Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Novoletni miting
11.12.1993, Trbovlje, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
FIC Tanja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:11,39 | 348 |    os.rek. (1:11,87; 0.67%)
|
|
|
200HZ | izven | 2:56,24 | 307 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
2. |
REPEC Natalija, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 0:59,40 | 605 | |
|
|
400KZ | izven | 4:30,67 | 624 | | | | | | |
3. |
SENJUR Nataša, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:03,98 | 484 | |
|
|
200HZ | izven | 2:36,47 | 439 | | | | | | |
4. |
ULČNIK Maja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 5:02,97 | 444 | |
| | | | |
5. |
ZAKONJŠEK Tina, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 5:04,92 | 436 | |
| | | | |
6. |
ZUPANČIČ Ana, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:08,99 | 386 | |
|
|
200MZ | izven | 2:51,79 | 356 |    os.rek. (2:54,64; 1.65%)
| | | | | |
7. |
BELINA Tomaž, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:02,50 | 369 |    os.rek. (1:02,85; 0.56%)
|
|
|
200MM | izven | 2:36,59 | 343 |    os.rek. (2:46,44; 6.29%)
| | | | | |
8. |
FAJON Matevž, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:01,84 | 381 |    os.rek. (1:04,84; 4.85%)
|
|
|
200MM | izven | 2:33,81 | 362 |    os.rek. (2:36,78; 1.93%)
| | | | | |
9. |
JANIČIJEVIČ Iztok, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:08,31 | 282 | |
| | | | |
10. |
KOZJEK David, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | izven | 2:29,90 | 349 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MM | izven | 2:22,83 | 452 |    os.rek. (2:23,48; 0.45%)
| | | | | |
11. |
MELON Jure, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 0:53,85 | 577 |    os.rek. (0:54,65; 1.48%)
|
|
|
200MM | izven | 2:22,86 | 451 |    os.rek. (2:26,92; 2.84%)
| | | | | |
12. |
NEMANIČ Matej, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:06,80 | 302 |    os.rek. (1:07,51; 1.06%)
|
|
|
400KM | izven | 5:07,57 | 328 |    os.rek. (5:14,02; 2.09%)
| | | | | |
13. |
PETROVIČ Davor, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | izven | 2:19,81 | 431 | |
| | | | |
14. |
POLJAK Aleš, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 0:57,85 | 465 |    os.rek. (0:58,13; 0.48%)
|
|
|
200MM | izven | 2:21,77 | 462 |    os.rek. (2:23,77; 1.41%)
| | | | | |
15. |
SKRBIN Igor, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 0:57,33 | 478 |    os.rek. (0:57,95; 1.08%)
|
|
|
400KM | izven | 4:29,54 | 488 |    os.rek. (4:31,36; 0.67%)
| | | | | |
16. |
TURK Timon, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200DM | izven | 2:47,73 | 258 |    os.rek. (2:54,22; 3.86%)
|