Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju ŠPRINTERSKO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE - predteki 18.04.1992, Koper, 25m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
1.
BREŽNIK Nika, 1980
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
izven
0:29,41
473
50KZ
izven
0:29,64
462
50PZ
izven
0:39,33
375
50DZ
izven
0:33,90
371
50HZ
izven
0:35,69
354
2.
FIC Tanja, 1980
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
izven
0:35,97
259
50PZ
izven
0:45,50
242
   os.rek. (0:46,82; 2.9%)
50DZ
izven
0:42,06
194
   os.rek. (0:42,33; 0.64%)
3.
HROVAT Tea, 1981
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
izven
0:39,47
196
   os.rek. (0:42,09; 6.63%)
50HZ
izven
0:43,97
189
4.
MARN Brina, 1981
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
izven
0:33,70
315
   os.rek. (0:34,21; 1.51%)
50KZ
izven
0:33,10
332
   os.rek. (0:34,21; 3.35%)
50DZ
izven
0:37,10
283
   os.rek. (0:38,38; 3.45%)
50HZ
izven
0:36,64
327
   os.rek. (0:37,06; 1.14%) rek. 11 let
5.
ULČNIK Maja, 1980
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
izven
0:32,58
348
   os.rek. (0:33,10; 1.59%)
50DZ
izven
0:39,89
228
50HZ
izven
0:39,59
259
50HZ
izven
0:38,70
277
   os.rek. (0:39,23; 1.36%)
6.
ZAKONJŠEK Tina, 1980
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
izven
0:31,41
389
50PZ
izven
0:39,75
363
   os.rek. (0:40,16; 1.03%)
50HZ
izven
0:38,74
276
7.
ZUPANČIČ Ana, 1980
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
izven
0:32,53
350
   os.rek. (0:33,33; 2.45%)
50DZ
izven
0:41,28
206
50HZ
izven
0:40,93
234
   os.rek. (0:41,45; 1.27%)
8.
BELINA Tomaž, 1979
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:33,00
227
50PM
izven
0:41,00
225
   os.rek. (0:41,73; 1.78%)
50DM
izven
0:37,95
188
   os.rek. (0:38,58; 1.66%)
9.
JANIČIJEVIČ Iztok, 1979
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:34,20
204
   os.rek. (0:34,42; 0.64%)
50HM
izven
0:42,01
145
50HM
izven
0:41,89
147
10.
KOZJEK David, 1979
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:29,26
327
50KM
izven
0:29,19
329
50PM
izven
0:38,60
270
   os.rek. (0:38,77; 0.44%)
50DM
izven
0:33,05
285
11.
LAMPIČ Iztok, 1980
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:36,02
175
   os.rek. (0:36,52; 1.38%)
50PM
izven
0:46,90
150
   os.rek. (0:49,93; 6.46%)
12.
NEMANIČ Matej, 1979
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:35,80
178
50PM
izven
0:44,30
178
   os.rek. (0:44,75; 1.01%)
50HM
izven
0:46,14
110
13.
TORLAK Matija, 1980
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:32,51
238
   os.rek. (0:33,31; 2.46%)
50DM
izven
0:35,27
234
   os.rek. (0:35,45; 0.51%)
50HM
izven
0:39,10
180
   os.rek. (0:40,34; 3.17%)
14.
TURK Timon, 1979
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:35,34
185
   os.rek. (0:35,75; 1.16%)
50PM
izven
0:43,30
191