Nastopi plavalcev/plavalk PK Branik Maribor na tekmovanju 3. kolo predtekmovanja PZS
20.02.1993, Maribor, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
BALOG Anja, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:23,35 | 219 | |
|
|
200PZ | izven | 3:58,45 | 179 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
2. |
DOBAJ Manuela, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:07,69 | 409 |    os.rek. (1:07,90; 0.31%)
|
|
|
200DZ | izven | 2:47,75 | 362 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
3. |
DREMELJ Saša, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:20,00 | 247 | |
|
|
200PZ | izven | 3:33,79 | 249 |    os.rek. (3:38,72; 2.3%)
| | | | | |
4. |
INKRET Anja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:31,35 | 166 |    os.rek. (1:36,86; 6.03%)
|
|
|
200PZ | izven | 4:03,86 | 168 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
5. |
MERKAN Nataša, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:20,80 | 240 | |
|
|
200KZ | izven | 2:54,50 | 252 | | |
|
200PZ | izven | 3:15,15 | 327 |    os.rek. (3:28,29; 6.73%)
| | | | | |
6. |
RAJHER Nina, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:13,18 | 323 |    os.rek. (1:13,43; 0.34%)
|
|
|
200PZ | izven | 3:17,11 | 318 |    os.rek. (3:25,88; 4.44%)
| | | | | |
7. |
ZAVERŠNIK Urška, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:27,39 | 190 |    os.rek. (1:37,00; 10.99%)
|
|
|
200PZ | izven | 4:03,32 | 169 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
8. |
ZEČEVIĆ Maja, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:13,60 | 318 |    os.rek. (1:14,59; 1.34%)
|
|
|
200PZ | izven | 3:24,51 | 284 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
9. |
KIDRIČ Aleksander, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:11,25 | 249 |    os.rek. (1:12,49; 1.74%)
|
|
|
200PM | izven | 3:11,14 | 248 |    os.rek. (3:16,46; 2.78%)
| | | | | |
10. |
KOTNIK Jure, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:12,50 | 236 |    os.rek. (1:16,58; 5.62%)
|
|
|
200PM | izven | 3:47,20 | 147 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
11. |
LOVŠE Jernej, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:11,76 | 243 |    os.rek. (1:12,11; 0.48%)
|
|
|
200PM | izven | 3:10,59 | 250 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
12. |
MEDVEŠEK Blaž, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:05,07 | 327 |    os.rek. (1:05,44; 0.56%)
|
|
|
200DM | izven | 2:54,50 | 229 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
13. |
PAHERNIK Jure, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:29,30 | 126 | |
| | | | |
14. |
PINTER Igor, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:14,92 | 214 |    os.rek. (1:21,77; 9.14%)
|
|
|
200PM | izven | 3:24,20 | 203 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
15. |
ŠTUHEC Uroš, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:18,80 | 184 |    os.rek. (1:19,90; 1.39%)
|
|
|
200PM | izven | 3:12,96 | 241 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
16. |
UL Matjaž, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:10,84 | 253 |    os.rek. (1:12,81; 2.78%)
|
|
|
200KM | izven | 2:52,00 | 192 | |