| | | | | 1. |
AMIDŽIČ Anita, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
800KZ | izven | 11:00,39 | 395 |    os.rek. (12:19,96; 12.04%)
|
| | | | |
2. |
AŽMAN Melita, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DZ | izven | 0:52,55 | 100 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
3. |
BREGAR Jana, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:28,84 | 197 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
4. |
ČAVIČ Tanja, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
800KZ | izven | 14:30,37 | 172 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100HZ | izven | 1:44,65 | 165 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
5. |
DMITROVIČ Mira, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:34,71 | 317 |    os.rek. (0:36,62; 5.5%)
|
| | | | |
6. |
GROS Maja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:38,83 | 143 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50DZ | izven | 0:50,93 | 110 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
7. |
HIRCI Jana, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:58,54 | 83 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50DZ | izven | 1:12,48 | 38 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
8. |
KOVAČ Neža, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:32,62 | 174 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50DZ | izven | 0:50,77 | 111 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MZ | izven | 3:36,50 | 197 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
9. |
LOVREČIČ Nataša, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
800KZ | izven | 11:27,27 | 350 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
10. |
NOVAK Tjaša, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
800KZ | izven | 12:31,98 | 267 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100HZ | izven | 1:43,17 | 172 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
11. |
PROSEN Polona, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DZ | izven | 0:41,40 | 205 |    os.rek. (brez rezultata) rek. cicibanke |
| | | | |
12. |
SUŠNIK Alenka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:21,10 | 259 |    os.rek. (1:32,25; 13.74%)
|
|
|
200MZ | izven | 3:06,35 | 310 |    os.rek. (3:24,00; 9.47%)
| | | | | |
13. |
ŠKUNCA Marina, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:59,97 | 80 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50DZ | izven | 0:56,49 | 80 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
14. |
ŠTEFE Nataša, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
800KZ | izven | 12:25,45 | 275 |    os.rek. (12:45,71; 2.71%)
|
| | | | |
15. |
TRAVEN Monika, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DZ | izven | 1:10,90 | 40 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
16. |
ZUPAN Lea, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:40,06 | 138 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
17. |
ŽAGAR Andreja, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:29,63 | 192 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50DZ | izven | 0:45,25 | 157 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MZ | izven | 3:28,54 | 221 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
18. |
ŽEROVNIK Tina, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:38,00 | 241 |    os.rek. (0:39,28; 3.36%)
|
| | | | |
19. |
BISTAN Gorazd, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:22,03 | 186 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50DM | izven | 0:56,09 | 62 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MM | izven | 3:50,24 | 121 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
20. |
DOVŽAN Klemen, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:32,51 | 266 |    os.rek. (0:34,93; 7.44%)
|
|
|
1500KM | izven | 20:39,87 | 346 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
21. |
GAŠPERLIN Blaž, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:12,79 | 266 |    os.rek. (1:19,82; 9.65%)
|
|
|
50DM | izven | 0:37,42 | 210 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MM | izven | 2:53,27 | 284 |    os.rek. (3:05,62; 7.12%) rek. 10 let | | | | | |
22. |
GOSTIŠA Blaž, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DM | izven | 0:46,75 | 108 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MM | izven | 3:24,69 | 172 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
23. |
HRIBAR Grega, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:21,08 | 193 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50DM | izven | 0:46,38 | 110 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
24. |
HVALA Anže, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DM | izven | 0:57,41 | 58 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MM | izven | 4:06,04 | 99 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
25. |
KOROŠEC Bojan, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HM | izven | 1:34,90 | 160 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
26. |
KOVAČ Jaka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:28,88 | 146 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50DM | izven | 0:45,13 | 120 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
27. |
KOZJEK Drejc, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:48,39 | 80 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50DM | izven | 1:13,79 | 27 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
28. |
LALIČ Leon, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:22,35 | 184 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MM | izven | 3:21,90 | 180 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
29. |
LEGAC Jure, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HM | izven | 1:32,37 | 174 | |
| | | | |
30. |
MLADENOVIČ Sašo, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:39,82 | 103 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50DM | izven | 0:58,30 | 55 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
31. |
PIRC Andrej, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MM | izven | 2:59,82 | 254 |    os.rek. (3:07,08; 4.03%)
|
| | | | |
32. |
PLAVA Edi, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DM | izven | 0:52,48 | 76 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MM | izven | 3:39,15 | 140 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
33. |
PODVRŠČEK Klemen, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
1500KM | izven | 21:48,68 | 294 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100HM | izven | 1:24,36 | 228 | | | | | | |
34. |
PRETNAR Primož, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MM | izven | 4:03,07 | 103 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
35. |
PUŠKAR Zlatko, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:41,82 | 125 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
1500KM | izven | 26:15,97 | 168 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
36. |
SEME Uroš, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:36,66 | 113 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50DM | izven | 0:57,64 | 57 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
37. |
SIMIČ Milan, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:19,54 | 204 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50DM | izven | 0:38,99 | 186 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MM | izven | 3:08,19 | 222 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
38. |
STARE Gašper, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:44,95 | 89 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50DM | izven | 1:10,40 | 31 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
39. |
ŠKRABELJ Anže, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DM | izven | 0:52,47 | 76 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MM | izven | 3:34,08 | 151 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
40. |
ŠKUNCA Andrej, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
1500KM | izven | 19:42,07 | 400 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100HM | izven | 1:25,14 | 222 |    os.rek. (1:27,17; 2.38%)
| | | | | |
41. |
ŠMITEK Gregor, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:16,37 | 231 |    os.rek. (1:25,30; 11.69%)
|
|
|
50DM | izven | 0:39,91 | 173 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
42. |
ŠTER Gorazd, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:23,64 | 175 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
43. |
TRAVEN Aleš, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:29,97 | 141 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MM | izven | 3:34,44 | 150 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
44. |
TRAVEN Bojan, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:41,50 | 98 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
45. |
VOLČIČ Nace, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HM | izven | 1:26,65 | 211 |    os.rek. (brez rezultata)
|