Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju Miting rekordov
23.12.1993, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
ČERNE Vesna, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:29,74 | 458 | |
| | | | |
2. |
GODEC Špela, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HZ | izven | 0:36,54 | 329 | |
|
|
100HZ | izven | 1:19,51 | 329 |    os.rek. (1:25,10; 7.03%)
| |
|
100MZ | izven | 1:22,01 | 327 | | | | | | |
3. |
JERETINA Metka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HZ | izven | 1:29,71 | 229 | |
| | | | |
4. |
KANDŽIČ Tina, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 1:28,03 | 355 | |
| | | | |
5. |
LESKOVŠEK Veronika, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:13,30 | 322 |    os.rek. (1:14,83; 2.08%)
|
| | | | |
6. |
OVČAK Vesna, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | izven | 1:15,05 | 373 | |
| | | | |
7. |
PONJEVIČ Amra, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 2:53,20 | 323 |    os.rek. (2:59,03; 3.36%)
|
| | | | |
8. |
PREVC Petra, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:33,37 | 324 | |
| | | | |
9. |
SLIVNIK Jasna, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | izven | 3:14,36 | 331 |    os.rek. (3:32,37; 9.26%)
|
| | | | |
10. |
SRNEL Anja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HZ | izven | 1:31,07 | 218 |    os.rek. (1:49,14; 19.84%)
|
| | | | |
11. |
STOJČEVSKI Mojca, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | izven | 3:01,13 | 410 | |
| | | | |
12. |
TRATAR Barbara, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:20,59 | 242 |    os.rek. (1:29,85; 11.49%)
|
| | | | |
13. |
TRKMAN Mojca, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | izven | 2:59,48 | 421 | |
| | | | |
14. |
VIRANT Mojca, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:10,60 | 360 | |
| | | | |
15. |
ZIBELNIK Katja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:32,25 | 359 | |
| | | | |
16. |
ZUPANČIČ Lea, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | izven | 1:14,28 | 385 | |
| | | | |
17. |
BEHRIČ Denis, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HM | izven | 0:40,95 | 157 | |
| | | | |
18. |
BOŽIČ Blaž, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:18,46 | 186 |    os.rek. (1:25,40; 8.84%)
|
| | | | |
19. |
BRINC Tine, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:32,62 | 212 | |
| | | | |
20. |
GLAVAŠ Lovro, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HM | izven | 1:10,98 | 315 |    os.rek. (1:11,13; 0.21%)
|
| | | | |
21. |
GOVŠE Gregor, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100MM | izven | 1:04,93 | 437 |    os.rek. (brez rezultata) rek. dečki rek. 14 let |
| | | | |
22. |
GRŽINA Gregor, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | (1. v štafeti) - | 0:36,35 | 170 |    os.rek. (0:37,36; 2.77%)
|
|
|
100PM | izven | 1:38,06 | 179 |    os.rek. (1:38,96; 0.91%)
| | | | | |
23. |
HAJDUKOVIČ Rok, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | izven | 1:15,81 | 250 |    os.rek. (1:17,38; 2.07%)
|
| | | | |
24. |
JURAK Gregor, 1972 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | (1. v štafeti) - | 0:24,80 | 537 | |
|
|
100MM | izven | 1:00,20 | 548 |    os.rek. (brez rezultata) rek. absolutno rek. U23 rek. 21 let | | | | | |
25. |
KAPUS Jernej, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200DM | izven | 2:17,36 | 470 |    os.rek. (2:19,26; 1.38%)
|
| | | | |
26. |
KAPUS Matej, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | izven | 1:06,36 | 373 |    os.rek. (1:06,75; 0.58%)
|
| | | | |
27. |
KEBER Uroš, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:30,26 | 295 |    os.rek. (0:30,50; 0.79%)
|
| | | | |
28. |
KONCILJA Sergej, 1975 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 0:56,47 | 500 | |
| | | | |
29. |
KOSTEVC Črt, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | izven | 1:07,81 | 349 |    os.rek. (1:09,25; 2.12%)
|
| | | | |
30. |
LOVREČIČ Martin, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100MM | izven | 1:13,06 | 306 |    os.rek. (1:18,65; 7.65%) rek. mlajši dečki rek. 12 let |
| | | | |
31. |
MADJARIČ Dejan, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DM | izven | 0:26,62 | 545 |    os.rek. (0:27,05; 1.61%)
|
| | | | |
32. |
MAJDIČ Jure, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:10,96 | 252 |    os.rek. (1:15,32; 6.14%)
|
| | | | |
33. |
MAJDIČ Tomaž, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | izven | 1:04,31 | 410 |    os.rek. (1:08,03; 5.78%)
|
| | | | |
34. |
MANKOČ Peter, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | izven | 1:00,00 | 504 |    os.rek. (1:01,73; 2.88%)
|
|
|
200MM | izven | 2:08,79 | 616 |    os.rek. (2:13,22; 3.43%) rek. mladinci rek. kadeti rek. 15 let | | | | | |
35. |
MARINIČ Jaka, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DM | izven | 0:33,84 | 265 |    os.rek. (0:35,25; 4.16%)
|
| | | | |
36. |
MASTEN Jure, 1972 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100MM | izven | 1:04,53 | 445 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
37. |
OSOJNIK Uroš, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:36,14 | 190 |    os.rek. (1:37,80; 1.72%)
|
| | | | |
38. |
PEČAVER Valentin, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100MM | izven | 1:05,76 | 420 |    os.rek. (brez rezultata) rek. 16 let |
| | | | |
39. |
PENKO Peter, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HM | izven | 0:40,61 | 161 | |
| | | | |
40. |
PIHLER Anže, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | izven | 1:26,55 | 168 |    os.rek. (1:37,25; 12.36%)
|
| | | | |
41. |
PIVK Klemen, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:24,53 | 279 |    os.rek. (1:25,69; 1.37%)
|
| | | | |
42. |
POLJANEC Uroš, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | (1. v štafeti) - | 0:27,18 | 408 |    os.rek. (0:27,79; 2.24%)
|
|
|
100KM | izven | 0:59,04 | 438 | | | | | | |
43. |
RADOŠEVIČ Luka, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:15,69 | 207 |    os.rek. (1:42,38; 35.26%)
|
| | | | |
44. |
RIGELNIK Matej, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:36,04 | 175 |    os.rek. (0:37,60; 4.32%)
|
| | | | |
45. |
STARE Jurij, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:10,92 | 252 |    os.rek. (1:11,01; 0.12%)
|
| | | | |
46. |
STREL Jaka, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100MM | izven | 1:30,30 | 162 | |
| | | | |
47. |
ŠVAJGER Sergej, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100MM | izven | 1:10,01 | 348 | |
| | | | |
48. |
TRKMAN Marko, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HM | izven | 0:35,84 | 234 |    os.rek. (0:36,48; 1.78%)
|
| | | | |
49. |
UGRINA Dušan, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:22,61 | 299 |    os.rek. (1:23,80; 1.44%)
|
| | | | |
50. |
VODIČAR Tadej, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:30,08 | 301 | |
|
|
100MM | izven | 1:14,03 | 294 |    os.rek. (1:17,88; 5.2%) rek. 11 let | | | | | |
51. |
ZEBEC Tadej, 1969 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:24,85 | 533 | |
|
|
50HM | (1. v štafeti) - | 0:29,22 | 433 | | | | | | |
52. |
ZEMLJIČ Andrej, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HM | izven | 1:15,26 | 264 |    os.rek. (1:16,68; 1.88%)
|
| | | | |
53. |
ZEMLJIČ Gregor, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MM | izven | 2:32,74 | 369 | |
| | | | |
54. |
ZORIČ Jože, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:13,93 | 223 | |