| | | | | 1. |
CERKVENIK Špela, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:48,96 | 102 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
2. |
ČERNE Manca, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:56,72 | 66 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
3. |
DEBENEC Maja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:52,20 | 84 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
4. |
DEREANI Tanja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:37,95 | 220 |    os.rek. (0:38,92; 2.55%)
|
|
|
100PZ | izven | 1:52,35 | 171 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
5. |
FERJAN Tjaša, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 7:22,61 | 142 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HZ | izven | 3:44,19 | 149 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
6. |
FLORJANČIČ Petra, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 5:31,53 | 339 |    os.rek. (5:38,24; 2.02%)
|
|
|
200HZ | izven | 3:03,11 | 274 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MZ | izven | 3:05,45 | 283 |    os.rek. (3:08,27; 1.52%)
| | | | | |
7. |
FUNKL Katja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 5:04,34 | 438 |    os.rek. (5:34,05; 9.76%)
|
|
|
200HZ | izven | 2:46,37 | 365 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MZ | izven | 2:44,20 | 408 |    os.rek. (2:52,45; 5.02%)
| | | | | |
8. |
KOPRIVC Maja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:54,48 | 74 | |
| | | | |
9. |
KVEDER Maja, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 7:07,76 | 158 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
10. |
LONČAR Violeta, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:56,97 | 65 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
11. |
MANOJLOVIČ Saška, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 5:57,23 | 271 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HZ | izven | 3:11,51 | 239 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MZ | izven | 3:10,03 | 263 |    os.rek. (3:18,34; 4.37%)
| | | | | |
12. |
SOJAR Nataša, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:11,94 | 340 |    os.rek. (1:17,69; 7.99%)
|
|
|
400KZ | izven | 5:25,90 | 357 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200HZ | izven | 2:41,06 | 402 |    os.rek. (2:49,71; 5.37%)
| |
|
200MZ | izven | 2:50,79 | 363 |    os.rek. (2:56,82; 3.53%)
| | | | | |
13. |
ŠIMIC Mateja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 5:12,23 | 406 | |
|
|
200MZ | izven | 2:55,24 | 336 |    os.rek. (3:11,00; 8.99%)
| | | | | |
14. |
ŠPEHAR Tanja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:43,27 | 148 |    os.rek. (0:43,37; 0.23%)
|
|
|
100PZ | izven | 1:57,78 | 148 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
15. |
TROBEC Neža, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:42,36 | 158 |    os.rek. (0:45,30; 6.94%)
|
|
|
100PZ | izven | 1:50,13 | 181 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
16. |
ZULE Mirja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:47,82 | 110 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
17. |
AVDIČ Gregor, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 6:41,02 | 148 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HM | izven | 3:24,68 | 137 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
18. |
BAJŽELJ Gregor, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:38,76 | 140 |    os.rek. (0:40,80; 5.26%)
|
|
|
100PM | izven | 1:51,70 | 121 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
19. |
BOŠNJAKOVIČ Boris, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:39,30 | 134 |    os.rek. (0:39,67; 0.94%)
|
|
|
100PM | izven | 1:54,37 | 112 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
20. |
BURKELJCA Janez, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:32,53 | 260 | |
|
|
200MM | izven | 3:05,95 | 204 |    os.rek. (3:26,66; 11.13%)
| | | | | |
21. |
BURKELJCA Jernej, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:34,28 | 203 |    os.rek. (0:39,10; 14.06%)
|
|
|
100PM | izven | 1:44,39 | 148 |    os.rek. (1:58,85; 13.85%)
| | | | | |
22. |
CIGLENEČKI Jan, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 6:12,04 | 185 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
23. |
CIRIKOVIČ Elvis, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:48,90 | 70 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
24. |
ČURKOVIČ Mario, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:41,97 | 110 |    os.rek. (0:42,17; 0.47%)
|
|
|
100PM | izven | 1:57,35 | 104 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
25. |
DEREANI Miha, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:16,55 | 200 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HM | izven | 2:56,77 | 213 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MM | izven | 2:59,85 | 226 |    os.rek. (3:10,03; 5.66%)
| | | | | |
26. |
FAJDIGA Janez, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:04,04 | 340 | |
|
|
200MM | izven | 2:48,90 | 273 |    os.rek. (2:58,19; 5.5%)
| | | | | |
27. |
FROELICH Bruno, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:41,03 | 118 | |
|
|
100PM | izven | 2:01,19 | 94 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
28. |
GASAR Jaka, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:34,59 | 255 |    os.rek. (5:42,32; 2.31%)
|
|
|
200MM | izven | 3:09,11 | 194 |    os.rek. (3:36,97; 14.73%)
| | | | | |
29. |
GINDICIOSI Blaž, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 2:09,50 | 77 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
30. |
KELBIČ Sandi, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:46,84 | 79 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 1:56,31 | 107 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
31. |
KERPAN Klemen, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:38,93 | 138 |    os.rek. (0:40,51; 4.05%)
|
|
|
100PM | izven | 1:55,44 | 109 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
32. |
KRAVOS Andrej, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:48,51 | 71 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
33. |
MAKEK Davorin, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:09,89 | 264 | |
|
|
400KM | izven | 5:16,93 | 300 | | |
|
200HM | izven | 2:49,89 | 240 |    os.rek. (2:58,70; 5.18%)
| |
|
200MM | izven | 2:52,35 | 257 | | | | | | |
34. |
MALIS Aleš, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:50,61 | 63 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
35. |
MATIČ Boris, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:50,01 | 65 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
36. |
MURN Marko, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:40,67 | 121 |    os.rek. (0:43,81; 7.72%)
|
|
|
100PM | izven | 1:52,96 | 117 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
37. |
NOVAKOVIČ Luka, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:42,70 | 105 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 1:55,60 | 109 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
38. |
OSOLNIK Uroš, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:51,85 | 58 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
39. |
OSTANEK Aleš, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:41,75 | 112 |    os.rek. (0:42,67; 2.2%)
|
|
|
100PM | izven | 1:55,87 | 108 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
40. |
POTOČNIK Luka, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:19,88 | 292 |    os.rek. (5:22,12; 0.7%)
|
|
|
200HM | izven | 2:42,37 | 275 |    os.rek. (2:46,92; 2.8%)
| |
|
200MM | izven | 2:49,48 | 270 |    os.rek. (3:02,99; 7.97%)
| | | | | |
41. |
RESMAN Adam, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:19,34 | 293 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HM | izven | 2:45,86 | 258 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MM | izven | 2:52,63 | 256 |    os.rek. (2:54,79; 1.25%)
| | | | | |
42. |
TOMŠIČ Uroš, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:45,52 | 86 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 1:52,79 | 117 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
43. |
VUKČEVIČ Žiga, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | izven | 3:00,77 | 199 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MM | izven | 3:06,04 | 204 |    os.rek. (3:21,10; 8.09%)
| | | | | |
44. |
VURKELJC Žiga, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:36,53 | 168 |    os.rek. (0:40,41; 10.62%)
|
|
|
100PM | izven | 1:46,91 | 138 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
50DM | izven | 0:47,90 | 93 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
45. |
ZAHIROVIČ Skender, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 6:08,43 | 191 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HM | izven | 3:16,52 | 155 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
46. |
ZUPANIČ Luka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:37,16 | 159 |    os.rek. (0:45,25; 21.77%)
|
|
|
100PM | izven | 1:40,22 | 167 |    os.rek. (1:41,25; 1.02%)
| | | | | |
47. |
ZUPET Matevž, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 6:15,28 | 180 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HM | izven | 3:44,49 | 104 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
48. |
ŽORGA Jernej, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:48,62 | 71 |    os.rek. (brez rezultata)
|