Nastopi plavalcev/plavalk PK Triglav Kranj na tekmovanju 1. kolo predtekmovanja PZS
25.05.1991, Kranj, 50m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
AMIDŽIČ Anita, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:33,60 | 397 |    os.rek. (2:48,24; 9.53%)
|
| | | | |
2. |
AŽMAN Melita, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 1:44,30 | 232 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
3. |
BREGAR Jana, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 1:58,40 | 158 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
4. |
BREGAR Urša, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:34,90 | 388 |    os.rek. (2:38,53; 2.34%)
|
|
|
400MZ | izven | 6:03,30 | 394 |    os.rek. (6:07,17; 1.06%)
| | | | | |
5. |
BUTINA Špela, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:00,50 | 245 |    os.rek. (3:06,92; 3.55%)
|
|
|
400MZ | izven | 7:16,60 | 227 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
6. |
ČAVIČ Tanja, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:18,10 | 185 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
7. |
DMITROVIČ Mira, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:48,80 | 299 |    os.rek. (2:58,32; 5.63%)
|
|
|
100HZ | izven | 1:28,30 | 275 |    os.rek. (1:29,48; 1.33%)
| |
|
400MZ | izven | 6:42,00 | 290 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
8. |
GROS Maja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:44,30 | 152 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PZ | izven | 1:53,80 | 178 |    os.rek. (1:54,47; 0.58%)
| | | | | |
9. |
GROS Nina, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 1:57,30 | 163 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100DZ | izven | 1:53,30 | 117 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
10. |
HAJDINJAK Nina, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:42,10 | 338 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
11. |
KOVAČ Neža, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:41,15 | 190 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
12. |
LOVREČIČ Nataša, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 1:41,20 | 254 |    os.rek. (1:48,78; 7.49%)
|
|
|
100DZ | izven | 1:34,60 | 201 |    os.rek. (1:39,69; 5.38%)
| | | | | |
13. |
NOVAK Tjaša, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:55,90 | 264 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100DZ | izven | 1:38,40 | 179 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
14. |
PEČIRER Urša, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:46,30 | 133 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
15. |
PIRC Alenka, 1973 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:21,30 | 511 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
16. |
PUŠKAR Ksenja, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:29,00 | 435 |    os.rek. (2:38,76; 6.55%)
|
|
|
400MZ | izven | 6:03,90 | 392 |    os.rek. (6:36,08; 8.84%)
| | | | | |
17. |
STUDEN Polona, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | izven | 1:15,30 | 399 |    os.rek. (1:16,73; 1.89%)
|
| | | | |
18. |
ŠKUNCA Marina, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 2:05,80 | 132 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
19. |
ŠTEFE Nataša, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | izven | 1:38,50 | 178 |    os.rek. (1:42,04; 3.59%)
|
|
|
400MZ | izven | 6:48,80 | 276 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
20. |
TRAVEN Monika, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:56,00 | 75 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PZ | izven | 2:05,90 | 132 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
21. |
ŽEROVNIK Tina, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 1:42,10 | 247 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100DZ | izven | 1:37,60 | 183 |    os.rek. (1:45,14; 7.72%)
| | | | | |
22. |
ABERŠEK Aleš, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | izven | 1:17,40 | 260 | |
| | | | |
23. |
BERDAJS Luka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 2:02,40 | 100 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
24. |
BRATKOVIČ Jaka, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:34,40 | 224 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
25. |
DIMITROVIČ Matija, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:53,43 | 59 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
26. |
DOVŽAN Klemen, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:29,80 | 315 |    os.rek. (2:40,55; 7.17%)
|
|
|
100DM | izven | 1:23,40 | 208 |    os.rek. (1:32,59; 11.01%)
| |
|
400MM | izven | 6:11,30 | 283 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
27. |
FRANTAR Gregor, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:44,20 | 105 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 2:03,50 | 97 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
28. |
GAŠPERLIN Andraž, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:20,80 | 380 |    os.rek. (2:30,54; 6.91%)
|
| | | | |
29. |
GAŠPERLIN Blaž, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:34,60 | 217 |    os.rek. (1:38,48; 4.1%)
|
| | | | |
30. |
GOSTIŠA Blaž, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:51,20 | 133 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
31. |
HRIBAR Grega, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:45,40 | 157 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
32. |
HVALA Anže, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:42,70 | 117 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 1:51,10 | 134 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
33. |
KIRBIŠ Jure, 1975 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | izven | 1:07,70 | 389 |    os.rek. (1:11,86; 6.14%)
|
|
|
400MM | izven | 5:45,50 | 351 | | | | | | |
34. |
KOROŠEC Bojan, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:40,20 | 258 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 1:36,70 | 203 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
35. |
LEGAC Jure, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:35,50 | 211 | |
|
|
100DM | izven | 1:22,40 | 216 |    os.rek. (1:25,16; 3.34%)
| | | | | |
36. |
OBERSTAR Marko, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | izven | 1:20,00 | 236 | |
|
|
400MM | izven | 6:02,10 | 305 | | | | | | |
37. |
PESTAR Jure, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:39,80 | 145 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 1:50,90 | 134 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
38. |
PIPAN Klemen, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:27,40 | 275 | |
|
|
400MM | izven | 6:10,80 | 284 | | | | | | |
39. |
PIRC Andrej, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:45,20 | 158 |    os.rek. (1:48,35; 2.99%)
|
| | | | |
40. |
PLAVA Edi, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:57,10 | 114 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
41. |
PODVRŠČEK Klemen, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:38,40 | 267 |    os.rek. (2:49,35; 6.91%)
|
|
|
100PM | izven | 1:42,10 | 172 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
100DM | izven | 1:37,90 | 128 | | | | | | |
42. |
PRETNAR Primož, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 2:15,70 | 73 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
43. |
PUŠKAR Zlatko, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:13,80 | 145 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 1:45,30 | 157 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
44. |
RESMAN Miha, 1975 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:21,90 | 334 | |
|
|
100DM | izven | 1:12,20 | 321 |    os.rek. (1:16,15; 5.47%)
| |
|
400MM | izven | 5:43,70 | 357 | | | | | | |
45. |
SEME Uroš, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 2:15,10 | 74 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
46. |
SIMIČ Milan, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:47,00 | 150 |    os.rek. (1:48,30; 1.21%)
|
| | | | |
47. |
SLAVEC Uroš, 1975 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:24,20 | 308 |    os.rek. (1:30,06; 6.95%)
|
| | | | |
48. |
STOJANOV Sašo, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:53,70 | 125 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
49. |
STUDEN Andrej, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | izven | 1:14,10 | 297 | |
| | | | |
50. |
ŠKRABELJ Anže, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:47,90 | 146 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
51. |
ŠKUNCA Andrej, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:25,50 | 344 |    os.rek. (2:30,72; 3.58%)
|
|
|
100DM | izven | 1:19,30 | 242 |    os.rek. (1:19,43; 0.16%)
| |
|
400MM | izven | 5:55,90 | 321 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
52. |
ŠMITEK Gregor, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:32,60 | 231 |    os.rek. (1:41,81; 9.94%)
|
| | | | |
53. |
TRAVEN Bojan, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:42,20 | 121 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
54. |
VOLČIČ Nace, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | izven | 1:22,50 | 215 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
400MM | izven | 6:09,20 | 288 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
55. |
ZAPLOTNIK Jaka, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | izven | 1:11,30 | 333 |    os.rek. (1:13,37; 2.9%)
|