Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju LOPZ Ljubljana
13.03.1993, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
ISAKOVIČ Maja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MZ | izven | 4:15,50 | 108 | |
| | | | |
2. |
JERETINA Metka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 3:16,60 | 221 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
3. |
KRAŠEVEC Jasna, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200DZ | izven | 3:16,50 | 225 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
4. |
LESKOVŠEK Veronika, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 3:44,70 | 148 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MZ | izven | 3:32,40 | 188 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
5. |
MAVRIN Andreja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | izven | 3:53,60 | 191 |    os.rek. (4:03,73; 4.33%)
|
|
|
200MZ | izven | 3:47,00 | 154 |    os.rek. (3:55,97; 3.95%)
| | | | | |
6. |
PONJEVIČ Amra, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 1:41,50 | 231 |    os.rek. (2:00,58; 18.79%)
|
|
|
100HZ | izven | 1:29,40 | 231 |    os.rek. (1:32,38; 3.33%)
| | | | | |
7. |
SLIVNIK Jasna, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 1:39,10 | 249 |    os.rek. (1:45,03; 5.98%)
|
|
|
100HZ | izven | 1:53,80 | 112 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MZ | izven | 3:47,70 | 153 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
8. |
BEHRIČ Denis, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:08,10 | 147 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | izven | 0:45,50 | 114 |    os.rek. (0:45,98; 1.05%)
| | | | | |
9. |
BONIFER Rok, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | izven | 3:30,60 | 185 |    os.rek. (3:35,59; 2.36%)
|
|
|
200MM | izven | 3:16,30 | 174 |    os.rek. (3:27,49; 5.7%)
| | | | | |
10. |
KEBER Uroš, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:34,80 | 264 |    os.rek. (2:39,04; 2.73%)
|
|
|
100HM | izven | 1:25,40 | 181 |    os.rek. (1:28,14; 3.2%)
| | | | | |
11. |
LOVREČIČ Martin, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | izven | 1:20,20 | 211 | |
| | | | |
12. |
MARINIČ Jaka, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400MM | izven | 6:11,40 | 252 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
13. |
PIVK Anže, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:20,90 | 170 |    os.rek. (1:26,87; 7.37%)
|
|
|
50HM | izven | 0:46,60 | 106 |    os.rek. (0:47,47; 1.86%)
| | | | | |
14. |
POLJANEC Uroš, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:03,20 | 357 |    os.rek. (1:04,92; 2.72%)
|
|
|
200MM | izven | 2:40,40 | 319 | | | | | | |
15. |
STARE Jurij, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | izven | 3:33,00 | 179 | |
|
|
200MM | izven | 3:12,10 | 185 | | | | | | |
16. |
TRKMAN Marko, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:06,50 | 332 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HM | izven | 2:48,80 | 245 |    os.rek. (3:12,19; 13.85%)
| | | | | |
17. |
UGRINA Dušan, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400MM | izven | 5:51,60 | 297 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
18. |
VELIKONJA Luka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | izven | 2:45,70 | 259 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
19. |
ZORIČ Jože, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:42,00 | 239 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MM | izven | 3:10,90 | 189 |    os.rek. (brez rezultata)
|