Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju 4. kolo ljubljanske regije
10.06.2010, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA
Uradni rezultati
| | | | | 1. |
DJELIĆ Silvija, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 3. | 0:30,73 | 456 | |
|
|
200PZ | 3. | 3:01,74 | 448 | | | | | | |
2. |
FRÖHLICH Eva Ira, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 26. | 0:44,14 | 154 |    os.rek. (0:53,65; 21.54%)
|
|
|
200PZ | 18. | 4:12,54 | 167 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
3. |
GOLOB Dominika, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 16. | 0:46,70 | 130 |    os.rek. (1:04,70; 38.54%)
|
| | | | |
4. |
GOMEZELJ Lota Zala, 1997 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 8. | 0:31,68 | 417 |    os.rek. (0:32,76; 3.4%)
|
|
|
200PZ | 1. | 2:53,60 | 514 |    os.rek. (2:53,86; 0.14%)
| | | | | |
5. |
HOJAN Ana, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 4. | 0:37,68 | 247 |    os.rek. (0:40,26; 6.84%)
|
|
|
100DZ | 1. | 1:41,03 | 165 | | | | | | |
6. |
HOJAN Lara, 1997 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 9. | 0:31,78 | 413 | |
|
|
200PZ | 5. | 3:11,18 | 385 |    os.rek. (3:14,90; 1.94%)
| | | | | |
7. |
LAMPIČ Lea, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 15. | 0:45,73 | 138 |    os.rek. (0:53,88; 17.82%)
|
|
|
200PZ | 12. | 4:20,90 | 151 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
8. |
LESKOVAR Neža, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 2. | 0:35,67 | 292 |    os.rek. (0:37,10; 4%)
|
|
|
200PZ | 1. | 3:15,87 | 358 |    os.rek. (3:16,43; 0.28%)
| | | | | |
9. |
MAJCEN Eva, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 15. | 0:33,36 | 357 | |
| | | | |
10. |
MENEGALIJA Ana, 1998 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 23. | 0:41,13 | 190 |    os.rek. (0:51,18; 24.43%)
|
| | | | |
11. |
MOHAR MASTNAK Ernestina, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 3. | 0:36,16 | 280 |    os.rek. (0:37,70; 4.25%)
|
|
|
200PZ | 2. | 3:24,45 | 315 | | | | | | |
12. |
NACEVSKI Katja, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 13. | 0:32,87 | 373 | |
| | | | |
13. |
NADIŽAR Maša, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 22. | 0:50,69 | 101 |    os.rek. (1:08,81; 35.74%)
|
|
|
200PZ | 10. | 4:11,83 | 168 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
14. |
ŠABIĆ Ajla, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 12. | 0:44,50 | 150 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PZ | 7. | 4:01,42 | 191 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
15. |
ŠAREC TOBIAS Isabela, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 14. | 0:45,24 | 143 |    os.rek. (0:59,24; 30.94%)
|
|
|
200PZ | 13. | 4:25,83 | 143 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
16. |
BIZJAK Peter, 1994 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 2. | 0:27,51 | 439 |    os.rek. (0:29,25; 6.32%)
|
|
|
200PM | 1. | 2:50,90 | 407 | | | | | | |
17. |
FERŠ ERŽEN Anže, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 5. | 0:33,02 | 253 |    os.rek. (0:34,09; 3.24%)
|
|
|
100DM | 1. | 1:19,57 | 240 |    os.rek. (1:19,75; 0.22%)
| | | | | |
18. |
GOLOB Aleš, 1995 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 14. | 0:30,57 | 320 | |
|
|
200PM | 2. | 2:53,41 | 389 | | | | | | |
19. |
KLEMENČIČ Luka, 1995 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 6. | 0:28,97 | 376 | |
| | | | |
20. |
KMETIČ Gašper, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 19. | 0:41,11 | 131 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PM | 18. | 3:53,25 | 160 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
21. |
KOVAČIČ Martin, 1998 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 9. | 0:34,78 | 217 |    os.rek. (0:36,40; 4.65%)
|
|
|
200PM | 10. | 3:29,42 | 221 | | | | | | |
22. |
LOZICA Gal, 1995 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 5. | 0:28,23 | 406 | |
|
|
100DM | 3. | 1:09,48 | 361 |    os.rek. (1:13,24; 5.41%)
| | | | | |
23. |
MAJCEN Martin, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 9. | 0:32,31 | 271 | |
|
|
200PM | 6. | 3:14,61 | 275 | | | | | | |
24. |
MALI Luka, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 30. | 0:46,89 | 88 |    os.rek. (0:54,14; 15.46%)
|
| | | | |
25. |
MARINKO Klemen, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 12. | 0:32,93 | 256 |    os.rek. (0:33,24; 0.94%)
|
| | | | |
26. |
OMAHEN Andraž, 1998 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 3. | 3:16,76 | 266 | |
|
|
100DM | 2. | 1:21,49 | 224 |    os.rek. (1:26,64; 6.31%)
| | | | | |
27. |
PANIČ Luka, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 4. | 0:36,71 | 184 |    os.rek. (0:45,35; 23.53%)
|
|
|
200PM | 4. | 3:54,30 | 158 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
28. |
PONIKVAR Tobija, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 4. | 3:19,30 | 256 |    os.rek. (3:28,99; 4.86%)
|
|
|
100DM | 4. | 1:28,61 | 174 |    os.rek. (1:38,92; 11.63%)
| | | | | |
29. |
PRAPROTNIK ČURIČ Luka, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 10. | 0:35,54 | 203 |    os.rek. (0:38,31; 7.79%)
|
| | | | |
30. |
PURKART Kliment, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 24. | 0:45,30 | 98 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PM | 20. | 4:04,65 | 138 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
31. |
REISP Aleksander, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 18. | 0:40,77 | 134 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
32. |
ROT Jaša, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 21. | 0:43,62 | 110 |    os.rek. (0:56,44; 29.39%)
|
| | | | |
33. |
SLUGA Matej, 1994 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 15. | 0:30,73 | 315 | |
|
|
200PM | 5. | 3:04,48 | 323 | | | | | | |
34. |
SMREKAR VOSKOBOJNIK Luka, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 22. | 0:43,77 | 109 |    os.rek. (0:54,77; 25.13%)
|
|
|
200PM | 23. | 4:45,26 | 87 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
35. |
SUHADOLC Jošt, 1998 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 1. | 0:32,11 | 276 |    os.rek. (0:32,34; 0.71%)
|
|
|
200PM | 9. | 3:27,36 | 227 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
36. |
ŠAREC TOBIAS Matei, 2002 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 18. | 0:42,84 | 116 |    os.rek. (1:07,12; 56.67%)
|
| | | | |
37. |
UDOVIČ Matija, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 31. | 0:47,60 | 84 |    os.rek. (0:49,60; 4.2%)
|
|
|
200PM | 21. | 4:30,45 | 102 | | | | | | |
38. |
VODOPIVEC Žiga, 1997 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 4. | 0:29,95 | 340 |    os.rek. (0:34,06; 13.72%)
|
|
|
100DM | 4. | 1:22,75 | 214 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
39. |
ZUPANČIČ Tilen, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 2. | 0:34,32 | 226 |    os.rek. (0:35,05; 2.12%)
|
|
|
100DM | 1. | 1:31,66 | 157 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
40. |
ZUPANČIČ Timotej, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 4. | 0:32,59 | 264 |    os.rek. (0:35,01; 7.42%)
|
|
|
200PM | 7. | 3:20,94 | 250 |    os.rek. (3:28,56; 3.79%)
|