Nastopi plavalcev/plavalk PK Celulozar Krško na tekmovanju Državno prvenstvo za ml. dečke in ml.deklice 03.07. - 04.07.1998, Nova Gorica, 50m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
1.
KOZOLE Patricija, 1989
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
42.
0:49,30
110
50PZ
34.
0:57,87
129
2.
SEMBER Vedrana, 1988
disc.
mesto
čas
točke
100DZ
9.
1:44,17
151
50HZ
(1. v štafeti) -
0:42,83
249
   os.rek. (0:43,63; 1.86%)
100HZ
7.
1:34,09
227
   os.rek. (1:35,43; 1.42%)
200HZ
4.
3:11,93
265
   os.rek. (3:24,82; 6.71%)
200MZ
7.
3:17,55
260
   os.rek. (3:25,29; 3.91%)
3.
ŠKALER Barbara, 1988
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
23.
0:53,68
162
   os.rek. (0:57,75; 7.58%)
4.
VOLJČANŠEK Anita, 1988
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
30.
0:44,08
154
100HZ
26.
1:51,70
136
   os.rek. (1:53,60; 1.7%)
200HZ
22.
3:51,11
152
   os.rek. (brez rezultata)
5.
ŽELEZNIK Iris, 1988
disc.
mesto
čas
točke
50HZ
(1. v štafeti) -
0:57,58
102
   os.rek. (brez rezultata)
6.
ŽIČKAR Ingrid, 1989
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
45.
0:59,29
63
50PZ
40.
0:59,99
116
7.
FUERST Matej, 1989
disc.
mesto
čas
točke
50KM
40.
0:36,43
189
100HM
46.
1:36,90
151
8.
HRIBŠEK Primož, 1987
disc.
mesto
čas
točke
100DM
37.
1:36,04
136
   os.rek. (brez rezultata)
50HM
(1. v štafeti) -
0:41,60
185
100HM
28.
1:29,20
193
   os.rek. (1:49,70; 22.98%)
200HM
31.
3:07,25
213
   os.rek. (3:17,45; 5.44%)
200MM
41.
3:14,51
201
   os.rek. (3:19,64; 2.63%)
9.
MAVSAR Sven, 1987
disc.
mesto
čas
točke
50KM
46.
0:38,61
158
50PM
48.
0:48,84
149
100DM
25.
1:29,68
167
   os.rek. (1:40,17; 11.69%)
200MM
39.
3:13,31
205
   os.rek. (3:20,00; 3.46%)
10.
MEDVED Aljaž, 1989
disc.
mesto
čas
točke
50KM
61.
0:45,17
99
   os.rek. (1:15,38; 66.88%)
50PM
69.
1:03,39
68
   os.rek. (1:03,45; 0.09%)
11.
OMERZEL Jernej, 1987
disc.
mesto
čas
točke
50KM
32.
0:34,77
217
50PM
16.
0:42,69
224
200HM
19.
3:03,02
228
   os.rek. (3:11,55; 4.66%)
200MM
19.
2:57,35
265
   os.rek. (3:05,56; 4.62%)
12.
PEČNIK Davor, 1986
disc.
mesto
čas
točke
50PM
13.
0:42,26
231
   os.rek. (0:45,19; 6.93%)
200HM
44.
3:25,59
161
   os.rek. (brez rezultata)
200MM
40.
3:14,06
202
13.
PRAH Peter, 1988
disc.
mesto
čas
točke
50HM
(1. v štafeti) -
0:43,01
167
100HM
40.
1:33,17
169
200HM
43.
3:23,70
165
14.
SAJEVEC Rok, 1988
disc.
mesto
čas
točke
100HM
60.
1:56,18
87
   os.rek. (brez rezultata)
15.
ŠALAMON Blaž, 1988
disc.
mesto
čas
točke
50KM
49.
0:39,23
151
50PM
49.
0:49,04
148