Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Medklubsko tekmovanje
31.01.1992, Lipica, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
BREŽNIK Nika, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 5:10,78 | 412 | |
| | | | |
2. |
BREŽNIK Tjaša, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:21,69 | 232 | |
|
|
50DZ | izven | 0:40,16 | 223 | | | | | | |
3. |
DOVEČAR Ines, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:15,09 | 180 |    os.rek. (3:18,08; 1.53%)
|
| | | | |
4. |
FIC Alenka, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:46,80 | 117 |    os.rek. (0:50,69; 8.31%)
|
|
|
50PZ | izven | 0:57,22 | 121 |    os.rek. (0:59,93; 4.73%)
| | | | | |
5. |
FIC Tanja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:59,51 | 232 |    os.rek. (3:05,68; 3.43%)
|
| | | | |
6. |
HROVAT Tea, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:43,45 | 146 |    os.rek. (0:48,32; 11.2%)
|
|
|
50HZ | izven | 0:48,82 | 138 |    os.rek. (0:56,83; 16.4%)
| | | | | |
7. |
JANČAR Iza, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:37,91 | 221 |    os.rek. (0:38,80; 2.34%)
|
|
|
100KZ | izven | 1:27,76 | 187 |    os.rek. (1:30,77; 3.42%)
| |
|
50HZ | izven | 0:44,57 | 181 |    os.rek. (0:45,99; 3.18%)
| | | | | |
8. |
SENJUR Nataša, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:10,46 | 362 | |
|
|
400KZ | izven | 5:11,60 | 409 |    os.rek. (5:20,80; 2.95%)
| |
|
100HZ | izven | 1:20,02 | 322 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
9. |
TAVZES Branka, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:27,32 | 419 | |
| | | | |
10. |
ULČNIK Maja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 5:31,03 | 341 |    os.rek. (5:37,53; 1.96%)
|
| | | | |
11. |
ZAKONJŠEK Tina, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:32,11 | 364 |    os.rek. (0:32,50; 1.21%)
|
|
|
400KZ | izven | 5:25,14 | 360 | | | | | | |
12. |
ZUPANČIČ Ana, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 5:44,18 | 303 |    os.rek. (5:45,61; 0.41%)
|
| | | | |
13. |
ZUPANČIČ Urška, 1975 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:23,37 | 455 | |
| | | | |
14. |
AHMAD Alain, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:43,94 | 96 |    os.rek. (0:44,82; 2%)
|
|
|
50PM | izven | 0:54,89 | 93 | | | | | | |
15. |
BELINA Tomaž, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:33,36 | 220 |    os.rek. (0:42,37; 27%)
|
|
|
400KM | izven | 5:34,93 | 254 |    os.rek. (5:51,96; 5.08%)
| | | | | |
16. |
FAJON Matevž, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:28,88 | 297 |    os.rek. (2:32,50; 2.43%)
|
|
|
100PM | izven | 1:31,15 | 223 | | | | | | |
17. |
JANIČIJEVIČ Iztok, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:38,66 | 246 |    os.rek. (6:36,43; 17.05%)
|
| | | | |
18. |
KOZJEK David, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:07,42 | 329 |    os.rek. (5:14,92; 2.43%)
|
| | | | |
19. |
LAMPIČ Iztok, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:58,56 | 172 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
20. |
NEMANIČ Matej, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:36,41 | 169 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200KM | izven | 3:02,15 | 162 |    os.rek. (3:15,02; 7.06%)
| | | | | |
21. |
OMAHEN Jernej, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:14,63 | 402 |    os.rek. (2:17,48; 2.11%)
|
|
|
100PM | izven | 1:21,54 | 311 |    os.rek. (1:29,16; 9.34%)
| | | | | |
22. |
PETROVIČ Davor, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:02,25 | 373 |    os.rek. (1:05,35; 4.97%)
|
|
|
100KM | izven | 1:02,27 | 373 |    os.rek. (1:05,35; 4.94%)
| | | | | |
23. |
POLJAK Aleš, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:00,48 | 407 |    os.rek. (1:01,80; 2.18%)
|
|
|
400MM | izven | 5:19,84 | 395 | | | | | | |
24. |
SKRBIN Igor, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:20,29 | 355 |    os.rek. (2:22,12; 1.3%)
|
|
|
100DM | izven | 1:15,40 | 254 |    os.rek. (1:15,43; 0.03%)
| | | | | |
25. |
SLABANJA Matej, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:29,87 | 307 |    os.rek. (0:30,87; 3.34%)
|
|
|
400KM | izven | 4:52,67 | 381 |    os.rek. (4:58,45; 1.97%)
| | | | | |
26. |
SMOLINSKY Jure, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:28,35 | 300 |    os.rek. (2:36,14; 5.25%)
|
| | | | |
27. |
TORLAK Matija, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:24,38 | 280 |    os.rek. (5:28,08; 1.14%)
|
| | | | |
28. |
VEBER Uroš, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:45,86 | 84 | |
|
|
50PM | izven | 0:51,96 | 110 | | | | | | |
29. |
ZUPANČIČ Miha, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:03,93 | 340 | |
| | | | |
30. |
ŽGUR Luka, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:26,41 | 312 | |
|
|
100DM | izven | 1:18,45 | 225 |    os.rek. (brez rezultata)
|