Nastopi plavalcev/plavalk PK Ljubljana na tekmovanju 3. kolo ljubljanske regije
22.01.1994, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
CERKVENIK Špela, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:15,14 | 299 |    os.rek. (1:15,52; 0.5%)
|
|
|
200DZ | izven | 3:35,73 | 170 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
2. |
DEREANI Tanja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:10,90 | 356 |    os.rek. (1:15,61; 6.64%)
|
|
|
200PZ | izven | 3:19,02 | 309 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
3. |
FLORJANČIČ Petra, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:05,96 | 442 | |
|
|
200DZ | izven | 2:49,70 | 350 |    os.rek. (2:59,92; 6.02%)
| | | | | |
4. |
FUNKL Katja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:02,19 | 527 |    os.rek. (1:05,00; 4.51%)
|
|
|
200DZ | izven | 2:38,96 | 426 |    os.rek. (2:45,72; 4.25%)
| | | | | |
5. |
KLEMENČIČ Metka, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:07,82 | 406 |    os.rek. (1:09,73; 2.81%)
|
|
|
200PZ | izven | 2:55,40 | 451 | | | | | | |
6. |
LOMOVŠEK Mojca, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | izven | 4:05,52 | 164 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
7. |
PROSEN Pia, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:38,73 | 131 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
8. |
SOJAR Nataša, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:04,37 | 475 | |
| | | | |
9. |
STANTE Barbara, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200DZ | izven | 2:45,71 | 376 | |
| | | | |
10. |
ŠIMIC Mateja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:05,96 | 442 |    os.rek. (1:06,21; 0.37%)
|
|
|
200DZ | izven | 2:41,36 | 407 | | | | | | |
11. |
ŠINKOVEC Ana, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:35,39 | 146 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
12. |
ŠKRABA Mateja, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200DZ | izven | 2:32,16 | 485 |    os.rek. (2:33,26; 0.72%)
|
| | | | |
13. |
ŠPEHAR Tanja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:14,20 | 310 |    os.rek. (1:18,13; 5.29%)
|
|
|
200PZ | izven | 3:19,29 | 307 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
14. |
ŠTRUKELJ Petra, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:20,45 | 243 |    os.rek. (1:21,01; 0.69%)
|
|
|
200PZ | izven | 3:49,84 | 200 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
15. |
TROBEC Neža, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | (1. v štafeti) - | 2:44,65 | 300 |    os.rek. (2:45,87; 0.74%)
|
|
|
200PZ | izven | 3:12,13 | 343 |    os.rek. (3:30,05; 9.32%)
| |
|
200DZ | izven | 3:25,68 | 196 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
16. |
TURK Sara, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:16,12 | 287 |    os.rek. (1:19,18; 4.01%)
|
|
|
200KZ | (1. v štafeti) - | 2:54,55 | 252 | | |
|
200DZ | izven | 3:21,87 | 208 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
17. |
ZULE Mirja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:16,61 | 282 | |
| | | | |
18. |
AVDIČ Gregor, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:07,60 | 291 |    os.rek. (1:08,11; 0.75%)
|
|
|
200DM | izven | 3:17,43 | 158 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
19. |
BAJŽELJ Gregor, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:13,68 | 225 | |
|
|
200PM | izven | 3:28,08 | 192 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
20. |
BOŠNJAKOVIČ Boris, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | izven | 3:20,16 | 216 |    os.rek. (3:38,22; 9.02%)
|
|
|
200DM | izven | 3:09,52 | 179 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
21. |
DANIEL Andrej, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:41,10 | 87 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
22. |
DEREANI Miha, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:06,84 | 301 |    os.rek. (1:06,85; 0.01%)
|
| | | | |
23. |
FAJDIGA Janez, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | izven | 2:58,42 | 305 |    os.rek. (3:04,29; 3.28%)
|
| | | | |
24. |
FORTUNA Jure, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 0:58,21 | 457 |    os.rek. (0:59,76; 2.66%)
|
|
|
200DM | izven | 2:16,60 | 478 |    os.rek. (2:16,60; 0%)
| | | | | |
25. |
IVANČIČ Tit, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:30,06 | 123 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
26. |
KARASEK Vladimir, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:08,08 | 285 |    os.rek. (1:12,74; 6.84%)
|
|
|
200KM | (1. v štafeti) - | 2:35,35 | 261 |    os.rek. (2:40,50; 3.31%)
| |
|
200PM | izven | 3:08,76 | 257 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
27. |
KELBIČ Sandi, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:16,64 | 200 |    os.rek. (1:24,48; 10.22%)
|
|
|
200PM | izven | 3:24,43 | 203 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
28. |
KERPAN Klemen, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:15,27 | 211 |    os.rek. (1:18,13; 3.79%)
|
|
|
200KM | (1. v štafeti) - | 2:41,43 | 233 |    os.rek. (2:41,78; 0.21%)
| |
|
200DM | izven | 3:14,61 | 165 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
29. |
KUMER Luka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:22,92 | 158 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
30. |
LUŠIČ Hrvoje, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | izven | 2:58,81 | 303 |    os.rek. (3:08,26; 5.28%)
|
| | | | |
31. |
MAKEK Damjan, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:01,32 | 391 |    os.rek. (1:02,10; 1.27%)
|
| | | | |
32. |
MARKOTA Andrej, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:18,69 | 185 |    os.rek. (1:20,79; 2.66%)
|
| | | | |
33. |
MURN Marko, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:11,21 | 249 | |
|
|
200PM | izven | 3:18,56 | 221 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
34. |
OCVIRK Aljaž, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:00,31 | 410 |    os.rek. (1:00,74; 0.71%)
|
| | | | |
35. |
PAULIN Matjaž, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:34,77 | 105 |    os.rek. (1:40,84; 6.4%)
|
|
|
200PM | izven | 3:49,26 | 143 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
36. |
RESMAN Adam, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:04,52 | 335 | |
|
|
200DM | izven | 2:37,26 | 313 |    os.rek. (2:40,01; 1.74%)
| | | | | |
37. |
STREL Borut, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:17,61 | 192 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
38. |
ŠKABAR Gorazd, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 0:57,28 | 479 |    os.rek. (0:57,75; 0.82%)
|
|
|
200DM | izven | 2:17,52 | 469 | |