Nastopi plavalcev/plavalk PK Ljubljana na tekmovanju 3. kolo predtekmovanja PZS
08.06.1991, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
DEREANI Tanja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HZ | izven | 0:49,06 | 166 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
2. |
FAJDIGA Polona, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 4:05,75 | 97 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HZ | izven | 0:57,99 | 100 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
3. |
FERJAN Dunja, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:19,00 | 280 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
4. |
FLORJANČIČ Petra, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | izven | 1:34,08 | 205 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
5. |
MANOJLOVIČ Barbara, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | izven | 3:21,66 | 327 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
6. |
MANOJLOVIČ Saška, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:08,03 | 216 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
7. |
PAVLOVIČ Mojca, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:09,72 | 407 |    os.rek. (1:12,12; 3.44%)
|
| | | | |
8. |
PEČLIN Katja, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:08,86 | 423 | |
| | | | |
9. |
STAMATOVIČ Danijela, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:12,83 | 357 | |
|
|
200DZ | izven | 2:53,64 | 345 | | | | | | |
10. |
STANTE Barbara, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | izven | 3:28,50 | 295 | |
| | | | |
11. |
ŠEFMAN Maruša, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:07,65 | 446 |    os.rek. (1:11,05; 5.02%)
|
|
|
200DZ | izven | 2:37,97 | 458 |    os.rek. (2:39,91; 1.22%)
| | | | | |
12. |
TROBEC Neža, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 4:02,92 | 100 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HZ | izven | 0:54,32 | 122 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
13. |
VRŠČAJ Sonja, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:44,75 | 127 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HZ | izven | 0:54,59 | 120 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
14. |
ZAHIROVIČ Jelena, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:06,08 | 479 |    os.rek. (1:09,37; 4.97%)
|
|
|
200DZ | izven | 2:56,49 | 328 | | | | | | |
15. |
AVDIČ Gregor, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:07,45 | 161 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | izven | 0:43,73 | 159 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
16. |
BOŠNJAKOVIČ Boris, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:45,43 | 92 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | izven | 0:55,95 | 76 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
17. |
BURKELJCA Janez, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:43,09 | 244 |    os.rek. (2:46,86; 2.31%)
|
| | | | |
18. |
BURKELJCA Jernej, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:01,44 | 177 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100DM | izven | 1:47,09 | 98 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
50HM | izven | 0:46,16 | 135 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
19. |
CIGLENEČKI Jan, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:10,21 | 154 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | izven | 0:47,35 | 125 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
20. |
DEREANI Miha, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:59,20 | 184 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
21. |
FAJDIGA Janez, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:12,59 | 269 |    os.rek. (1:18,82; 8.58%)
|
| | | | |
22. |
FLORJANČIČ Marko, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:15,14 | 242 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
23. |
FORTUNA Jure, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:06,68 | 347 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200DM | izven | 2:43,09 | 309 |    os.rek. (3:00,32; 10.56%)
| | | | | |
24. |
GASAR Jaka, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HM | izven | 0:45,38 | 142 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
25. |
KERPAN Klemen, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:24,72 | 123 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | izven | 0:46,88 | 129 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
26. |
MAKEK Davorin, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:12,38 | 271 |    os.rek. (1:19,04; 9.2%)
|
| | | | |
27. |
MARKOVIČ Igor, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:00,48 | 465 |    os.rek. (1:03,54; 5.05%)
|
|
|
200DM | izven | 2:55,73 | 247 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
28. |
NOVAKOVIČ Luka, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 4:13,12 | 65 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | izven | 0:59,36 | 63 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
29. |
OCVIRK Aljaž, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:10,07 | 299 | |
|
|
200PM | izven | 3:22,93 | 239 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
30. |
POTOČNIK Luka, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:10,07 | 299 |    os.rek. (1:14,70; 6.6%)
|
| | | | |
31. |
POTOKAR Luka, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:21,14 | 192 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
32. |
RESMAN Adam, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:40,72 | 255 |    os.rek. (2:47,30; 4.09%)
|
| | | | |
33. |
SMRDELJ Mitja, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:05,41 | 367 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
34. |
ŠAFAR Martin, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 4:02,94 | 74 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | izven | 0:56,33 | 74 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
35. |
ŠTRUKELJ Grega, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:00,44 | 466 |    os.rek. (1:03,87; 5.67%)
|
|
|
200DM | izven | 2:47,90 | 283 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
36. |
VURKELJC Žiga, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HM | izven | 0:47,07 | 127 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
37. |
ZAHIROVIČ Skender, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:04,15 | 169 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | izven | 0:42,95 | 168 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
38. |
ZAJC Peter, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:11,04 | 287 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
39. |
ZUPANIČ Luka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:28,68 | 116 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | izven | 0:48,50 | 116 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
40. |
ZUPET Matevž, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:11,19 | 151 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | izven | 0:47,73 | 122 |    os.rek. (brez rezultata)
|