Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju Državno prvenstvo Slovenije abs., mladinci kadeti 04.08. - 07.08.2011, Radovljica, 50m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
ERJAVEC Nuša, 1997
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
8.
0:38,28
448
   os.rek. (0:39,39; 2.89%)
50PZ
(finale) 8.
0:39,69
402
100PZ
9.
1:26,03
414
   os.rek. (1:28,06; 2.35%)
50DZ
17.
0:33,13
400
   os.rek. (0:33,66; 1.59%)
100DZ
16.
1:17,45
367
50HZ
4.
0:32,94
549
50HZ
(finale) 3.
0:32,70
561
100HZ
6.
1:13,45
478
100HZ
(finale) 3.
1:11,01
529
200HZ
3.
2:39,27
464
200HZ
(finale) 3.
2:33,15
522
2.
GOLOB Nika, 1997
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
6.
0:36,92
499
50PZ
(finale) 5.
0:35,75
550
100PZ
7.
1:19,83
518
100PZ
(finale) 7.
1:17,84
559
200PZ
3.
2:56,87
484
200PZ
(finale) 3.
2:47,02
575
50DZ
8.
0:32,25
434
50DZ
(finale) 7.
0:31,78
454
   os.rek. (0:32,06; 0.88%)
100DZ
(finale) 6.
1:12,30
451
200DZ
3.
2:34,48
490
200DZ
(finale) 5.
2:37,21
465
200MZ
5.
2:37,73
511
200MZ
(finale) 3.
2:33,19
558
400MZ
1.
5:29,04
530
400MZ
(finale) 2.
5:18,78
583
   os.rek. (5:26,71; 2.48%)
3.
MILER Maruša, 1998
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
27.
0:31,12
440
100KZ
18.
1:05,96
481
   os.rek. (1:06,03; 0.1%)
200KZ
13.
2:24,28
480
400KZ
17.
5:05,35
464
800KZ
21.
10:23,01
471
   os.rek. (10:48,23; 4.04%)
50DZ
24.
0:34,07
368
100DZ
19.
1:18,56
352
4.
MILER Tamara, 1994
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
6.
1:01,22
602
100KZ
(finale) 6.
1:00,33
629
400KZ
3.
4:29,76
672
400KZ
(finale) 2.
4:24,97
710
800KZ
2.
8:58,39
730
   os.rek. (9:00,38; 0.36%)
50HZ
3.
0:32,49
572
50HZ
(finale) 4.
0:32,00
599
   os.rek. (0:32,24; 0.75%)
5.
MLINAR Maruša, 1998
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
(1. v štafeti) -
1:04,26
521
   os.rek. (1:05,91; 2.56%)
400KZ
4.
4:46,46
562
400KZ
(finale) 4.
4:41,19
594
   os.rek. (4:41,40; 0.07%)
800KZ
9.
9:40,05
583
800KZ
(vmesni čas) -
9:56,44
536
1500KZ
5.
18:36,19
560
   os.rek. (brez rezultata)
50DZ
4.
0:31,30
475
50DZ
(finale) 3.
0:30,60
508
   os.rek. (0:30,86; 0.84%)
100DZ
2.
1:09,41
510
100DZ
(finale) 2.
1:06,95
569
   os.rek. (1:08,31; 2.03%)
50HZ
6.
0:33,70
513
50HZ
(finale) 7.
0:33,97
501
100HZ
5.
1:13,07
486
100HZ
(finale) 5.
1:11,63
515
200HZ
1.
2:31,83
536
200HZ
(finale) 1.
2:27,11
589
6.
NATLAČEN Gaja, 1997
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
2.
0:27,83
615
50KZ
(finale) 3.
0:27,70
623
100KZ
3.
1:00,73
617
100KZ
(finale) 2.
0:59,51
656
200KZ
1.
2:12,06
626
200KZ
(finale) 1.
2:09,17
669
200KZ
(1. v štafeti) -
2:06,88
706
400KZ
1.
4:34,82
636
400KZ
(finale) 1.
4:34,51
638
800KZ
6.
9:23,70
636
800KZ
(vmesni čas) -
9:37,80
590
1500KZ
4.
18:03,80
612
50DZ
2.
0:30,66
505
50DZ
(finale) 2.
0:30,13
533
   os.rek. (0:30,62; 1.62%)
200DZ
2.
2:34,11
493
200DZ
(finale) 1.
2:27,43
564
   os.rek. (2:33,82; 4.33%)
7.
ODER PRODNIK Tjaša, 1994
disc.
mesto
čas
točke
400KZ
1.
4:26,42
698
400KZ
(finale) 1.
4:17,28
775
200DZ
1.
2:26,81
571
200DZ
(finale) 1.
2:23,88
606
200HZ
1.
2:31,14
543
200HZ
(finale) 1.
2:23,35
637
200MZ
1.
2:30,70
586
200MZ
(finale) 1.
2:24,09
670
8.
PEŠL Teja, 1994
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
4.
0:39,27
415
   os.rek. (0:39,65; 0.96%)
50PZ
(finale) 5.
0:39,42
410
   os.rek. (0:39,65; 0.58%)
50DZ
12.
0:31,85
451
100DZ
5.
1:09,35
512
100DZ
(finale) 7.
1:09,66
505
200DZ
5.
2:40,86
434
200DZ
(finale) 4.
2:31,34
521
9.
POKERŽNIK Nika, 1998
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
37.
0:32,53
385
   os.rek. (0:34,70; 6.67%)
100KZ
37.
1:11,94
371
200KZ
31.
2:34,47
391
400KZ
29.
5:23,94
388
   os.rek. (6:27,01; 19.46%)
50PZ
15.
0:42,22
334
100PZ
17.
1:32,71
330
200PZ
12.
3:17,02
350
10.
SAGMEISTER Mojca, 1996
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
2.
1:00,33
629
100KZ
(finale) 1.
0:58,06
706
400KZ
2.
4:31,31
661
400KZ
(finale) 1.
4:20,60
746
200DZ
1.
2:25,78
583
200DZ
(finale) 1.
2:20,62
649
   os.rek. (2:23,66; 2.16%)
200MZ
4.
2:30,27
591
200MZ
(finale) 2.
2:22,08
699
   os.rek. (2:24,27; 1.54%)
11.
SONJAK Nika, 1997
disc.
mesto
čas
točke
50DZ
12.
0:32,52
423
   os.rek. (0:33,26; 2.27%)
100DZ
7.
1:12,79
442
100DZ
(finale) 7.
1:12,35
450
   os.rek. (1:12,61; 0.35%)
50HZ
3.
0:32,86
553
50HZ
(finale) 2.
0:32,64
564
100HZ
2.
1:11,23
524
100HZ
(finale) 2.
1:08,97
577
100HZ
(1. v štafeti) -
1:10,70
536
200HZ
2.
2:33,50
518
200HZ
(finale) 2.
2:31,00
545
12.
KORDEŽ Alen, 1996
disc.
mesto
čas
točke
50KM
34.
0:29,76
346
100KM
19.
1:04,28
387
200KM
14.
2:19,88
387
400KM
15.
4:51,84
428
50HM
11.
0:31,81
414
100HM
8.
1:08,10
435
100HM
(finale) 8.
1:07,81
440
200HM
1.
2:22,62
483
   os.rek. (2:22,63; 0%)
200HM
(finale) 3.
2:21,75
492
   os.rek. (2:22,63; 0.62%)
13.
PŠENIČNIK Žiga, 1994
disc.
mesto
čas
točke
50DM
14.
0:29,72
420
100DM
11.
1:05,47
430
   os.rek. (1:05,53; 0.09%)
200DM
6.
2:31,96
382
200DM
(finale) 5.
2:28,73
408
200MM
9.
2:36,32
387
14.
ŠEGEL Blaž, 1996
disc.
mesto
čas
točke
100KM
13.
1:01,17
449
   os.rek. (1:01,76; 0.96%)
400KM
14.
4:49,26
440
   os.rek. (5:00,45; 3.86%)
200DM
6.
2:34,78
362
200DM
(finale) 6.
2:34,31
365
   os.rek. (2:34,72; 0.26%)