Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 1. kolo predtekmovanja PZS
16.11.1996, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
BEDIČ Anita, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 1. | 2:33,68 | 369 |    os.rek. (2:46,61; 8.41%)
|
|
|
400MZ | 3. | 6:30,64 | 291 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
2. |
BITENC Špela, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 21. | 3:04,49 | 213 |    os.rek. (3:21,64; 9.29%)
|
|
|
400MZ | 15. | 6:49,76 | 252 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
3. |
BREŽNIK Nika, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 4. | 2:21,66 | 472 | |
|
|
100DZ | 1. | 1:16,80 | 348 | | | | | | |
4. |
BREŽNIK Tjaša, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 1. | 2:13,65 | 562 | |
|
|
100DZ | 1. | 1:14,53 | 381 | | | | | | |
5. |
BRUMEC Jana, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 17. | 3:05,26 | 211 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100DZ | 3. | 1:34,04 | 189 |    os.rek. (1:41,26; 7.67%)
| | | | | |
6. |
CELAR Anja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 2. | 1:17,54 | 338 |    os.rek. (1:23,20; 7.29%)
|
|
|
400MZ | 2. | 5:40,70 | 439 | | | | | | |
7. |
CERAR Petra, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 30. | 3:31,38 | 142 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
8. |
DOLINAR Simona, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 14. | 2:39,09 | 333 |    os.rek. (3:23,88; 28.15%)
|
|
|
400MZ | 11. | 6:19,76 | 317 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
9. |
FIC Alenka, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 10. | 2:26,94 | 423 | |
|
|
100DZ | 6. | 1:19,13 | 318 | | | | | | |
10. |
FIC Tanja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 5. | 2:24,39 | 445 | |
|
|
100DZ | 2. | 1:17,54 | 338 |    os.rek. (1:22,83; 6.82%)
| | | | | |
11. |
FIJAVŽ Anja, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 24. | 3:16,03 | 178 |    os.rek. (3:22,78; 3.44%)
|
|
|
100DZ | 17. | 1:59,16 | 93 | | | | | | |
12. |
GROŠELJ Urška, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 23. | 3:13,22 | 186 |    os.rek. (3:18,69; 2.83%)
|
|
|
100DZ | 8. | 1:44,32 | 139 |    os.rek. (1:48,13; 3.65%)
| | | | | |
13. |
HRUSTEK Nuša, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 33. | 3:33,80 | 137 |    os.rek. (4:03,94; 14.09%)
|
|
|
100DZ | 18. | 2:13,42 | 66 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
14. |
JAGER Lucija, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 13. | 2:31,06 | 389 | |
|
|
100DZ | 4. | 1:15,39 | 368 | | | | | | |
15. |
JANČAR Iza, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 5. | 2:20,05 | 488 |    os.rek. (2:23,32; 2.33%)
|
|
|
100DZ | 5. | 1:18,36 | 328 | | | | | | |
16. |
JELNIKAR Kristina, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 18. | 2:43,63 | 306 |    os.rek. (3:30,65; 28.73%)
|
|
|
400MZ | 13. | 6:30,59 | 291 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
17. |
JERAJ Katarina, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 32. | 3:33,75 | 137 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
18. |
KOPAČ Teja, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 7. | 2:29,47 | 401 |    os.rek. (2:42,00; 8.38%)
|
|
|
400MZ | 9. | 6:16,18 | 326 |    os.rek. (6:29,13; 3.44%)
| | | | | |
19. |
KRAMAR Tina, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 28. | 3:23,50 | 159 |    os.rek. (3:49,34; 12.69%)
|
|
|
100DZ | 14. | 1:52,59 | 110 |    os.rek. (2:01,14; 7.59%)
| | | | | |
20. |
LAVRINŠEK Tita, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 6. | 2:23,95 | 449 | |
|
|
100DZ | 7. | 1:22,76 | 278 | | | | | | |
21. |
LESJAK Eva, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 18. | 3:08,05 | 201 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
22. |
MARKOVIČ Eva, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 34. | 3:34,71 | 135 |    os.rek. (4:06,69; 14.89%)
|
| | | | |
23. |
MARN Brina, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 7. | 2:24,07 | 448 | |
|
|
100DZ | 1. | 1:11,04 | 440 | | | | | | |
24. |
MARN Lara, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 2. | 2:12,96 | 571 | |
|
|
100DZ | 3. | 1:12,41 | 415 |    os.rek. (1:15,07; 3.67%)
| | | | | |
25. |
MAŠERA Nina, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 20. | 3:00,45 | 228 | |
|
|
400MZ | 16. | 6:53,28 | 245 |    os.rek. (6:58,39; 1.23%)
| | | | | |
26. |
MECHORA Špela, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 8. | 2:54,62 | 252 |    os.rek. (3:08,69; 8.05%)
|
|
|
400MZ | 4. | 7:00,49 | 233 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
27. |
PEZDIR Andreja, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 19. | 2:45,14 | 298 |    os.rek. (3:15,26; 18.23%)
|
|
|
400MZ | 12. | 6:28,66 | 295 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
28. |
PEZDIR Jana, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 21. | 3:08,59 | 200 |    os.rek. (3:20,37; 6.24%)
|
|
|
100DZ | 9. | 1:49,17 | 121 |    os.rek. (1:52,19; 2.76%)
| | | | | |
29. |
PIHLER Lili, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 13. | 3:02,72 | 220 |    os.rek. (3:15,48; 6.98%)
|
|
|
100DZ | 11. | 1:49,90 | 118 |    os.rek. (1:52,26; 2.14%)
| | | | | |
30. |
POESCHL Gaja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 17. | 2:42,44 | 313 |    os.rek. (2:44,74; 1.41%)
|
|
|
100DZ | 7. | 1:40,41 | 155 | | | | | | |
31. |
PRERADOVIČ Urška, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 15. | 2:39,45 | 331 |    os.rek. (2:44,38; 3.09%)
|
|
|
100DZ | 5. | 1:27,30 | 237 |    os.rek. (1:31,19; 4.45%)
| | | | | |
32. |
REPEC Natalija, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 2. | 2:12,88 | 572 | |
| | | | |
33. |
RISTANOVIČ Jana, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 15. | 3:04,15 | 214 |    os.rek. (3:12,48; 4.52%)
|
|
|
400MZ | 5. | 7:06,62 | 223 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
34. |
STERDJEVIČ Dragana, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 12. | 3:02,27 | 221 |    os.rek. (3:26,34; 13.2%)
|
|
|
100DZ | 10. | 1:49,61 | 119 |    os.rek. (2:07,05; 15.91%)
| | | | | |
35. |
SUŠNIK Tjaša, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 13. | 2:38,63 | 336 | |
|
|
100DZ | 6. | 1:36,69 | 174 |    os.rek. (1:39,71; 3.12%)
| | | | | |
36. |
TRČEK Manca, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 35. | 3:43,04 | 120 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
37. |
TURK Cita, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 8. | 2:24,17 | 447 |    os.rek. (2:29,93; 3.99%)
|
|
|
400MZ | 1. | 5:40,16 | 441 | | | | | | |
38. |
ULČAR Mina, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 5. | 2:28,36 | 411 |    os.rek. (2:33,99; 3.79%)
|
|
|
100DZ | 4. | 1:23,69 | 269 |    os.rek. (1:24,55; 1.02%)
| | | | | |
39. |
ULČNIK Ajda, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 2. | 2:37,64 | 342 |    os.rek. (3:03,20; 16.21%)
|
|
|
400MZ | 2. | 6:16,79 | 324 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
40. |
AHMAD Alain, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 7. | 2:15,15 | 397 |    os.rek. (2:16,10; 0.7%)
|
|
|
100DM | 6. | 1:13,05 | 279 | | | | | | |
41. |
BELINA Tomaž, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 2. | 1:02,37 | 449 | |
| | | | |
42. |
BITENC Aleš, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 13. | 2:18,23 | 371 |    os.rek. (2:24,87; 4.8%)
|
|
|
400MM | 7. | 5:24,12 | 380 |    os.rek. (5:31,28; 2.2%)
| | | | | |
43. |
BOETU Dan, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 41. | 3:08,25 | 147 |    os.rek. (3:25,59; 9.21%)
|
|
|
100DM | 16. | 2:03,62 | 57 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
44. |
BREZNIK Tadej, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 20. | 2:22,88 | 336 |    os.rek. (2:28,14; 3.68%)
|
|
|
100DM | 7. | 1:13,70 | 272 |    os.rek. (1:16,22; 3.41%)
| | | | | |
45. |
BUČAR Jure, 1966 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 1. | 1:53,74 | 666 | |
| | | | |
46. |
GORENC Peter, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 32. | 2:45,56 | 216 |    os.rek. (2:50,46; 2.95%)
|
|
|
400MM | 18. | 6:30,15 | 217 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
47. |
HERBST Miha, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 27. | 2:39,56 | 241 |    os.rek. (3:09,71; 18.89%)
|
| | | | |
48. |
HERCIGONJA Dejan, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 19. | 2:29,18 | 295 |    os.rek. (2:29,30; 0.08%)
|
|
|
400MM | 11. | 5:54,05 | 291 |    os.rek. (6:20,43; 7.45%)
| | | | | |
49. |
JAMNIK Luka, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 16. | 2:20,96 | 350 |    os.rek. (2:29,08; 5.76%)
|
| | | | |
50. |
KNAPIČ Matjaž, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 5. | 2:12,27 | 424 |    os.rek. (2:19,79; 5.68%)
|
|
|
100DM | 5. | 1:12,70 | 283 | | | | | | |
51. |
KOCIJAN Dejan, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 3. | 1:07,47 | 355 |    os.rek. (1:20,61; 19.47%)
|
| | | | |
52. |
KOS Matic, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 38. | 2:58,23 | 173 |    os.rek. (3:08,06; 5.51%)
|
|
|
100DM | 12. | 1:37,98 | 115 |    os.rek. (1:47,07; 9.27%)
| | | | | |
53. |
KOŠAK Klemen, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 29. | 2:45,20 | 217 |    os.rek. (2:55,29; 6.1%)
|
|
|
100DM | 7. | 1:26,73 | 167 |    os.rek. (1:28,29; 1.79%)
| | | | | |
54. |
KOŠAK Urban, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 28. | 2:39,68 | 240 |    os.rek. (2:50,84; 6.98%)
|
|
|
400MM | 17. | 6:23,79 | 229 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
55. |
KRANJC Matija, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 11. | 2:17,69 | 375 |    os.rek. (2:18,78; 0.79%)
|
| | | | |
56. |
MIHOVEC Anže, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 19. | 2:22,03 | 342 |    os.rek. (2:29,96; 5.58%)
|
|
|
100DM | 9. | 1:14,58 | 262 |    os.rek. (1:37,98; 31.37%)
| | | | | |
57. |
MIKLIČ Gregor, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 3. | 2:08,29 | 464 |    os.rek. (2:13,49; 4.05%)
|
|
|
400MM | 4. | 5:10,14 | 433 |    os.rek. (5:25,88; 5.07%)
| | | | | |
58. |
NINČEVIČ Marko, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 10. | 2:17,37 | 378 |    os.rek. (2:20,61; 2.35%)
|
|
|
100DM | 4. | 1:12,53 | 285 |    os.rek. (1:16,67; 5.7%)
| | | | | |
59. |
ODAR Vlado, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 36. | 2:52,03 | 192 |    os.rek. (3:04,48; 7.23%)
|
|
|
100DM | 11. | 1:35,13 | 126 |    os.rek. (1:38,34; 3.37%)
| | | | | |
60. |
PEROVŠEK Gašper, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 37. | 2:57,90 | 174 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100DM | 13. | 1:38,72 | 113 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
61. |
POJE Borut, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 3. | 1:58,21 | 594 | |
| | | | |
62. |
PONIKVAR Klemen, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 39. | 3:03,84 | 157 |    os.rek. (3:28,85; 13.6%)
|
| | | | |
63. |
RISTANOVIČ Uroš, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 12. | 2:18,18 | 371 | |
|
|
100DM | 13. | 1:24,82 | 178 |    os.rek. (1:37,42; 14.85%)
| | | | | |
64. |
SOVDAT Jani, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 33. | 2:48,81 | 203 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100DM | 9. | 1:32,74 | 136 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
65. |
ŠULIGOJ Jure, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 30. | 2:45,36 | 217 |    os.rek. (2:50,25; 2.95%)
|
|
|
100DM | 10. | 1:33,63 | 132 |    os.rek. (1:44,12; 11.2%)
| | | | | |
66. |
TAVZES Igor, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 17. | 2:21,45 | 346 |    os.rek. (2:28,66; 5.09%)
|
|
|
100DM | 11. | 1:18,18 | 228 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
67. |
TORLAK Matija, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 3. | 1:03,28 | 430 | |
| | | | |
68. |
TROBEC Domen, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 21. | 3:19,08 | 124 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
69. |
UŠENIČNIK Peter, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 35. | 2:49,96 | 199 |    os.rek. (3:25,10; 20.67%)
|
|
|
400MM | 19. | 6:55,35 | 180 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
70. |
ZORMAN Janez, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 24. | 2:33,10 | 273 |    os.rek. (2:47,36; 9.31%)
|
|
|
400MM | 15. | 6:12,29 | 250 |    os.rek. (brez rezultata)
|