Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju Pokal Boberček
14.06.2014, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BARTH Ema, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50HZ

    22.   

1:07,21

    65

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

CESAR Neža, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    26.   

1:05,85

    69

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

GERDEJ Nija, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    14.   

1:02,98

    105

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    10.   

0:58,66

    98

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

HANCMAN Mojca, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    1.   

1:04,04

    537

              (1:03,66; -0.59%)

 

 

50PZ

    4.   

0:39,97

    414

   os.rek. (0:41,28; 3.27%)

 

 

50DZ

    2.   

0:33,62

    414

   os.rek. (0:34,43; 2.4%)

 

 

50HZ

    1.   

0:34,47

    483

              (0:34,33; -0.4%)

 

 

200MZ

    1.   

2:38,36

    505

              (2:38,20; -0.1%)

     

5.  

HANCMAN Urška, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    3.   

1:07,20

    465

              (1:07,19; -0.01%)

 

 

50PZ

    5.   

0:40,75

    391

   os.rek. (0:42,69; 4.76%)

 

 

50DZ

    7.   

0:37,29

    303

   os.rek. (0:37,92; 1.68%)

 

 

50HZ

    2.   

0:34,72

    473

              (0:34,70; -0.05%)

 

 

200MZ

    5.   

2:49,63

    411

              (2:46,96; -1.57%)

     

6.  

KAJŽER Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    10.   

1:26,32

    219

   os.rek. (1:29,03; 3.13%)

 

 

50PZ

    6.   

0:46,69

    260

   os.rek. (0:49,70; 6.44%)

 

 

50DZ

    7.   

0:41,23

    224

              (0:38,75; -6.01%)

 

 

50HZ

    8.   

0:44,59

    223

              (0:43,67; -2.06%)

 

 

200MZ

    7.   

3:16,98

    262

   os.rek. (3:18,88; 0.96%)

     

7.  

KOKOŠINEK Taja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    4.   

1:43,51

    127

   os.rek. (1:49,54; 5.82%)

 

 

50PZ

    12.   

1:00,02

    122

              (0:59,06; -1.59%)

 

 

50HZ

    6.   

0:52,73

    135

              (0:50,90; -3.47%)

     

8.  

KUŠEJ Špela, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    16.   

1:35,03

    164

   os.rek. (1:35,61; 0.61%)

 

 

50PZ

    21.   

0:56,20

    149

              (0:54,57; -2.9%)

 

 

50DZ

    15.   

0:55,12

    94

              (0:52,81; -4.19%)

 

 

50HZ

    20.   

0:52,01

    140

              (0:48,67; -6.42%)

     

9.  

LOČIČNIK Neža, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    20.   

1:40,18

    140

   os.rek. (1:44,49; 4.3%)

 

 

50PZ

    16.   

0:52,91

    178

              (0:52,35; -1.05%)

 

 

50DZ

    18.   

0:56,46

    87

              (0:56,35; -0.19%)

 

 

50HZ

    24.   

0:54,37

    123

              (0:52,98; -2.55%)

     

10.  

MARKAČ Zoja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    6.   

1:22,57

    250

              (1:18,99; -4.33%)

 

 

50PZ

    14.   

0:52,50

    182

              (0:51,43; -2.03%)

 

 

50DZ

    6.   

0:40,66

    234

   os.rek. (0:41,22; 1.37%)

 

 

50HZ

    3.   

0:41,20

    283

              (0:40,35; -2.06%)

 

 

200MZ

    8.   

3:19,84

    251

              (3:15,36; -2.24%)

     

11.  

MASTEK MORI Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    24.   

1:48,37

    110

   os.rek. (1:48,57; 0.18%)

 

 

50PZ

    25.   

0:57,88

    136

   os.rek. (0:58,50; 1.07%)

 

 

50DZ

    17.   

0:55,97

    89

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    21.   

0:53,13

    132

   os.rek. (0:53,16; 0.05%)

     

12.  

MEDVED Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    19.   

1:06,68

    66

   os.rek. (brez rezultata)

     

13.  

MENCINGER Saša, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    6.   

1:08,96

    430

              (1:08,86; -0.14%)

 

 

50PZ

    3.   

0:39,57

    427

              (0:39,10; -1.18%)

 

 

50DZ

    5.   

0:34,82

    373

   os.rek. (0:35,03; 0.6%)

 

 

50HZ

    6.   

0:38,01

    360

   os.rek. (0:40,38; 6.23%)

 

 

200MZ

    6.   

2:51,33

    399

              (2:49,66; -0.97%)

     

14.  

MERKAČ Julija, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    27.   

1:17,78

    56

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    20.   

1:07,07

    65

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

NOVAK Neja, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    17.   

1:20,72

    268

              (1:18,21; -3.1%)

 

 

50PZ

    11.   

0:43,67

    317

              (0:41,68; -4.55%)

 

 

50DZ

    14.   

0:40,35

    239

   os.rek. (0:43,12; 6.86%)

 

 

50HZ

    15.   

0:41,05

    286

              (0:40,70; -0.85%)

     

16.  

ODER Tinkara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    14.   

1:34,38

    167

              (1:32,81; -1.66%)

 

 

50PZ

    10.   

0:50,18

    209

              (0:49,32; -1.71%)

 

 

50DZ

    10.   

0:46,90

    152

   os.rek. (0:48,10; 2.55%)

 

 

50HZ

    16.   

0:49,54

    162

              (0:48,49; -2.11%)

     

17.  

PERUŠ Tia, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    10.   

1:26,76

    216

              (1:22,79; -4.57%)

 

 

50PZ

    8.   

0:47,01

    254

   os.rek. (0:52,18; 10.99%)

 

 

50DZ

    7.   

0:44,08

    183

   os.rek. (0:53,35; 21.02%)

 

 

50HZ

    4.   

0:42,06

    266

   os.rek. (0:42,93; 2.06%)

     

18.  

PŠENIČNIK Neli, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    18.   

1:09,10

    80

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    18.   

1:05,61

    70

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

RAČNIK Sara, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    2.   

1:06,72

    475

   os.rek. (1:06,87; 0.22%)

 

 

50PZ

    6.   

0:40,89

    387

   os.rek. (0:42,58; 4.13%)

 

 

50DZ

    3.   

0:34,20

    393

   os.rek. (0:34,57; 1.08%)

 

 

50HZ

    8.   

0:38,92

    336

              (0:37,40; -3.9%)

 

 

200MZ

    3.   

2:43,92

    455

   os.rek. (2:46,77; 1.73%)

     

20.  

REMIC Metka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    1.   

1:20,96

    266

   os.rek. (1:21,52; 0.69%)

 

 

50PZ

    1.   

0:46,70

    259

              (0:46,06; -1.37%)

 

 

50DZ

    1.   

0:43,24

    194

   os.rek. (0:43,64; 0.92%)

 

 

50HZ

    1.   

0:44,07

    231

              (0:43,10; -2.2%)

 

 

200MZ

    1.   

3:29,92

    217

              (3:20,92; -4.28%)

     

21.  

SAGERNIK Teja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    11.   

1:26,73

    216

   os.rek. (1:29,11; 2.74%)

 

 

50PZ

    8.   

0:48,94

    225

   os.rek. (0:48,98; 0.08%)

 

 

50DZ

    14.   

0:52,35

    109

              (0:50,77; -3.01%)

 

 

50HZ

    12.   

0:45,75

    206

              (0:45,10; -1.42%)

     

22.  

SEDAR Manca, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    12.   

1:31,27

    185

   os.rek. (1:33,20; 2.11%)

 

 

50PZ

    15.   

0:52,73

    180

   os.rek. (0:52,81; 0.15%)

 

 

50HZ

    13.   

0:48,41

    174

              (0:47,70; -1.46%)

     

23.  

SEKUTI Hana, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    24.   

1:15,38

    61

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    28.   

1:23,59

    33

   os.rek. (brez rezultata)

     

24.  

SLAVIČ Gini, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    8.   

1:19,73

    278

              (1:18,57; -1.45%)

 

 

50PZ

    6.   

0:45,95

    272

              (0:45,66; -0.63%)

 

 

50DZ

    5.   

0:39,76

    250

   os.rek. (0:40,56; 2.01%)

 

 

50HZ

    3.   

0:41,06

    286

              (0:39,34; -4.18%)

 

 

200MZ

    6.   

3:12,47

    281

              (3:11,52; -0.49%)

     

25.  

TRBOVŠEK Ana, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    13.   

1:56,94

    88

   os.rek. (1:59,38; 2.08%)

 

 

50PZ

    16.   

1:03,59

    102

              (1:02,86; -1.14%)

 

 

50DZ

    3.   

1:03,05

    62

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    17.   

1:02,73

    80

              (0:57,51; -8.32%)

 

 

200MZ

    3.   

4:32,00

    99

   os.rek. (brez rezultata)

     

26.  

VALENTER ZDOVC Julija, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    12.   

1:55,74

    91

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    17.   

1:08,20

    83

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    12.   

0:59,64

    93

   os.rek. (brez rezultata)

     

27.  

VIDERŠNIK Atina, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    14.   

1:42,06

    132

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    15.   

0:57,45

    139

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DZ

    10.   

0:47,24

    149

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    13.   

0:46,55

    196

   os.rek. (0:46,80; 0.53%)

     

28.  

ZABEV Monika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    8.   

1:11,11

    392

              (1:09,37; -2.44%)

 

 

50PZ

    7.   

0:42,16

    353

   os.rek. (0:46,80; 11%)

 

 

50DZ

    17.   

0:41,99

    212

   os.rek. (0:45,99; 9.52%)

 

 

50HZ

    10.   

0:39,19

    329

              (0:37,95; -3.16%)

     

29.  

ZALAR Neja, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    21.   

1:12,82

    68

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    27.   

1:16,40

    44

   os.rek. (brez rezultata)

     

30.  

ŽVAN Ana, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    25.   

1:56,05

    90

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    23.   

0:57,55

    138

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    23.   

0:54,26

    124

              (0:53,60; -1.21%)

     

31.  

BERLOŽNIK Jaš, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    4.   

1:07,49

    335

   os.rek. (1:07,81; 0.47%)

 

 

50PM

    3.   

0:39,64

    304

              (0:39,51; -0.32%)

 

 

50DM

    4.   

0:32,71

    322

   os.rek. (0:33,15; 1.34%)

 

 

50HM

    4.   

0:36,62

    282

   os.rek. (0:38,06; 3.93%)

 

 

200MM

    3.   

2:42,37

    346

   os.rek. (2:47,94; 3.43%)

     

32.  

GREGOR Gašper, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    7.   

1:11,28

    285

   os.rek. (1:12,66; 1.93%)

 

 

50PM

    2.   

0:37,19

    368

   os.rek. (0:37,24; 0.13%)

 

 

50DM

    6.   

0:35,20

    258

   os.rek. (0:37,43; 6.33%)

 

 

50HM

    4.   

0:36,62

    282

              (0:36,34; -0.76%)

 

 

200MM

    4.   

2:52,01

    291

   os.rek. (2:58,52; 3.78%)

     

33.  

HALEJ JAMNIKAR Mihael, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    22.   

1:15,26

    242

   os.rek. (1:18,15; 3.84%)

 

 

50PM

    17.   

0:39,71

    302

   os.rek. (0:41,56; 4.65%)

 

 

50DM

    22.   

0:40,34

    171

   os.rek. (0:46,84; 16.11%)

 

 

50HM

    22.   

0:41,06

    200

   os.rek. (0:41,14; 0.19%)

     

34.  

KELAIDIS Luka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:34,78

    217

              (0:34,24; -1.55%)

 

 

100KM

    12.   

1:20,67

    196

   os.rek. (1:22,60; 2.39%)

 

 

50PM

    5.   

0:45,33

    203

              (0:44,59; -1.63%)

 

 

50DM

    3.   

0:38,52

    197

   os.rek. (0:38,59; 0.18%)

 

 

50HM

    4.   

0:41,82

    189

              (0:40,54; -3.06%)

     

35.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    2.   

1:04,73

    380

   os.rek. (1:04,98; 0.38%)

 

 

50PM

    1.   

0:35,01

    442

   os.rek. (0:35,68; 1.91%)

 

 

50DM

    2.   

0:31,62

    356

   os.rek. (0:31,77; 0.47%)

 

 

50HM

    1.   

0:34,98

    324

   os.rek. (0:35,13; 0.42%)

 

 

200MM

    1.   

2:36,58

    385

   os.rek. (2:42,99; 4.09%)

     

36.  

KNEZ Ožbej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:34,73

    218

              (0:34,36; -1.06%)

 

 

100KM

    3.   

1:15,97

    235

   os.rek. (1:16,37; 0.52%)

 

 

50PM

    2.   

0:43,40

    232

   os.rek. (0:44,19; 1.82%)

 

 

50DM

    4.   

0:38,56

    196

   os.rek. (0:38,98; 1.08%)

 

 

50HM

    1.   

0:38,01

    252

   os.rek. (0:40,02; 5.28%)

 

 

200MM

    1.   

2:58,47

    260

   os.rek. (3:11,32; 7.2%)

     

37.  

KOKOT Jan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    15.   

1:21,90

    187

   os.rek. (1:31,21; 11.36%)

 

 

50PM

    8.   

0:46,99

    182

              (0:46,56; -0.91%)

 

 

50DM

    16.   

0:45,71

    118

   os.rek. (0:50,22; 9.86%)

 

 

50HM

    22.   

0:48,26

    123

              (0:46,45; -3.75%)

     

38.  

KORDEŽ Gal, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    4.   

1:00,70

    461

              (1:00,63; -0.11%)

 

 

50PM

    12.   

0:38,49

    332

              (0:37,41; -2.8%)

 

 

50DM

    4.   

0:28,93

    466

   os.rek. (0:29,60; 2.31%)

 

 

50HM

    3.   

0:31,81

    431

   os.rek. (0:32,50; 2.16%)

 

 

200MM

    4.   

2:32,77

    415

   os.rek. (2:32,92; 0.09%)

     

39.  

KOROŠ Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    8.   

1:18,85

    210

   os.rek. (1:22,86; 5.08%)

 

 

50PM

    3.   

0:43,95

    223

              (0:43,73; -0.5%)

 

 

50DM

    9.   

0:40,72

    167

              (0:38,93; -4.39%)

 

 

50HM

    11.   

0:43,13

    173

   os.rek. (0:43,27; 0.32%)

 

 

200MM

    3.   

3:07,52

    224

   os.rek. (brez rezultata)

     

40.  

MAGER Klemen, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:31,90

    281

   os.rek. (0:32,38; 1.5%)

 

 

100KM

    1.   

1:12,97

    265

   os.rek. (1:15,98; 4.12%)

 

 

50PM

    1.   

0:43,12

    236

   os.rek. (0:45,40; 5.28%)

 

 

50DM

    1.   

0:35,38

    254

   os.rek. (0:36,89; 4.26%)

 

 

50HM

    6.   

0:42,28

    183

              (0:40,19; -4.94%)

 

 

200MM

    2.   

3:06,76

    227

   os.rek. (3:11,33; 2.44%)

     

41.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    8.   

1:11,45

    283

   os.rek. (1:15,74; 6%)

 

 

50PM

    4.   

0:39,93

    297

   os.rek. (0:40,70; 1.92%)

 

 

50HM

    3.   

0:36,03

    297

              (0:35,80; -0.63%)

     

42.  

MERKAČ Žiga, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    6.   

1:09,66

    305

              (1:09,30; -0.51%)

 

 

50PM

    12.   

0:44,47

    215

              (0:43,68; -1.77%)

 

 

50DM

    10.   

0:36,07

    240

              (0:35,66; -1.13%)

 

 

50HM

    7.   

0:37,15

    270

              (0:36,94; -0.56%)

 

 

200MM

    5.   

2:54,96

    276

              (2:53,26; -0.97%)

     

43.  

MERZDOVNIK Nejc, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    12.   

1:15,99

    235

   os.rek. (1:17,99; 2.63%)

 

 

50PM

    14.   

0:46,94

    183

   os.rek. (0:47,09; 0.31%)

 

 

50DM

    12.   

0:40,74

    166

              (0:40,06; -1.66%)

 

 

50HM

    10.   

0:38,53

    242

   os.rek. (0:39,20; 1.73%)

     

44.  

MOŽE Matija, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    6.   

1:01,74

    438

              (1:01,12; -1%)

 

 

50PM

    1.   

0:32,95

    530

   os.rek. (0:33,85; 2.73%)

 

 

50DM

    2.   

0:28,68

    478

   os.rek. (0:30,27; 5.54%)

 

 

50HM

    4.   

0:32,69

    397

              (0:31,78; -2.78%)

 

 

200MM

    1.   

2:22,51

    511

   os.rek. (2:23,23; 0.5%)

     

45.  

NOVAK Blaž, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    17.   

1:10,75

    291

              (1:10,19; -0.79%)

 

 

50PM

    15.   

0:38,76

    325

              (0:38,38; -0.98%)

 

 

50DM

    15.   

0:35,62

    249

   os.rek. (0:36,90; 3.59%)

 

 

50HM

    20.   

0:39,66

    222

   os.rek. (0:40,26; 1.51%)

     

46.  

OVČAR Ožbej, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    45.   

1:19,27

    38

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    48.   

1:19,32

    27

   os.rek. (brez rezultata)

     

47.  

OZANIČ Rene, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    11.   

1:15,19

    242

   os.rek. (1:16,29; 1.46%)

 

 

50PM

    10.   

0:44,20

    219

              (0:43,81; -0.88%)

 

 

50DM

    8.   

0:35,52

    251

   os.rek. (0:36,45; 2.61%)

 

 

50HM

    11.   

0:38,74

    238

              (0:37,66; -2.78%)

     

48.  

REZAR LESNIK Žan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    16.   

1:22,17

    186

   os.rek. (1:27,40; 6.36%)

 

 

50PM

    9.   

0:47,41

    178

              (0:47,05; -0.75%)

 

 

50DM

    13.   

0:45,14

    122

              (0:44,73; -0.9%)

 

 

50HM

    15.   

0:44,36

    159

              (0:43,65; -1.6%)

     

49.  

RIHTER Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    7.   

1:03,24

    408

   os.rek. (1:03,76; 0.82%)

 

 

50PM

    19.   

0:41,24

    270

   os.rek. (0:48,52; 17.65%)

 

 

50DM

    11.   

0:32,19

    338

   os.rek. (0:33,57; 4.28%)

 

 

50HM

    7.   

0:34,30

    344

              (0:33,95; -1.02%)

     

50.  

ROTOVNIK Tine, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    31.   

1:48,01

    81

   os.rek. (1:54,53; 6.03%)

 

 

50PM

    30.   

1:01,64

    80

              (1:00,16; -2.4%)

 

 

50HM

    34.   

1:00,66

    62

   os.rek. (1:01,11; 0.74%)

     

51.  

ROŽEN Tine, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    36.   

1:04,26

    71

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    47.   

1:16,03

    31

   os.rek. (brez rezultata)

     

52.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

1:05,30

    370

              (1:05,01; -0.44%)

 

 

50PM

    3.   

0:37,93

    347

   os.rek. (0:38,23; 0.79%)

 

 

50DM

    5.   

0:34,26

    280

   os.rek. (0:37,86; 10.5%)

 

 

50HM

    2.   

0:33,60

    366

              (0:33,56; -0.11%)

 

 

200MM

    4.   

2:41,82

    349

   os.rek. (4:12,57; 56.08%)

     

53.  

SLATINŠEK Nejc, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    43.   

2:25,59

    33

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    39.   

1:07,16

    62

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    38.   

1:04,07

    52

   os.rek. (brez rezultata)

     

54.  

ŠTEHARNIK Dejan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    2.   

0:33,50

    504

   os.rek. (0:33,95; 1.34%)

 

 

50DM

    12.   

0:32,91

    316

              (0:31,12; -5.43%)

 

 

50HM

    14.   

0:36,32

    289

   os.rek. (0:36,58; 0.71%)

     

55.  

TRBOVŠEK Jani, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    19.   

1:12,23

    273

   os.rek. (1:12,36; 0.17%)

 

 

50PM

    23.   

0:46,77

    185

   os.rek. (0:50,99; 9.02%)

 

 

50DM

    17.   

0:36,65

    229

   os.rek. (0:39,12; 6.73%)

 

 

50HM

    16.   

0:36,92

    276

              (0:35,79; -3.06%)

     

56.  

URŠNIK Tomaž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    9.   

1:12,78

    267

   os.rek. (1:13,68; 1.23%)

 

 

50PM

    9.   

0:43,56

    229

   os.rek. (0:44,70; 2.61%)

 

 

50DM

    5.   

0:34,65

    271

   os.rek. (0:34,97; 0.92%)

 

 

50HM

    9.   

0:38,36

    246

   os.rek. (0:38,54; 0.46%)

 

 

200MM

    7.   

3:08,84

    220

   os.rek. (3:20,38; 6.11%)


Back