Nastopi plavalcev/plavalk PK Triglav Kranj na tekmovanju Šolsko državno prvenstvo v plavanju 2007/2008 18.04.2008, Kranj, 25m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
BEŽAN PETRIČ Urša, 1994
disc.
mesto
čas
točke
100MZ
1.
1:08,68
557
   os.rek. (1:10,71; 2.95%)
100MZ
(finale) 1.
1:08,04
572
   os.rek. (1:10,71; 3.92%)
2.
BIZJAN Urška, 1989
disc.
mesto
čas
točke
100MZ
4.
1:09,88
528
100MZ
(finale) 3.
1:08,15
570
3.
CVEK Mateja, 1992
disc.
mesto
čas
točke
100MZ
14.
1:14,39
438
4.
ČESEN Sara, 1995
disc.
mesto
čas
točke
100MZ
15.
1:15,73
415
5.
GANTAR Anja, 1989
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
9.
1:14,38
308
6.
GOGALA Neža, 1996
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
26.
0:43,64
145
   os.rek. (brez rezultata)
7.
HROBAT Maruša, 1996
disc.
mesto
čas
točke
100MZ
21.
1:18,34
375
8.
KAVČIČ Mateja, 1990
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
7.
1:10,68
359
9.
KRANJC Mojca, 1994
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
7.
0:34,88
284
   os.rek. (brez rezultata)
10.
MAHNIČ Kristina, 1997
disc.
mesto
čas
točke
100MZ
31.
1:24,50
299
   os.rek. (1:35,00; 12.42%)
11.
MEKIŠ Katja, 1994
disc.
mesto
čas
točke
100MZ
19.
1:17,12
393
12.
PAVLIČ Anamari, 1997
disc.
mesto
čas
točke
100MZ
16.
1:15,78
414
13.
PAVLIČ DRAGELJEVIĆ Pia, 1994
disc.
mesto
čas
točke
100MZ
3.
1:10,05
524
100MZ
(finale) 3.
1:09,29
542
   os.rek. (1:09,83; 0.77%)
14.
PETRIČ Nika Karlina, 1992
disc.
mesto
čas
točke
100MZ
1.
1:07,88
576
   os.rek. (1:08,87; 1.45%)
100MZ
(finale) 1.
1:06,70
608
   os.rek. (1:08,87; 3.25%)
15.
POTOČNIK Manja, 1993
disc.
mesto
čas
točke
100MZ
12.
1:14,04
444
   os.rek. (1:17,40; 4.53%)
16.
RADIŠEVIČ Ajda, 1992
disc.
mesto
čas
točke
100MZ
9.
1:12,57
472
17.
REHBERGER Vita, 1995
disc.
mesto
čas
točke
100MZ
11.
1:13,78
449
   os.rek. (1:15,05; 1.72%)
18.
SMOLEJ Tadeja, 1993
disc.
mesto
čas
točke
100MZ
16.
1:15,84
413
   os.rek. (1:16,21; 0.48%)
19.
STANEK Katjuša, 1998
disc.
mesto
čas
točke
100MZ
39.
1:30,71
241
20.
ŠEMRL Anja, 1995
disc.
mesto
čas
točke
100MZ
26.
1:21,22
336
21.
ŠTIRN Maruša, 1994
disc.
mesto
čas
točke
100MZ
20.
1:17,74
384
   os.rek. (1:19,53; 2.3%)
22.
TOMAŽIČ Maja Valentina, 1994
disc.
mesto
čas
točke
100MZ
2.
1:09,88
528
23.
ZORIČ Patricija, 1992
disc.
mesto
čas
točke
100MZ
5.
1:09,99
526
100MZ
(finale) 5.
1:09,65
534
24.
ČUDEN Anže, 1991
disc.
mesto
čas
točke
100MM
19.
1:10,58
340
   os.rek. (1:10,87; 0.41%)
25.
JAMBREŠIČ Tadej, 1995
disc.
mesto
čas
točke
50KM
17.
0:35,16
188
   os.rek. (0:42,30; 20.3%)
26.
KERN Anže, 1995
disc.
mesto
čas
točke
100MM
25.
1:18,02
251
   os.rek. (1:20,41; 3.06%)
27.
PETEK Žan, 1996
disc.
mesto
čas
točke
100MM
27.
1:18,34
248
   os.rek. (1:18,68; 0.43%)
28.
PETRIČ Jan Karel, 1991
disc.
mesto
čas
točke
100MM
4.
1:04,40
448
100MM
(finale) 3.
1:01,43
516
29.
PINTAR Rok, 1995
disc.
mesto
čas
točke
100MM
28.
1:19,34
239
30.
RAVNIK Gregor, 1994
disc.
mesto
čas
točke
100MM
32.
1:22,67
211
   os.rek. (1:28,19; 6.67%)
31.
REBOL Kristjan, 1993
disc.
mesto
čas
točke
100MM
14.
1:11,07
333
   os.rek. (1:12,59; 2.13%)
32.
RESMAN Rok, 1991
disc.
mesto
čas
točke
100MM
5.
1:04,47
446
   os.rek. (1:06,13; 2.57%)
100MM
(finale) 8.
1:06,04
415
   os.rek. (1:06,13; 0.13%)
33.
SVETELJ Bernard, 1993
disc.
mesto
čas
točke
50KM
14.
0:35,02
190
   os.rek. (0:35,33; 0.88%)
34.
ZUPAN Tim, 1996
disc.
mesto
čas
točke
100MM
36.
1:33,53
146
   os.rek. (1:37,81; 4.57%)