Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju LOPZ pionirji Ljubljana
22.02.1992, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
GLIHA Bojana, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:26,57 | 426 |    os.rek. (2:28,41; 1.25%)
|
|
|
100DZ | izven | 1:20,96 | 297 | | | | | | |
2. |
LAZIČ Neda, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:29,78 | 175 | |
| | | | |
3. |
OBREKAR Polona, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:44,01 | 304 |    os.rek. (2:48,84; 2.94%)
|
|
|
400MZ | izven | 6:33,67 | 284 |    os.rek. (7:02,68; 7.36%)
| | | | | |
4. |
ŠTURM Tina, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:58,19 | 237 |    os.rek. (3:48,06; 27.98%)
|
|
|
200MZ | izven | 3:33,47 | 186 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
5. |
VIRANT Mojca, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:53,07 | 258 |    os.rek. (2:55,30; 1.28%)
|
| | | | |
6. |
KEBER Uroš, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:20,29 | 174 |    os.rek. (1:23,25; 3.68%)
|
| | | | |
7. |
MARINIČ Jaka, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:43,31 | 225 |    os.rek. (2:43,42; 0.06%)
|
|
|
100DM | izven | 1:24,54 | 180 |    os.rek. (1:25,56; 1.2%)
| | | | | |
8. |
PIVK Klemen, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:16,78 | 300 |    os.rek. (6:09,35; 16.59%)
|
|
|
200MM | izven | 3:01,14 | 221 |    os.rek. (3:21,04; 10.98%)
| | | | | |
9. |
POLJANEC Uroš, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:22,98 | 335 |    os.rek. (2:25,17; 1.53%)
|
|
|
100DM | izven | 1:19,40 | 217 |    os.rek. (1:24,13; 5.95%)
| | | | | |
10. |
ŠKRJANEC Damjan, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:21,17 | 288 |    os.rek. (5:29,55; 2.6%)
|
|
|
100DM | izven | 1:25,31 | 175 |    os.rek. (1:30,93; 6.58%)
| | | | | |
11. |
ŠVAJGER Sergej, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:07,65 | 291 |    os.rek. (1:09,94; 3.38%)
|
|
|
200KM | izven | 2:21,98 | 342 |    os.rek. (2:26,65; 3.28%)
| | | | | |
12. |
UGRINA Dušan, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | izven | 3:06,84 | 265 | |
|
|
100DM | izven | 1:24,08 | 183 | | | | | | |
13. |
VELIKONJA Luka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:14,40 | 307 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
14. |
ZEMLJIČ Andrej, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:30,44 | 288 |    os.rek. (2:34,95; 2.99%)
|
|
|
100HM | izven | 1:18,76 | 231 |    os.rek. (1:20,25; 1.89%)
|