Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Pokal mesta Ljubljana 19.05. - 20.05.2007, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
BRUMEC Jana, 1986
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
5.
0:29,42
520
100KZ
5.
1:03,61
537
200KZ
10.
2:18,16
546
100DZ
4.
1:09,18
515
2.
BURJA Maja, 1985
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
4.
2:09,33
666
   os.rek. (2:09,51; 0.13%)
400KZ
6.
4:37,66
617
   os.rek. (5:22,74; 16.23%)
3.
HAJDINJAK Anja, 1990
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
14.
2:21,85
505
50DZ
3.
0:33,17
399
100DZ
9.
1:13,20
435
50HZ
2.
0:36,83
393
   os.rek. (0:37,63; 2.17%)
4.
HAJDINJAK Katja, 1993
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
1.
0:28,70
560
   os.rek. (0:28,91; 0.73%)
50KZ
(finale) 1.
0:28,39
579
   os.rek. (0:28,91; 1.83%)
100KZ
2.
1:02,25
573
50DZ
1.
0:29,91
544
   os.rek. (0:29,91; 0%)
50DZ
(finale) 1.
0:30,01
539
5.
KOBLAR Eva, 1993
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
3.
0:29,41
521
   os.rek. (0:29,94; 1.8%)
50KZ
(finale) 3.
0:29,29
527
   os.rek. (0:29,94; 2.21%)
100KZ
4.
1:04,10
524
200KZ
4.
2:18,97
537
50HZ
7.
0:35,89
424
100HZ
7.
1:15,95
432
6.
KONTELJ Tamara, 1990
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
11.
2:18,72
540
200DZ
5.
2:39,49
445
7.
KRAŠOVEC Špela, 1994
disc.
mesto
čas
točke
400KZ
4.
5:03,39
473
   os.rek. (5:30,83; 9.04%)
50PZ
5.
0:39,38
411
   os.rek. (0:40,62; 3.14%)
50PZ
(finale) 5.
0:39,32
413
   os.rek. (0:40,62; 3.3%)
100PZ
8.
1:25,57
420
   os.rek. (1:25,77; 0.23%)
8.
LONGAR Urša, 1990
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
13.
2:21,58
508
9.
LONGAR KRAŠEVEC Tjaša, 1990
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
9.
2:17,45
555
10.
NEMANIČ Tiva, 1990
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
15.
2:22,19
501
100DZ
5.
1:10,58
485
11.
PILKO Kaja, 1991
disc.
mesto
čas
točke
50DZ
4.
0:30,90
494
   os.rek. (0:31,07; 0.55%)
100DZ
2.
1:07,11
564
   os.rek. (1:07,60; 0.73%)
200DZ
2.
2:29,22
543
12.
PURKART VIŽINTIN Špela, 1993
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
6.
0:30,20
481
   os.rek. (0:31,91; 5.66%)
50KZ
(finale) 4.
0:29,68
507
   os.rek. (0:31,91; 7.51%)
100KZ
5.
1:04,28
520
50DZ
8.
0:32,71
416
   os.rek. (0:33,51; 2.44%)
50DZ
(finale) 7.
0:33,03
404
   os.rek. (0:33,51; 1.45%)
100DZ
8.
1:14,80
408
   os.rek. (1:19,85; 6.75%)
200MZ
6.
2:41,45
476
13.
TORKAR Nina, 1985
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
1.
0:27,07
668
   os.rek. (0:27,16; 0.33%)
200KZ
2.
2:07,79
691
100DZ
2.
1:06,03
593
   os.rek. (1:06,10; 0.1%)
400MZ
2.
5:09,73
636
14.
ČEMAŽAR Luka, 1989
disc.
mesto
čas
točke
200KM
8.
2:07,07
517
   os.rek. (2:07,32; 0.19%)
15.
DOLENC Arne, 1999
disc.
mesto
čas
točke
50KM
60.
0:54,37
56
   os.rek. (brez rezultata)
50PM
42.
0:57,61
91
   os.rek. (brez rezultata)
50HM
31.
1:08,81
40
   os.rek. (brez rezultata)
16.
DOLINAR Gregor, 1986
disc.
mesto
čas
točke
50PM
5.
0:31,97
534
100PM
5.
1:13,82
457
200PM
2.
2:39,79
489
17.
GRAČNER Luka, 1990
disc.
mesto
čas
točke
50KM
16.
0:28,76
384
   os.rek. (0:29,02; 0.9%)
50PM
12.
0:37,74
325
   os.rek. (0:38,67; 2.46%)
18.
GRUNTAR Jure, 1991
disc.
mesto
čas
točke
200KM
19.
2:19,51
390
200HM
12.
2:34,23
382
19.
HERCIGONJA Dejan, 1983
disc.
mesto
čas
točke
50KM
5.
0:25,55
548
   os.rek. (0:25,79; 0.93%)
100KM
6.
0:56,69
564
50DM
6.
0:27,70
519
   os.rek. (0:27,78; 0.28%)
100DM
4.
1:01,15
528
   os.rek. (1:02,35; 1.96%)
200MM
2.
2:22,40
513
   os.rek. (2:25,13; 1.91%)
20.
JERANKO Samo, 1989
disc.
mesto
čas
točke
50KM
10.
0:26,12
513
   os.rek. (0:26,46; 1.3%)
200KM
5.
2:06,02
530
21.
JOVANOVSKI Marko, 1987
disc.
mesto
čas
točke
200KM
3.
2:00,66
604
22.
KERČ Aljaž, 1990
disc.
mesto
čas
točke
50KM
9.
0:25,96
522
100PM
2.
1:12,08
491
   os.rek. (1:12,47; 0.54%)
23.
KNAPIČ Matjaž, 1982
disc.
mesto
čas
točke
50PM
2.
0:30,48
617
   os.rek. (0:30,64; 0.52%)
100PM
2.
1:07,34
602
   os.rek. (1:07,95; 0.9%)
24.
KONTELJ Timotej, 1990
disc.
mesto
čas
točke
400KM
6.
4:30,54
538
   os.rek. (4:47,30; 6.19%)
400MM
2.
5:03,55
518
   os.rek. (5:07,93; 1.44%)
25.
KRAGELJ Benjamin, 1988
disc.
mesto
čas
točke
50PM
10.
0:36,60
356
   os.rek. (0:37,39; 2.15%)
100PM
10.
1:23,74
313
50DM
15.
0:31,07
368
   os.rek. (0:31,67; 1.93%)
26.
MANOJLOVIĆ Rok, 1989
disc.
mesto
čas
točke
200MM
2.
2:23,53
501
400MM
1.
4:59,23
541
27.
MELON Jure, 1978
disc.
mesto
čas
točke
50KM
2.
0:24,90
592
28.
POTOČAR Jan, 1992
disc.
mesto
čas
točke
100KM
7.
1:01,47
443
50PM
7.
0:36,67
354
50PM
(finale) 7.
0:36,32
364
50DM
19.
0:32,12
333
   os.rek. (0:32,53; 1.27%)
200MM
12.
2:31,19
428
   os.rek. (2:34,82; 2.4%)
29.
ROZMAN Matjaž, 1999
disc.
mesto
čas
točke
50PM
47.
1:03,02
69
   os.rek. (1:07,22; 6.66%)
100PM
46.
2:11,94
80
   os.rek. (brez rezultata)
50HM
30.
1:00,93
58
30.
TUBIN Jan, 1993
disc.
mesto
čas
točke
200KM
15.
2:17,16
411
31.
UČAKAR Anže, 1985
disc.
mesto
čas
točke
50KM
6.
0:26,30
502
50PM
3.
0:30,51
615
   os.rek. (0:31,10; 1.93%)
32.
VALČIĆ Toni, 1989
disc.
mesto
čas
točke
50KM
5.
0:25,49
552
   os.rek. (0:25,61; 0.47%)
50KM
(finale) 4.
0:25,36
560
   os.rek. (0:25,61; 0.98%)
33.
VEROVŠEK Domen, 1989
disc.
mesto
čas
točke
50KM
11.
0:26,27
504
100KM
6.
0:56,40
573
50HM
4.
0:31,14
441
50HM
(finale) 4.
0:31,00
447
200MM
1.
2:22,47
512
34.
VIDMAR Luka, 1998
disc.
mesto
čas
točke
50PM
56.
1:23,55
29
   os.rek. (brez rezultata)
35.
ZIBELNIK Metod, 1985
disc.
mesto
čas
točke
50KM
1.
0:24,26
640
100KM
2.
0:54,25
644
50DM
5.
0:27,69
520
   os.rek. (0:28,12; 1.55%)
50HM
2.
0:31,38
431
   os.rek. (0:31,43; 0.15%)