Nastopi plavalcev/plavalk PK Koper na tekmovanju 3. kolo predtekmovanja PZS
08.06.1991, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
ČERNIC Jasna, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:18,57 | 285 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PZ | izven | 3:31,58 | 283 |    os.rek. (3:32,45; 0.41%)
| | | | | |
2. |
GULIČ Tjaša, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:21,83 | 175 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HZ | izven | 0:47,63 | 181 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
3. |
JEVNIKAR Zala, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HZ | izven | 0:57,29 | 104 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
4. |
MIKLIČ Snežka, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:48,84 | 120 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HZ | izven | 0:54,88 | 118 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
5. |
MORGAN Ana, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | izven | 3:37,68 | 260 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
6. |
PUHAR Jana, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HZ | izven | 1:13,72 | 49 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
7. |
TRČELJ Mateja, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:09,20 | 417 | |
|
|
200PZ | izven | 3:39,46 | 253 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
8. |
ŽEŽELJ Sandra, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:10,80 | 389 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PZ | izven | 3:40,12 | 251 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
9. |
HUMAR Mitja, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:03,16 | 408 |    os.rek. (1:05,08; 3.03%)
|
|
|
200PM | izven | 3:21,74 | 243 |    os.rek. (3:24,27; 1.25%)
| | | | | |
10. |
KATARINČIČ Sašo, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:20,54 | 196 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PM | izven | 3:53,56 | 156 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
11. |
LEBAN Matjaž, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:40,34 | 99 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | izven | 0:51,09 | 99 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
12. |
LONIČ David, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:45,17 | 92 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | izven | 0:53,65 | 86 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
13. |
PERIČ Matjaž, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:06,67 | 347 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PM | izven | 3:25,46 | 230 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
14. |
PRIBAC Aljoša, 1975 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:06,52 | 349 |    os.rek. (1:07,80; 1.92%)
|
|
|
200DM | izven | 2:58,63 | 235 | | | | | | |
15. |
ŠARKANJ Gregor, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:42,58 | 246 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | izven | 0:46,06 | 136 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
16. |
UDOVČ Jure, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:14,51 | 144 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
50HM | izven | 0:52,64 | 91 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
17. |
VALENTIČ Gregor, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:17,05 | 224 |    os.rek. (1:17,32; 0.35%)
|
| | | | |
18. |
VDOVČ Uroš, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HM | izven | 0:59,02 | 64 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
19. |
VELEC Andrej, 1974 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:02,79 | 415 |    os.rek. (1:03,33; 0.86%)
|