| | | | | 1. |
BALOG Anja, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:26,00 | 199 | |
|
|
200HZ | izven | 3:30,67 | 179 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MZ | izven | 3:27,62 | 202 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
2. |
DOBAJ Manuela, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 5:38,44 | 319 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HZ | izven | 3:00,38 | 286 |    os.rek. (3:11,12; 5.95%)
| |
|
200MZ | izven | 3:02,31 | 298 |    os.rek. (3:04,80; 1.36%)
| | | | | |
3. |
DREMELJ Saša, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 3:49,54 | 139 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MZ | izven | 3:43,25 | 162 | | | | | | |
4. |
GABRIJAN Maja, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 5:58,30 | 269 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
5. |
HABJANIČ Jasmina, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 3:44,58 | 148 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MZ | izven | 3:38,85 | 172 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
6. |
INKRET Anja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:44,87 | 133 | |
|
|
100PZ | izven | 1:59,85 | 140 |    os.rek. (2:11,02; 9.31%)
| | | | | |
7. |
JENUŠ Maja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:45,50 | 127 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PZ | izven | 2:10,78 | 108 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
8. |
KOLOŠIČ Bojana, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:37,34 | 231 | |
|
|
100PZ | izven | 1:42,86 | 222 |    os.rek. (1:58,36; 15.06%)
| | | | | |
9. |
KRUMP Lea, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 3:32,08 | 176 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MZ | izven | 3:43,80 | 161 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
10. |
LAH Doroteja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:48,50 | 105 |    os.rek. (0:55,75; 14.94%)
|
|
|
100PZ | izven | 2:04,59 | 125 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
11. |
MARSEL Marcela, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 5:18,01 | 384 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HZ | izven | 3:06,48 | 259 |    os.rek. (3:18,40; 6.39%)
| |
|
200MZ | izven | 2:58,61 | 317 |    os.rek. (3:08,18; 5.35%)
| | | | | |
12. |
MERKAN Nataša, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 3:25,07 | 195 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MZ | izven | 3:18,85 | 230 |    os.rek. (3:30,47; 5.84%)
| | | | | |
13. |
NAĐ Petra, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 3:02,81 | 275 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MZ | izven | 2:58,41 | 318 |    os.rek. (3:01,98; 2%)
| | | | | |
14. |
POHOREC Cvetka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:20,61 | 242 | |
|
|
200HZ | izven | 3:21,38 | 206 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
15. |
RAJHER Nina, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 3:21,55 | 205 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
16. |
TOVORNIK Mojca, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 6:22,02 | 221 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HZ | izven | 3:20,46 | 208 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
17. |
ZAVERŠNIK Urška, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:42,82 | 153 |    os.rek. (0:44,09; 2.96%)
|
|
|
100PZ | izven | 2:09,90 | 110 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
18. |
ZEČEVIĆ Maja, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 6:14,25 | 236 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HZ | izven | 3:11,81 | 238 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
19. |
ANTOLIČ Dejan, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:41,11 | 117 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
20. |
JESENKO Mitja, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:39,22 | 135 |    os.rek. (0:41,16; 4.94%)
|
|
|
100PM | izven | 1:50,02 | 126 |    os.rek. (2:01,27; 10.22%)
| | | | | |
21. |
KIDRIČ Aleksander, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 6:02,40 | 200 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HM | izven | 3:16,12 | 156 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
22. |
KOS Gregor, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:35,42 | 253 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HM | izven | 2:48,57 | 246 |    os.rek. (2:56,19; 4.52%)
| |
|
200MM | izven | 2:56,32 | 240 |    os.rek. (3:06,50; 5.77%)
| | | | | |
23. |
KOTNIK Jure, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:34,84 | 193 | |
|
|
100PM | izven | 1:47,12 | 137 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
24. |
LESNIČAR Luka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:35,47 | 183 | |
|
|
100PM | izven | 1:36,98 | 185 |    os.rek. (1:45,20; 8.47%)
| | | | | |
25. |
LUČEV Jernej, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:49,70 | 66 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 2:10,37 | 76 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
26. |
MEDVEŠEK Blaž, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:07,83 | 288 | |
|
|
400KM | izven | 5:04,07 | 340 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200HM | izven | 2:41,00 | 282 |    os.rek. (2:52,42; 7.09%)
| |
|
200MM | izven | 2:50,94 | 263 |    os.rek. (2:53,60; 1.55%)
| | | | | |
27. |
PAHERNIK Jure, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:35,42 | 184 |    os.rek. (0:36,53; 3.13%)
|
|
|
100PM | izven | 1:39,57 | 171 |    os.rek. (1:52,27; 12.75%)
| |
|
50DM | izven | 0:42,00 | 138 |    os.rek. (0:42,99; 2.35%)
| | | | | |
28. |
PINTER Igor, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:35,34 | 185 |    os.rek. (0:36,19; 2.4%)
|
|
|
100PM | izven | 1:36,51 | 187 |    os.rek. (1:43,78; 7.53%)
| | | | | |
29. |
RAKUN Matjaž, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:49,04 | 69 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 1:54,03 | 113 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
30. |
RUS Dejan, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 6:13,72 | 183 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
31. |
RUŽIČ Tine, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:50,94 | 61 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 2:20,64 | 60 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
32. |
ŠTUHEC Uroš, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:42,22 | 108 |    os.rek. (0:46,53; 10.2%)
|
|
|
100PM | izven | 1:43,22 | 153 |    os.rek. (1:47,39; 4.03%)
| | | | | |
33. |
ŠULEK Boštjan, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:39,58 | 132 | |
|
|
100PM | izven | 1:52,70 | 118 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
34. |
UL Matjaž, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:33,92 | 209 |    os.rek. (0:34,27; 1.03%)
|
|
|
100PM | izven | 1:43,00 | 154 |    os.rek. (1:47,56; 4.42%)
| | | | | |
35. |
ULČNIK Peter, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:42,01 | 110 |    os.rek. (0:44,30; 5.45%)
|
|
|
100PM | izven | 1:51,62 | 121 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
36. |
VIDRIH Miha, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | izven | 3:35,51 | 117 |    os.rek. (brez rezultata)
|