Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju 1. kolo predtekmovanja PZS
01.12.2007, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
Uradni rezultati
| | | | | 1. |
ADAMIČ Pia Caroline, 1997 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 34. | 3:49,72 | 201 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
2. |
BANČIČ Živa Jona, 1997 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 20. | 5:45,76 | 299 |    os.rek. (6:34,55; 14.11%)
|
|
|
100DZ | 6. | 1:34,28 | 188 | | | | | | |
3. |
BAŠIČ Kaja, 1994 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 4. | 3:03,00 | 397 |    os.rek. (3:09,29; 3.43%)
|
| | | | |
4. |
DJELIĆ Silvija, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 6. | 3:08,10 | 366 |    os.rek. (3:12,64; 2.41%)
|
| | | | |
5. |
FRÖHLICH Katrin Agnes, 1995 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 22. | 3:29,48 | 265 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
6. |
GOLOB Nuša, 1998 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 44. | 4:18,22 | 141 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
7. |
GOMEZELJ Lota Zala, 1997 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 17. | 3:22,07 | 295 |    os.rek. (3:45,47; 11.58%)
|
| | | | |
8. |
HOJAN Ana, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 45. | 4:45,76 | 104 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
9. |
HOJAN Lara, 1997 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 37. | 3:53,96 | 190 |    os.rek. (4:20,31; 11.26%)
|
| | | | |
10. |
JAMŠEK Tesa Naja, 1995 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 2. | 2:58,47 | 428 | |
| | | | |
11. |
LONGYKA Anja, 1993 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 1. | 1:26,58 | 243 |    os.rek. (1:38,35; 13.59%)
|
| | | | |
12. |
MAJCEN Eva, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 23. | 3:29,90 | 263 |    os.rek. (3:36,44; 3.11%)
|
| | | | |
13. |
NACEVSKI Katja, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 31. | 3:42,89 | 220 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
14. |
TONKOVIĆ Katja, 1998 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 30. | 3:41,69 | 223 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
15. |
TONKOVIĆ Patricija, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 19. | 3:22,23 | 294 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
16. |
BIZJAK Peter, 1994 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 14. | 4:49,95 | 392 |    os.rek. (5:22,43; 11.2%)
|
|
|
200PM | 2. | 2:52,30 | 339 |    os.rek. (2:52,56; 0.15%)
| | | | | |
17. |
GOLOB Aleš, 1995 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 13. | 3:16,12 | 229 | |
|
|
100DM | 9. | 1:26,63 | 167 | | | | | | |
18. |
JAVORNIK Matevž, 1997 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 43. | 4:18,79 | 100 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
19. |
JEGLIČ Tilen, 1993 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 3. | 2:53,44 | 332 | |
| | | | |
20. |
KLEMENČIČ Luka, 1995 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 10. | 1:28,69 | 156 |    os.rek. (1:47,67; 21.4%)
|
| | | | |
21. |
KOŠNJEK Samo, 1992 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 9. | 3:09,14 | 256 |    os.rek. (3:21,66; 6.61%)
|
| | | | |
22. |
KUMER Frenk, 1993 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 2. | 1:09,93 | 318 | |
| | | | |
23. |
LAVRIČ Gašper, 1995 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 22. | 5:20,32 | 290 |    os.rek. (5:28,85; 2.66%)
|
|
|
100DM | 4. | 1:14,85 | 260 |    os.rek. (1:16,80; 2.6%)
| | | | | |
24. |
LOZICA Gal, 1995 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 24. | 5:24,38 | 280 |    os.rek. (5:59,62; 10.86%)
|
| | | | |
25. |
MAJCEN Martin, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 22. | 3:30,74 | 185 |    os.rek. (4:06,96; 17.18%)
|
| | | | |
26. |
MARINKO Klemen, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 40. | 4:01,70 | 122 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
27. |
MOČNIK Jure, 1992 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 18. | 5:10,69 | 318 |    os.rek. (5:34,20; 7.56%)
|
| | | | |
28. |
OMAHEN Andraž, 1998 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 39. | 4:01,38 | 123 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
29. |
SONNENSCHEIN Darin, 1994 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 5. | 4:29,19 | 490 | |
| | | | |
30. |
SUHADOLC Jošt, 1998 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 34. | 5:52,72 | 217 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
31. |
SUHADOLC Miha, 1993 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 12. | 4:47,69 | 401 |    os.rek. (4:54,26; 2.28%)
|
| | | | |
32. |
ZLATNAR Jan, 1993 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 20. | 5:11,28 | 317 |    os.rek. (5:17,59; 2.02%)
|
| | | | |
33. |
ZUPANČIČ Timotej, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 45. | 4:23,24 | 95 |    os.rek. (brez rezultata)
|