Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 1. kolo ljubljanske regije
16.06.2005, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
ALEŠ Bronija, 1992 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 7. | 6:47,23 | 195 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PZ | 4. | 3:32,89 | 278 |    os.rek. (3:32,98; 0.04%)
| | | | | |
2. |
BRLEC Tajda, 1989 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 6. | 1:19,77 | 336 |    os.rek. (1:20,19; 0.52%)
|
| | | | |
3. |
DEU JANEŽIČ Petra, 1994 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 11. | 5:50,95 | 305 |    os.rek. (6:24,10; 9.44%)
|
|
|
100DZ | 10. | 1:36,88 | 187 | | | | | | |
4. |
HAJDINJAK Anja, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 4. | 5:12,69 | 432 |    os.rek. (5:13,82; 0.36%)
|
|
|
100DZ | 4. | 1:15,41 | 398 | | | | | | |
5. |
HAJDINJAK Katja, 1993 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 1. | 5:04,22 | 469 |    os.rek. (5:25,17; 6.88%)
|
| | | | |
6. |
HROVAT Nika, 1994 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 14. | 6:38,71 | 208 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
7. |
JANEŽIČ Katja, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 1. | 3:24,41 | 314 | |
|
|
100DZ | 1. | 1:13,03 | 438 | | | | | | |
8. |
KOBLAR Eva, 1993 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 2. | 5:10,26 | 442 |    os.rek. (5:45,10; 11.22%)
|
| | | | |
9. |
KRAGELJ Dolores, 1993 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 3. | 3:32,39 | 280 |    os.rek. (3:58,12; 12.11%)
|
|
|
100DZ | 13. | 1:45,33 | 146 |    os.rek. (2:08,06; 21.57%)
| | | | | |
10. |
KRAŠOVEC Špela, 1994 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 12. | 5:53,07 | 300 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PZ | 1. | 3:25,14 | 310 |    os.rek. (3:47,24; 10.77%)
| | | | | |
11. |
KRIČAJ Patricija, 1992 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 3. | 5:06,91 | 456 |    os.rek. (6:45,12; 31.99%)
|
| | | | |
12. |
LONGAR Urša, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 2. | 5:02,05 | 479 | |
|
|
100DZ | 3. | 1:14,68 | 410 |    os.rek. (1:15,99; 1.75%)
| | | | | |
13. |
LONGAR KRAŠEVEC Tjaša, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 1. | 4:47,73 | 554 | |
|
|
100DZ | 5. | 1:16,03 | 388 | | | | | | |
14. |
MATIČ Natja, 1992 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 6. | 5:55,34 | 294 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100DZ | 1. | 1:27,89 | 251 |    os.rek. (2:09,90; 47.79%)
| | | | | |
15. |
MILANEZ Ana, 1995 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 5. | 3:58,31 | 198 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
16. |
NEMANIČ Tiva, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 3. | 5:05,82 | 461 | |
|
|
100DZ | 2. | 1:13,35 | 432 |    os.rek. (1:16,40; 4.15%)
| | | | | |
17. |
PETRETIČ Eva, 1994 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 6. | 3:54,36 | 208 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
18. |
PURKART VIŽINTIN Špela, 1993 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 8. | 5:38,91 | 339 |    os.rek. (5:59,26; 6%)
|
|
|
100DZ | 4. | 1:22,48 | 304 |    os.rek. (1:24,76; 2.76%)
| | | | | |
19. |
ROŽNIK Kaja, 1997 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 4. | 2:02,59 | 92 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
20. |
ANŽUR Tihomir, 1992 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 11. | 5:36,89 | 278 |    os.rek. (6:17,06; 11.92%)
|
|
|
100DM | 2. | 1:23,60 | 206 |    os.rek. (1:27,71; 4.91%)
| | | | | |
21. |
BERNAT Miha, 1995 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 14. | 6:21,00 | 192 |    os.rek. (8:22,27; 31.82%)
|
|
|
200PM | 10. | 3:32,63 | 207 |    os.rek. (3:57,48; 11.68%)
| | | | | |
22. |
BUČAR Bruno, 1997 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 21. | 7:58,99 | 96 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
23. |
BUČAR Jure, 1966 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 1. | 4:23,88 | 580 | |
| | | | |
24. |
ČEMAŽAR Luka, 1989 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 4. | 2:50,16 | 405 |    os.rek. (3:02,12; 7.02%)
|
|
|
100DM | 4. | 1:09,43 | 361 | | | | | | |
25. |
ERJAVEC Gregor, 1989 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 3. | 2:49,84 | 407 | |
| | | | |
26. |
GAŠPAR Jan, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 19. | 7:24,53 | 121 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
27. |
GRAČNER Luka, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 7. | 5:18,08 | 331 |    os.rek. (5:27,08; 2.82%)
|
| | | | |
28. |
GRIČAR David, 1994 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 19. | 4:08,47 | 130 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
29. |
GRUNTAR Jure, 1991 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 3. | 4:51,24 | 431 |    os.rek. (5:10,60; 6.64%)
|
| | | | |
30. |
JEŽ Jakob Žan, 1995 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 20. | 7:35,02 | 113 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
31. |
KERČ Aljaž, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 2. | 2:46,54 | 432 |    os.rek. (3:03,05; 9.91%)
|
|
|
100DM | 1. | 1:07,31 | 396 |    os.rek. (1:10,06; 4.08%)
| | | | | |
32. |
KRAGELJ Benjamin, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 6. | 5:09,51 | 359 |    os.rek. (5:16,94; 2.4%)
|
| | | | |
33. |
LAVRIŠA Tadej, 1991 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 8. | 5:24,77 | 311 |    os.rek. (5:40,19; 4.74%)
|
|
|
200PM | 4. | 3:19,29 | 252 |    os.rek. (3:25,91; 3.32%)
| | | | | |
34. |
LIPOVEC Nejko, 1989 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 2. | 4:41,08 | 479 |    os.rek. (4:46,29; 1.85%)
|
|
|
100DM | 2. | 1:08,24 | 380 | | | | | | |
35. |
MANOJLOVIĆ Rok, 1989 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 1. | 4:40,65 | 482 | |
|
|
200PM | 1. | 2:41,95 | 470 |    os.rek. (2:48,74; 4.19%)
| | | | | |
36. |
MRAMOR Veno, 1994 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 11. | 3:33,36 | 205 |    os.rek. (3:58,42; 11.74%)
|
| | | | |
37. |
POLIČ Anže, 1991 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 2. | 4:45,58 | 457 |    os.rek. (5:17,15; 11.05%)
|
| | | | |
38. |
POTOČAR Jan, 1992 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 6. | 3:25,75 | 229 |    os.rek. (3:39,68; 6.77%)
|
|
|
100DM | 3. | 1:38,64 | 125 |    os.rek. (1:41,52; 2.91%)
| | | | | |
39. |
RAJKOVIĆ Denis, 1994 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 6. | 3:26,07 | 228 |    os.rek. (4:04,87; 18.82%)
|
|
|
100DM | 11. | 1:40,12 | 120 | | | | | | |
40. |
RUS Luka, 1995 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 9. | 5:42,59 | 265 |    os.rek. (6:03,69; 6.15%)
|
|
|
200PM | 4. | 3:24,16 | 234 |    os.rek. (3:31,21; 3.45%)
| | | | | |
41. |
SLOVENC Tilen, 1993 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 6. | 5:34,47 | 284 |    os.rek. (7:08,16; 28.01%)
|
|
|
200PM | 1. | 3:02,69 | 327 | | | | | | |
42. |
TUBIN Jan, 1993 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 5. | 5:31,16 | 293 |    os.rek. (5:33,31; 0.64%)
|
|
|
100DM | 3. | 1:28,40 | 175 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
43. |
VILAR Vanja, 1994 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 16. | 6:28,12 | 182 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100DM | 13. | 1:43,18 | 110 | | | | | | |
44. |
ZULIČ Jaka, 1995 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 18. | 6:46,08 | 159 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100DM | 14. | 1:43,41 | 109 | |