Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju 2. kolo troboja BM-FR-VV
19.04.2014, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BRITOVŠEK Janja, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    8.   

0:29,68

    511

              (0:29,18; -1.68%)

 

 

200KZ

    6.   

2:20,76

    517

   os.rek. (2:20,95; 0.13%)

 

 

100HZ

    4.   

1:11,86

    529

              (1:06,98; -6.79%)

 

 

200MZ

    6.   

2:41,43

    477

   os.rek. (2:42,50; 0.66%)

     

2.  

ČEPIN Ela, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:59,54

    63

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    18.   

2:22,88

    91

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    16.   

2:20,45

    70

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

ERJAVEC Nuša, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:30,38

    476

              (0:29,77; -2%)

 

 

200KZ

    12.   

2:32,92

    403

              (2:26,27; -4.34%)

     

4.  

GOLOB Nika, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:29,61

    514

              (0:29,36; -0.84%)

 

 

100PZ

    1.   

1:17,87

    566

              (1:14,44; -4.4%)

 

 

200MZ

    3.   

2:37,93

    509

              (2:29,82; -5.13%)

     

5.  

HANCMAN Mojca, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:30,44

    473

              (0:29,85; -1.93%)

 

 

200KZ

    1.   

2:20,36

    521

   os.rek. (2:20,44; 0.05%)

 

 

100PZ

    1.   

1:29,81

    369

   os.rek. (1:31,28; 1.63%)

 

 

100HZ

    1.   

1:14,09

    482

   os.rek. (1:17,93; 5.18%)

 

 

200MZ

    1.   

2:40,08

    489

   os.rek. (2:50,07; 6.24%)

     

6.  

HANCMAN Urška, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:31,45

    429

   os.rek. (0:32,53; 3.43%)

 

 

200KZ

    3.   

2:32,72

    404

              (2:28,95; -2.46%)

 

 

100PZ

    3.   

1:33,52

    327

   os.rek. (1:38,35; 5.16%)

 

 

100HZ

    2.   

1:16,35

    441

              (1:15,78; -0.74%)

 

 

200MZ

    3.   

2:46,96

    431

   os.rek. (2:57,69; 6.42%)

     

7.  

JAMŠEK Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:29,73

    508

              (0:29,26; -1.58%)

 

 

200KZ

    4.   

2:17,81

    551

   os.rek. (2:23,94; 4.44%)

 

 

100PZ

    5.   

1:23,96

    452

              (1:20,45; -4.18%)

 

 

100HZ

    2.   

1:11,04

    547

              (1:06,22; -6.78%)

 

 

200MZ

    2.   

2:32,95

    561

              (2:27,05; -3.85%)

     

8.  

KAJŽER Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:40,58

    199

              (0:39,59; -2.43%)

 

 

200KZ

    6.   

3:16,56

    189

   os.rek. (3:24,00; 3.78%)

 

 

100HZ

    3.   

1:39,64

    198

              (1:38,71; -0.93%)

 

 

200MZ

    2.   

3:18,88

    255

   os.rek. (3:31,46; 6.32%)

     

9.  

KOKOŠINEK Taja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    15.   

2:12,37

    115

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    10.   

1:59,07

    116

   os.rek. (brez rezultata)

     

10.  

KUŠEJ Špela, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:41,07

    192

   os.rek. (0:43,96; 7.03%)

 

 

200KZ

    10.   

3:31,90

    151

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    9.   

2:04,03

    140

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    5.   

1:50,79

    144

              (1:49,05; -1.57%)

     

11.  

LOČIČNIK Neža, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:46,10

    136

   os.rek. (0:46,85; 1.62%)

 

 

200KZ

    11.   

3:46,37

    124

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    6.   

1:54,49

    178

   os.rek. (2:05,59; 9.69%)

 

 

100HZ

    8.   

1:56,46

    124

   os.rek. (1:56,64; 0.15%)

     

12.  

MARKAČ Zoja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:36,52

    274

              (0:35,75; -2.1%)

 

 

200KZ

    1.   

2:53,24

    277

              (2:52,22; -0.58%)

 

 

100HZ

    1.   

1:29,32

    275

              (1:26,73; -2.89%)

 

 

200MZ

    1.   

3:15,36

    269

   os.rek. (3:36,32; 10.72%)

     

13.  

MASTEK MORI Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:46,23

    135

              (0:43,00; -6.98%)

 

 

100PZ

    12.   

2:08,12

    127

              (2:07,18; -0.73%)

 

 

100HZ

    9.   

1:58,77

    117

   os.rek. (2:10,74; 10.07%)

     

14.  

MENCINGER Saša, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:32,68

    382

              (0:32,34; -1.04%)

 

 

200KZ

    5.   

2:33,29

    400

   os.rek. (2:34,22; 0.6%)

 

 

200DZ

    2.   

3:13,87

    248

   os.rek. (3:24,70; 5.58%)

 

 

200MZ

    4.   

2:49,66

    411

   os.rek. (3:06,38; 9.85%)

     

15.  

MLINAR Maruša, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:28,95

    550

              (0:28,04; -3.14%)

 

 

200KZ

    2.   

2:11,55

    633

   os.rek. (2:13,54; 1.51%)

     

16.  

NAGLIČ Diana, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:28,66

    567

   os.rek. (0:29,65; 3.45%)

 

 

100PZ

    2.   

1:18,17

    560

              (1:16,49; -2.14%)

 

 

100HZ

    3.   

1:11,37

    540

   os.rek. (1:17,05; 7.95%)

     

17.  

NATLAČEN Gaja, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:28,37

    585

              (0:27,48; -3.13%)

 

 

200KZ

    1.   

2:08,30

    682

              (2:04,10; -3.27%)

 

 

200DZ

    1.   

2:29,47

    541

              (2:27,43; -1.36%)

     

18.  

ODER Tinkara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:41,21

    190

   os.rek. (0:41,47; 0.63%)

 

 

200KZ

    7.   

3:19,16

    182

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    5.   

1:52,33

    188

   os.rek. (2:04,96; 11.24%)

 

 

100HZ

    4.   

1:46,33

    163

              (1:41,43; -4.6%)

     

19.  

PERUŠ Tia, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:37,68

    249

   os.rek. (0:39,18; 3.98%)

 

 

100PZ

    8.   

1:46,75

    220

   os.rek. (1:50,55; 3.55%)

 

 

100HZ

    12.   

1:39,64

    198

   os.rek. (1:49,90; 10.29%)

     

20.  

RAČNIK Sara, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    4.   

1:36,72

    295

              (1:35,66; -1.09%)

 

 

200DZ

    1.   

3:13,79

    248

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    4.   

1:22,36

    351

   os.rek. (1:28,43; 7.37%)

 

 

200MZ

    2.   

2:46,77

    432

   os.rek. (2:59,34; 7.53%)

     

21.  

REMIC Metka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:36,77

    268

              (0:35,44; -3.61%)

 

 

200KZ

    4.   

3:08,12

    216

              (2:57,54; -5.62%)

 

 

100PZ

    1.   

1:44,96

    231

              (1:43,33; -1.55%)

 

 

200MZ

    3.   

3:20,92

    247

   os.rek. (3:35,29; 7.15%)

     

22.  

SAGERNIK Teja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:39,10

    223

   os.rek. (0:39,52; 1.07%)

 

 

200KZ

    5.   

3:08,55

    215

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    4.   

1:51,57

    192

              (1:48,58; -2.67%)

 

 

200MZ

    5.   

3:40,66

    186

   os.rek. (3:55,48; 6.71%)

     

23.  

SEDAR Manca, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    8.   

3:24,08

    169

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    7.   

1:54,97

    176

   os.rek. (2:11,30; 14.2%)

     

24.  

SLAVIČ Gini, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:35,63

    295

   os.rek. (0:38,44; 7.88%)

 

 

100PZ

    7.   

1:44,81

    232

   os.rek. (1:48,97; 3.96%)

 

 

100HZ

    8.   

1:28,61

    282

              (1:26,96; -1.86%)

     

25.  

ŠEGEL Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:27,54

    639

              (0:27,41; -0.47%)

 

 

200KZ

    3.   

2:11,92

    628

              (2:08,40; -2.66%)

 

 

100PZ

    4.   

1:20,82

    507

              (1:18,32; -3.09%)

 

 

100HZ

    5.   

1:12,95

    505

   os.rek. (1:13,89; 1.28%)

 

 

200MZ

    1.   

2:31,29

    579

              (2:28,53; -1.82%)

     

26.  

ŠEGEL Nuša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:33,27

    362

              (0:32,95; -0.96%)

 

 

200KZ

    9.   

2:47,96

    304

   os.rek. (2:50,92; 1.76%)

 

 

100PZ

    6.   

1:41,68

    254

              (1:36,92; -4.68%)

     

27.  

TRBOVŠEK Ana, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:53,96

    85

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    17.   

2:16,77

    104

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    12.   

2:05,91

    98

   os.rek. (brez rezultata)

     

28.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:35,23

    305

   os.rek. (0:35,55; 0.9%)

 

 

200KZ

    7.   

2:47,40

    307

   os.rek. (2:49,70; 1.37%)

 

 

100HZ

    9.   

1:30,57

    264

   os.rek. (1:38,97; 9.27%)

     

29.  

TUŠEK Gaja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:41,44

    187

              (0:38,60; -6.85%)

     

30.  

ZABEV Monika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:32,31

    396

   os.rek. (0:32,58; 0.83%)

 

 

200KZ

    4.   

2:32,87

    403

   os.rek. (2:49,21; 10.68%)

 

 

100PZ

    5.   

1:41,35

    257

   os.rek. (1:42,74; 1.37%)

 

 

100HZ

    5.   

1:24,47

    325

   os.rek. (1:26,98; 2.97%)

     

31.  

ŽIVIČ Urška, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:31,77

    416

              (0:30,71; -3.33%)

 

 

100HZ

    10.   

1:18,48

    406

              (1:12,43; -7.7%)

     

32.  

GREGOR Gašper, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:32,66

    262

              (0:32,39; -0.82%)

 

 

200KM

    3.   

2:39,22

    262

   os.rek. (2:52,25; 8.18%)

 

 

100PM

    2.   

1:26,67

    306

   os.rek. (1:26,69; 0.02%)

 

 

100HM

    5.   

1:22,59

    248

   os.rek. (1:30,89; 10.04%)

     

33.  

KELAIDIS Luka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

0:34,53

    222

   os.rek. (0:34,89; 1.04%)

 

 

200KM

    10.   

2:59,03

    184

   os.rek. (3:09,81; 6.02%)

 

 

100PM

    10.   

1:46,01

    167

   os.rek. (1:56,45; 9.84%)

     

34.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:29,84

    344

              (0:29,83; -0.03%)

 

 

200KM

    1.   

2:26,66

    336

   os.rek. (2:46,29; 13.38%)

 

 

100PM

    1.   

1:22,10

    361

              (1:19,20; -3.53%)

 

 

100HM

    1.   

1:19,38

    280

              (1:19,24; -0.17%)

 

 

200MM

    1.   

2:42,99

    342

   os.rek. (2:43,97; 0.6%)

     

35.  

KNEZ Ožbej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:35,58

    202

              (0:34,60; -2.75%)

 

 

200KM

    8.   

2:52,58

    206

   os.rek. (3:04,85; 7.1%)

 

 

100PM

    5.   

1:41,13

    193

              (1:38,79; -2.31%)

 

 

200MM

    4.   

3:11,32

    211

   os.rek. (3:33,82; 11.76%)

     

36.  

KOKOT Jan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    15.   

3:15,13

    142

   os.rek. (3:17,25; 1.08%)

 

 

100PM

    9.   

1:45,56

    169

   os.rek. (2:06,08; 19.43%)

 

 

100HM

    15.   

1:48,82

    108

   os.rek. (2:22,42; 30.87%)

     

37.  

KORDEŽ Alen, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:27,44

    442

              (0:27,24; -0.72%)

 

 

100PM

    2.   

1:19,26

    401

   os.rek. (1:21,10; 2.32%)

 

 

200MM

    1.   

2:23,90

    497

   os.rek. (2:31,31; 5.14%)

     

38.  

KORDEŽ Gal, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:27,87

    422

   os.rek. (0:27,91; 0.14%)

 

 

200KM

    2.   

2:14,41

    437

   os.rek. (2:18,35; 2.93%)

 

 

200DM

    1.   

2:32,09

    394

   os.rek. (2:36,92; 3.17%)

 

 

100HM

    4.   

1:15,88

    320

              (1:10,29; -7.36%)

 

 

200MM

    2.   

2:37,09

    382

              (2:32,92; -2.65%)

     

39.  

KOROŠ Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:36,08

    194

   os.rek. (0:37,03; 2.63%)

 

 

200KM

    9.   

2:53,76

    202

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    6.   

1:41,42

    191

   os.rek. (2:08,35; 26.55%)

 

 

100HM

    9.   

1:35,04

    163

   os.rek. (2:13,72; 40.69%)

     

40.  

MAGER Klemen, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:33,62

    240

   os.rek. (0:33,83; 0.62%)

 

 

200KM

    7.   

2:52,20

    207

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    7.   

1:42,88

    183

   os.rek. (1:54,25; 11.05%)

 

 

200MM

    5.   

3:11,33

    211

   os.rek. (brez rezultata)

     

41.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:32,61

    263

   os.rek. (0:34,89; 6.99%)

 

 

100PM

    3.   

1:33,23

    246

   os.rek. (1:36,76; 3.78%)

 

 

100HM

    4.   

1:22,05

    253

              (1:19,41; -3.21%)

 

 

200MM

    3.   

3:04,89

    234

   os.rek. (3:09,14; 2.29%)

     

42.  

MERKAČ Žiga, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:31,92

    281

   os.rek. (0:32,63; 2.22%)

 

 

200KM

    2.   

2:37,16

    273

   os.rek. (2:40,89; 2.37%)

 

 

100HM

    3.   

1:21,70

    256

              (1:19,42; -2.79%)

 

 

200MM

    2.   

2:55,08

    276

              (2:53,26; -1.03%)

     

43.  

MOŽE Matija, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:28,27

    404

   os.rek. (0:29,59; 4.66%)

 

 

200KM

    1.   

2:13,68

    444

   os.rek. (2:24,42; 8.03%)

 

 

100PM

    1.   

1:13,27

    507

              (1:12,85; -0.57%)

 

 

100HM

    1.   

1:10,44

    400

              (1:09,35; -1.54%)

 

 

200MM

    1.   

2:24,59

    490

   os.rek. (2:26,46; 1.29%)

     

44.  

ODER Gašper, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:27,93

    419

              (0:26,60; -4.76%)

 

 

200KM

    2.   

2:09,68

    486

              (2:02,07; -5.86%)

 

 

100HM

    2.   

1:08,46

    436

              (1:08,29; -0.24%)

 

 

200MM

    3.   

2:32,78

    415

              (2:32,54; -0.15%)

     

45.  

OZANIČ Rene, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:33,37

    246

              (0:32,76; -1.82%)

 

 

200KM

    6.   

2:51,24

    211

   os.rek. (3:01,31; 5.88%)

 

 

100HM

    6.   

1:25,88

    221

   os.rek. (1:28,47; 3.01%)

     

46.  

PODRIČNIK Niko, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:29,51

    355

              (0:27,98; -5.18%)

 

 

200KM

    4.   

2:13,82

    442

   os.rek. (2:14,90; 0.8%)

 

 

200DM

    4.   

2:37,11

    357

              (2:29,36; -4.93%)

 

 

100HM

    4.   

1:10,50

    399

   os.rek. (1:34,91; 34.62%)

     

47.  

REZAR LESNIK Žan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:38,99

    154

   os.rek. (0:40,78; 4.59%)

 

 

200KM

    12.   

3:05,66

    165

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    8.   

1:44,23

    176

              (1:42,45; -1.7%)

 

 

100HM

    11.   

1:37,82

    149

   os.rek. (1:43,93; 6.24%)

     

48.  

RIHTER Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:30,17

    332

              (0:29,74; -1.42%)

 

 

200KM

    3.   

2:18,09

    403

              (2:15,52; -1.86%)

 

 

100PM

    6.   

1:33,49

    244

   os.rek. (1:41,65; 8.72%)

 

 

100HM

    2.   

1:11,88

    377

              (1:11,83; -0.06%)

 

 

200MM

    4.   

2:42,97

    342

   os.rek. (3:43,58; 37.19%)

     

49.  

ROTOVNIK Tine, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    30.   

0:51,94

    65

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    18.   

2:09,29

    92

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    24.   

2:32,64

    39

   os.rek. (brez rezultata)

     

50.  

TRBOVŠEK Jani, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    13.   

0:32,83

    258

   os.rek. (0:34,00; 3.56%)

 

 

200KM

    10.   

2:39,86

    259

   os.rek. (2:46,62; 4.22%)

 

 

100HM

    10.   

1:20,02

    273

   os.rek. (1:21,32; 1.62%)

     

51.  

URŠNIK Tomaž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:31,52

    291

              (0:30,51; -3.2%)

 

 

200KM

    4.   

2:48,48

    221

   os.rek. (2:49,14; 0.39%)

 

 

100HM

    7.   

1:32,10

    179

   os.rek. (1:37,31; 5.65%)


Back