Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju Prvenstvo srednjih šol Ljubljane 20.01.2010, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
BAŠIČ Kaja, 1994
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
10.
0:29,11
488
   os.rek. (0:29,35; 0.82%)
2.
DJELIĆ Sofija, 1992
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
6.
0:28,20
537
              (0:27,33; -3.08%)
50KZ
(finale) 6.
0:28,25
534
              (0:27,33; -3.25%)
50KZ
(1. v štafeti) -
0:28,21
537
              (0:27,33; -3.11%)
3.
LONGYKA Anja, 1993
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
20.
0:32,37
355
              (0:30,60; -5.46%)
4.
LOZICA Melisa, 1993
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
15.
0:30,13
440
              (0:29,93; -0.66%)
5.
MIKUŽ Matja, 1991
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
12.
0:29,42
473
              (0:27,33; -7.1%)
6.
OKORN Neža, 1994
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
19.
0:32,23
360
              (0:30,43; -5.58%)
7.
BAJC Niko, 1993
disc.
mesto
čas
točke
50KM
16.
0:28,10
369
   os.rek. (brez rezultata)
8.
BOCHL Anže, 1993
disc.
mesto
čas
točke
50KM
15.
0:27,68
386
              (0:26,66; -3.68%)
50KM
(1. v štafeti) -
0:27,17
408
              (0:26,66; -1.87%)
9.
FEIST Matija, 1993
disc.
mesto
čas
točke
50KM
13.
0:27,12
410
              (0:27,00; -0.44%)
10.
GOLOB Aleš, 1995
disc.
mesto
čas
točke
50PM
10.
0:36,89
309
              (0:36,00; -2.41%)
11.
JEGLIČ Tilen, 1993
disc.
mesto
čas
točke
50PM
5.
0:33,66
407
   os.rek. (0:34,81; 3.41%)
50PM
(finale) 5.
0:33,35
418
   os.rek. (0:34,81; 4.37%)
12.
LEVEC Luka, 1994
disc.
mesto
čas
točke
50PM
3.
0:33,33
419
              (0:31,76; -4.71%)
50PM
(finale) 2.
0:32,48
453
              (0:31,76; -2.21%)
13.
SLUGA Matej, 1994
disc.
mesto
čas
točke
50KM
29.
0:30,81
280
   os.rek. (0:30,83; 0.06%)
14.
SUHADOLC Miha, 1993
disc.
mesto
čas
točke
50KM
14.
0:27,42
397
   os.rek. (0:28,26; 3.06%)
50PM
9.
0:35,25
354
   os.rek. (0:35,59; 0.96%)
15.
URH Kristian, 1992
disc.
mesto
čas
točke
50KM
30.
0:30,88
278
              (0:28,77; -6.83%)
16.
ZLATNAR Jan, 1993
disc.
mesto
čas
točke
50KM
12.
0:26,94
419
              (0:26,10; -3.11%)
17.
ZLATNAR Matej, 1991
disc.
mesto
čas
točke
50KM
7.
0:26,47
441
              (0:24,93; -5.81%)
50KM
(finale) 5.
0:26,43
443
              (0:24,93; -5.67%)