Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 3. kolo ljubljanske regije
21.01.1995, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
BAJŽELJ Bojana, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 34. | 3:13,07 | 186 | |
|
|
200MZ | 16. | 3:22,73 | 217 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
2. |
BITENC Špela, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 40. | 3:32,30 | 140 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HZ | 22. | 0:51,64 | 116 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
3. |
BREŽNIK Nika, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 4. | 2:15,55 | 538 | |
|
|
100DZ | 4. | 1:14,38 | 383 | | | | | | |
4. |
BUDA Katja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 20. | 2:45,40 | 296 |    os.rek. (2:50,07; 2.82%)
|
|
|
100DZ | 16. | 1:29,21 | 222 |    os.rek. (1:32,11; 3.25%)
| |
|
200MZ | 10. | 3:03,15 | 294 |    os.rek. (3:29,61; 14.44%)
| | | | | |
5. |
CELAR Anja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 16. | 2:32,50 | 378 |    os.rek. (2:41,39; 5.82%)
|
|
|
100DZ | 11. | 1:25,68 | 251 |    os.rek. (1:33,99; 9.69%)
| |
|
200MZ | 6. | 2:51,34 | 359 |    os.rek. (3:20,76; 17.17%)
| | | | | |
6. |
FIC Tanja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 12. | 2:25,79 | 433 |    os.rek. (2:27,12; 0.91%)
|
| | | | |
7. |
HROVAT Tea, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 13. | 1:28,72 | 226 |    os.rek. (1:46,01; 19.48%)
|
| | | | |
8. |
KOPAČ Teja, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 36. | 3:16,57 | 176 |    os.rek. (3:22,31; 2.92%)
|
|
|
50HZ | 18. | 0:44,64 | 180 |    os.rek. (0:51,98; 16.44%)
| | | | | |
9. |
KUMER Mateja, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 31. | 3:06,72 | 206 |    os.rek. (3:07,60; 0.47%)
|
|
|
100DZ | 24. | 1:49,96 | 118 |    os.rek. (1:56,54; 5.98%)
| |
|
200MZ | 22. | 3:34,13 | 184 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
10. |
KUMER Tjaša, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 30. | 3:06,68 | 206 |    os.rek. (3:16,63; 5.32%)
|
|
|
200MZ | 19. | 3:29,42 | 197 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
11. |
LOTRIČ Brina, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 28. | 3:05,94 | 208 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
12. |
LOTRIČ Severina, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 37. | 3:22,00 | 162 | |
|
|
50HZ | 19. | 0:44,79 | 179 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
13. |
MARN Brina, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 6. | 1:17,36 | 341 |    os.rek. (1:18,87; 1.95%)
|
| | | | |
14. |
MARN Lara, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 5. | 1:15,07 | 373 |    os.rek. (1:15,23; 0.21%)
|
| | | | |
15. |
MAŠERA Nina, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 32. | 3:07,17 | 204 |    os.rek. (3:08,05; 0.47%)
|
|
|
50HZ | 16. | 0:43,21 | 199 |    os.rek. (0:43,72; 1.18%)
| | | | | |
16. |
NAMJESNIK Sanja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 21. | 2:45,90 | 293 |    os.rek. (2:54,55; 5.21%)
|
|
|
200MZ | 12. | 3:06,61 | 278 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
17. |
PETEK Marinka, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 29. | 3:06,55 | 206 |    os.rek. (3:27,05; 10.98%)
|
|
|
50HZ | 20. | 0:46,62 | 158 |    os.rek. (0:47,35; 1.56%)
| |
|
200MZ | 20. | 3:29,45 | 196 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
18. |
POESCHL Gaja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 27. | 3:03,50 | 217 |    os.rek. (3:10,66; 3.9%)
|
|
|
100DZ | 25. | 1:52,87 | 109 | | |
|
200MZ | 23. | 3:37,65 | 175 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
19. |
PRERADOVIČ Urška, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 33. | 3:07,97 | 202 | |
|
|
100DZ | 21. | 1:46,06 | 132 | | |
|
200MZ | 21. | 3:30,49 | 194 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
20. |
SENJUR Nataša, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 2. | 1:13,63 | 395 | |
| | | | |
21. |
TURŠIČ Romina, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 24. | 2:48,21 | 282 |    os.rek. (3:27,30; 23.23%)
|
|
|
200MZ | 13. | 3:07,93 | 272 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
22. |
ULČNIK Ajda, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 1. | 3:05,82 | 209 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HZ | 2. | 0:45,47 | 171 |    os.rek. (0:53,19; 16.97%)
| | | | | |
23. |
ULČNIK Maja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 14. | 2:29,08 | 405 | |
|
|
100DZ | 10. | 1:23,78 | 268 |    os.rek. (1:27,24; 4.12%)
| | | | | |
24. |
VLAČIČ Daniela, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 26. | 3:00,72 | 227 |    os.rek. (3:01,71; 0.54%)
|
|
|
200MZ | 17. | 3:23,20 | 215 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
25. |
ŽALAR Patricia, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 23. | 2:46,19 | 292 |    os.rek. (2:55,34; 5.5%)
|
|
|
200MZ | 11. | 3:05,37 | 284 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
26. |
BELINA Tomaž, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 7. | 1:05,98 | 379 |    os.rek. (1:09,44; 5.24%)
|
| | | | |
27. |
ČEČ Jure, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 34. | 2:41,76 | 231 |    os.rek. (2:52,87; 6.86%)
|
|
|
100DM | 25. | 1:28,33 | 158 |    os.rek. (1:29,86; 1.73%)
| | | | | |
28. |
DLESK Matjaž, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 37. | 2:47,35 | 209 |    os.rek. (2:48,51; 0.69%)
|
|
|
100DM | 30. | 1:31,31 | 143 | | | | | | |
29. |
FAJON Matevž, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 4. | 1:04,20 | 412 |    os.rek. (1:06,05; 2.88%)
|
| | | | |
30. |
GOVŠE Ivan, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 2. | 1:01,53 | 468 |    os.rek. (1:05,17; 5.91%)
|
| | | | |
31. |
HERCIGONJA Dejan, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 35. | 2:45,32 | 217 | |
|
|
100DM | 32. | 1:32,29 | 138 |    os.rek. (1:34,58; 2.48%)
| | | | | |
32. |
KOCIJAN Klemen, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 30. | 2:38,99 | 244 |    os.rek. (2:39,14; 0.09%)
|
|
|
100DM | 24. | 1:27,88 | 160 |    os.rek. (1:31,78; 4.43%)
| | | | | |
33. |
KOS Matic, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 12. | 3:29,98 | 105 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
34. |
KOŠAK Klemen, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 41. | 3:11,95 | 138 |    os.rek. (3:18,54; 3.43%)
|
|
|
50HM | 32. | 0:50,07 | 86 |    os.rek. (0:55,57; 10.98%)
| | | | | |
35. |
KOŠAK Urban, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 4. | 3:00,83 | 165 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100DM | 6. | 1:46,48 | 90 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
50HM | 5. | 0:43,61 | 130 | | | | | | |
36. |
KOZJEK David, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 3. | 1:03,79 | 420 |    os.rek. (1:04,00; 0.32%)
|
| | | | |
37. |
KURNIK Blaž, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 3. | 2:54,86 | 183 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100DM | 2. | 1:34,82 | 127 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
50HM | 6. | 0:44,08 | 126 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
38. |
MIHELIČ Anže, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 31. | 2:39,93 | 239 |    os.rek. (2:49,18; 5.78%)
|
|
|
100DM | 40. | 1:41,68 | 103 | | | | | | |
39. |
MIHOVEC Anže, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 38. | 2:53,09 | 189 |    os.rek. (2:58,61; 3.18%)
|
|
|
100DM | 37. | 1:37,98 | 115 |    os.rek. (1:43,45; 5.58%)
| | | | | |
40. |
MIKLIČ Gregor, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 12. | 2:15,99 | 390 | |
| | | | |
41. |
PETROVIČ Davor, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 10. | 1:08,37 | 341 |    os.rek. (1:09,05; 0.99%)
|
| | | | |
42. |
POČIVALŠEK Luka, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 33. | 2:41,22 | 234 | |
|
|
100DM | 28. | 1:29,67 | 151 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
43. |
POLJAK Aleš, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 9. | 1:08,08 | 345 | |
| | | | |
44. |
RISTANOVIČ Uroš, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 27. | 2:35,23 | 262 |    os.rek. (2:37,16; 1.24%)
|
|
|
100DM | 36. | 1:37,42 | 117 |    os.rek. (1:41,68; 4.37%)
| | | | | |
45. |
RUTAR Rok, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 36. | 2:46,83 | 211 |    os.rek. (2:50,20; 2.02%)
|
| | | | |
46. |
SKRBIN Igor, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 5. | 1:04,66 | 403 |    os.rek. (1:06,40; 2.69%)
|
| | | | |
47. |
TAVZES Igor, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 32. | 2:41,18 | 234 |    os.rek. (2:47,55; 3.95%)
|
| | | | |
48. |
TORLAK Matija, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 10. | 2:14,44 | 403 |    os.rek. (2:15,92; 1.1%)
|
|
|
100DM | 8. | 1:06,72 | 367 |    os.rek. (1:07,28; 0.83%)
| | | | | |
49. |
TURK Timon, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 5. | 2:06,73 | 482 |    os.rek. (2:11,77; 3.97%)
|
|
|
100DM | 11. | 1:08,53 | 338 |    os.rek. (1:15,77; 10.56%)
| | | | | |
50. |
TURKALJ Žiga, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 42. | 3:36,98 | 96 | |
|
|
50HM | 31. | 0:50,05 | 86 | | | | | | |
51. |
ZORMAN Janez, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HM | 2. | 0:41,36 | 152 | |
| | | | |
52. |
ŽGUR Luka, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 12. | 1:08,57 | 338 |    os.rek. (1:08,61; 0.05%)
|