Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju Absolutno državno prvenstvo
13.02. - 15.02.1998, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
GODEC Špela, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 3. | 0:27,97 | 550 | |
|
|
50KZ | (finale) 3. | 0:27,65 | 570 | | |
|
100KZ | 7. | 1:01,53 | 544 | | |
|
100KZ | (finale) 5. | 1:00,53 | 572 | | |
|
100KZ | (v štafeti) - | 1:01,42 | 547 | | |
|
200KZ | 4. | 2:11,72 | 587 | | |
|
200KZ | (finale) 7. | 2:11,12 | 595 | | |
|
200KZ | (v štafeti) - | 2:19,23 | 497 | | | | | | |
2. |
HRIBAR Tjaša, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HZ | 20. | 1:20,41 | 318 | |
|
|
200HZ | 19. | 2:54,80 | 315 | | | | | | |
3. |
JERETINA Urša, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 27. | 1:06,03 | 440 | |
|
|
100HZ | 16. | 1:14,55 | 399 | | |
|
100HZ | (finale) 13. | 1:12,90 | 426 |    os.rek. (1:13,11; 0.28%)
| |
|
200HZ | 16. | 2:42,44 | 392 | | |
|
200HZ | (finale) 14. | 2:34,89 | 452 |    os.rek. (2:38,04; 2.03%)
| | | | | |
4. |
PUŠNIK Urša, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 18. | 0:30,27 | 434 | |
|
|
100HZ | 17. | 1:14,82 | 394 | | |
|
100HZ | (finale) 15. | 1:13,72 | 412 |    os.rek. (1:14,42; 0.94%)
| | | | | |
5. |
SLIVNIK Jasna, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | 10. | 1:19,11 | 489 | |
|
|
100PZ | (finale) 10. | 1:18,19 | 507 | | |
|
200PZ | 10. | 2:49,34 | 501 | | |
|
200PZ | (finale) 11. | 2:49,30 | 502 | | | | | | |
6. |
STREL Bilka, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 20. | 1:23,93 | 267 |    os.rek. (1:24,95; 1.21%)
|
|
|
200MZ | 15. | 2:54,59 | 340 |    os.rek. (2:58,14; 2.03%)
| |
|
200MZ | (finale) 14. | 2:55,89 | 332 |    os.rek. (2:58,14; 1.27%)
| | | | | |
7. |
ZIBELNIK Katja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 9. | 0:28,84 | 502 | |
|
|
50KZ | (finale) 9. | 0:28,73 | 508 | | |
|
100KZ | 15. | 1:02,50 | 519 | | |
|
100KZ | (finale) 12. | 1:02,07 | 530 | | |
|
200MZ | 9. | 2:35,53 | 480 |    os.rek. (2:46,76; 7.22%)
| | | | | |
8. |
ZUPANČIČ Lea, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 9. | 2:48,98 | 505 | |
|
|
200PZ | (finale) 6. | 2:47,51 | 518 |    os.rek. (2:48,31; 0.47%)
| | | | | |
9. |
BENEDIČIČ Rok, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 18. | 2:44,77 | 387 |    os.rek. (2:46,18; 0.85%)
|
|
|
200PM | (finale) 15. | 2:46,64 | 374 | | | | | | |
10. |
GODEC Jernej, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 43. | 1:04,75 | 332 |    os.rek. (1:05,84; 1.68%)
|
| | | | |
11. |
GOTOVAC Gorazd, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 20. | 4:48,80 | 396 |    os.rek. (4:48,91; 0.03%)
|
|
|
1500KM | (finale) 10. | 18:39,32 | 433 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
12. |
GOVŠE Gregor, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | (v štafeti) - | 0:52,10 | 637 |    os.rek. (0:54,66; 4.91%)
|
|
|
100PM | 1. | 1:02,61 | 688 |    os.rek. (1:04,43; 2.9%)
| |
|
100PM | (finale) 2. | 1:02,49 | 692 |    os.rek. (1:04,43; 3.1%)
| |
|
200PM | 2. | 2:28,39 | 530 | | | | | | |
13. |
HAJDUKOVIČ Rok, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 24. | 0:57,99 | 462 | |
|
|
100DM | 9. | 1:00,66 | 488 | | |
|
100DM | (finale) 9. | 1:00,25 | 498 |    os.rek. (1:00,57; 0.53%)
| |
|
200MM | 12. | 2:20,65 | 473 | | |
|
200MM | (finale) 12. | 2:20,26 | 477 | | | | | | |
14. |
JAMA Andrej, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 35. | 1:00,11 | 415 |    os.rek. (1:00,38; 0.44%)
|
|
|
100HM | 23. | 1:11,06 | 314 | | | | | | |
15. |
LIKAVEC Vid, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 34. | 0:28,58 | 350 |    os.rek. (0:28,75; 0.59%)
|
|
|
400KM | 19. | 4:47,97 | 400 | | | | | | |
16. |
LIPOVŽ Matic, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | 5. | 1:08,76 | 519 | |
|
|
100PM | (finale) 3. | 1:03,18 | 669 |    os.rek. (1:04,60; 2.24%) rek. 21 let | |
|
200PM | 3. | 2:29,60 | 518 | | |
|
200PM | (finale) 1. | 2:15,94 | 690 |    os.rek. (2:20,41; 3.28%) rek. absolutno rek. U23 rek. 21 let | | | | | |
17. |
LOVREČIČ Martin, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 17. | 2:04,16 | 512 |    os.rek. (2:12,36; 6.6%)
|
|
|
100PM | 7. | 1:10,00 | 492 | | |
|
200PM | 1. | 2:25,90 | 558 | | |
|
200PM | (finale) 3. | 2:25,38 | 564 | | |
|
100HM | 6. | 1:03,46 | 441 |    os.rek. (1:05,75; 3.6%)
| |
|
200MM | 5. | 2:17,43 | 507 | | |
|
200MM | (finale) 6. | 2:16,07 | 522 | | | | | | |
18. |
MADJARIČ Dejan, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 5. | 0:59,36 | 521 | |
|
|
100DM | (finale) 6. | 0:59,84 | 509 | | | | | | |
19. |
MAJDIČ Jure, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 16. | 0:26,58 | 436 | |
|
|
100KM | 20. | 0:57,17 | 482 | | |
|
200KM | 20. | 2:06,63 | 483 | | | | | | |
20. |
MAJDIČ Tomaž, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 1. | 1:56,43 | 621 | |
|
|
200KM | (finale) 5. | 1:54,92 | 646 |    os.rek. (1:55,13; 0.18%)
| |
|
400KM | 3. | 4:11,86 | 598 | | |
|
400KM | (finale) 3. | 4:02,08 | 674 | | |
|
1500KM | (finale) 2. | 15:58,42 | 689 |    rek. 20 let | |
|
400MM | 1. | 4:55,56 | 501 | | |
|
400MM | (finale) 4. | 4:36,69 | 611 | | | | | | |
21. |
MANKOČ Peter, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 1. | 0:23,50 | 631 | |
|
|
50KM | (finale) 1. | 0:22,68 | 702 |    os.rek. (0:22,74; 0.26%) rek. absolutno rek. U23 rek. 20 let | |
|
100KM | 2. | 0:53,12 | 601 | | |
|
100KM | (finale) 1. | 0:49,62 | 737 |    os.rek. (0:49,82; 0.4%) rek. absolutno rek. U23 rek. 20 let | |
|
200KM | 7. | 1:57,52 | 604 | | |
|
200KM | (finale) 3. | 1:51,58 | 706 |    os.rek. (1:52,28; 0.62%)
| |
|
200DM | 6. | 2:18,87 | 455 | | |
|
100HM | (v štafeti) - | 0:54,47 | 698 |    os.rek. (0:55,30; 1.52%) rek. absolutno rek. U23 rek. 20 let | |
|
200MM | 1. | 2:13,48 | 554 | | |
|
200MM | (finale) 1. | 2:07,66 | 633 | | |
|
400MM | 2. | 4:58,89 | 484 | | |
|
400MM | (finale) 1. | 4:31,45 | 647 |    os.rek. (4:33,61; 0.79%)
| | | | | |
22. |
MARINIČ Jaka, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 25. | 0:58,12 | 459 |    os.rek. (1:00,22; 3.61%)
|
|
|
200HM | 8. | 2:18,68 | 441 | | |
|
200HM | (finale) 7. | 2:18,41 | 444 | | |
|
200MM | 7. | 2:18,37 | 497 |    os.rek. (2:19,44; 0.77%)
| | | | | |
23. |
PEČAVER Valentin, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 4. | 0:24,92 | 529 | |
|
|
50KM | (finale) 5. | 0:24,95 | 527 | | |
|
100KM | 6. | 0:54,23 | 565 | | |
|
100KM | (finale) 8. | 0:54,18 | 566 | | |
|
200KM | 10. | 1:59,38 | 576 | | |
|
200KM | (finale) 11. | 1:58,15 | 594 | | |
|
200KM | (v štafeti) - | 1:59,18 | 579 | | | | | | |
24. |
PIHLER Anže, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 16. | 0:56,01 | 513 | |
|
|
100KM | (finale) 13. | 0:56,25 | 506 | | |
|
200KM | 18. | 2:04,53 | 508 | | | | | | |
25. |
RADOŠEVIČ Luka, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 13. | 2:43,20 | 399 | |
|
|
200PM | (finale) 11. | 2:39,87 | 424 |    os.rek. (2:40,66; 0.49%)
| | | | | |
26. |
ŠVAJGER Sergej, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 5. | 0:25,01 | 523 | |
|
|
50KM | (finale) 4. | 0:24,88 | 532 | | |
|
100KM | 7. | 0:54,62 | 553 | | |
|
100KM | (finale) 7. | 0:54,02 | 571 |    os.rek. (0:54,20; 0.33%)
| |
|
100DM | 10. | 1:01,16 | 476 | | |
|
100DM | (finale) 10. | 1:00,74 | 486 | | | | | | |
27. |
TRKMAN Marko, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | 11. | 1:12,82 | 437 | |
|
|
200MM | 15. | 2:23,51 | 445 | | | | | | |
28. |
UGRINA Dušan, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 10. | 0:55,28 | 533 | |
|
|
200KM | 12. | 2:00,96 | 554 | | |
|
200KM | (finale) 12. | 1:59,09 | 580 | | |
|
200PM | 6. | 2:34,23 | 472 |    os.rek. (2:37,47; 2.1%)
| |
|
200PM | (finale) 5. | 2:32,38 | 490 |    os.rek. (2:37,47; 3.34%)
| |
|
200MM | 6. | 2:17,86 | 502 |    os.rek. (2:26,74; 6.44%)
| |
|
200MM | (finale) 5. | 2:15,52 | 529 |    os.rek. (2:26,74; 8.27%)
| | | | | |
29. |
VELIKONJA Luka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 11. | 2:00,71 | 557 | |
|
|
200KM | (finale) 9. | 1:57,24 | 608 |    os.rek. (2:00,13; 2.46%)
| |
|
200KM | (v štafeti) - | 2:00,13 | 565 |    os.rek. (2:00,13; 0%)
| |
|
100PM | 4. | 1:08,41 | 527 | | |
|
100PM | (finale) 5. | 1:06,69 | 569 | | |
|
200MM | 4. | 2:17,21 | 510 | | |
|
200MM | (finale) 4. | 2:10,59 | 591 | | | | | | |
30. |
VODIČAR Tadej, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 9. | 0:25,54 | 491 | |
|
|
50KM | (finale) 12. | 0:25,54 | 491 | | |
|
100KM | 18. | 0:56,47 | 500 | | |
|
100DM | 7. | 1:00,51 | 492 |    os.rek. (1:01,40; 1.47%)
| |
|
100DM | (finale) 7. | 1:00,69 | 487 |    os.rek. (1:01,40; 1.16%)
| |
|
200MM | 9. | 2:19,32 | 487 |    os.rek. (2:23,06; 2.68%)
| |
|
200MM | (finale) 8. | 2:19,93 | 480 |    os.rek. (2:23,06; 2.23%)
| | | | | |
31. |
ZDEŠAR Bojan, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | 21. | 1:19,69 | 333 |    os.rek. (1:20,61; 1.15%)
|
|
|
200PM | 20. | 2:49,57 | 355 |    os.rek. (2:50,83; 0.74%)
| |
|
100HM | 24. | 1:11,13 | 313 |    os.rek. (1:12,30; 1.64%)
| |
|
200HM | 15. | 2:28,94 | 356 |    os.rek. (2:30,64; 1.14%)
| |
|
200HM | (finale) 16. | 2:28,50 | 359 |    os.rek. (2:30,64; 1.44%)
| |
|
400MM | 13. | 5:19,96 | 395 | | |
|
400MM | (finale) 14. | 5:13,74 | 419 |    os.rek. (5:19,39; 1.8%)
| | | | | |
32. |
ZEMLJIČ Andrej, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HM | 13. | 1:06,27 | 387 | |
|
|
100HM | (finale) 10. | 1:04,57 | 419 | | | | | | |
33. |
ZEMLJIČ Gregor, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 18. | 0:26,61 | 434 | |
|
|
100HM | 12. | 1:06,20 | 389 | | |
|
100HM | (finale) 11. | 1:06,24 | 388 | |