10

    467

   os.rek. (5:10,67; 0.83%)

 

 

200PZ

    0.   

3:31,20

    288

              (3:29,16; -0.96%)

 

 

50HZ

    0.   

0:37,74

    368

   os.rek. (0:37,95; 0.55%)

     

32.  

ZIMIC Lara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    19.   

0:59,13

    95

   os.rek. (brez rezultata)

     

33.  

ŽVIKART Zoja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    20.   

1:04,24

    74

   os.rek. (brez rezultata)

     

34.  

BERLOŽNIK Jaš, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    4.   

5:04,98

    375

   os.rek. (5:12,57; 2.48%)

 

 

200PM

    2.   

2:57,49

    366

   os.rek. (2:59,77; 1.28%)

 

 

100DM

    1.   

1:11,06

    344

              (1:10,86; -0.28%)

 

 

50HM

    6.   

0:34,85

    328

   os.rek. (0:36,62; 5.07%)

     

35.  

GORENJAK Anej, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    34.   

1:00,08

    64

   os.rek. (brez rezultata)

     

36.  

GREGOR Gašper, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    6.   

5:16,82

    335

   os.rek. (5:35,13; 5.77%)

 

 

200PM

    1.   

2:52,79

    397

   os.rek. (2:58,89; 3.53%)

 

 

100DM

    7.   

1:25,46

    198

   os.rek. (1:25,55; 0.1%)

 

 

50HM

    4.   

0:34,60

    335

   os.rek. (0:34,72; 0.34%)

     

37.  

HALEJ JAMNIKAR Mihael, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    0.   

3:06,88

    313

   os.rek. (3:13,89; 3.75%)

 

 

50HM

    0.   

0:38,27

    247

   os.rek. (0:40,85; 6.74%)

     

38.  

KELAIDIS Luka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    3.   

3:21,61

    250

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    6.   

0:40,58

    207

              (0:40,54; -0.09%)

     

39.  

KNEZ Ožbej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    2.   

5:44,28

    261

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100DM

    2.   

1:21,44

    228

   os.rek. (1:23,27; 2.24%)

 

 

50HM

    2.   

0:37,37

    266

              (0:37,06; -0.82%)

     

40.  

KOKOT Jan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    5.   

5:48,40

    252

   os.rek. (6:22,56; 9.8%)

 

 

200PM

    4.   

3:23,51

    243

   os.rek. (3:35,69; 5.98%)

 

 

50HM

    13.   

0:44,20

    160

   os.rek. (0:46,45; 5.09%)

     

41.  

KOROŠ Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    2.   

3:14,71

    277

   os.rek. (3:17,74; 1.55%)

 

 

100DM

    3.   

1:27,37

    185

              (1:25,52; -2.11%)

 

 

50HM

    5.   

0:39,49

    225

   os.rek. (0:43,13; 9.21%)

     

42.  

MAGER Klemen, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    1.   

3:08,51

    305

   os.rek. (4:09,67; 32.44%)

 

 

100DM

    1.   

1:13,33

    313

   os.rek. (1:15,83; 3.4%)

 

 

50HM

    3.   

0:38,46

    244

   os.rek. (0:40,19; 4.49%)

     

43.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    4.   

3:11,46

    291

              (2:54,20; -9.01%)

 

 

100DM

    5.   

1:19,82

    243

   os.rek. (1:26,06; 7.81%)

 

 

50HM

    7.   

0:34,93

    325

              (0:34,11; -2.34%)

     

44.  

MERKAČ Žiga, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    8.   

5:19,58

    326

   os.rek. (5:19,89; 0.09%)

 

 

100DM

    6.   

1:21,47

    228

   os.rek. (1:23,21; 2.13%)

 

 

50HM

    9.   

0:36,73

    280

   os.rek. (0:36,94; 0.57%)

     

45.  

MERZDOVNIK Nejc, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    9.   

5:19,79

    325

   os.rek. (5:26,58; 2.12%)

 

 

200PM

    9.   

3:33,47

    210

   os.rek. (4:23,08; 23.23%)

 

 

100DM

    9.   

1:28,81

    176

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    8.   

0:36,65

    282

   os.rek. (0:38,53; 5.12%)

     

46.  

OVČAR Ožbej, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    35.   

1:02,65

    56

   os.rek. (1:19,32; 26.6%)

     

47.  

PETRIČ Lovro, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    30.   

0:54,56

    85

   os.rek. (brez rezultata)

     

48.  

PODRIČNIK Niko, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    0.   

2:46,74

    441

   os.rek. (3:57,72; 42.56%)

 

 

100DM

    0.   

1:04,76

    455

   os.rek. (1:04,85; 0.13%)

 

 

50HM

    0.   

0:33,06

    384

   os.rek. (0:37,52; 13.49%)

     

49.  

REZAR LESNIK Žan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    4.   

5:46,54

    256

   os.rek. (6:16,35; 8.6%)

 

 

200PM

    5.   

3:30,16

    220

   os.rek. (3:31,07; 0.43%)

 

 

50HM

    11.   

0:42,80

    177

   os.rek. (0:43,21; 0.95%)

     

50.  

RIHTER Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    0.   

4:28,33

    551

   os.rek. (4:28,71; 0.14%)

 

 

100DM

    0.   

1:13,99

    305

   os.rek. (1:17,35; 4.54%)

 

 

50HM

    0.   

0:32,07

    421

              (0:31,96; -0.34%)

     

51.  

ROTOVNIK Tine, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    7.   

6:23,51

    188

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200PM

    15.   

4:04,85

    139

   os.rek. (4:30,03; 10.28%)

 

 

50HM

    15.   

0:46,19

    140

   os.rek. (1:00,66; 31.32%)

     

52.  

ROŽEN Tine, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    36.   

1:06,00

    48

   os.rek. (1:16,03; 15.19%)

     

53.  

RUPAR Aleksander, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    0.   

2:37,62

    523

              (2:27,09; -6.68%)

 

 

100DM

    0.   

1:04,78

    454

   os.rek. (1:12,75; 12.3%)

 

 

50HM

    0.   

0:28,78

    582

              (0:28,50; -0.97%)

     

54.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    2.   

5:02,32

    385

   os.rek. (6:12,00; 23.04%)

 

 

50HM

    1.   

0:32,39

    408

   os.rek. (0:32,88; 1.51%)

     

55.  

SEKAVČNIK Nejc, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    37.   

1:06,30

    47

   os.rek. (brez rezultata)

     

56.  

SKRIVARNIK Jošt, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    38.   

1:12,77

    36

   os.rek. (brez rezultata)

     

57.  

TRBOVŠEK Jani, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    0.   

5:14,14

    343

   os.rek. (5:22,84; 2.76%)

 

 

100DM

    0.   

1:21,26

    230

              (1:20,28; -1.2%)

 

 

50HM

    0.   

0:34,75

    331

   os.rek. (0:35,17; 1.2%)

     

58.  

URŠNIK Tomaž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    13.   

5:47,60

    253

              (5:38,38; -2.65%)

 

 

200PM

    6.   

3:23,02

    244

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100DM

    4.   

1:16,31

    278

   os.rek. (1:18,15; 2.41%)

 

 

50HM

    10.   

0:36,86

    277

   os.rek. (0:38,36; 4.06%)

     

59.  

VETTER Miha, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    25.   

4:39,41

    93

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    33.   

0:59,29

    66

   os.rek. (brez rezultata)


Back