Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju Državno prvenstvo za dečke in deklice
25.07. - 27.07.2014, Kranj, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

HANCMAN Mojca, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100KZ

    1.   

1:04,21

    533

              (1:03,45; -1.18%)

 

 

100KZ

    (finale) 1.   

1:03,32

    556

   os.rek. (1:03,45; 0.2%)

 

 

200KZ

    1.   

2:17,37

    556

              (2:16,42; -0.69%)

 

 

200KZ

    (finale) 1.   

2:15,51

    579

   os.rek. (2:16,42; 0.67%)

 

 

400KZ

    1.   

4:44,00

    597

   os.rek. (4:44,46; 0.16%)

 

 

400KZ

    (finale) 1.   

4:42,96

    603

   os.rek. (4:44,46; 0.53%)

 

 

800KZ

    (finale) 1.   

9:45,85

    599

   os.rek. (9:51,08; 0.89%)

 

 

100HZ

    3.   

1:12,86

    507

   os.rek. (1:13,12; 0.35%)

 

 

100HZ

    (finale) 2.   

1:12,17

    522

   os.rek. (1:13,12; 1.31%)

 

 

200HZ

    1.   

2:35,43

    508

              (2:32,96; -1.58%)

 

 

200HZ

    (finale) 1.   

2:33,18

    531

              (2:32,96; -0.14%)

     

2.  

HANCMAN Urška, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:31,08

    445

   os.rek. (0:31,13; 0.16%)

 

 

50KZ

    (finale) 5.   

0:30,87

    454

   os.rek. (0:31,13; 0.84%)

 

 

100KZ

    6.   

1:07,79

    453

              (1:07,19; -0.88%)

 

 

100KZ

    (finale) 7.   

1:08,77

    434

              (1:07,19; -2.29%)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:06,23

    485

   os.rek. (1:07,19; 1.44%)

 

 

50HZ

    2.   

0:34,19

    495

              (0:33,82; -1.08%)

 

 

50HZ

    (finale) 2.   

0:33,69

    518

   os.rek. (0:33,82; 0.38%)

 

 

100HZ

    1.   

1:12,69

    511

   os.rek. (1:14,22; 2.1%)

 

 

100HZ

    (finale) 3.   

1:12,19

    521

   os.rek. (1:14,22; 2.81%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:12,20

    521

   os.rek. (1:14,22; 2.79%)

 

 

200HZ

    3.   

2:40,62

    460

              (2:38,65; -1.22%)

 

 

200HZ

    (finale) 3.   

2:35,63

    506

   os.rek. (2:38,65; 1.94%)

 

 

200MZ

    6.   

2:47,94

    423

              (2:46,96; -0.58%)

 

 

200MZ

    (finale) 7.   

2:51,77

    396

              (2:46,96; -2.8%)

     

3.  

MENCINGER Saša, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:07,12

    466

   os.rek. (1:08,86; 2.59%)

 

 

200KZ

    8.   

2:29,51

    431

   os.rek. (2:31,34; 1.22%)

 

 

200KZ

    (finale) 8.   

2:28,42

    441

   os.rek. (2:31,34; 1.96%)

 

 

400KZ

    6.   

5:07,28

    471

   os.rek. (5:12,10; 1.56%)

 

 

400KZ

    (finale) 7.   

5:15,87

    433

              (5:12,10; -1.19%)

 

 

800KZ

    (finale) 8.   

10:54,22

    430

              (10:46,46; -1.18%)

 

 

50PZ

    9.   

0:40,06

    411

              (0:39,10; -2.39%)

 

 

50PZ

    (finale) 9.   

0:40,27

    405

              (0:39,10; -2.9%)

 

 

100PZ

    6.   

1:26,29

    416

   os.rek. (1:26,54; 0.28%)

 

 

100PZ

    (finale) 7.   

1:27,14

    404

              (1:26,54; -0.68%)

 

 

200PZ

    3.   

3:01,00

    458

   os.rek. (3:10,33; 5.15%)

 

 

200PZ

    (finale) 4.   

3:00,51

    462

   os.rek. (3:10,33; 5.44%)

     

4.  

NOVAK Neja, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    13.   

0:42,02

    356

              (0:41,68; -0.8%)

 

 

50PZ

    (finale) 13.   

0:41,19

    378

   os.rek. (0:41,68; 1.18%)

 

 

100PZ

    10.   

1:30,26

    364

   os.rek. (1:33,43; 3.51%)

 

 

100PZ

    (finale) 11.   

1:29,70

    370

   os.rek. (1:33,43; 4.15%)

 

 

200PZ

    8.   

3:09,95

    396

   os.rek. (3:15,44; 2.89%)

 

 

200PZ

    (finale) 8.   

3:16,28

    359

              (3:15,44; -0.42%)

 

 

50HZ

    22.   

0:39,11

    331

   os.rek. (0:40,70; 4.06%)

 

 

200HZ

    14.   

2:57,66

    340

   os.rek. (3:09,51; 6.67%)

 

 

200HZ

    (finale) 15.   

2:59,04

    332

   os.rek. (3:09,51; 5.84%)

 

 

200MZ

    13.   

2:59,24

    348

   os.rek. (3:06,05; 3.79%)

 

 

200MZ

    (finale) 15.   

3:00,00

    344

   os.rek. (3:06,05; 3.36%)

     

5.  

PERUŠ Tia, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    48.   

0:36,77

    268

   os.rek. (0:36,82; 0.13%)

 

 

400KZ

    36.   

6:19,25

    250

   os.rek. (6:20,71; 0.38%)

 

 

50PZ

    26.   

0:46,79

    258

              (0:45,93; -1.83%)

 

 

100PZ

    27.   

1:40,92

    260

   os.rek. (1:42,63; 1.69%)

 

 

200PZ

    25.   

3:34,35

    276

   os.rek. (3:35,83; 0.69%)

 

 

50HZ

    44.   

0:42,85

    251

              (0:42,06; -1.84%)

     

6.  

RAČNIK Sara, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    4.   

1:06,99

    469

              (1:06,72; -0.4%)

 

 

100KZ

    (finale) 3.   

1:05,82

    495

   os.rek. (1:06,72; 1.36%)

 

 

200KZ

    6.   

2:27,52

    449

              (2:26,66; -0.58%)

 

 

200KZ

    (finale) 3.   

2:21,72

    506

   os.rek. (2:26,66; 3.48%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:26,42

    459

   os.rek. (2:26,66; 0.16%)

 

 

400KZ

    3.   

5:00,59

    503

   os.rek. (5:01,89; 0.43%)

 

 

400KZ

    (finale) 2.   

4:52,43

    546

   os.rek. (5:01,89; 3.23%)

 

 

800KZ

    (finale) 3.   

10:10,87

    529

   os.rek. (10:31,43; 3.36%)

 

 

200MZ

    5.   

2:46,47

    435

              (2:43,92; -1.53%)

 

 

200MZ

    (finale) 8.   

2:55,83

    369

              (2:43,92; -6.77%)

     

7.  

SEKAVČNIK Taja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    49.   

0:36,81

    267

   os.rek. (0:37,59; 2.11%)

 

 

100KZ

    57.   

1:23,79

    239

              (1:20,95; -3.38%)

 

 

200KZ

    35.   

2:56,84

    260

   os.rek. (3:08,57; 6.63%)

 

 

400KZ

    34.   

6:17,34

    254

   os.rek. (6:36,58; 5.09%)

 

 

50HZ

    43.   

0:42,50

    258

   os.rek. (0:42,65; 0.35%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:29,93

    269

              (1:29,79; -0.15%)

     

8.  

SLAVIČ Gini, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    18.   

0:44,39

    302

   os.rek. (0:45,66; 2.86%)

 

 

100PZ

    23.   

1:39,64

    270

   os.rek. (1:44,14; 4.51%)

 

 

50DZ

    24.   

0:39,22

    261

              (0:38,89; -0.84%)

 

 

50HZ

    28.   

0:40,22

    304

              (0:39,19; -2.56%)

 

 

100HZ

    20.   

1:24,74

    322

   os.rek. (1:25,50; 0.89%)

 

 

200HZ

    18.   

3:00,96

    322

   os.rek. (3:03,99; 1.67%)

     

9.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    28.   

2:46,43

    312

   os.rek. (2:47,40; 0.58%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:43,62

    329

   os.rek. (2:47,40; 2.31%)

 

 

400KZ

    27.   

5:50,80

    316

              (5:44,01; -1.93%)

 

 

800KZ

    (finale) 18.   

12:02,95

    319

              (12:00,44; -0.34%)

 

 

200HZ

    20.   

3:06,81

    292

   os.rek. (3:27,70; 11.18%)

     

10.  

TUŠEK Gaja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    59.   

0:39,12

    223

              (0:38,60; -1.32%)

 

 

200KZ

    39.   

3:00,24

    246

   os.rek. (3:13,70; 7.46%)

 

 

400KZ

    33.   

6:10,14

    269

   os.rek. (6:25,51; 4.15%)

 

 

800KZ

    (finale) 21.   

12:52,67

    261

   os.rek. (brez rezultata)

     

11.  

ZABEV Monika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    15.   

1:10,53

    402

              (1:09,37; -1.64%)

 

 

100KZ

    (finale) 13.   

1:09,48

    420

              (1:09,37; -0.15%)

 

 

200KZ

    11.   

2:31,54

    414

   os.rek. (2:32,38; 0.55%)

 

 

200KZ

    (finale) 11.   

2:28,91

    436

   os.rek. (2:32,38; 2.33%)

 

 

400KZ

    10.   

5:16,69

    430

              (5:16,07; -0.19%)

 

 

400KZ

    (finale) 10.   

5:10,67

    456

   os.rek. (5:16,07; 1.73%)

 

 

800KZ

    (finale) 7.   

10:52,92

    433

   os.rek. (11:14,77; 3.34%)

 

 

100HZ

    15.   

1:21,48

    362

   os.rek. (1:22,68; 1.47%)

 

 

100HZ

    (finale) 14.   

1:21,98

    356

   os.rek. (1:22,68; 0.85%)

 

 

200HZ

    13.   

2:56,84

    345

              (2:53,10; -2.11%)

 

 

200HZ

    (finale) 13.   

2:54,60

    358

              (2:53,10; -0.85%)

     

12.  

HALEJ JAMNIKAR Mihael, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    46.   

0:33,43

    244

   os.rek. (0:38,50; 15.16%)

 

 

50PM

    25.   

0:39,87

    299

              (0:39,71; -0.4%)

 

 

100PM

    27.   

1:27,81

    295

   os.rek. (1:39,55; 13.36%)

 

 

200PM

    25.   

3:13,89

    281

   os.rek. (3:15,95; 1.06%)

 

 

50HM

    43.   

0:40,85

    203

   os.rek. (0:41,06; 0.51%)

 

 

100HM

    32.   

1:27,10

    212

   os.rek. (1:38,71; 13.32%)

     

13.  

KORDEŽ Gal, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:27,99

    416

              (0:27,87; -0.42%)

 

 

50KM

    (finale) 9.   

0:27,26

    451

   os.rek. (0:27,87; 2.23%)

 

 

100KM

    8.   

0:59,76

    483

   os.rek. (1:00,63; 1.45%)

 

 

100KM

    (finale) 8.   

1:04,62

    382

              (1:00,63; -6.17%)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:59,68

    485

   os.rek. (1:00,63; 1.59%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:08,95

    494

   os.rek. (2:10,38; 1.1%)

 

 

50DM

    7.   

0:29,08

    458

              (0:28,93; -0.51%)

 

 

50DM

    (finale) 6.   

0:28,48

    488

   os.rek. (0:28,93; 1.58%)

 

 

100DM

    4.   

1:05,37

    442

              (1:05,00; -0.56%)

 

 

100DM

    (finale) 4.   

1:04,45

    461

   os.rek. (1:05,00; 0.85%)

 

 

200DM

    (finale) 4.   

2:26,34

    442

              (2:26,08; -0.17%)

 

 

100HM

    3.   

1:07,69

    451

   os.rek. (1:09,05; 2%)

 

 

100HM

    (finale) 5.   

1:07,94

    446

   os.rek. (1:09,05; 1.63%)

     

14.  

MOŽE Matija, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    3.   

0:33,72

    494

              (0:32,95; -2.28%)

 

 

50PM

    (finale) 3.   

0:33,61

    499

              (0:32,95; -1.96%)

 

 

100PM

    1.   

1:13,11

    511

              (1:12,06; -1.43%)

 

 

100PM

    (finale) 2.   

1:11,53

    545

   os.rek. (1:12,06; 0.74%)

 

 

200PM

    1.   

2:33,40

    567

   os.rek. (2:35,35; 1.27%)

 

 

200PM

    (finale) 2.   

2:31,57

    588

   os.rek. (2:35,35; 2.49%)

 

 

50HM

    6.   

0:31,86

    429

              (0:31,78; -0.25%)

 

 

50HM

    (finale) 6.   

0:31,04

    464

   os.rek. (0:31,78; 2.38%)

 

 

200MM

    3.   

2:22,35

    513

   os.rek. (2:22,42; 0.04%)

 

 

200MM

    (finale) 4.   

2:21,07

    527

   os.rek. (2:22,42; 0.95%)

 

 

400MM

    (finale) 1.   

4:57,26

    551

   os.rek. (5:04,26; 2.35%)

     

15.  

NOVAK Blaž, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    44.   

1:08,68

    318

   os.rek. (1:10,19; 2.19%)

 

 

200KM

    29.   

2:29,52

    317

   os.rek. (2:56,55; 18.07%)

 

 

50PM

    12.   

0:37,08

    372

   os.rek. (0:38,38; 3.5%)

 

 

50PM

    (finale) 13.   

0:37,41

    362

   os.rek. (0:38,38; 2.59%)

 

 

100PM

    13.   

1:22,75

    352

   os.rek. (1:24,26; 1.82%)

 

 

100PM

    (finale) 14.   

1:21,30

    371

   os.rek. (1:24,26; 3.64%)

 

 

200PM

    9.   

2:52,39

    399

   os.rek. (2:59,07; 3.87%)

 

 

200PM

    (finale) 7.   

2:51,74

    404

   os.rek. (2:59,07; 4.26%)

 

 

200MM

    17.   

2:47,03

    317

              (2:46,71; -0.19%)

     

16.  

RIHTER Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    19.   

1:03,15

    409

   os.rek. (1:03,24; 0.14%)

 

 

200KM

    7.   

2:13,29

    448

   os.rek. (2:15,40; 1.58%)

 

 

200KM

    (finale) 7.   

2:10,64

    475

   os.rek. (2:15,40; 3.64%)

 

 

400KM

    2.   

4:33,92

    518

   os.rek. (4:40,13; 2.26%)

 

 

400KM

    (finale) 3.   

4:33,27

    522

   os.rek. (4:40,13; 2.51%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:38,96

    476

   os.rek. (9:57,94; 3.27%)

 

 

1500KM

    (finale) 3.   

18:21,38

    494

   os.rek. (18:53,91; 2.95%)

 

 

100HM

    8.   

1:09,32

    420

   os.rek. (1:11,70; 3.43%)

 

 

100HM

    (finale) 8.   

1:10,42

    401

   os.rek. (1:11,70; 1.81%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:09,02

    426

   os.rek. (1:11,70; 3.88%)

 

 

200HM

    4.   

2:30,40

    412

              (2:29,91; -0.32%)

 

 

200HM

    (finale) 3.   

2:24,57

    463

   os.rek. (2:29,91; 3.69%)

     

17.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    27.   

1:05,02

    375

              (1:05,01; -0.01%)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

1:05,20

    372

              (1:05,01; -0.29%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:23,63

    358

   os.rek. (2:51,99; 19.74%)

 

 

50PM

    15.   

0:37,37

    363

   os.rek. (0:37,93; 1.49%)

 

 

50PM

    (finale) 14.   

0:37,45

    361

   os.rek. (0:37,93; 1.28%)

 

 

50HM

    21.   

0:34,46

    339

              (0:33,56; -2.61%)

 

 

100HM

    13.   

1:13,44

    353

   os.rek. (1:13,65; 0.28%)

 

 

100HM

    (finale) 12.   

1:12,38

    369

   os.rek. (1:13,65; 1.75%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:12,68

    364

   os.rek. (1:13,65; 1.33%)

 

 

200HM

    10.   

2:38,75

    350

   os.rek. (2:39,08; 0.2%)

 

 

200HM

    (finale) 9.   

2:35,92

    369

   os.rek. (2:39,08; 2.02%)

 

 

200MM

    16.   

2:47,01

    318

              (2:41,82; -3.1%)

 

 

200MM

    (finale) 16.   

2:46,74

    319

              (2:41,82; -2.95%)

     

18.  

ŠTEHARNIK Dejan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    26.   

1:04,98

    376

              (1:03,60; -2.12%)

 

 

50PM

    1.   

0:32,88

    533

              (0:32,73; -0.45%)

 

 

50PM

    (finale) 1.   

0:31,99

    579

   os.rek. (0:32,73; 2.31%)

 

 

100PM

    2.   

1:14,23

    488

              (1:14,19; -0.05%)

 

 

100PM

    (finale) 1.   

1:10,57

    568

   os.rek. (1:14,19; 5.12%)

 

 

200PM

    2.   

2:43,58

    468

   os.rek. (2:48,03; 2.72%)

 

 

200PM

    (finale) 1.   

2:31,46

    589

   os.rek. (2:48,03; 10.94%)

 

 

50DM

    12.   

0:29,80

    426

   os.rek. (0:30,64; 2.81%)

 

 

50DM

    (finale) 16.   

0:30,57

    395

   os.rek. (0:30,64; 0.22%)

 

 

100DM

    14.   

1:11,13

    343

   os.rek. (1:16,65; 7.76%)

     

19.  

TRBOVŠEK Jani, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    28.   

5:22,84

    316

   os.rek. (5:28,21; 1.66%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

11:19,42

    294

              (11:18,27; -0.16%)

 

 

1500KM

    (finale) 13.   

21:10,67

    322

              (21:03,71; -0.54%)

 

 

100DM

    22.   

1:23,61

    211

   os.rek. (1:23,82; 0.25%)

 

 

50HM

    30.   

0:35,91

    300

              (0:35,79; -0.33%)

 

 

100HM

    25.   

1:18,89

    285

   os.rek. (1:20,02; 1.43%)

 

 

200HM

    23.   

2:52,35

    273

   os.rek. (2:53,61; 0.73%)


Back