Nastopi plavalcev/plavalk PK Branik Maribor na tekmovanju 3. kolo predtekmovanja PZS
23.06. - 24.06.1997, Maribor, 50m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
ANDERLIČ Karolina, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 15. | 2:08,97 | 64 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
2. |
DREVENŠEK Sabina, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 9. | 1:34,29 | 164 |    os.rek. (1:35,58; 1.36%)
|
| | | | |
3. |
ERTL Maja, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 4. | 3:40,78 | 249 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
4. |
ERTL Nina, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 5. | 3:45,57 | 233 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
5. |
GOJKOVIČ Tjaša, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 1. | 1:11,57 | 377 |    os.rek. (1:12,32; 1.04%)
|
| | | | |
6. |
KOLOŠA Maja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 1. | 3:20,30 | 333 |    os.rek. (3:21,36; 0.52%)
|
| | | | |
7. |
KRAJNC Tina, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 8. | 1:23,17 | 240 | |
|
|
200PZ | 7. | 3:51,43 | 216 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
8. |
KRAVOS Nika, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 6. | 3:47,22 | 228 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
9. |
LAH Doroteja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 2. | 3:29,50 | 291 | |
| | | | |
10. |
LIPOŠEK Špela, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 11. | 4:16,94 | 158 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
11. |
MARODI Vanesa, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 3. | 1:16,69 | 306 |    os.rek. (1:26,46; 12.73%)
|
| | | | |
12. |
MILJUŠ Janja, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 10. | 4:14,47 | 162 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
13. |
MURŠEC Danijela, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 5. | 1:19,31 | 277 | |
|
|
50DZ | 1. | 0:39,15 | 242 |    os.rek. (0:39,83; 1.73%)
| | | | | |
14. |
PRŠINA Jasmina, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 9. | 4:07,59 | 176 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
15. |
ŠAFNER Polona, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 4. | 1:16,72 | 306 |    os.rek. (1:20,13; 4.44%)
|
|
|
200PZ | 3. | 3:36,14 | 265 | | | | | | |
16. |
VILAR Tadeja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 6. | 1:19,57 | 274 | |
| | | | |
17. |
ČERNEC Jure, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 10. | 1:22,45 | 183 |    os.rek. (1:34,91; 15.11%)
|
|
|
200KM | 5. | 3:22,93 | 126 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
18. |
FRIŠČIČ Matjaž, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 7. | 1:17,88 | 217 | |
|
|
200KM | 1. | 3:12,38 | 149 | | | | | | |
19. |
GRADIŠNIK Tadej, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 21. | 1:50,82 | 75 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
20. |
GRKOVSKI Milan, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 11. | 3:53,22 | 83 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
21. |
GRKOVSKI Risto, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DM | 13. | 1:23,52 | 18 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
22. |
JEŽOVNIK Simon, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 11. | 1:22,91 | 180 |    os.rek. (1:31,07; 9.84%)
|
|
|
200KM | 7. | 3:33,06 | 109 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
23. |
LAH Andrej, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 12. | 1:23,30 | 178 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200KM | 10. | 3:37,32 | 103 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
24. |
PEINKIHER Aleš, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DM | 8. | 0:45,56 | 116 | |
| | | | |
25. |
POGORELC Andrej, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 19. | 1:40,73 | 100 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
26. |
PRŠINA Luka, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 14. | 1:23,83 | 174 |    os.rek. (1:47,37; 28.08%)
|
|
|
50DM | 9. | 0:48,99 | 93 |    os.rek. (0:55,37; 13.02%)
| | | | | |
27. |
ROJ Tine, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DM | 12. | 1:03,91 | 42 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
28. |
RUDAN Blaž, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 5. | 1:13,58 | 258 |    os.rek. (1:17,07; 4.74%)
|
|
|
200KM | 9. | 3:35,44 | 106 | | |
|
50DM | 3. | 0:37,08 | 216 | | | | | | |
29. |
SEL Dejan, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 6. | 1:17,78 | 218 |    os.rek. (1:21,89; 5.28%)
|
|
|
50DM | 6. | 0:44,04 | 129 |    os.rek. (0:47,37; 7.56%)
| | | | | |
30. |
SMOGAVEC Gregor, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 6. | 3:26,57 | 120 |    os.rek. (3:52,30; 12.45%)
|
| | | | |
31. |
ŠMARČAN Jure, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 2. | 3:16,76 | 139 | |
| | | | |
32. |
VRTOVEC Luka, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 4. | 1:12,06 | 274 |    os.rek. (1:12,97; 1.26%)
|
|
|
50DM | 2. | 0:35,24 | 252 | | | | | | |
33. |
ŽUNKO Matic, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 12. | 3:55,26 | 81 |    os.rek. (brez rezultata)
|