Nastopi plavalcev/plavalk PK Velenje na tekmovanju 3. kolo predtekmovanja PZS
15.06.1991, Maribor, 50m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
KODRUN Bernarda, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:31,05 | 183 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
200PZ | izven | 3:43,49 | 240 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
2. |
KROPUŠEK Laura, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:11,95 | 203 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
3. |
MEČAVA Biljana, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | izven | 4:01,55 | 190 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
4. |
PANDŽA Petra, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:50,64 | 117 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
5. |
PETRAS Karin, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HZ | izven | 0:51,44 | 144 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
6. |
PODPEČAN Špela, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:50,82 | 117 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
50HZ | izven | 0:57,91 | 101 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
7. |
SLADIČ Tatjana, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:56,32 | 109 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
50HZ | izven | 0:57,78 | 101 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
8. |
ŠTAJNER Katja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | izven | 4:03,82 | 185 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
9. |
UDOVIČIĆ Mateja, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HZ | izven | 1:00,41 | 89 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
10. |
ZUPANC Andreja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:38,05 | 139 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
100DZ | izven | 2:21,34 | 60 |    os.rek. (brez rezultata) | |
|
50HZ | izven | 0:54,75 | 119 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
11. |
DOBLŠEK Sašo, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200DM | izven | 3:12,16 | 189 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
12. |
DOBROVOLEC Ivan, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | izven | 3:50,50 | 163 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
13. |
FRICELJ Domen, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200DM | izven | 3:06,90 | 205 |    os.rek. (3:16,32; 5.04%) |
| | | | |
14. |
MAJHEN Jure, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:55,55 | 196 |               (2:53,44; -1.2%) |
|
|
50HM | izven | 0:46,02 | 136 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
15. |
PRIMOŽIČ Jure, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:40,21 | 258 |    os.rek. (2:45,88; 3.53%) |
|
|
50HM | izven | 0:47,69 | 122 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
16. |
SIMIČ Mladen, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:32,97 | 109 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
50HM | izven | 0:49,30 | 111 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
17. |
SLATINEK David, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:32,19 | 111 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
50HM | izven | 0:52,17 | 93 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
18. |
ŠIKMAN Nenad, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:01,53 | 177 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
50HM | izven | 0:47,04 | 128 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
19. |
TAJNIKAR Rok, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | izven | 3:05,34 | 313 |    os.rek. (3:12,02; 3.6%) |
|
|
200DM | izven | 3:26,34 | 152 |    os.rek. (brez rezultata) |