Nastopi plavalcev/plavalk PK Branik Maribor na tekmovanju 2. kolo predtekmovanja PZS
09.12.1994, Velenje, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
BOŠNJAK Nina, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 10. | 0:51,32 | 89 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
100PZ | 12. | 2:20,05 | 88 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
2. |
DOBAJ Manuela, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 2. | 4:54,19 | 486 |    os.rek. (5:03,02; 3%) |
|
|
200MZ | 3. | 2:40,30 | 439 |    os.rek. (2:44,30; 2.49%) | | | | | |
3. |
ERTL Maja, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 11. | 0:51,70 | 87 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
100PZ | 10. | 2:07,93 | 115 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
4. |
ERTL Nina, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 12. | 0:55,75 | 69 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
100PZ | 9. | 2:07,06 | 118 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
5. |
FORTUN Mojca, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | 1. | 2:48,91 | 349 |    os.rek. (3:23,47; 20.46%) |
| | | | |
6. |
JAZBEC Anja, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | 7. | 3:12,45 | 236 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
200MZ | 6. | 3:19,45 | 228 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
7. |
JENUŠ Maja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | 2. | 2:54,04 | 319 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
8. |
KOLOŠA Julija, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | 13. | 3:36,37 | 166 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
9. |
LAH Doroteja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | 2. | 1:31,89 | 312 |               (1:31,53; -0.39%) |
| | | | |
10. |
MARODI Vanesa, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 4. | 0:44,02 | 141 |    os.rek. (0:46,02; 4.54%) |
|
|
100PZ | 5. | 1:56,48 | 153 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
11. |
MENCINGER Mateja, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 2. | 0:39,98 | 188 |    os.rek. (0:45,73; 14.38%) |
| | | | |
12. |
MERKAN Nataša, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 3. | 0:31,56 | 383 |    os.rek. (0:36,90; 16.92%) |
|
|
200MZ | 7. | 2:45,08 | 402 |    os.rek. (3:01,29; 9.81%) | | | | | |
13. |
PETEK Mateja, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | 14. | 3:45,20 | 147 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
200MZ | 7. | 3:29,98 | 195 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
14. |
PUŠNIK Katja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | 3. | 3:00,84 | 284 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
15. |
RAJHER Nina, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 2. | 0:30,51 | 424 |    os.rek. (0:30,64; 0.42%) |
|
|
400KZ | 4. | 5:14,15 | 399 |    os.rek. (5:29,19; 4.78%) | | | | | |
16. |
RAJHER Nuša, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | 7. | 3:02,80 | 275 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
17. |
ŠNOPL Vanja, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | 12. | 3:35,38 | 168 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
18. |
USAR Ines, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | 10. | 3:26,11 | 192 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
19. |
VERHOVČAK Petra, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | 5. | 2:47,18 | 360 |    os.rek. (2:53,35; 3.69%) |
| | | | |
20. |
VILAR Tadeja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | 1. | 1:29,97 | 332 |    os.rek. (1:30,08; 0.12%) |
| | | | |
21. |
ZABUKOVEC Marina, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | 9. | 3:22,28 | 203 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
22. |
ZEČEVIĆ Maja, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 1. | 0:30,20 | 437 |    os.rek. (0:30,32; 0.39%) |
|
|
200MZ | 5. | 2:42,98 | 418 |    os.rek. (3:03,03; 12.3%) | | | | | |
23. |
ANTOLIČ Dejan, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 1. | 5:27,02 | 273 |    os.rek. (6:02,35; 10.8%) |
| | | | |
24. |
BAJC Žiga, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 12. | 0:42,78 | 104 |    os.rek. (0:49,98; 16.83%) |
| | | | |
25. |
CIMERMAN Marko, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | 8. | 3:12,63 | 164 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
26. |
CIMERMAN Matej, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 15. | 0:44,89 | 90 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
27. |
ČERNEC Jure, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 17. | 0:45,45 | 87 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
28. |
ĐORĐEV Sašo, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 3. | 5:34,81 | 254 |    os.rek. (6:14,69; 11.91%) |
| | | | |
29. |
FRIŠČIČ Darko, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | 6. | 3:08,50 | 175 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
200MM | 5. | 3:02,46 | 216 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
30. |
FRIŠČIČ Matjaž, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 9. | 0:40,14 | 126 |    os.rek. (0:40,41; 0.67%) |
|
|
100PM | 6. | 1:52,13 | 119 |    os.rek. (1:58,76; 5.91%) | | | | | |
31. |
JEDLOVČNIK Miha, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 3. | 0:38,50 | 143 |    os.rek. (0:41,37; 7.45%) |
|
|
100PM | 9. | 2:02,38 | 92 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
32. |
JEŽOVNIK Simon, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 23. | 0:49,17 | 68 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
100PM | 8. | 1:56,54 | 106 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
33. |
KAČAREVIČ Danijel, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 24. | 0:49,32 | 68 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
100PM | 13. | 2:06,63 | 83 |    os.rek. (2:14,78; 6.43%) | | | | | |
34. |
KELC Robi, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | 10. | 3:26,01 | 134 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
35. |
KOS Miha, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | 1. | 2:37,77 | 300 |    os.rek. (3:36,00; 36.9%) |
| | | | |
36. |
KRAJNC Jurij, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | 9. | 3:13,41 | 162 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
37. |
LOVŠE Jernej, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 1. | 0:28,47 | 355 |    os.rek. (0:28,83; 1.26%) |
|
|
100PM | 1. | 1:16,03 | 384 |               (1:13,04; -3.93%) | | | | | |
38. |
LUČEV Jernej, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | 7. | 3:11,73 | 167 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
39. |
MENCINGER Jernej, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MM | 11. | 3:08,64 | 196 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
40. |
MURKO Darjan, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 10. | 0:41,89 | 111 |    os.rek. (0:44,48; 6.18%) |
| | | | |
41. |
PEINKIHER Aleš, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MM | 15. | 3:18,10 | 169 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
42. |
PERNAT Matjaž, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 4. | 0:38,61 | 142 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
100PM | 3. | 1:41,43 | 161 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
43. |
POČKAJ Klavdij, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 13. | 0:43,67 | 98 |               (0:42,76; -2.08%) |
| | | | |
44. |
RAKUN Matjaž, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | (1. v štafeti) - | 1:13,67 | 225 |    os.rek. (1:13,88; 0.28%) |
|
|
100PM | 3. | 1:23,48 | 290 |    os.rek. (1:23,89; 0.49%) | |
|
200MM | 3. | 2:55,02 | 245 |    os.rek. (3:21,39; 15.06%) | | | | | |
45. |
ROBIČ Robert, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 27. | 0:51,50 | 59 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
46. |
RUDAN Blaž, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 7. | 0:39,11 | 136 |    os.rek. (0:40,06; 2.42%) |
| | | | |
47. |
RUS Dejan, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 19. | 0:46,06 | 83 |               (0:39,81; -13.56%) |
|
|
100PM | 10. | 2:03,36 | 89 |               (1:51,43; -9.67%) | | | | | |
48. |
RUŽIČ Tine, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 2. | 0:35,57 | 182 |               (0:35,21; -1.01%) |
|
|
100PM | 1. | 1:37,37 | 182 |    os.rek. (1:43,90; 6.7%) | | | | | |
49. |
SEL Dejan, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 11. | 0:42,10 | 109 |    os.rek. (0:44,43; 5.53%) |
| | | | |
50. |
SMOGAVEC Gregor, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 20. | 0:46,28 | 82 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
51. |
STOPINŠEK Nejc, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 14. | 0:44,72 | 91 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
52. |
ŠMARČAN Jure, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 8. | 0:39,24 | 135 |    os.rek. (0:42,51; 8.33%) |
|
|
100PM | 4. | 1:43,32 | 153 |    os.rek. (1:48,97; 5.46%) | | | | | |
53. |
ŠULEK Boštjan, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | 3. | 2:47,48 | 250 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
200MM | 4. | 2:57,57 | 235 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
54. |
TOMIČ Brane, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 25. | 0:49,49 | 67 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
55. |
TOMINC Benjamin, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 21. | 0:48,45 | 72 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
56. |
TRBUSIČ Mislav, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 18. | 0:46,05 | 83 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
57. |
UL Matjaž, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 5. | 4:55,40 | 370 |    os.rek. (5:00,30; 1.65%) |
| | | | |
58. |
ULČNIK Peter, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | 2. | 2:40,91 | 282 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
200MM | 1. | 2:48,52 | 275 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
59. |
VRTOVEC Luka, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 5. | 0:38,63 | 142 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
100PM | 11. | 2:03,52 | 89 |    os.rek. (brez rezultata) | |
|
50DM | (1. v štafeti) - | 0:49,50 | 84 |    os.rek. (brez rezultata) |