Nastopi plavalcev/plavalk PK Velenje na tekmovanju 1. kolo predtekmovanja PZS
23.10.1993, Ravne na Koroškem, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
JANDROK Anja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:59,46 | 232 | |
|
|
400MZ | izven | 6:59,95 | 234 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
2. |
KUKOVIČ Mojca, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:42,57 | 121 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
3. |
PANDŽA Petra, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:59,84 | 230 |    os.rek. (3:01,29; 0.8%)
|
|
|
100DZ | izven | 1:42,71 | 145 | | |
|
100HZ | (1. v štafeti) - | 1:37,85 | 176 | | | | | | |
4. |
PANDŽA Tina, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | izven | 0:57,21 | 121 |    os.rek. (0:57,46; 0.43%)
|
|
|
100HZ | izven | 1:44,26 | 145 |    os.rek. (1:46,35; 2%)
| |
|
100MZ | izven | 1:50,97 | 132 | | | | | | |
5. |
PODPEČAN Špela, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:50,13 | 272 |    os.rek. (3:00,55; 6.12%)
|
|
|
100DZ | izven | 1:52,40 | 111 | | | | | | |
6. |
SLADIČ Tatjana, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:50,65 | 270 | |
|
|
100DZ | izven | 1:30,88 | 210 | | |
|
400MZ | izven | 6:48,43 | 254 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
7. |
URŠEJ Vanja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:31,54 | 141 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100DZ | izven | 2:04,72 | 81 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
8. |
ČUTUK Adnan, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:59,33 | 170 | |
|
|
100DM | izven | 1:40,42 | 107 | | |
|
100HM | (1. v štafeti) - | 1:33,37 | 138 | | | | | | |
9. |
DOBLŠEK Denis, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | izven | 1:52,17 | 77 | |
| | | | |
10. |
KNEZ Bojan, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:44,63 | 219 |    os.rek. (2:54,13; 5.77%)
|
|
|
400MM | izven | 6:59,92 | 174 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
11. |
KORB Kristijan, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | izven | 0:50,30 | 122 |    os.rek. (0:54,87; 9.08%)
|
|
|
100HM | izven | 1:49,01 | 87 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
100MM | izven | 1:41,70 | 113 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
12. |
KOTNIK Matic, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:01,78 | 163 | |
|
|
100DM | izven | 1:55,01 | 71 | | | | | | |
13. |
MATIĆ Aleksander, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:11,09 | 140 |    os.rek. (3:28,40; 9.05%)
|
|
|
100DM | izven | 1:53,12 | 75 | | | | | | |
14. |
OCEPEK Jernej, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | izven | 0:50,41 | 121 |    os.rek. (0:58,20; 15.45%)
|
|
|
100HM | izven | 1:34,28 | 134 |    os.rek. (1:37,67; 3.59%)
| |
|
100MM | izven | 1:35,71 | 136 | | | | | | |
15. |
ROVŠNIK Peter, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:48,61 | 204 | |
|
|
100DM | izven | 1:29,49 | 152 |    os.rek. (1:39,62; 11.31%)
| | | | | |
16. |
SIMIČ Mladen, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:38,49 | 246 |    os.rek. (2:42,85; 2.75%)
|
|
|
400MM | izven | 6:32,88 | 213 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
17. |
ŠIKMAN Nenad, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:41,10 | 234 | |
|
|
100HM | (1. v štafeti) - | 1:24,87 | 184 | | | | | | |
18. |
VELIČKI Domen, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | izven | 0:47,05 | 149 |    os.rek. (0:51,12; 8.65%)
|
|
|
100HM | izven | 1:47,27 | 91 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
100MM | izven | 1:39,14 | 122 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
19. |
VRHNJAK Ivan, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:52,76 | 190 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100DM | izven | 1:34,93 | 127 |    os.rek. (brez rezultata)
|