Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju 3. kolo troboja BM-FR-VV
22.05.2014, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

GOLOB Nika, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

200PZ

    1.   

2:47,70

    576

              (2:42,99; -2.8%)

 

 

100DZ

    2.   

1:09,34

    526

              (1:07,63; -2.46%)

 

 

50HZ

    3.   

0:34,34

    489

              (0:33,77; -1.65%)

     

2.  

HANCMAN Mojca, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    1.   

4:44,84

    591

              (4:44,46; -0.13%)

 

 

200PZ

    1.   

3:05,72

    424

   os.rek. (3:13,81; 4.35%)

 

 

100DZ

    1.   

1:17,45

    377

   os.rek. (1:26,19; 11.28%)

 

 

50HZ

    1.   

0:34,33

    489

   os.rek. (0:36,13; 5.24%)

 

 

400MZ

    1.   

5:31,33

    531

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

HANCMAN Urška, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    3.   

5:07,36

    471

   os.rek. (5:35,10; 9.02%)

 

 

200PZ

    3.   

3:11,15

    389

   os.rek. (3:33,04; 11.45%)

 

 

100DZ

    3.   

1:24,16

    294

   os.rek. (1:40,13; 18.97%)

 

 

50HZ

    2.   

0:34,70

    474

   os.rek. (0:34,89; 0.54%)

     

4.  

JAMŠEK Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    2.   

4:35,22

    656

   os.rek. (5:54,34; 28.74%)

 

 

200PZ

    2.   

2:50,13

    552

   os.rek. (2:53,63; 2.05%)

 

 

100DZ

    2.   

1:15,04

    415

   os.rek. (1:16,58; 2.05%)

 

 

50HZ

    1.   

0:31,78

    617

              (0:31,62; -0.5%)

 

 

400MZ

    2.   

5:15,11

    618

   os.rek. (6:09,42; 17.23%)

     

5.  

KAJŽER Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    2.   

3:40,27

    254

   os.rek. (3:58,79; 8.4%)

 

 

100DZ

    2.   

1:42,71

    161

   os.rek. (1:43,10; 0.37%)

 

 

50HZ

    4.   

0:43,67

    237

   os.rek. (0:46,88; 7.35%)

     

6.  

KOKOŠINEK Taja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    14.   

4:28,21

    140

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    11.   

0:50,90

    150

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

KUŠEJ Špela, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    8.   

7:07,79

    174

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    16.   

0:53,39

    130

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

LOČIČNIK Neža, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    8.   

4:05,90

    182

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    13.   

0:52,98

    133

   os.rek. (1:02,08; 17.17%)

     

9.  

MARKAČ Zoja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    2.   

6:14,82

    259

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100DZ

    1.   

1:36,11

    197

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    1.   

0:40,35

    301

   os.rek. (0:40,84; 1.21%)

     

10.  

MASTEK MORI Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    12.   

4:18,60

    157

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    14.   

0:53,16

    131

   os.rek. (1:10,56; 32.73%)

     

11.  

MENCINGER Saša, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    4.   

5:12,10

    449

   os.rek. (5:31,53; 6.22%)

 

 

200PZ

    2.   

3:10,33

    394

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100DZ

    4.   

1:24,76

    288

              (1:24,73; -0.03%)

 

 

400MZ

    3.   

6:04,48

    399

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

NAGLIČ Diana, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    1.   

4:31,06

    686

   os.rek. (5:38,40; 24.84%)

 

 

100DZ

    1.   

1:04,77

    645

              (1:03,84; -1.43%)

 

 

50HZ

    1.   

0:33,54

    525

   os.rek. (0:34,45; 2.71%)

     

13.  

NATLAČEN Gaja, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    1.   

4:23,55

    747

              (4:17,35; -2.35%)

 

 

100DZ

    1.   

1:05,95

    611

   os.rek. (1:08,50; 3.86%)

 

 

50HZ

    2.   

0:33,27

    538

   os.rek. (0:33,38; 0.33%)

     

14.  

NOVAK Neja, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    10.   

5:43,18

    338

   os.rek. (7:57,73; 39.2%)

 

 

200PZ

    7.   

3:20,76

    336

   os.rek. (3:23,63; 1.42%)

 

 

50HZ

    11.   

0:40,70

    293

   os.rek. (0:41,65; 2.33%)

     

15.  

ODER Tinkara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    6.   

6:47,64

    201

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200PZ

    5.   

3:48,53

    227

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    8.   

0:48,49

    173

   os.rek. (0:57,55; 18.68%)

     

16.  

ODER Tjaša, 1994

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    2.   

2:47,76

    576

   os.rek. (2:48,00; 0.14%)

 

 

50HZ

    1.   

0:32,15

    596

   os.rek. (0:33,62; 4.57%)

 

 

400MZ

    1.   

4:59,32

    721

              (4:55,71; -1.2%)

     

17.  

PERUŠ Tia, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    14.   

6:20,71

    247

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200PZ

    14.   

3:35,83

    270

   os.rek. (3:42,38; 3.03%)

 

 

50HZ

    14.   

0:42,93

    250

   os.rek. (0:48,77; 13.6%)

     

18.  

RAČNIK Sara, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    2.   

5:05,50

    479

   os.rek. (5:07,75; 0.73%)

 

 

200PZ

    5.   

3:12,98

    378

   os.rek. (3:20,25; 3.76%)

 

 

100DZ

    2.   

1:21,79

    320

   os.rek. (1:24,47; 3.27%)

 

 

50HZ

    5.   

0:37,40

    378

   os.rek. (0:40,46; 8.18%)

 

 

400MZ

    2.   

6:04,34

    399

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

REMIC Metka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    3.   

6:17,07

    255

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200PZ

    6.   

3:49,22

    225

   os.rek. (3:54,66; 2.37%)

 

 

50HZ

    3.   

0:43,10

    247

   os.rek. (0:43,96; 1.99%)

     

20.  

SAGERNIK Teja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    5.   

6:36,11

    220

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200PZ

    1.   

3:39,72

    256

              (3:39,61; -0.05%)

 

 

50HZ

    6.   

0:45,77

    206

   os.rek. (0:45,82; 0.1%)

     

21.  

SEDAR Manca, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    7.   

6:49,59

    199

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200PZ

    7.   

4:03,74

    187

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    7.   

0:47,70

    182

   os.rek. (1:06,21; 38.8%)

     

22.  

SEKAVČNIK Taja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    17.   

6:36,58

    219

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    15.   

0:43,10

    247

   os.rek. (0:44,04; 2.18%)

     

23.  

SLAVIČ Gini, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    12.   

3:34,96

    273

   os.rek. (4:18,41; 20.21%)

 

 

100DZ

    8.   

1:36,66

    194

   os.rek. (1:41,16; 4.65%)

 

 

50HZ

    8.   

0:39,34

    325

   os.rek. (0:40,32; 2.49%)

     

24.  

ŠEGEL Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    1.   

4:27,82

    712

   os.rek. (4:31,93; 1.53%)

 

 

200PZ

    1.   

2:47,84

    575

              (2:46,20; -0.97%)

 

 

100DZ

    1.   

1:08,74

    540

   os.rek. (1:12,14; 4.94%)

 

 

50HZ

    2.   

0:33,47

    528

   os.rek. (0:34,43; 2.86%)

 

 

400MZ

    1.   

5:13,83

    625

   os.rek. (5:33,64; 6.31%)

     

25.  

ŠEGEL Nuša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    12.   

5:55,64

    304

              (5:52,25; -0.95%)

 

 

200PZ

    8.   

3:26,90

    307

              (3:26,72; -0.08%)

 

 

50HZ

    12.   

0:41,03

    286

   os.rek. (0:41,93; 2.19%)

     

26.  

TRBOVŠEK Ana, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    20.   

4:49,56

    112

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    19.   

0:57,51

    104

   os.rek. (brez rezultata)

     

27.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    11.   

5:44,01

    335

   os.rek. (5:46,08; 0.6%)

 

 

200PZ

    10.   

3:30,61

    291

   os.rek. (3:49,27; 8.85%)

 

 

50HZ

    10.   

0:40,57

    296

   os.rek. (0:47,04; 15.94%)

     

28.  

TUŠEK Gaja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    15.   

6:25,51

    238

   os.rek. (6:50,24; 6.41%)

 

 

50HZ

    19.   

0:45,96

    204

   os.rek. (0:51,61; 12.29%)

     

29.  

VIDERŠNIK Atina, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    18.   

4:24,26

    147

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    21.   

0:46,80

    193

   os.rek. (brez rezultata)

     

30.  

ZABEV Monika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    6.   

5:16,07

    433

   os.rek. (5:59,86; 13.85%)

 

 

200PZ

    9.   

3:29,16

    297

   os.rek. (4:01,37; 15.39%)

 

 

50HZ

    6.   

0:37,95

    362

   os.rek. (0:38,73; 2.05%)

     

31.  

ŽVAN Ana, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    13.   

4:24,47

    147

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    17.   

0:53,60

    128

   os.rek. (1:04,69; 20.69%)

     

32.  

BERLOŽNIK Jaš, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    2.   

5:18,54

    329

   os.rek. (5:29,41; 3.41%)

 

 

200PM

    3.   

3:08,24

    307

   os.rek. (3:27,31; 10.13%)

 

 

100DM

    2.   

1:15,45

    287

              (1:14,82; -0.83%)

     

33.  

GREGOR Gašper, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    4.   

5:35,13

    283

   os.rek. (5:56,92; 6.5%)

 

 

200PM

    2.   

3:04,00

    328

   os.rek. (3:06,39; 1.29%)

 

 

100DM

    4.   

1:25,55

    197

   os.rek. (1:31,79; 7.29%)

     

34.  

HALEJ JAMNIKAR Mihael, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    8.   

3:15,95

    272

   os.rek. (3:22,88; 3.53%)

 

 

50HM

    15.   

0:41,14

    199

   os.rek. (0:44,07; 7.12%)

     

35.  

KELAIDIS Luka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    11.   

6:13,66

    204

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100DM

    9.   

1:33,58

    150

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    9.   

0:40,54

    208

   os.rek. (brez rezultata)

     

36.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    1.   

5:16,28

    336

              (5:04,88; -3.6%)

 

 

200PM

    1.   

2:48,88

    425

   os.rek. (2:53,07; 2.48%)

 

 

100DM

    1.   

1:15,19

    290

   os.rek. (1:22,90; 10.25%)

     

37.  

KNEZ Ožbej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    6.   

3:26,36

    233

   os.rek. (3:32,25; 2.85%)

 

 

100DM

    8.   

1:33,10

    153

              (1:30,50; -2.79%)

 

 

50HM

    6.   

0:40,02

    216

   os.rek. (0:41,16; 2.84%)

     

38.  

KOKOT Jan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    13.   

6:22,56

    190

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200PM

    10.   

3:35,69

    204

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    16.   

0:46,45

    138

   os.rek. (1:01,17; 31.68%)

     

39.  

KORDEŽ Alen, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    2.   

2:50,27

    415

   os.rek. (3:06,95; 9.79%)

 

 

100DM

    2.   

1:12,86

    319

              (1:10,79; -2.84%)

 

 

50HM

    1.   

0:30,29

    499

              (0:30,03; -0.85%)

     

40.  

KORDEŽ Gal, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    2.   

4:36,85

    502

   os.rek. (5:13,59; 13.27%)

 

 

200PM

    2.   

2:57,86

    364

   os.rek. (3:19,21; 12%)

 

 

100DM

    1.   

1:07,31

    405

              (1:05,00; -3.43%)

 

 

50HM

    2.   

0:32,50

    404

   os.rek. (0:32,93; 1.32%)

 

 

400MM

    2.   

5:22,85

    430

   os.rek. (5:28,73; 1.82%)

     

41.  

KOROŠ Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    5.   

3:26,35

    233

   os.rek. (3:32,54; 2.99%)

 

 

100DM

    10.   

1:35,99

    139

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    11.   

0:43,27

    171

   os.rek. (brez rezultata)

     

42.  

MAGER Klemen, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    10.   

6:12,77

    205

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100DM

    7.   

1:29,25

    173

   os.rek. (1:32,44; 3.57%)

 

 

50HM

    7.   

0:40,19

    214

   os.rek. (0:41,74; 3.85%)

     

43.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    4.   

3:18,41

    262

              (3:13,74; -2.35%)

 

 

100DM

    5.   

1:26,06

    194

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    1.   

0:36,12

    294

              (0:35,80; -0.88%)

     

44.  

MERKAČ Žiga, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    3.   

5:23,45

    314

   os.rek. (5:29,05; 1.73%)

 

 

100DM

    6.   

1:27,12

    187

              (1:23,87; -3.73%)

 

 

50HM

    3.   

0:36,94

    275

   os.rek. (0:38,14; 3.24%)

     

45.  

MERZDOVNIK Nejc, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    7.   

5:55,71

    236

   os.rek. (6:32,96; 10.47%)

 

 

50HM

    4.   

0:39,20

    230

   os.rek. (0:40,55; 3.44%)

     

46.  

MOŽE Matija, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    1.   

4:35,04

    512

   os.rek. (5:36,55; 22.36%)

 

 

200PM

    1.   

2:36,56

    533

              (2:36,41; -0.09%)

 

 

100DM

    2.   

1:08,03

    392

   os.rek. (1:13,77; 8.43%)

 

 

50HM

    1.   

0:31,78

    432

   os.rek. (0:34,32; 7.99%)

 

 

400MM

    1.   

5:08,23

    495

              (5:04,26; -1.28%)

     

47.  

NOVAK Blaž, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    8.   

5:23,12

    315

   os.rek. (6:29,63; 20.58%)

 

 

200PM

    3.   

2:59,07

    356

   os.rek. (3:02,41; 1.86%)

 

 

100DM

    6.   

1:23,59

    211

   os.rek. (1:55,48; 38.15%)

     

48.  

ODER Gašper, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    1.   

4:20,92

    600

              (4:17,10; -1.46%)

 

 

100DM

    2.   

1:09,01

    376

   os.rek. (1:10,75; 2.52%)

 

 

50HM

    1.   

0:31,11

    461

   os.rek. (0:31,14; 0.09%)

 

 

400MM

    1.   

5:11,74

    478

   os.rek. (brez rezultata)

     

49.  

OZANIČ Rene, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    8.   

6:00,17

    228

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200PM

    7.   

3:27,99

    227

   os.rek. (3:35,40; 3.56%)

 

 

50HM

    5.   

0:39,25

    229

              (0:37,66; -4.05%)

     

50.  

REZAR LESNIK Žan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    12.   

6:16,35

    199

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200PM

    9.   

3:31,07

    217

   os.rek. (3:37,97; 3.26%)

 

 

50HM

    13.   

0:43,86

    164

   os.rek. (0:48,63; 10.87%)

     

51.  

RIHTER Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    3.   

4:40,13

    484

   os.rek. (4:40,18; 0.01%)

 

 

100DM

    5.   

1:17,35

    267

   os.rek. (1:28,23; 14.06%)

 

 

50HM

    6.   

0:34,19

    347

   os.rek. (0:37,09; 8.48%)

 

 

400MM

    3.   

5:37,75

    376

   os.rek. (brez rezultata)

     

52.  

ROTOVNIK Tine, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    19.   

4:30,03

    104

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    29.   

1:01,11

    60

   os.rek. (brez rezultata)

     

53.  

ŠEGEL Blaž, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    3.   

3:03,46

    331

   os.rek. (3:10,99; 4.1%)

 

 

100DM

    1.   

1:04,94

    451

              (1:03,02; -2.95%)

 

 

50HM

    2.   

0:31,63

    439

   os.rek. (0:32,46; 2.62%)

     

54.  

TRBOVŠEK Jani, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    9.   

5:28,21

    301

   os.rek. (5:39,43; 3.41%)

 

 

100DM

    7.   

1:23,82

    209

   os.rek. (1:29,42; 6.68%)

 

 

50HM

    8.   

0:35,79

    303

   os.rek. (0:37,80; 5.61%)

     

55.  

URŠNIK Tomaž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    6.   

5:51,06

    246

              (5:46,99; -1.15%)

 

 

100DM

    3.   

1:21,25

    230

              (1:20,81; -0.54%)

 

 

50HM

    8.   

0:40,53

    208

              (0:38,54; -4.9%)


Back