Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk ŠD Delfin Ljubljana na tekmovanju Pokal Boberček
23.06.2012, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

MATKOVIČ Manuela Maksi, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    1.   

0:30,57

    464

   os.rek. (0:31,38; 2.64%)

 

 

50PZ

    4.   

0:39,18

    422

              (0:38,32; -2.19%)

 

 

50DZ

    1.   

0:32,44

    427

              (0:32,05; -1.2%)

 

 

50HZ

    2.   

0:36,43

    406

   os.rek. (0:37,87; 3.95%)

 

 

200MZ

    2.   

2:44,61

    449

              (2:44,40; -0.12%)

     

2.  

OKORN Ana, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:47,59

    123

   os.rek. (0:49,93; 4.91%)

 

 

50PZ

    5.   

0:53,69

    164

   os.rek. (0:54,13; 0.81%)

 

 

50HZ

    8.   

0:57,24

    104

              (0:56,32; -1.6%)

     

3.  

GLAVAN Jakob, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    23.   

0:43,99

    107

              (0:41,97; -4.59%)

 

 

50PM

    17.   

0:52,13

    123

              (0:51,51; -1.18%)

 

 

50DM

    18.   

0:53,95

    70

              (0:50,92; -5.61%)

 

 

50HM

    25.   

0:54,16

    87

              (0:51,05; -5.74%)

     

4.  

HODNIK Aljoša, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    20.   

0:36,17

    193

   os.rek. (0:36,54; 1.02%)

 

 

50PM

    18.   

0:45,38

    186

   os.rek. (0:46,16; 1.71%)

 

 

50DM

    20.   

0:42,40

    144

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    20.   

0:45,11

    150

   os.rek. (0:45,61; 1.1%)

     

5.  

HROVATIN Žiga, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:32,65

    262

              (0:32,01; -1.96%)

 

 

50PM

    4.   

0:43,86

    207

              (0:41,94; -4.37%)

 

 

50DM

    4.   

0:38,23

    197

              (0:36,17; -5.38%)

 

 

50HM

    12.   

0:44,31

    158

              (0:42,25; -4.64%)

 

 

200MM

    6.   

3:21,64

    180

              (3:13,87; -3.85%)

     

6.  

MASTEN Tim, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:29,20

    367

              (0:28,69; -1.74%)

 

 

50PM

    5.   

0:38,20

    313

   os.rek. (0:39,11; 2.38%)

 

 

50DM

    3.   

0:30,97

    371

   os.rek. (0:31,29; 1.03%)

 

 

50HM

    7.   

0:35,10

    319

              (0:34,52; -1.65%)

 

 

200MM

    5.   

2:42,25

    346

              (2:36,33; -3.64%)

     

7.  

MESEC Žiga, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:34,45

    223

              (0:30,83; -10.5%)

 

 

50PM

    11.   

0:44,07

    204

              (0:42,40; -3.78%)

 

 

50DM

    18.   

0:43,65

    132

              (0:43,42; -0.52%)

 

 

50HM

    9.   

0:40,02

    215

              (0:38,15; -4.67%)

     

8.  

MIKLAVC Gal, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:28,77

    383

              (0:27,84; -3.23%)

 

 

50PM

    6.   

0:38,74

    300

   os.rek. (0:45,71; 17.99%)

 

 

50DM

    5.   

0:32,51

    321

              (0:32,03; -1.47%)

 

 

50HM

    10.   

0:36,93

    274

              (0:35,57; -3.68%)

 

 

200MM

    6.   

2:47,70

    314

              (2:37,96; -5.8%)

     

9.  

NOVAK Nejc, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

0:35,99

    196

              (0:35,13; -2.38%)

 

 

50HM

    23.   

0:43,30

    170

              (0:43,27; -0.06%)


Back