Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju IV. kolo predtekmovanja repub. prv. pionirji
22.06.1991, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
ČERNE Vesna, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
800KZ | izven | 10:11,17 | 499 |    os.rek. (10:28,43; 2.82%)
|
| | | | |
2. |
LENIČ Zala, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
800KZ | izven | 11:41,31 | 330 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100HZ | izven | 1:35,91 | 214 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
3. |
LUKEŽIČ Tina, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:35,02 | 308 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
800KZ | izven | 12:11,89 | 290 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
4. |
MIRJANIČ Milena, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HZ | izven | 1:34,80 | 222 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
5. |
OVČAK Vesna, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
800KZ | izven | 10:22,68 | 471 |    os.rek. (12:00,19; 15.65%)
|
| | | | |
6. |
RADOJEVIČ Milena, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:31,91 | 408 | |
| | | | |
7. |
STOJČEVSKI Mojca, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
800KZ | izven | 10:29,10 | 457 |    os.rek. (11:33,32; 10.2%)
|
| | | | |
8. |
ŠTRUS Urša, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:39,95 | 207 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
9. |
TOMINŠEK ČEHULIČ Tadeja, 1971 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:31,59 | 420 |    os.rek. (0:31,73; 0.44%)
|
| | | | |
10. |
VEROVNIK Katja, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:34,50 | 322 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
11. |
ŽUST Barbara, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HZ | izven | 1:29,84 | 261 |    os.rek. (1:34,24; 4.89%)
|
| | | | |
12. |
FEGUŠ Marko, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:30,41 | 325 |    os.rek. (0:31,96; 5.09%)
|
| | | | |
13. |
FEGUŠ Matej, 1974 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:26,96 | 466 |    os.rek. (0:28,10; 4.22%)
|
| | | | |
14. |
GOVŠE Gregor, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
1500KM | izven | 19:13,34 | 430 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
15. |
KAPUS Matej, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:30,22 | 331 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
16. |
MANKOČ Peter, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
1500KM | izven | 18:56,27 | 450 |    os.rek. (19:07,11; 0.95%)
|
| | | | |
17. |
PLAHUTNIK Jure, 1975 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:27,62 | 433 |    os.rek. (0:28,33; 2.57%)
|
| | | | |
18. |
SEDEU Marko, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
1500KM | izven | 22:04,51 | 284 | |
|
|
100HM | izven | 1:32,30 | 174 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
19. |
ŠKRINJAR Aljoša, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:34,04 | 231 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100HM | izven | 1:37,38 | 148 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
20. |
ŠKRJANEC Damjan, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:34,95 | 214 |    os.rek. (0:35,73; 2.23%)
|
|
|
1500KM | izven | 22:23,64 | 272 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
100HM | izven | 1:28,16 | 200 |    os.rek. (1:30,21; 2.32%)
| | | | | |
21. |
ZEMLJIČ Gregor, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:32,09 | 276 |    os.rek. (0:32,55; 1.43%)
|
|
|
1500KM | izven | 20:34,68 | 351 |    os.rek. (20:47,85; 1.06%)
| |
|
100HM | izven | 1:21,74 | 251 |    os.rek. (1:24,30; 3.13%)
|