Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Velika nagrada Slovenije - MM Maribor 14.12. - 15.12.2019, Maribor, 50m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
ČERIN Ema, 2006
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
7.
0:30,16
483
   os.rek. (0:31,16; 3.31%)
2.
FERBEŽAR Tara, 2003
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
8.
0:37,05
494
50PZ
(finale) 3.
0:37,14
490
100PZ
9.
1:27,32
396
100PZ
(finale) 2.
1:24,71
433
200PZ
6.
3:06,20
415
200PZ
(finale) 8.
3:05,95
417
50HZ
19.
0:36,80
394
   os.rek. (0:36,88; 0.21%)
3.
HAJDINJAK Ana, 2006
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
12.
0:31,03
443
100HZ
(1. v štafeti) -
1:12,45
498
   os.rek. (1:12,78; 0.45%)
4.
JAMŠEK Janja, 2001
disc.
mesto
čas
točke
50HZ
1.
0:30,54
689
50HZ
(finale) 2.
0:30,44
696
100HZ
2.
1:05,69
668
100HZ
(finale) 2.
1:04,54
705
200HZ
4.
2:25,47
609
200HZ
(finale) 4.
2:22,80
644
200MZ
2.
2:25,77
647
200MZ
(finale) 2.
2:23,67
676
5.
KLANČAR Neža, 2000
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
1.
0:25,97
757
50KZ
(finale) 1.
0:25,87
765
100KZ
1.
0:55,90
791
200KZ
3.
2:03,77
760
200KZ
(finale) 4.
2:03,63
763
50DZ
1.
0:27,70
686
6.
LESTAN Iza, 2006
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
9.
0:30,36
473
   os.rek. (0:30,69; 1.08%)
7.
MARTINČIČ Naja, 2003
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
12.
0:29,29
527
100KZ
10.
1:03,41
542
100KZ
(finale) 4.
1:02,42
568
   os.rek. (1:02,66; 0.38%)
50DZ
5.
0:29,42
572
50DZ
(finale) 2.
0:28,76
612
100DZ
5.
1:06,23
587
100DZ
(finale) 5.
1:05,73
601
8.
MIHALIČ Sara, 2004
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
2.
0:34,96
588
50PZ
(finale) 5.
0:34,83
595
100PZ
1.
1:16,09
598
100PZ
(finale) 2.
1:15,00
625
200PZ
2.
2:50,68
539
50DZ
6.
0:29,47
569
   os.rek. (0:29,68; 0.71%)
50DZ
(finale) 8.
0:29,77
552
200MZ
2.
2:28,50
612
200MZ
(finale) 5.
2:27,81
621
400MZ
3.
5:13,13
615
9.
MIŠVELJ Lara, 2004
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
9.
0:28,64
564
50KZ
(finale) 5.
0:28,47
574
100KZ
5.
1:01,28
600
100KZ
(finale) 7.
1:00,83
614
200KZ
7.
2:16,05
572
   os.rek. (2:17,09; 0.76%)
200KZ
(finale) 8.
2:19,50
531
50DZ
12.
0:30,83
497
50DZ
(finale) 6.
0:30,89
494
10.
NOVAK Tinkara, 2006
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
3.
0:35,48
563
11.
STOJKOVIĆ Katja, 2004
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
22.
0:30,45
469
200KZ
18.
2:23,75
485
   os.rek. (2:25,22; 1.02%)
12.
SVETEK Tajda, 2002
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
25.
0:29,77
502
100KZ
24.
1:05,25
497
50DZ
21.
0:31,88
450
100DZ
11.
1:12,11
455
100DZ
(finale) 0.
1:09,88
500
13.
TOMAŽIČ Špela, 2003
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
9.
0:37,55
475
50PZ
(finale) 4.
0:37,52
476
50HZ
11.
0:34,41
482
50HZ
(finale) 5.
0:33,58
518
100HZ
7.
1:12,29
501
100HZ
(finale) 4.
1:12,42
499
200HZ
6.
2:35,44
499
200HZ
(finale) 3.
2:34,28
511
200MZ
8.
2:34,28
546
200MZ
(finale) 2.
2:33,80
551
14.
VALANT Gaja Lucija, 2004
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
21.
0:30,44
470
200KZ
10.
2:19,83
527
200KZ
(finale) 5.
2:16,78
563
400KZ
4.
4:47,99
553
400KZ
(finale) 8.
4:46,45
562
800KZ
4.
9:48,84
558
800KZ
(vmesni čas) -
10:03,95
517
1500KZ
6.
19:00,27
526
15.
VEZENKOVA Maja, 2004
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
15.
0:29,84
499
100KZ
14.
1:04,40
517
100KZ
(finale) 8.
1:04,48
515
200KZ
11.
2:19,94
526
400KZ
8.
4:55,11
514
400KZ
(finale) 2.
4:49,00
547
16.
BABIČ Maks, 2004
disc.
mesto
čas
točke
50KM
13.
0:27,70
430
50KM
(finale) 6.
0:27,19
454
100KM
9.
1:00,41
466
   os.rek. (1:00,76; 0.57%)
100KM
(finale) 4.
0:59,42
490
   os.rek. (1:00,76; 2.25%)
200KM
13.
2:15,42
427
   os.rek. (2:20,55; 3.78%)
200KM
(finale) 6.
2:15,89
422
   os.rek. (2:20,55; 3.42%)
50HM
5.
0:32,17
400
17.
DJUKIĆ Robert, 2004
disc.
mesto
čas
točke
50DM
2.
0:27,63
523
50DM
(finale) 1.
0:26,99
561
   os.rek. (0:27,00; 0.03%)
100DM
1.
1:00,01
559
100DM
(finale) 3.
0:59,49
574
200DM
2.
2:19,00
500
200DM
(finale) 2.
2:13,39
566
200MM
3.
2:19,83
541
200MM
(finale) 2.
2:17,07
575
   os.rek. (2:17,35; 0.2%)
18.
DOVČ Lan, 2003
disc.
mesto
čas
točke
100KM
23.
1:00,58
462
50PM
7.
0:32,82
494
50PM
(finale) 3.
0:32,07
529
100PM
3.
1:10,64
522
100PM
(finale) 6.
1:09,86
539
   os.rek. (1:10,00; 0.2%)
200PM
4.
2:41,22
476
200PM
(finale) 6.
2:36,79
518
19.
NAHTIGAL Benjamin, 2003
disc.
mesto
čas
točke
100HM
7.
1:04,68
507
100HM
(finale) 1.
1:04,53
511
200MM
5.
2:17,16
574
200MM
(finale) 8.
2:17,85
565
20.
PREBIL Jakob, 2005
disc.
mesto
čas
točke
50DM
6.
0:28,96
454
   os.rek. (0:29,00; 0.13%)
50DM
(finale) 1.
0:28,34
485
   os.rek. (0:29,00; 2.32%)
100DM
4.
1:05,72
425
100DM
(finale) 1.
1:04,86
443
   os.rek. (1:04,94; 0.12%)
200HM
4.
2:27,98
432
   os.rek. (2:28,84; 0.58%)
200HM
(finale) 2.
2:23,65
472
   os.rek. (2:28,84; 3.61%)
200MM
6.
2:29,89
439
200MM
(finale) 6.
2:29,83
440
21.
PREBIL Jernej, 2002
disc.
mesto
čas
točke
50KM
9.
0:25,81
531
50KM
(finale) 1.
0:25,69
539
100KM
9.
0:55,39
605
100KM
(finale) 3.
0:55,56
599
200KM
5.
2:03,30
566
200KM
(finale) 8.
2:02,34
579
400KM
4.
4:15,65
637
400KM
(finale) 5.
4:17,76
622
22.
PUŠNIK Jaka, 2003
disc.
mesto
čas
točke
200KM
1.
1:56,16
677
200KM
(finale) 3.
1:52,89
737
   os.rek. (1:53,34; 0.39%) rek. kadeti rek. 16 let
400KM
2.
4:08,72
692
400KM
(finale) 2.
4:06,15
714
800KM
2.
8:23,18
725
800KM
(vmesni čas) -
8:48,28
626
1500KM
3.
16:28,22
684
23.
ŠTIH Gašper, 2001
disc.
mesto
čas
točke
100KM
4.
0:53,32
678
100KM
(finale) 3.
0:52,81
698
50DM
2.
0:25,50
666
50DM
(finale) 3.
0:25,56
661
100DM
5.
0:56,81
659
100DM
(finale) 6.
0:56,41
673
24.
ŠTIH Matevž, 2005
disc.
mesto
čas
točke
400KM
7.
4:31,67
531
   os.rek. (4:45,12; 4.95%)
50DM
13.
0:30,27
398
100DM
6.
1:06,56
410
100DM
(finale) 3.
1:06,50
411
200MM
4.
2:23,81
498
200MM
(finale) 3.
2:23,63
500
400MM
2.
5:04,33
514
25.
ULAGA STERLE Cene, 2004
disc.
mesto
čas
točke
50KM
11.
0:27,39
444
50KM
(finale) 5.
0:27,12
458
200KM
17.
2:19,82
388
   os.rek. (2:26,12; 4.5%)