Nastopi plavalcev/plavalk ŠD Aqua Ljubljana na tekmovanju 1. kolo ljubljanske regije
13.12.2014, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
Uradni rezultati
| | | | | 1. |
DOBRE Ana, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 6. | 0:50,10 | 95 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
50PZ | 8. | 0:49,02 | 193 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
2. |
KOS Iza, 2003 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 11. | 0:57,90 | 62 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
50PZ | 17. | 0:57,26 | 121 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
3. |
KOS Marcela, 2003 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | 19. | 1:00,28 | 104 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
4. |
KOS Sofia, 2005 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | 7. | 1:00,09 | 105 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
5. |
MIKAC Nika, 2003 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 8. | 0:41,14 | 173 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
50PZ | 12. | 0:49,08 | 193 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
6. |
STREHOVEC Iša, 2002 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 5. | 0:49,81 | 97 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
50PZ | 9. | 0:57,01 | 123 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
7. |
TOPLAK Ajda, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | 20. | 1:01,97 | 95 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
8. |
CVETKOVIĆ Leon, 2005 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | 12. | 0:58,40 | 77 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
9. |
ČUFER Nejc, 2006 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 25. | 1:11,22 | 22 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
10. |
GROŠELJ Črt Samo, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 12. | 0:53,36 | 53 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
50PM | 15. | 0:56,73 | 85 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
11. |
GUNA Žiga, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 8. | 0:38,34 | 145 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
50PM | 7. | 0:45,22 | 167 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
12. |
LESKOVEC Lan, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 13. | 0:56,22 | 46 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
13. |
MIKAC Gašper, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 7. | 0:40,32 | 125 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
50PM | 7. | 0:48,00 | 140 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
14. |
NOVAK Primož, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | 4. | 0:43,88 | 183 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
15. |
SEFERAJ Albin, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 14. | 0:56,29 | 45 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
16. |
STREHOVEC Svit, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 11. | 0:49,68 | 66 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
50PM | 13. | 0:47,84 | 141 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
17. |
SVETEK Jaka, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | 2. | 2:25,93 | 379 |    os.rek. (2:41,63; 10.75%) |
|
|
400MM | 2. | 5:11,33 | 429 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
18. |
VELUŠČEK Luka, 2003 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 9. | 0:53,91 | 52 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
50PM | 11. | 0:53,24 | 102 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
19. |
ŽELEZNIK Jon, 2003 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | 15. | 0:54,80 | 94 |    os.rek. (brez rezultata) |