Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju DP za mladince in kadete - predteki
23.07. - 25.07.1993, Trbovlje, 50m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
BREŽNIK Nika, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:29,59 | 511 | |
|
|
100KZ | izven | 1:05,02 | 503 | | |
|
200KZ | izven | 2:25,89 | 464 | | |
|
100PZ | izven | 1:25,82 | 417 |    os.rek. (1:28,23; 2.8%)
| |
|
200PZ | izven | 3:08,48 | 400 |    os.rek. (3:09,10; 0.32%)
| |
|
100DZ | izven | 1:16,34 | 383 | | | | | | |
2. |
FIC Tanja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:14,28 | 337 |    os.rek. (1:16,14; 2.5%)
|
|
|
200KZ | izven | 2:37,82 | 366 |    os.rek. (2:43,03; 3.3%)
| |
|
400KZ | izven | 5:35,23 | 350 | | | | | | |
3. |
SENJUR Nataša, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:29,71 | 505 |    os.rek. (0:29,89; 0.6%)
|
|
|
100KZ | izven | 1:06,08 | 479 | | |
|
200KZ | izven | 2:24,34 | 479 | | |
|
100DZ | izven | 1:13,67 | 427 | | |
|
100HZ | izven | 1:15,71 | 436 | | | | | | |
4. |
ULČNIK Maja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:30,81 | 420 |    os.rek. (2:31,05; 0.15%)
|
|
|
400KZ | izven | 5:12,14 | 434 | | |
|
100HZ | izven | 1:24,66 | 312 | | |
|
400MZ | izven | 6:20,91 | 341 | | | | | | |
5. |
ZAKONJŠEK Tina, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:30,75 | 456 |    os.rek. (0:30,86; 0.35%)
|
|
|
100KZ | izven | 1:07,89 | 441 | | |
|
200KZ | izven | 2:28,99 | 436 |    os.rek. (2:34,23; 3.51%)
| |
|
100PZ | izven | 1:28,78 | 376 | | |
|
200PZ | izven | 3:15,85 | 357 | | |
|
100DZ | izven | 1:21,36 | 317 | | | | | | |
6. |
ZUPANČIČ Ana, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:32,13 | 399 |    os.rek. (0:33,23; 3.42%)
|
|
|
100KZ | izven | 1:12,24 | 366 | | |
|
200KZ | izven | 2:35,65 | 382 | | |
|
100DZ | izven | 1:21,06 | 320 | | |
|
200MZ | izven | 3:02,21 | 331 | | | | | | |
7. |
ŽUPANC Manca, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:27,92 | 445 |    os.rek. (2:32,03; 2.77%)
|
|
|
100PZ | izven | 1:22,71 | 466 | | |
|
200PZ | izven | 2:56,82 | 485 | | |
|
200MZ | izven | 2:44,95 | 446 | | | | | | |
8. |
BELINA Tomaž, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:20,19 | 385 |    os.rek. (2:21,60; 1%)
|
|
|
200KM | (v štafeti) - | 2:20,63 | 381 |    os.rek. (2:21,60; 0.68%)
| |
|
400KM | izven | 4:50,73 | 433 |    os.rek. (4:57,08; 2.18%)
| |
|
100PM | izven | 1:20,87 | 347 | | |
|
200PM | izven | 2:53,88 | 380 |    os.rek. (2:57,49; 2.07%)
| |
|
100DM | izven | 1:13,46 | 305 |    os.rek. (1:32,89; 26.44%)
| | | | | |
9. |
FAJON Matevž, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:20,39 | 383 |    os.rek. (2:31,80; 8.12%)
|
|
|
100DM | izven | 1:10,96 | 338 |    os.rek. (1:11,60; 0.9%)
| |
|
200DM | izven | 2:39,12 | 333 |    os.rek. (2:40,53; 0.88%)
| |
|
200MM | izven | 2:41,60 | 351 |    os.rek. (2:47,43; 3.6%)
| | | | | |
10. |
GOVŠE Ivan, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:03,38 | 565 | |
|
|
400KM | izven | 4:27,57 | 556 | | | | | | |
11. |
JANIČIJEVIČ Iztok, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:32,59 | 264 | |
|
|
100KM | izven | 1:11,01 | 287 | | |
|
100KM | (v štafeti) - | 1:10,42 | 294 | | |
|
100DM | izven | 1:24,42 | 200 | | | | | | |
12. |
KOZJEK David, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:27,63 | 433 |    os.rek. (0:28,64; 3.65%)
|
|
|
100KM | izven | 1:00,94 | 454 |    os.rek. (1:01,23; 0.47%)
| |
|
200PM | izven | 2:52,10 | 391 | | |
|
100DM | izven | 1:08,69 | 373 | | |
|
200MM | izven | 2:30,93 | 430 |    os.rek. (2:32,22; 0.85%)
| |
|
400MM | izven | 5:27,90 | 411 | | | | | | |
13. |
MELON Jure, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:25,37 | 559 |    os.rek. (0:26,30; 3.66%) rek. 15 let |
|
|
100KM | izven | 0:54,94 | 620 |    os.rek. (0:55,12; 0.32%)
| |
|
200KM | izven | 2:06,35 | 526 | | |
|
400KM | izven | 4:30,00 | 541 | | | | | | |
14. |
NEMANIČ Matej, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:31,14 | 302 |    os.rek. (0:31,74; 1.92%)
|
|
|
100KM | izven | 1:07,98 | 327 |    os.rek. (1:08,99; 1.48%)
| |
|
200KM | izven | 2:28,00 | 327 |    os.rek. (2:32,27; 2.88%)
| |
|
100HM | izven | 1:20,61 | 262 | | |
|
100HM | (v štafeti) - | 1:18,52 | 283 |    os.rek. (1:19,10; 0.73%)
| | | | | |
15. |
PETROVIČ Davor, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:01,56 | 441 |    os.rek. (1:02,03; 0.76%)
|
|
|
100HM | izven | 1:07,27 | 451 | | |
|
200HM | izven | 2:27,72 | 434 | | |
|
200MM | izven | 2:26,12 | 474 | | |
|
400MM | izven | 5:26,04 | 418 | | | | | | |
16. |
POJE Borut, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:26,06 | 516 | |
|
|
100KM | izven | 1:04,46 | 384 | | |
|
200KM | izven | 2:08,68 | 498 | | |
|
200KM | (v štafeti) - | 2:17,55 | 407 | | |
|
400KM | izven | 4:28,78 | 548 | | |
|
100DM | izven | 1:03,10 | 481 | | |
|
200DM | izven | 2:26,88 | 423 | | |
|
200MM | izven | 2:22,62 | 510 |    os.rek. (2:26,26; 2.55%)
| | | | | |
17. |
POLJAK Aleš, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:27,63 | 433 |    os.rek. (0:28,16; 1.91%)
|
|
|
200KM | izven | 2:10,83 | 473 | | |
|
200MM | izven | 2:25,25 | 483 | | |
|
400MM | izven | 5:33,02 | 392 | | | | | | |
18. |
SKRBIN Igor, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:27,29 | 449 |    os.rek. (0:27,95; 2.41%)
|
|
|
100KM | izven | 0:59,08 | 498 |    os.rek. (1:01,52; 4.12%)
| |
|
200KM | izven | 2:13,63 | 444 | | |
|
400KM | izven | 4:49,28 | 440 | | |
|
100DM | izven | 1:09,59 | 358 |    os.rek. (1:10,31; 1.03%)
| |
|
200DM | izven | 2:35,25 | 359 | | | | | | |
19. |
SLABANJA Matej, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:28,40 | 399 |    os.rek. (0:30,26; 6.54%)
|
|
|
100KM | izven | 1:05,27 | 370 |    os.rek. (1:06,07; 1.22%)
| |
|
200KM | izven | 2:26,75 | 335 | | |
|
100PM | izven | 1:32,57 | 231 |    os.rek. (1:34,33; 1.9%)
| | | | | |
20. |
SMOLINSKY Jure, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:05,28 | 369 |    os.rek. (1:06,05; 1.17%)
|
|
|
100HM | izven | 1:13,68 | 343 |    os.rek. (1:14,90; 1.65%)
| |
|
200MM | izven | 2:40,62 | 357 | | |
|
400MM | izven | 5:47,43 | 345 | | | | | | |
21. |
TURK Timon, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:28,99 | 320 |    os.rek. (2:31,66; 1.79%)
|
|
|
400KM | izven | 5:04,13 | 378 |    os.rek. (5:05,80; 0.54%)
| |
|
1500KM | izven | 20:05,01 | 377 |    os.rek. (22:34,08; 12.37%)
| |
|
100DM | izven | 1:22,17 | 217 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MM | izven | 2:51,67 | 292 |    os.rek. (2:56,70; 2.93%)
| | | | | |
22. |
ZUPANČIČ Miha, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:02,99 | 411 |    os.rek. (1:04,74; 2.77%)
|
|
|
200KM | izven | 2:17,18 | 411 |    os.rek. (2:19,32; 1.55%)
| |
|
400KM | izven | 4:45,84 | 456 |    os.rek. (4:49,20; 1.17%)
| | | | | |
23. |
ŽGUR Luka, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:28,51 | 394 |    os.rek. (0:29,07; 1.96%)
|
|
|
100KM | izven | 1:04,81 | 377 |    os.rek. (1:05,20; 0.6%)
| |
|
100KM | (v štafeti) - | 1:04,88 | 376 |    os.rek. (1:05,20; 0.49%)
| |
|
200KM | izven | 2:25,72 | 342 | | |
|
100HM | izven | 1:18,34 | 285 |    os.rek. (1:22,12; 4.82%)
| |
|
100HM | (v štafeti) - | 1:19,78 | 270 |    os.rek. (1:22,12; 2.93%)
|