Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju Absolutno državno prvenstvo - SLO Open 22.07. - 25.07.2010, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
BAN Jelka, 1997
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
35.
2:36,20
378
   os.rek. (2:42,69; 4.15%)
50PZ
21.
0:40,99
365
100PZ
20.
1:27,88
388
200PZ
16.
3:09,21
396
2.
DEAR Jera, 1995
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
5.
0:28,76
557
   os.rek. (0:28,76; 0%)
50KZ
(finale) 16.
0:28,74
558
   os.rek. (0:28,76; 0.06%)
50HZ
3.
0:31,33
638
50HZ
(finale) 8.
0:31,39
634
100HZ
2.
1:07,59
614
100HZ
(finale) 10.
1:07,67
611
100HZ
(1. v štafeti) -
1:07,04
629
100HZ
(1. v štafeti) -
1:07,19
625
200HZ
1.
2:23,69
632
200HZ
(finale) 4.
2:22,50
648
3.
ERJAVEC Nuša, 1997
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
33.
0:31,53
423
50HZ
6.
0:33,21
536
50HZ
(finale) 26.
0:33,01
545
100HZ
3.
1:11,96
508
100HZ
(finale) 24.
1:11,40
520
200HZ
8.
2:40,34
455
200HZ
(finale) 26.
2:38,01
475
4.
ERJAVEC Tjaša, 1992
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
34.
0:39,44
410
5.
GOLOB Nika, 1997
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
5.
0:35,92
542
50PZ
(finale) 21.
0:34,74
599
   os.rek. (0:35,68; 2.7%)
100PZ
3.
1:17,48
567
   os.rek. (1:19,46; 2.55%)
100PZ
(finale) 21.
1:15,70
607
   os.rek. (1:19,46; 4.96%)
200PZ
2.
2:51,60
530
200PZ
(finale) 21.
2:43,62
612
   os.rek. (2:47,19; 2.18%)
50DZ
9.
0:32,67
418
50DZ
(finale) 29.
0:32,80
413
50HZ
14.
0:35,34
444
   os.rek. (0:36,14; 2.26%)
200MZ
9.
2:40,26
487
200MZ
(finale) 26.
2:33,46
555
400MZ
6.
5:38,75
486
400MZ
(finale) 23.
5:28,06
535
   os.rek. (5:28,85; 0.24%)
6.
KOKALJ Neja, 1997
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
30.
0:31,44
426
   os.rek. (0:31,52; 0.25%)
50DZ
20.
0:34,16
365
100DZ
21.
1:20,55
326
   os.rek. (1:36,60; 19.92%)
50HZ
27.
0:36,83
393
200HZ
13.
2:50,90
376
200MZ
28.
2:54,27
379
7.
KOMPAN Nastja, 1996
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
17.
2:26,29
460
400KZ
10.
4:58,99
494
400KZ
(finale) 29.
4:55,66
511
800KZ
17.
10:15,16
489
100PZ
16.
1:25,88
416
200PZ
15.
3:09,17
396
200MZ
12.
2:40,98
480
400MZ
8.
5:40,82
477
400MZ
(finale) 24.
5:33,84
507
8.
KOS KAISER Lea, 1991
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
30.
0:28,71
560
100KZ
29.
1:01,76
586
9.
MILER Maruša, 1998
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
60.
2:30,77
420
400KZ
42.
5:13,78
427
50PZ
49.
0:42,13
336
   os.rek. (0:43,94; 4.29%)
50DZ
46.
0:33,49
388
50HZ
60.
0:37,52
371
   os.rek. (0:39,06; 4.1%)
200MZ
48.
2:49,31
413
   os.rek. (3:03,60; 8.44%)
10.
MILER Tamara, 1994
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
4.
0:28,68
562
50KZ
(finale) 13.
0:28,28
586
100KZ
2.
1:00,22
633
100KZ
(finale) 11.
0:59,02
672
   os.rek. (0:59,21; 0.32%)
100KZ
(1. v štafeti) -
0:59,78
647
200KZ
1.
2:06,51
712
200KZ
(finale) 7.
2:06,62
710
200KZ
(1. v štafeti) -
2:08,84
674
400KZ
2.
4:26,25
699
400KZ
(finale) 8.
4:26,43
698
11.
MLINAR Maruša, 1998
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
39.
0:40,24
386
   os.rek. (0:41,14; 2.23%)
50DZ
34.
0:32,44
427
200DZ
22.
2:45,40
399
   os.rek. (2:57,65; 7.4%)
50HZ
36.
0:35,12
453
100HZ
35.
1:15,85
434
200MZ
27.
2:40,05
489
12.
NATLAČEN Gaja, 1997
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
6.
0:28,67
562
50KZ
(finale) 23.
0:28,39
579
100KZ
5.
1:01,76
586
100KZ
(finale) 24.
1:01,08
606
   os.rek. (1:01,54; 0.75%)
200KZ
4.
2:13,86
601
   os.rek. (2:14,43; 0.42%)
200KZ
(finale) 25.
2:12,87
614
   os.rek. (2:14,43; 1.17%)
400KZ
3.
4:42,19
587
400KZ
(finale) 23.
4:40,19
600
   os.rek. (4:41,83; 0.58%)
800KZ
9.
9:26,78
625
   os.rek. (9:31,50; 0.83%)
50DZ
5.
0:31,34
473
50DZ
(finale) 24.
0:31,12
483
100DZ
4.
1:09,93
499
100DZ
(finale) 23.
1:08,75
525
200DZ
3.
2:38,21
456
200DZ
(finale) 24.
2:37,64
461
13.
ODER PRODNIK Tjaša, 1994
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
2.
2:07,92
688
200KZ
(finale) 8.
2:07,63
693
400KZ
1.
4:23,15
724
400KZ
(finale) 4.
4:20,20
749
800KZ
3.
8:51,37
759
200HZ
3.
2:26,11
601
200HZ
(finale) 5.
2:23,40
636
400MZ
4.
5:08,61
642
14.
OTO Karin, 1996
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
16.
0:30,01
490
200KZ
(1. v štafeti) -
2:15,50
579
400KZ
4.
4:43,80
577
400KZ
(finale) 22.
4:33,52
645
800KZ
(vmesni čas) -
9:37,30
592
1500KZ
5.
18:12,48
598
50HZ
2.
0:32,71
561
50HZ
(finale) 22.
0:32,35
580
100HZ
6.
1:12,14
505
100HZ
(1. v štafeti) -
1:10,72
536
200HZ
1.
2:31,39
540
200HZ
(finale) 21.
2:26,55
596
200MZ
6.
2:34,01
549
200MZ
(finale) 24.
2:30,72
585
400MZ
2.
5:17,59
589
15.
PEŠL Teja, 1994
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
8.
2:17,97
549
200KZ
(finale) 14.
2:13,06
612
   os.rek. (2:14,82; 1.32%)
400KZ
5.
4:42,85
583
400KZ
(finale) 13.
4:37,76
616
   os.rek. (4:39,29; 0.55%)
800KZ
8.
9:24,16
634
50DZ
9.
0:32,49
425
50DZ
(finale) 16.
0:30,93
492
   os.rek. (0:31,22; 0.93%)
100DZ
4.
1:08,72
526
100DZ
(finale) 13.
1:07,24
561
200DZ
2.
2:30,77
527
200DZ
(finale) 9.
2:26,96
569
16.
POKERŽNIK Nika, 1998
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
59.
0:46,09
256
100PZ
58.
1:38,17
278
50DZ
100.
0:44,74
162
50HZ
82.
0:41,75
269
100HZ
67.
1:32,16
242
200MZ
64.
3:09,35
295
17.
SAGMEISTER Mojca, 1996
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
4.
0:28,45
575
50KZ
(finale) 21.
0:27,69
624
100KZ
4.
1:00,76
616
100KZ
(finale) 21.
0:59,08
670
100KZ
(1. v štafeti) -
1:00,25
632
100KZ
(1. v štafeti) -
0:59,99
640
200KZ
1.
2:11,37
636
200KZ
(finale) 21.
2:06,33
715
   os.rek. (2:06,78; 0.35%)
400KZ
2.
4:40,90
596
400KZ
(finale) 21.
4:31,53
659
50DZ
3.
0:31,06
486
50DZ
(finale) 23.
0:30,42
517
100DZ
2.
1:07,78
548
100DZ
(finale) 21.
1:05,91
596
200DZ
1.
2:28,71
549
200DZ
(finale) 10.
2:31,11
523
200MZ
2.
2:31,34
578
200MZ
(finale) 23.
2:29,67
598
18.
SONJAK Nika, 1997
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
40.
0:32,14
399
   os.rek. (0:32,27; 0.4%)
50DZ
18.
0:33,97
371
100DZ
10.
1:13,81
424
100DZ
(finale) 28.
1:13,79
425
200DZ
9.
2:52,72
350
   os.rek. (3:02,71; 5.78%)
200DZ
(finale) 25.
2:40,04
440
   os.rek. (3:02,71; 14.16%)
50HZ
12.
0:35,17
451
100HZ
11.
1:14,63
456
100HZ
(finale) 26.
1:12,29
501
200HZ
7.
2:38,76
469
200HZ
(finale) 24.
2:32,52
528
   os.rek. (2:35,62; 2.03%)
19.
ŠTEHARNIK Špela, 1997
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
39.
2:39,19
357
50DZ
28.
0:35,32
330
100DZ
13.
1:15,94
389
200DZ
7.
2:45,99
395
200DZ
(finale) 27.
2:45,91
395
   os.rek. (2:45,98; 0.04%)
20.
BANKO Jan, 1996
disc.
mesto
čas
točke
100KM
95.
1:06,78
345
   os.rek. (1:07,56; 1.16%)
50PM
67.
0:40,96
254
100PM
63.
1:32,91
229
   os.rek. (1:33,46; 0.59%)
50DM
90.
0:36,28
231
50HM
56.
0:37,60
250
100HM
46.
1:21,31
255
21.
DUGONJIĆ Damir, 1988
disc.
mesto
čas
točke
50KM
95.
0:29,41
359
50PM
3.
0:28,59
747
50PM
(finale) 2.
0:28,26
774
100PM
2.
1:04,20
695
100PM
(finale) 1.
1:03,40
722
50DM
8.
0:26,20
614
   os.rek. (0:26,25; 0.19%)
50DM
(finale) 7.
0:25,90
635
   os.rek. (0:26,25; 1.35%)
22.
GODEC Alan, 1992
disc.
mesto
čas
točke
100KM
5.
0:56,45
572
100KM
(finale) 15.
0:56,11
582
200KM
3.
2:05,01
543
200KM
(finale) 12.
2:03,16
568
   os.rek. (2:04,39; 0.99%)
50DM
14.
0:29,12
447
100DM
5.
1:01,64
516
100DM
(finale) 15.
1:01,49
520
200DM
3.
2:18,02
510
200DM
(finale) 11.
2:16,69
526
200MM
3.
2:24,57
490
200MM
(finale) 14.
2:24,94
486
23.
HERGA Sašo, 1992
disc.
mesto
čas
točke
50KM
23.
0:28,02
415
50DM
18.
0:30,85
376
   os.rek. (0:32,92; 6.7%)
100DM
16.
1:06,59
409
   os.rek. (1:10,13; 5.31%)
50HM
11.
0:31,79
414
50HM
(finale) 18.
0:31,62
421
100HM
5.
1:07,07
455
100HM
(finale) 12.
1:06,51
466
200HM
6.
2:28,69
426
200HM
(finale) 11.
2:22,85
480
24.
IVARTNIK Urh, 1997
disc.
mesto
čas
točke
100KM
107.
1:14,64
247
200KM
69.
2:38,00
269
50PM
62.
0:39,93
274
100PM
59.
1:28,06
269
50HM
59.
0:39,24
220
100HM
48.
1:23,84
233
25.
KORDEŽ Alen, 1996
disc.
mesto
čas
točke
50PM
64.
0:40,35
265
100PM
60.
1:28,68
263
50DM
91.
0:36,91
219
50HM
36.
0:32,93
373
100HM
25.
1:09,09
416
200HM
24.
2:31,32
404
26.
KOREN Matija, 1994
disc.
mesto
čas
točke
50KM
19.
0:27,85
423
   os.rek. (0:29,09; 4.45%)
100KM
20.
1:01,18
449
   os.rek. (1:02,01; 1.35%)
200KM
9.
2:10,49
477
200KM
(finale) 28.
2:08,65
498
400KM
5.
4:31,08
535
400KM
(finale) 33.
4:26,89
560
800KM
15.
9:17,94
532
800KM
(vmesni čas) -
9:08,88
558
1500KM
11.
17:11,11
602
   os.rek. (17:12,23; 0.1%)
100PM
15.
1:19,25
369
   os.rek. (1:20,32; 1.35%)
27.
PŠENIČNIK Žiga, 1994
disc.
mesto
čas
točke
50PM
28.
0:39,52
283
   os.rek. (0:39,79; 0.68%)
100PM
22.
1:24,04
310
50DM
20.
0:30,77
379
100DM
13.
1:06,71
407
200DM
7.
2:27,55
418
   os.rek. (2:28,24; 0.46%)
200DM
(finale) 26.
2:27,42
419
   os.rek. (2:28,24; 0.55%)
200MM
15.
2:35,13
396
400MM
7.
5:34,76
386
400MM
(finale) 27.
5:31,47
398
28.
RUPAR Aleksander, 1997
disc.
mesto
čas
točke
100KM
90.
1:05,75
362
50PM
44.
0:36,64
355
100PM
46.
1:22,24
330
50DM
86.
0:34,35
272
50HM
45.
0:34,28
330
100HM
38.
1:14,60
330
29.
SAGMEISTER Rok, 1992
disc.
mesto
čas
točke
50KM
2.
0:25,04
582
50KM
(finale) 12.
0:24,90
592
100KM
2.
0:55,37
606
100KM
(finale) 12.
0:54,52
634
200KM
4.
2:05,23
540
200KM
(finale) 11.
1:59,39
623
400KM
5.
4:18,27
618
50DM
3.
0:27,43
535
50DM
(finale) 11.
0:26,72
578
   os.rek. (0:26,82; 0.37%)
50HM
1.
0:28,81
557
50HM
(finale) 7.
0:28,52
574
200MM
2.
2:21,77
519
200MM
(finale) 11.
2:15,20
599
30.
ŠEGEL Blaž, 1996
disc.
mesto
čas
točke
100KM
81.
1:03,70
398
   os.rek. (1:03,89; 0.29%)
200KM
55.
2:24,69
350
400KM
49.
5:00,45
392
   os.rek. (5:07,33; 2.28%)
50DM
72.
0:31,92
339
200DM
26.
2:45,15
298
200MM
38.
2:44,39
333