| | | | | 1. |
AMBROŽIČ Ana, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 8. | 4:01,66 | 95 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HZ | 15. | 0:59,77 | 75 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
2. |
ANKERST Urša, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 3. | 3:30,95 | 142 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50PZ | (1. v štafeti) - | 0:47,20 | 217 |    os.rek. (0:51,28; 8.64%)
| |
|
50HZ | 1. | 0:45,54 | 170 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
3. |
AŽMAN Pia, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 15. | 4:34,96 | 64 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HZ | 11. | 0:55,61 | 93 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
4. |
BAHUN Saša, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 12. | 4:13,74 | 82 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HZ | 6. | 0:52,69 | 110 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
5. |
CESAR Tina, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 14. | 4:26,14 | 71 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50PZ | (1. v štafeti) - | 0:51,30 | 169 |    os.rek. (0:55,11; 7.42%)
| |
|
50HZ | 14. | 0:58,94 | 78 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
6. |
ČELESNIK Nina, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 3. | 2:11,24 | 56 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
7. |
GRAŠIČ Katarina, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 1. | 1:16,91 | 278 | |
|
|
200KZ | 1. | 2:43,46 | 307 |    os.rek. (2:49,51; 3.7%)
| | | | | |
8. |
KOPAČ Katja, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 13. | 4:21,03 | 75 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HZ | 8. | 0:54,49 | 99 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
9. |
LUKANČIČ Anita, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 6. | 3:57,33 | 100 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50PZ | (1. v štafeti) - | 0:49,90 | 183 |    os.rek. (0:58,75; 17.73%)
| |
|
50HZ | 3. | 0:49,50 | 132 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
50HZ | (1. v štafeti) - | 0:52,48 | 111 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
10. |
MEDIČ Ines, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | (1. v štafeti) - | 0:43,50 | 277 | |
|
|
100DZ | 1. | 1:30,55 | 212 |    os.rek. (1:46,50; 17.61%)
| |
|
50HZ | (1. v štafeti) - | 0:39,65 | 258 | | | | | | |
11. |
OVSENIK Katja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 2. | 1:20,64 | 241 |    os.rek. (1:27,21; 8.14%)
|
|
|
200PZ | 2. | 3:23,22 | 290 |    os.rek. (3:35,22; 5.9%)
| | | | | |
12. |
OVSENIK Tamara, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 7. | 3:58,47 | 98 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50PZ | (1. v štafeti) - | 0:52,40 | 158 |    os.rek. (0:59,31; 13.18%)
| |
|
50HZ | 9. | 0:54,92 | 97 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
13. |
PIŠKUR Saša, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 11. | 4:08,48 | 87 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HZ | 7. | 0:53,50 | 105 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
14. |
ROZMAN Maja, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HZ | 12. | 0:58,45 | 80 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
15. |
SAMBRAILO Tamara, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 2. | 3:30,37 | 144 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HZ | 2. | 0:48,56 | 140 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
16. |
SELAN Špela, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 5. | 3:43,29 | 120 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HZ | 5. | 0:51,19 | 120 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
50HZ | (1. v štafeti) - | 0:54,33 | 100 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
17. |
SORŠAK Anja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 1. | 3:08,67 | 362 |    os.rek. (3:24,42; 8.34%)
|
| | | | |
18. |
ŠANKO Andreja, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 9. | 4:05,22 | 91 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HZ | 10. | 0:55,17 | 95 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
19. |
ŽNIDAR Maja, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 10. | 4:06,56 | 89 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HZ | 13. | 0:58,85 | 78 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
20. |
AMBROŽIČ Vili, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 2. | 2:35,31 | 261 |    os.rek. (2:57,52; 14.3%)
|
|
|
100DM | 2. | 1:28,94 | 155 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
50HM | 3. | 0:41,89 | 147 |    os.rek. (0:47,10; 12.43%)
| | | | | |
21. |
ANDERLE Kristjan, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 14. | 5:01,03 | 35 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | 13. | 1:03,57 | 42 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
22. |
BAHUN Marko, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 12. | 3:56,32 | 74 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50PM | (1. v štafeti) - | 0:53,20 | 103 |    os.rek. (0:58,72; 10.37%)
| |
|
50HM | 11. | 0:51,65 | 78 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
23. |
CESAR Matija, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 3. | 2:39,64 | 241 |    os.rek. (2:44,86; 3.26%)
|
|
|
200PM | 1. | 3:17,33 | 225 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
50HM | 5. | 0:44,18 | 125 |    os.rek. (0:46,11; 4.36%)
| | | | | |
24. |
FORJANIČ Uroš, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 11. | 3:42,28 | 89 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | 9. | 0:50,11 | 85 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
50HM | (1. v štafeti) - | 0:49,09 | 91 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
25. |
GLOBOČNIK Matej, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 9. | 3:25,36 | 113 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | 8. | 0:48,15 | 96 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
26. |
GRAŠIČ Gašper, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 6. | 3:07,39 | 149 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | 4. | 0:43,16 | 134 |    os.rek. (0:54,98; 27.38%)
| |
|
50HM | (1. v štafeti) - | 0:45,79 | 112 |    os.rek. (0:54,98; 20.06%)
| | | | | |
27. |
MLEKUŽ Jernej, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 7. | 3:22,37 | 118 | |
|
|
200PM | 3. | 3:39,51 | 164 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
50HM | 2. | 0:40,93 | 157 |    os.rek. (0:41,24; 0.75%)
| | | | | |
28. |
OMERZA Nejc, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 5. | 3:06,54 | 151 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50PM | (1. v štafeti) - | 0:46,80 | 151 |    os.rek. (0:47,48; 1.45%)
| |
|
100DM | 3. | 1:33,39 | 133 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
50HM | 6. | 0:45,89 | 111 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
29. |
PIŠKUR Grega, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 4. | 2:39,91 | 239 |    os.rek. (2:44,88; 3.1%)
|
|
|
50PM | (1. v štafeti) - | 0:42,90 | 196 |    os.rek. (0:43,19; 0.67%)
| |
|
200PM | 2. | 3:19,82 | 217 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
50HM | 1. | 0:40,73 | 159 |    os.rek. (0:40,73; 0%)
| | | | | |
30. |
PRAPROTNIK Domen, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 1. | 2:29,89 | 291 |    os.rek. (2:33,98; 2.72%)
|
|
|
100DM | 1. | 1:24,12 | 183 |    os.rek. (1:37,34; 15.71%)
| |
|
50HM | (1. v štafeti) - | 0:38,99 | 182 | | | | | | |
31. |
REMS Zmago, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 8. | 3:23,56 | 116 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | 7. | 0:47,18 | 102 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
32. |
ŠLIBAR Jurko, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 1. | 1:43,43 | 81 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | (1. v štafeti) - | 0:54,95 | 65 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
33. |
ŠUBELJ Nejc, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 15. | 5:21,48 | 29 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | 14. | 1:22,18 | 19 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
34. |
VILFAN Anže, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 13. | 4:13,50 | 60 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50PM | (1. v štafeti) - | 0:56,70 | 85 | | |
|
50HM | 12. | 1:01,14 | 47 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
35. |
VODIŠEK Gregor, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 10. | 3:25,59 | 112 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | 10. | 0:50,15 | 85 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
36. |
ZOREC Primož, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HM | (1. v štafeti) - | 0:46,73 | 105 |    os.rek. (brez rezultata)
|