Nastopi plavalcev/plavalk PK Ljubljana na tekmovanju Šprintersko prvenstvo - finala po kategorijah
16.04.1994, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
DEREANI Tanja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 6. | 0:31,19 | 397 |    os.rek. (0:31,90; 2.27%)
|
|
|
50PZ | 6. | 0:41,02 | 330 |    os.rek. (0:43,07; 4.99%)
| |
|
50DZ | 4. | 0:33,74 | 377 |    os.rek. (0:35,18; 4.26%)
| | | | | |
2. |
FLORJANČIČ Petra, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 5. | 0:29,98 | 447 |    os.rek. (0:30,11; 0.43%)
|
|
|
50DZ | 4. | 0:33,70 | 378 |    os.rek. (0:34,25; 1.63%)
| | | | | |
3. |
FUNKL Katja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 5. | 0:29,22 | 483 |    os.rek. (0:29,61; 1.33%)
|
|
|
50DZ | 6. | 0:32,62 | 417 |    os.rek. (0:32,78; 0.49%)
| | | | | |
4. |
KLEMENČIČ Metka, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | 7. | 0:38,49 | 400 | |
|
|
50HZ | 7. | 0:36,27 | 337 |    os.rek. (0:37,04; 2.12%)
| | | | | |
5. |
OCVIRK Mojca, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DZ | 8. | 0:32,31 | 429 | |
| | | | |
6. |
PEČLIN Katja, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | 4. | 0:34,90 | 537 |    os.rek. (0:35,23; 0.94%) rek. 17 let |
|
|
50DZ | 7. | 0:31,66 | 456 |    os.rek. (0:31,78; 0.37%)
| | | | | |
7. |
SOJAR Nataša, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 2. | 0:28,47 | 522 |    os.rek. (0:28,50; 0.1%)
|
|
|
50HZ | 2. | 0:31,77 | 502 |    os.rek. (0:32,43; 2.07%)
| | | | | |
8. |
STANTE Barbara, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DZ | 8. | 0:32,71 | 414 |    os.rek. (0:34,38; 5.1%)
|
| | | | |
9. |
ŠIMIC Mateja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HZ | 4. | 0:35,54 | 358 |    os.rek. (0:38,45; 8.18%)
|
| | | | |
10. |
ŠKRABA Mateja, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DZ | 4. | 0:32,26 | 431 |    os.rek. (0:32,57; 0.96%)
|
| | | | |
11. |
TROBEC Neža, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | 6. | 0:41,02 | 330 |    os.rek. (0:41,50; 1.17%)
|
| | | | |
12. |
FORTUNA Jure, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HM | 4. | 0:29,23 | 432 |    os.rek. (0:29,78; 1.88%)
|
| | | | |
13. |
KARASEK Vladimir, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | 4. | 0:35,62 | 343 |    os.rek. (0:36,13; 1.43%)
|
| | | | |
14. |
KAVČIČ Gregor, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DM | 2. | 0:26,15 | 575 |    os.rek. (0:26,50; 1.33%)
|
| | | | |
15. |
MARKOVIČ Igor, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HM | 1. | 0:27,35 | 528 |    os.rek. (0:27,96; 2.23%) rek. absolutno rek. U23 rek. mladinci rek. 17 let |
| | | | |
16. |
POTOČNIK Luka, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 4. | 0:25,78 | 478 |    os.rek. (0:26,72; 3.64%)
|
|
|
50DM | 5. | 0:28,36 | 451 |    os.rek. (0:29,85; 5.25%)
| |
|
50HM | 2. | 0:29,81 | 408 |    os.rek. (0:31,13; 4.42%)
| | | | | |
17. |
ŠKABAR Gorazd, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DM | 7. | 0:27,59 | 489 |    os.rek. (0:27,64; 0.18%)
|