Nastopi plavalcev/plavalk PK Branik Maribor na tekmovanju 1. kolo predtekmovanja PZS
23.10.1993, Ravne na Koroškem, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
BOŽIČ Jana, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | (1. v štafeti) - | 0:47,33 | 113 |    os.rek. (0:50,15; 5.95%)
|
|
|
50PZ | izven | 0:57,17 | 122 |    os.rek. (0:57,93; 1.32%)
| |
|
100HZ | izven | 1:52,47 | 116 |    os.rek. (1:59,05; 5.85%)
| | | | | |
2. |
DOBAJ Manuela, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:31,70 | 384 | |
| | | | |
3. |
DRAGANIČ Petra, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:49,78 | 274 |    os.rek. (2:50,48; 0.41%)
|
| | | | |
4. |
DREMELJ Saša, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:54,18 | 254 |    os.rek. (3:06,39; 7%)
|
| | | | |
5. |
FORTUN Mojca, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:23,87 | 158 |    os.rek. (3:28,89; 2.46%)
|
| | | | |
6. |
GOJKOVIČ Tjaša, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:25,47 | 154 |    os.rek. (3:46,18; 10.07%)
|
| | | | |
7. |
HABJANIČ Jasmina, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:01,66 | 223 |    os.rek. (3:24,20; 12.4%)
|
| | | | |
8. |
JAZBEC Anja, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | izven | 0:52,03 | 162 |    os.rek. (0:56,20; 8.01%)
|
|
|
100HZ | izven | 1:46,07 | 138 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
9. |
JENUŠ Maja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:15,90 | 178 | |
|
|
100HZ | (1. v štafeti) - | 1:36,55 | 183 | | | | | | |
10. |
KAČAREVIČ Danijela, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | (1. v štafeti) - | 0:59,17 | 58 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50PZ | izven | 1:00,27 | 104 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
11. |
KOLOŠA Julija, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | izven | 1:01,16 | 99 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
12. |
KOLOŠIČ Bojana, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | izven | 1:25,07 | 256 |    os.rek. (1:27,40; 2.73%)
|
|
|
400MZ | izven | 6:21,60 | 312 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
13. |
KRAMBERGER Katja, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | izven | 1:10,17 | 66 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
14. |
LAH Doroteja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:15,02 | 180 |    os.rek. (3:42,71; 14.19%)
|
| | | | |
15. |
MARSEL Marcela, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | izven | 1:17,84 | 334 | |
| | | | |
16. |
MENCINGER Mateja, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | izven | 0:54,82 | 138 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
17. |
MERKAN Nataša, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:50,85 | 269 | |
| | | | |
18. |
PETEK Mateja, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | izven | 0:55,97 | 130 |    os.rek. (1:02,42; 11.52%)
|
| | | | |
19. |
POHOREC Cvetka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:41,50 | 318 | |
| | | | |
20. |
PUŠNIK Katja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:39,03 | 127 |    os.rek. (3:46,41; 3.36%)
|
| | | | |
21. |
RAJHER Nina, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:42,49 | 312 | |
| | | | |
22. |
ŠNOPL Vanja, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | izven | 0:58,07 | 116 |    os.rek. (1:01,50; 5.9%)
|
| | | | |
23. |
TOVORNIK Mojca, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:51,55 | 265 | |
| | | | |
24. |
VERHOVČAK Petra, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:29,00 | 405 | |
| | | | |
25. |
ZABUKOVEC Marina, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | izven | 0:51,23 | 169 |    os.rek. (0:53,65; 4.72%)
|
|
|
100HZ | izven | 1:53,95 | 111 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
26. |
ZABUKOVEC Mojca, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:53,78 | 105 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
27. |
ZAVERŠNIK Urška, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:08,42 | 200 |    os.rek. (3:13,09; 2.47%)
|
| | | | |
28. |
ZEČEVIĆ Maja, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:45,96 | 293 | |
|
|
100HZ | (1. v štafeti) - | 1:23,11 | 288 | | | | | | |
29. |
ZEMLJIČ Špela, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:38,71 | 335 | |
| | | | |
30. |
ANTOLIČ Dejan, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:53,23 | 188 |    os.rek. (3:00,23; 4.04%)
|
| | | | |
31. |
CIMERMAN Marko, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | izven | 0:51,32 | 114 |    os.rek. (0:52,55; 2.39%)
|
|
|
100HM | izven | 1:45,81 | 95 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
32. |
ĐORĐEV Sašo, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:02,43 | 161 |    os.rek. (3:05,63; 1.75%)
|
|
|
100HM | (1. v štafeti) - | 1:35,76 | 128 |    os.rek. (1:42,44; 6.97%)
| | | | | |
33. |
FRIŠČIČ Darko, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | izven | 0:46,69 | 152 |    os.rek. (0:49,47; 5.95%)
|
|
|
100HM | izven | 1:41,64 | 107 |    os.rek. (1:47,25; 5.51%)
| | | | | |
34. |
FRIŠČIČ Matjaž, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | izven | 1:00,54 | 69 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
35. |
KELC Robi, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | izven | 0:52,23 | 109 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
36. |
KOTNIK Jure, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:50,41 | 198 | |
| | | | |
37. |
KRAJNC Jurij, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | izven | 0:47,29 | 146 |    os.rek. (0:47,86; 1.2%)
|
|
|
100HM | izven | 1:39,89 | 113 |    os.rek. (1:53,73; 13.85%)
| |
|
100MM | izven | 1:39,71 | 120 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
38. |
LOVŠE Jernej, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:23,36 | 333 |    os.rek. (2:38,04; 10.23%)
|
| | | | |
39. |
LUČEV Jernej, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | izven | 0:49,74 | 126 |    os.rek. (0:52,50; 5.54%)
|
|
|
100HM | izven | 1:36,37 | 126 |    os.rek. (1:47,06; 11.09%)
| |
|
100MM | izven | 1:37,24 | 130 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
40. |
MEDVEŠEK Blaž, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:16,85 | 382 |    os.rek. (2:17,70; 0.62%)
|
| | | | |
41. |
MENCINGER Jernej, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | (1. v štafeti) - | 0:40,04 | 127 |    os.rek. (0:44,52; 11.18%)
|
|
|
50PM | izven | 0:46,74 | 152 |    os.rek. (0:51,00; 9.11%)
| |
|
100MM | izven | 1:43,26 | 108 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
42. |
MURKO Darjan, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | izven | 1:00,84 | 68 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
43. |
PEINKIHER Aleš, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | izven | 0:51,02 | 116 |    os.rek. (0:52,94; 3.76%)
|
|
|
100HM | izven | 1:37,67 | 121 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
44. |
PINTER Igor, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:48,68 | 204 |    os.rek. (2:55,87; 4.26%)
|
| | | | |
45. |
POČKAJ Klavdij, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | izven | 1:00,06 | 71 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
46. |
RAKUN Matjaž, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:12,65 | 137 |    os.rek. (3:25,15; 6.48%)
|
| | | | |
47. |
RUDAN Blaž, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | izven | 0:59,49 | 73 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
48. |
RUŽIČ Tine, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | izven | 0:50,32 | 121 | |
|
|
100HM | izven | 1:45,71 | 95 |    os.rek. (1:46,79; 1.02%)
| |
|
100MM | izven | 1:47,19 | 97 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
49. |
SEL Dejan, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | izven | 1:03,84 | 59 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
50. |
ŠMARČAN Jure, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | izven | 0:52,50 | 107 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
51. |
ŠTUHEC Uroš, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:45,99 | 214 |    os.rek. (2:47,09; 0.66%)
|
|
|
100HM | (1. v štafeti) - | 1:22,31 | 202 |    os.rek. (1:24,39; 2.52%)
| | | | | |
52. |
ŠULEK Boštjan, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | (1. v štafeti) - | 0:36,46 | 169 | |
|
|
50PM | izven | 0:46,05 | 159 |    os.rek. (0:46,78; 1.58%)
| |
|
100HM | izven | 1:25,36 | 181 |    os.rek. (1:29,95; 5.37%)
| |
|
100MM | izven | 1:29,31 | 168 |    os.rek. (1:31,21; 2.12%)
| | | | | |
53. |
TRGLEC Mitja, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | izven | 0:53,72 | 100 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
54. |
UL Matjaž, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:33,69 | 270 | |
| | | | |
55. |
ULČNIK Peter, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | izven | 0:44,52 | 176 |    os.rek. (0:45,37; 1.9%)
|
|
|
100HM | izven | 1:28,44 | 163 |    os.rek. (1:29,20; 0.85%)
| |
|
100MM | izven | 1:25,90 | 188 |    os.rek. (1:27,05; 1.33%)
|