| | | | | 1. |
BOŽIČ Jana, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:41,15 | 173 |    os.rek. (0:47,33; 15.01%)
|
|
|
100PZ | izven | 1:57,84 | 148 |    os.rek. (2:08,60; 9.13%)
| | | | | |
2. |
DOBAJ Manuela, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MZ | izven | 2:44,30 | 408 |    os.rek. (2:54,96; 6.48%)
|
| | | | |
3. |
DRAGANIČ Petra, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 1:24,95 | 395 | |
| | | | |
4. |
DREMELJ Saša, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 1:32,35 | 307 |    os.rek. (1:33,17; 0.88%)
|
| | | | |
5. |
FORTUN Mojca, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 3:23,47 | 199 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MZ | izven | 3:31,57 | 191 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
6. |
GERLEC Tina, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 7:41,07 | 126 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HZ | izven | 4:04,90 | 114 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
7. |
GOJKOVIČ Tjaša, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 3:29,38 | 183 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MZ | izven | 3:33,61 | 185 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
8. |
HABJANIČ Jasmina, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 3:15,64 | 224 |    os.rek. (3:44,58; 14.79%)
|
| | | | |
9. |
JAZBEC Anja, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:38,75 | 207 |    os.rek. (0:42,17; 8.82%)
|
|
|
100PZ | izven | 1:49,27 | 185 |    os.rek. (2:07,60; 16.77%)
| | | | | |
10. |
JENUŠ Maja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | (1. v štafeti) - | 1:26,22 | 197 |    os.rek. (1:28,70; 2.87%)
|
|
|
400KZ | izven | 6:37,14 | 197 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MZ | izven | 3:33,86 | 185 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
11. |
KAČAREVIČ Danijela, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:47,76 | 110 |    os.rek. (0:59,17; 23.89%)
|
|
|
100PZ | izven | 2:08,56 | 114 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
12. |
KOLOŠA Julija, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:49,23 | 101 |    os.rek. (0:54,39; 10.48%)
|
|
|
100PZ | izven | 2:06,47 | 119 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
13. |
KOLOŠA Maja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 4:10,13 | 107 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
14. |
KOLOŠIČ Bojana, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | (1. v štafeti) - | 1:09,89 | 371 | |
|
|
400KZ | izven | 5:14,11 | 399 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MZ | izven | 2:51,31 | 359 |    os.rek. (2:54,17; 1.66%)
| | | | | |
15. |
KOMLJENOVIČ Janja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 4:22,72 | 92 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
16. |
KRAMBERGER Katja, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 2:27,81 | 75 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
17. |
KRIVEC Katja, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 2:11,15 | 107 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
18. |
LAH Doroteja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 3:22,24 | 203 |    os.rek. (3:42,10; 9.82%)
|
| | | | |
19. |
MARODI Vanesa, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 1:00,23 | 55 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
20. |
MARSEL Marcela, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 5:04,59 | 437 |    os.rek. (5:18,01; 4.4%)
|
| | | | |
21. |
MENCINGER Mateja, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:46,84 | 117 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PZ | izven | 2:27,81 | 75 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
22. |
MERKAN Nataša, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 1:25,75 | 384 |    os.rek. (1:26,96; 1.41%)
|
| | | | |
23. |
NAĐ Petra, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MZ | izven | 2:52,54 | 352 |    os.rek. (2:54,47; 1.11%)
|
| | | | |
24. |
PETEK Mateja, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:47,70 | 111 |    os.rek. (1:02,22; 30.44%)
|
|
|
100PZ | izven | 1:59,45 | 142 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
25. |
POHOREC Cvetka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 2:54,05 | 319 |    os.rek. (2:55,03; 0.56%)
|
| | | | |
26. |
PUŠNIK Katja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | (1. v štafeti) - | 1:34,80 | 148 |    os.rek. (1:40,10; 5.59%)
|
|
|
400KZ | izven | 7:17,20 | 148 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MZ | izven | 3:44,72 | 159 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
27. |
RAJHER Nina, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 5:29,19 | 346 |    os.rek. (5:56,80; 8.38%)
|
| | | | |
28. |
RUDAN Danijela, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MZ | izven | 3:45,54 | 157 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
29. |
ŠNOPL Vanja, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:41,84 | 164 |    os.rek. (0:58,70; 40.29%)
|
|
|
100PZ | izven | 2:08,56 | 114 |    os.rek. (2:21,50; 10.06%)
| | | | | |
30. |
TOVORNIK Mojca, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 2:50,68 | 338 |    os.rek. (3:06,32; 9.16%)
|
| | | | |
31. |
USAR Ines, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 2:14,86 | 98 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
32. |
ZABUKOVEC Marina, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:41,47 | 169 |    os.rek. (0:49,60; 19.6%)
|
|
|
100PZ | izven | 1:49,50 | 184 |    os.rek. (1:56,50; 6.39%)
| | | | | |
33. |
ZABUKOVEC Mojca, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 3:43,98 | 149 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MZ | izven | 3:43,98 | 161 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
34. |
ZAVERŠNIK Urška, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 3:12,02 | 237 |    os.rek. (3:13,83; 0.94%)
|
| | | | |
35. |
ZEČEVIĆ Maja, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 2:57,22 | 302 |    os.rek. (2:57,46; 0.13%)
|
| | | | |
36. |
ZEMLJIČ Špela, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 2:43,76 | 383 | |
| | | | |
37. |
ANTOLIČ Dejan, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 6:02,35 | 200 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HM | izven | 3:13,12 | 163 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
38. |
BAJC Žiga, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:49,98 | 65 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
39. |
CIMERMAN Marko, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:37,54 | 154 |    os.rek. (0:41,39; 10.25%)
|
|
|
100PM | izven | 1:50,29 | 125 |    os.rek. (1:57,60; 6.62%)
| | | | | |
40. |
ĐORĐEV Sašo, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 6:14,69 | 181 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MM | izven | 3:43,04 | 118 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
41. |
FRIŠČIČ Darko, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:37,45 | 155 |    os.rek. (0:43,30; 15.62%)
|
|
|
100PM | izven | 1:42,27 | 157 |    os.rek. (1:48,60; 6.18%)
| | | | | |
42. |
FRIŠČIČ Matjaž, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:46,46 | 81 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 1:58,76 | 100 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
43. |
GERLEC Črt, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:44,08 | 95 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 1:54,54 | 112 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
44. |
GORNIK Aleš, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 6:41,59 | 147 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
45. |
KAČAREVIČ Danijel, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 2:14,78 | 68 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
46. |
KELC Robi, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:44,47 | 93 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 1:50,31 | 125 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
47. |
KOS Miha, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | izven | 3:36,00 | 116 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
48. |
KOTNIK Jure, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:28,19 | 270 |    os.rek. (5:50,10; 6.67%)
|
|
|
200MM | izven | 3:03,13 | 214 |    os.rek. (3:13,80; 5.82%)
| | | | | |
49. |
KRAJNC Jurij, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:36,06 | 174 |    os.rek. (0:38,90; 7.87%)
|
|
|
100PM | izven | 1:39,69 | 170 |    os.rek. (1:45,60; 5.92%)
| | | | | |
50. |
LOVŠE Jernej, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:05,73 | 334 |    os.rek. (5:38,20; 10.62%)
|
|
|
100PM | izven | 1:23,17 | 293 | | | | | | |
51. |
LUČEV Jernej, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:39,56 | 132 |    os.rek. (0:41,11; 3.91%)
|
|
|
100PM | izven | 1:43,87 | 150 |    os.rek. (1:54,10; 9.84%)
| | | | | |
52. |
MEDVEŠEK Blaž, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 4:36,01 | 454 |    os.rek. (5:04,07; 10.16%)
|
| | | | |
53. |
MENCINGER Jernej, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:37,42 | 156 |    os.rek. (0:40,04; 7%)
|
|
|
100PM | izven | 1:37,52 | 182 |    os.rek. (1:50,50; 13.31%)
| | | | | |
54. |
MURKO Darjan, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:44,48 | 93 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 2:09,55 | 77 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
55. |
PAHERNIK Jure, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MM | izven | 3:02,63 | 216 |    os.rek. (3:21,00; 10.05%)
|
| | | | |
56. |
PEINKIHER Aleš, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:38,92 | 138 |    os.rek. (0:41,89; 7.63%)
|
|
|
100PM | izven | 1:53,58 | 115 |    os.rek. (1:59,60; 5.3%)
| | | | | |
57. |
PLEČKO Rok, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MM | izven | 3:41,79 | 120 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
58. |
POČKAJ Klavdij, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:47,17 | 78 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
59. |
PODSTENŠEK Tomo, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 8:30,29 | 71 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HM | izven | 3:45,07 | 103 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
60. |
RAKUN Matjaž, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 6:40,04 | 149 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MM | izven | 3:21,39 | 161 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
61. |
RUDAN Blaž, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:43,19 | 101 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 2:05,03 | 86 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
62. |
RUŽIČ Tine, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:38,50 | 143 |    os.rek. (0:41,14; 6.85%)
|
|
|
100PM | izven | 1:43,90 | 150 |    os.rek. (2:20,64; 35.36%)
| | | | | |
63. |
SEL Dejan, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:48,74 | 70 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 2:14,83 | 68 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
64. |
ŠMARČAN Jure, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:42,51 | 106 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 1:48,97 | 130 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
65. |
ŠTUHEC Uroš, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | izven | 2:46,08 | 257 |    os.rek. (2:58,90; 7.71%)
|
| | | | |
66. |
ŠULEK Boštjan, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:32,01 | 249 |    os.rek. (0:36,00; 12.46%)
|
|
|
100PM | izven | 1:37,77 | 180 |    os.rek. (1:46,10; 8.51%)
| | | | | |
67. |
TOPOLOVEC Gregi, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MM | izven | 3:33,03 | 136 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
68. |
UL Matjaž, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:07,99 | 327 |    os.rek. (5:18,76; 3.49%)
|
|
|
200MM | izven | 2:49,97 | 268 |    os.rek. (2:58,00; 4.72%)
| | | | | |
69. |
ULČNIK Peter, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:31,75 | 256 |    os.rek. (0:34,00; 7.08%)
|
|
|
100PM | izven | 1:37,44 | 182 |    os.rek. (1:40,00; 2.62%)
|