Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju IV. kolo predtekmovanja repub. prv. pionirji 22.06.1991, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
1.
BREŽNIK Nika, 1980
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
izven
0:31,08
441
   os.rek. (0:34,40; 10.68%)
800KZ
izven
11:23,82
356
   os.rek. (brez rezultata)
2.
FIC Tanja, 1980
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
izven
0:41,09
191
   os.rek. (brez rezultata)
3.
KOŽAR Maja, 1978
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
izven
0:33,96
338
   os.rek. (brez rezultata)
100HZ
izven
1:37,48
204
   os.rek. (brez rezultata)
4.
TAVZES Branka, 1976
disc.
mesto
čas
točke
800KZ
izven
10:58,13
399
5.
ULČNIK Maja, 1980
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
izven
0:36,50
272
   os.rek. (0:39,20; 7.39%)
800KZ
izven
12:06,98
296
   os.rek. (brez rezultata)
6.
ZAKONJŠEK Tina, 1980
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
izven
0:32,96
370
   os.rek. (0:35,15; 6.64%)
800KZ
izven
12:01,82
302
   os.rek. (brez rezultata)
100HZ
izven
1:32,83
237
   os.rek. (brez rezultata)
7.
ZUPANČIČ Ana, 1980
disc.
mesto
čas
točke
800KZ
izven
12:46,46
253
   os.rek. (brez rezultata)
8.
ZUPANČIČ Urška, 1975
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
izven
0:31,35
430
800KZ
izven
10:15,78
487
   os.rek. (brez rezultata) rek. 16 let
9.
ŽUPANC Manca, 1978
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
izven
0:34,56
321
800KZ
izven
11:42,16
329
   os.rek. (brez rezultata)
100HZ
izven
1:29,04
268
   os.rek. (brez rezultata)
10.
DORNIK Rok, 1974
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:27,50
439
   os.rek. (0:27,51; 0.03%)
11.
FAJON Matevž, 1978
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:31,57
290
   os.rek. (brez rezultata)
12.
JANIČIJEVIČ Iztok, 1979
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:36,95
181
   os.rek. (brez rezultata)
100HM
izven
1:38,95
141
   os.rek. (brez rezultata)
13.
KALINIČ Marjan, 1974
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:26,24
506
14.
KOZJEK David, 1979
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:30,50
322
   os.rek. (0:32,10; 5.24%)
1500KM
izven
20:55,25
334
   os.rek. (brez rezultata)
100HM
izven
1:27,41
205
   os.rek. (brez rezultata)
15.
OMAHEN Jernej, 1977
disc.
mesto
čas
točke
1500KM
izven
19:12,83
431
   os.rek. (21:15,52; 10.64%)
100HM
izven
1:23,18
238
   os.rek. (brez rezultata)
16.
PETROVIČ Davor, 1977
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:29,59
352
   os.rek. (0:32,91; 11.22%)
17.
POJE Borut, 1978
disc.
mesto
čas
točke
100HM
izven
1:14,66
330
   os.rek. (1:17,38; 3.64%)
18.
POLJAK Aleš, 1976
disc.
mesto
čas
točke
1500KM
izven
18:35,27
476
   os.rek. (19:18,75; 3.89%)
19.
SKRBIN Igor, 1977
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:32,93
256
   os.rek. (0:32,97; 0.12%)
1500KM
izven
20:52,39
336
   os.rek. (21:09,77; 1.38%)
20.
SLABANJA Matej, 1978
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:30,96
308
   os.rek. (brez rezultata)
21.
SMOLINSKY Jure, 1977
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:33,08
252
   os.rek. (brez rezultata)
1500KM
izven
20:23,73
360
   os.rek. (brez rezultata)
22.
TURK Timon, 1979
disc.
mesto
čas
točke
1500KM
izven
23:20,42
240
   os.rek. (brez rezultata)
23.
ZUPANČIČ Miha, 1977
disc.
mesto
čas
točke
1500KM
izven
19:56,55
385
   os.rek. (21:08,46; 6%)
100HM
izven
1:27,01
208
   os.rek. (brez rezultata)
24.
ŽGUR Luka, 1978
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:30,31
328
   os.rek. (0:32,24; 6.36%)
1500KM
izven
21:35,95
303
   os.rek. (brez rezultata)
25.
ŽUGIČ Gorazd, 1977
disc.
mesto
čas
točke
50KM
izven
0:30,43
324
   os.rek. (0:30,90; 1.54%)
100HM
izven
1:23,17
238